grauzējs un bēglis

Dogs Teaching

grauzējs un bēglis

Postby baibaks » 08 Jun 2012, 14:28

Sveicināti!
Īsti nezinu, vai trāpīju pareizajā sadaļā, tomēr ļoti ceru uz palīdzību. Situācuja tāda: ir viens suns, kurš nekādi negrib dzīvot žogā, un kuram par godu nu ir pasūtīta radiosēta. Un ir otrs suns, 4 mēn kucēns, kam ārkārtīgi patīk grauzt iepriekšminētā suņa kaklasiksnu. Tad nu ir bažas, ka arī radiosētas kaklasiksna tiks sagrauzta un līdz ar to būs bezjēdzīga. Kā labāk rīkoties šādā situācijā? Bija doma par kaut ko uz siksnas uzsmērējamu - tā, lai pagaršo un saprot, ka šito - vairs nemūžam, bet ko? Varbūt kādam ir līdzīga pieredze?
baibaks
Baby
Baby
 
Posts: 23
Images: 2
Joined: 08 Jun 2012, 14:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: grauzējs un bēglis

Postby vipdu » 08 Jun 2012, 14:39

Uzkaisi sarkanos piparus (tik tā lai netiek otram sunim acīs vai degunā). Nu tas bija ko man vetārsts ieteica uzkaisīt uz pārsēja, lai suns nerauj nost.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: grauzējs un bēglis

Postby baibaks » 08 Jun 2012, 19:00

Paldies, vajadzēs izmēģināt!
baibaks
Baby
Baby
 
Posts: 23
Images: 2
Joined: 08 Jun 2012, 14:06

Re: grauzējs un bēglis

Postby Fluante » 25 Jun 2012, 13:08

Sveiki!
Man ari ir suns, bīgls un ir problēma ar bēgšanu, negrib nekādi dzīvoties pa pagalmu, ja netiek turēts acīs 5x sekundē, tad ātri vien pazūd un tad tikai jābrauc atkal meklēt, jo nav omulīgi, ja suns, kaut arī ļoti draudzīgs, vazājas apkārt. Tādēļ man ir ideja - ierīcīte, ar ko atrast suni, kad tas ir pārāk tālu jau ilgu laiku! Nepieciešams vien telefons ar aplikāciju vai datorprogramma. Esmu jau izpētījusi, kā tādu uztaisīt. Tādēļ, lūdzu, aizpildi manu aptaujas anketu, lai zinātu, kāda ir statistika par suņu bēgšanu, vai arī tikai manējais tā dara un tikai man vienai tas ir vajadzīgs? :D
Liels paldies! Un ja ir interese par tādu ierīci, kas nenodara ļaunu sunim ne ar elektrošoku, negarīšīgumiem uz siksnas un citiem paņēmieniem, dod ziņu! ;)


Links uz aptauju -> http://visidati.lv/aptauja/702228353/

Lai veiksmīga diena un paldies par atsaucību!
Fluante
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 25 Jun 2012, 12:35

Re: grauzējs un bēglis

Postby vipdu » 25 Jun 2012, 13:21

Un kā tas pasargā no suņa nobraukšanas hmm? Pa manam labāk lai suns pa laikam dabū ar šoku (un tas notiek tikai sākumā, kamēr tiek iemācīts kur nevar) nekā tiek pavisam nobraukts un nekāda uzparikte ar GPS tur nelīdzēs (turklāt tās zog). Ja radiosēta bieži ir slinkuma lāpīšana, jo citādi nesanāk tik viegli iemācīt, tad GPS ir pilnīga bezatbildība. Jā, man suns arī mēdz aizmukt, bet tas nav nomāli un es mēģinu izdarīt tā lai tas nevar aizbēgt (un ciest pats, vai mazums radīt ciešanas citiem) nevis tikai uzlikt GPS un dzīvot mierā, lai jau suns pastaigājas. Tādu ierīci vēl varbūt atbalstītu (atkarībā cik tā liela un vai sunim nav grūti ar to ikdienā) kā papildus drošību, ja nu viss cits nenostrādā un vajag sunim dzīties pakaļ, bet ne jau kā problēmas ar bēgšanu no mājām risinājumu (radiosēta vismaz ir kaut kāds risinājums)
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: grauzējs un bēglis

Postby ash » 25 Jun 2012, 16:37

:D :D :D
tad jau uzliek raidītāju un kad saimnieks sailgojas pēc sava suņa, sameklē un pārved mājās.
un tāds prieks varētu maksāt 75 latus??

man paveicies, suns no mājām nebēg prom, mums ir parasta sēta. ;)

noteikti neuzskatu šo risinājumu par labu, saimniekiem jādara viss iespējamais lai novērstu suņa klaiņošanu apkārt!
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: grauzējs un bēglis

Postby Sisija » 25 Jun 2012, 20:26

ash wrote:noteikti neuzskatu šo risinājumu par labu, saimniekiem jādara viss iespējamais lai novērstu suņa klaiņošanu apkārt!

:par: , suņa klaiņošana ir saimnieka bezatbildība.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: grauzējs un bēglis

Postby NARDICUM » 26 Jun 2012, 07:03

Priekš kam ir jāizdomā kaut kas jauns, jo sen jau ir izdomāti Astras un Flajeri, kas strādā gan uz zemes, gan zem zemes :jaut:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron