Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Dog Breeds

Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby GEMINI » 15 Jan 2010, 13:09

Sveiciens visiem vācu boksera faniem jaunajā forumā!!! :) Sāksim arī te popularizēt netaisnīgi aizmirstu šķirni! :!:
User avatar
GEMINI
Puppy
Puppy
 
Posts: 122
Joined: 15 Jan 2010, 13:03
Location: Rīga, Pārdaugava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby GEMINI » 15 Jan 2010, 18:57

Dažas mana FERO bildes: :)
Image
Image
Image
Image
User avatar
GEMINI
Puppy
Puppy
 
Posts: 122
Joined: 15 Jan 2010, 13:03
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby fateh » 15 Jan 2010, 20:10

Sveicināti jaunā foruma Boxeristi. Šeit es Pele!

Image
ienāc un iečeko ------> www.hovawart.lv :)
User avatar
fateh
Puppy
Puppy
 
Posts: 137
Joined: 15 Jan 2010, 07:40

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby FANE » 19 Jan 2010, 12:36

fateh wrote:Sveicināti jaunā foruma Boxeristi. Šeit es Pele!

Image

Ar nepacietību gaidu, kad ieliksi Peles "pelēnus" Image
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby fateh » 19 Jan 2010, 20:53

Pelēni

tagad naktis vēsas
Image

"Prison break" (izlaušanās) pelēna izpildījumā :D
Image
Image

KAS tas tāds ?!?!?!
Image

"Atzīšos godīgi, esmu greizsirdīga" - Fate
Image
ienāc un iečeko ------> www.hovawart.lv :)
User avatar
fateh
Puppy
Puppy
 
Posts: 137
Joined: 15 Jan 2010, 07:40

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby FANE » 19 Jan 2010, 23:01

ĀĀĀĀĀ, es tevi apskaužu! Tāāādi mīīīļuki! Image
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby GEMINI » 20 Jan 2010, 13:03

Foršiņi!!! :)
User avatar
GEMINI
Puppy
Puppy
 
Posts: 122
Joined: 15 Jan 2010, 13:03
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Zuks » 20 Jan 2010, 13:11

[quote="fateh"]Pelēni

tagad naktis vēsas
Image

Ak kungs, cik dievīgi!!!!! ;) dikti jau tās siržu bildītes pietrūkstās!!! Image
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Jana » 21 Jan 2010, 08:36

Cik mīļi tie mazie "pelēniņi", bet Fatei droši vien šķiet, ko ar tiem sīčiem var krāmēties - es taču esmu baigi foršais suns.
User avatar
Jana
Puppy
Puppy
 
Posts: 102
Joined: 15 Jan 2010, 15:56

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Pur Pur » 21 Jan 2010, 12:08

:D :D Apsveicu!! Šī šķirne patiešām tā kā netaisni piemirsta.
Mazuļiem tik burvīgas košas krāsiņas un maskas-karaliskas!!
Veselību mammītei un bērniņiem!!
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Bafija » 21 Jan 2010, 13:15

Mana pirmā reālā saksare ar tīršķirnes suņiem, klubiem, kinoloģiju, izstādēm sākas tieši ar bokseriem (tie gan nebija mani, bet viens varēja būt).
Kad padomijas laikos skatijos grāmtas, kalnedārus un uz ielas redzēju boxi, atzīšos, ka tas likās kkāds briesmīgs neglītenis, kuru nekad nevarēšu uzlūkot kā suni. Līdz man pirmā saskare ar boksi bija šāda: Gulēju piekalta gultai pēc smagas autoavārijas un kādu vakaru, pilnīgi negaidot pie manis ieradās draudzene un uzlika man virsū mazu, ārkātīgi skaistu boksera kucēnu :D Viņa to bija tikko kā nopirkusi. Pirmkārt, es nekad nebiju redzējusi ne foto, ne dzīvē bokseri ar lielu baltu zīmējumu uz purniņa. Es sākumā pat neatpazinu šķirni :oops: Ar to mana lielā skepse, ka bokši ir neglīti pilnībā pārgāja. Tā kā atvesaļošanās periodā man bija daudz laika, es cītīgi piedalijos visos pasākumos, kas bija saistīti ar Digu (man liekas, ka viņas pilnais vārds bija Čeddžoin Diga). Mani pārsteidza paklausība, cēlums, praktiski viss, ko piedzīvoju pusotra gada garumā. Bokserī es iemīlējos uz visiem laikiem. Tad Diga sagaidija pirmos kucēnus!!! Tie bija arī mani pirmie suņu mazuļi, kurus redzēju. Redzēju kā tie aug, kā notiek aktēšana, astu kupēšana, utt. Tā bija man ļoti vērtīga dzīves daļa tieši sasaistē ar suņiem. Pat vārdu vienam izvēlējos.
Cik man zināms, viena no tā metiena kucēm kļuva ļoti slavena - man liekas, ka viņas vārds bija Dimarsel Žis Karolī /Koralī (sory, ja nav pareizi, bet tas bija tik sen). Man protams arī tika rezervēts kucēns - tumša tīģerkrāsas meitene. Tomēr liktenis izspēlēja ar mani ļoti interesantu lietu - dienā, kad man bija jābrauc pēc savas boksītes, pie manām dzīvokļa durvīm tika atstāta sniegbalta laikas jauktene. Divus suņus man nekādi neļāva paturēt (biju padsmitnieks). Es izlēmu par labu sunim, kuram draudēja diezgan droša nāve (suņuks bija sasists), jo zināju, ka boxim 100% atradīs labas mājas.
Pēc gadiem man pieklīda bokserpuika - ruds, skaistulis. Tam atradu mājas pie Avotu ielas vetklīnikas medmāsas. Kādu laiku suns dzīvoja pašā Grīziņkalna pakājē.
Bokseri ir brīnišķīgi suņi :!:
Lai mazuļi aug veseli, atrod gādīgus saimniekus un turpina popularizēt šo brīnišķīgo šķirni!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Inese » 21 Jan 2010, 16:27

Bafija wrote: Cik man zināms, viena no tā metiena kucēm kļuva ļoti slavena - man liekas, ka viņas vārds bija Dimarsel Žis Karolī /Koralī (sory, ja nav pareizi, bet tas bija tik sen).


Bafija,
Все правильно, Вы не ошиблись с кличкой :) Именно с дочери той самой Диги - Димарсель Жискорали (она же Кора, она же Жаба), ведет начало мой питомник "no Akacīša" (имя питомника как раз напрямую связано с именем Дигиной дочери - Жабы ;) ). А щенки на фотографии - это прямые потомки Диги в уже пятом поколении:
Čedžoin-Diga -> Dimarsel Žiskoralī ->Romaška no Akacīša -> Saulaina Pele no Akacīša -> Sunshine Silver Spirit -> щенки :)

У меня живет внучка Диги - Ромашка (в конце февраля ей исполнится 12 лет), ее правнук и пра-правнучка. И тот самый темно-тигровый с белыми отметинами окрас, который так стойко передала Дига своим потомкам, - можно сказать визитная карточка моего питомника :D
Last edited by Inese on 22 Jan 2010, 09:58, edited 1 time in total.
Inese
Baby
Baby
 
Posts: 86
Joined: 21 Jan 2010, 16:15

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby GEMINI » 21 Jan 2010, 19:47

Inese wrote:Именно с дочери той самой Диги - Димарсель Жискорали (она же Кора, она же Жаба), ведет начало мой питомник "no Akacīša" (имя питомника как раз напрямую связано с именем Дигиной дочери - Жабы ;) ). А щенки на фотографии - это прямые потомки Диги в уже пятом поколении:
Čedžoin-Diga -> Dimarsel Žiskoralī ->Romaška no Akacīša -> Saulaina Pele no Akacīša -> Sunshine Silver Spirit -> щенки :)

У меня живет внучка Диги - Ромашка (в конце февраля ей исполнится 12 лет), ее правнук и пра-правнучка. И тот самый темно-тигровый с белыми отметинами окрас, который так стойко передала Дига своим потомкам - можно сказать визитная карточка моего питомника :D


Oj, kak interesno! ;)
User avatar
GEMINI
Puppy
Puppy
 
Posts: 122
Joined: 15 Jan 2010, 13:03
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby GEMINI » 21 Jan 2010, 19:51

A u menja ljubovj k boxeram na4alasj s belogo boksera, s kotorim ja 4astenjko igrala v detstve, i ewe s tigrovogo, kotorij prihodil s hozjainom k moemu sosedu. ;) A na dannij moment ja po ushi vljublena v rizhih boxerov... :D
User avatar
GEMINI
Puppy
Puppy
 
Posts: 122
Joined: 15 Jan 2010, 13:03
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Inese » 27 Jan 2010, 11:15

Представляю Ингиных детишек и моих внуков :grin:
Щенки родились 08.01.2010, натуральные роды, помет без брака, у всех щенков глаза полностью пигментированы.
В помете 3 кобеля (два рыжих и тигровый) и 3 темно-тигровые суки.

Отец - Multi CH, HD-AC Oliver-Jones v.Bispus
Image

Мать - LV JCH, LV CH, HD-BC Sunshine Silver Spirit (Boxerpark Potter x Saulaina Pele no Akacisa)
Image

Родословная помета:
Image

Кобель 1 (натуральный хвост)
Image

Image

Image

Кобель 2 (купированный хвост)
Image

Image

Image

Кобель 3(натуральный хвост)
Image

Image

Image
Inese
Baby
Baby
 
Posts: 86
Joined: 21 Jan 2010, 16:15

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Inese » 27 Jan 2010, 11:16

И три наши почти черные принцессы :grin:

Сука 1 (натуральный хвост)
Image

Image

Image

Сука 2 (натуральный хвост)
Image

Image

Image

Сука 3 (купированный хвост)
Image

Image
Inese
Baby
Baby
 
Posts: 86
Joined: 21 Jan 2010, 16:15

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Inese » 27 Jan 2010, 11:19

И еще одна не очень радостная информация. Может быть у кого-то бедут какие-нибудь идеи...

Позвонила одна дама из нашего клуба и просила помочь устроить в новый дом ее собаку :( Жизненные условия поменялись настолько круто, что она не справляется с ситуацией и собаку нужно пристроить... Речь не идет о сиюминутном пристройстве, время немного терпит, но не много.
Это тигровая, нарядно раскрашенная белыми отметинами сука, возраст почти 2 года (род.03.05.2008.), с купированным хвостиком и натуральными ушами. Ее щенком мы привезли из Грузии (питомник v.Hagenplatz) - здесь можно посмотреть ее детские фотографии http://www.boxer.ge/litters_e.htm (Expressia v.Hagenplatz). В щенячьем возрасте выставлялась на нашей клубной и международной выставке, у собаки очень интересное происхождение.
Собака адекватная, контактная, но очень энергичная и подвижная (что вполне естественно для боксеров). Конечно, хочется найти для нее любящих и заботливых владельцев, которые смогут уделить ей должное внимание.

Конт. тел. 29277007 Инесе Паблака
Inese
Baby
Baby
 
Posts: 86
Joined: 21 Jan 2010, 16:15

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Bafija » 27 Jan 2010, 12:20

Inese

Щенки просто супер!
А я даже незнала, что Дига дала столько много покалений красивых потомков 8-)
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby Inese » 27 Jan 2010, 15:12

Bafija wrote:Inese

Щенки просто супер!
А я даже незнала, что Дига дала столько много покалений красивых потомков 8-)


На самом деле у Диги был всего один единственный помет, и из этого помета в разведении дальше была только моя Жаба, остальные как-то растерялись... У Жабы было 3 помета, потом у ее дочери 2 и у внучки 2. Так что крови живут, и надеюсь, не угаснут ;) Жаль, что у нас в Латвии все норовят купить собаку "для себя", по-дешевле, и естественно ничего не делать... Жаль... Вот и Ингиными детишками начинают интересоваться иностранцы, которые, по счастью, в состоянии адекватно оценить красоту и качество этих собак...
Inese
Baby
Baby
 
Posts: 86
Joined: 21 Jan 2010, 16:15

Re: Vācu bokseri / Deutscher (German) Boxer

Postby GEMINI » 28 Jan 2010, 08:56

Krasivie shenochki!!! :)
User avatar
GEMINI
Puppy
Puppy
 
Posts: 122
Joined: 15 Jan 2010, 13:03
Location: Rīga, Pārdaugava

Next

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests