Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Miscellaneous

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 30 Mar 2012, 21:29

Demix wrote:Sestdien, 21:55-TV3 viena no manām mīļākajām filmām-" Rudens leģendas" :samilejies:


garmatainais Breds Pits?! nez, laikam beidzot jānoskatās, lai būtu viedoklis, jo kaut kā esmu iedomājusies, ka man šī filma varētu nepatikt, kaut draudzene savulaik eiforijā pēc viņas noskatīšanās staigāja :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 04 Apr 2012, 20:26

Krievu kino cienītājiem iesaku īsseriālu Остров ненужных людей (24 sērijas). It kā kaut kas esot līdzīgs Lost, bet tomēr nav tas (tas no komentāriem par filmu), nezinu, nevaru komentēt, jo Lost`am nevienu sēriju neesmu noskatījusies, bet šis krievu variants man ļoti patīk, 20 sērijas jau esmu apēdusi :)

http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/614026/
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby energy » 04 Apr 2012, 20:47

Mēs pagaidām tikai 5 sērijas. Var teikt nokopēts Lost, redzēs, kas būs tālāk un kā atrisināsies.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 04 Apr 2012, 21:29

Cik ļoti nokopēts? Man ir doma pēc šī seriāla apskatīties Lost, bet diez vai gribu skatīties identisku scenāriju tikai citā valodā (bez tam, kā saprotu, krievu versija ir daudz kompaktāka laikā kad Lost ir izvērsts vairākās sezonās), kā tas ir, piemēram, ar El internado un Закрытая школа, krievu variants veidots gandrīz vārds vārdā
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby Torijs » 04 Apr 2012, 21:35

No kurienes jūs "velkat" tos seriālus?
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 04 Apr 2012, 21:39

es personīgi nevelku neko, skatos online intv.ru, velku tikai patiešām manā izpratnē labas un vērtīgas filmas, bet ne seriālus :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby Torijs » 04 Apr 2012, 21:52

Paldies! Nemaz nezināju... ka tik neieeju azartā un visas brīvdienas nepavadu blenžot datorā :kanepe:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 04 Apr 2012, 22:03

Nu nez, man, ja pilnībā netraucē mazais ekrāniņs (var jau uzlikt pa visu ekrānu, tikai tad jāskatās no istabas otra gala), tad ļoti daudzas filmas atkrīt ierunātāja dēļ. Tā es bēdājoties dzīvoju bez Bones kārtējās sezonas, jo ierunājums vienkārši ir :sajucis:
Man pat obligāti nevajag, lai katram tēlam būtu sava balss, ļoti mierīgi mājsaimnieces varu skatīties ar vienu balsi, jo tur ierunātājs cenšas vismaz toni un intonāciju nomainīt katram tēlam, bet tie monotonie bezbalsīgie teksti, kas bieži trāpās intv filmās, iespārda :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby siicis » 05 Apr 2012, 07:32

Varu padalīties, ka www.tavskino.lv var arī atrast filmas un seriālus gan LV, gan RUS valodā :)
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby čība » 05 Apr 2012, 07:58

Torij, mēs velkam serialus - tāpec, ka patīk skatīties HD :kanepe: Dažādos torentos ;)
Priekš seriāliem ļoti laba vieta onlainā - www.seriali.lv Es biju pārsteigta cik ātri tur parādās jaunākās sērijas. Torentos parasti ir nākamajā dienā pēc palaišanas gaisā (seriāli, ne kino filmas), nu tad seriali.lv - arī parasti visu var atrast nākamajā dienā. Turklāt piedāvātais saraksts mani pārsteidza :o Tiesa gan pārsvarā seriāli orģinālvalodā.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby vipdu » 05 Apr 2012, 09:06

Mēs no www.thepiratebay.org velkam seriālus. Bet tur pārsvarā angļu valodā. Parādās pāris minūtes pēc seriāla iznākšanas. Un the games of throne parādījās pat pirms iznākšanas :D Ar filmu vilkšanām gan neaizraujamies. Tām kvalitāte laba jāgaida ilgi un kino tomēr labāk, bet seriālus gan velkam, jo Latvijā jau nekur tādus noskatīties nevar, pa tv nerāda. Nez kā būs kad palaidīs to likumu pret pirātismu, kā vispār tad tos seriālus lai noskatās?
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby Demix » 05 Apr 2012, 14:29

undd wrote:
Demix wrote:Sestdien, 21:55-TV3 viena no manām mīļākajām filmām-" Rudens leģendas" :samilejies:


garmatainais Breds Pits?! nez, laikam beidzot jānoskatās, lai būtu viedoklis, jo kaut kā esmu iedomājusies, ka man šī filma varētu nepatikt, kaut draudzene savulaik eiforijā pēc viņas noskatīšanās staigāja :)

Nūūūū,tur jau Entonijs arī bija :jaa: Noskatījies?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby maksis » 05 Apr 2012, 15:10

Nu, ja jau reiz tāda runa panesās, varu atzīties - man "Rudens leģendas" nepatika. Ne aktieru dēļ, bet pats sižets tik glups likās, ka nespēju sagremot. Tāds Rozamundes Pilčeres (vai kā nu tur sauc tās dāmu melodrāmas, kas pa TV katru nedēļu) variants, imho.
P.S. Man ilgu laiku nepatika Breds Pits (un arī tagad nav starp mīļākajiem aktieriem), bet vienā filmā man viņš likās vnk apburošs - Burn after reading. :) Un arī pati filma ļooooti patīk.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby Torijs » 05 Apr 2012, 16:02

Man arī nepatika, tāds šķebīgi saldens, paredzams sižets. Breds man vispār riebjas, bet Hopkinss ļoooti patīk! Tāpēc pati izbrīnījos, ka nebiju jau sen noskatījusies šo filmu, viņa dēļ vien.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby maksis » 05 Apr 2012, 16:07

Torijs wrote:Breds man vispār riebjas

Noskaties "Burn after reading" ;)
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby Torijs » 05 Apr 2012, 16:09

Tā kā esmu "vāciete", tad angliski "duju, no slabo" :kanepe: Varbūt zini, kur meklēt krieviski?
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby maksis » 05 Apr 2012, 16:13

Ui, nezinu vis, man ir DVD, skatos ar titriem.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby Torijs » 05 Apr 2012, 16:17

Nekas, sameklēšu. Izlasīju anotāciju. Un, galvenais, tur tēlo arī Malkovičš, tas gan man patīk. :)
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby maksis » 05 Apr 2012, 16:31

Torijs wrote:Malkovičš

:samilejies:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 05 Apr 2012, 19:04

Demix wrote:Nūūūū, tur jau Entonijs arī bija :jaa: Noskatījies?


ja? oj, šito es būšu palaidusi garām :) bet nē, nenoskatījos, pavisam aizmirsu, uzslēdzu tik pašas beigas un tās pašas tikai fonā noklausījos, interesi neizraisīja :) Ir filmas, kuras vienkārši tādu vai citādāku iemeslu dēļ nevari noskatīties, pie šī man pieder Rudens leģendas, es pat nevaru paskaidrot, kāpēc, vienkārši klikšķis galvā, ka nepatiks.

Runājot par Bredu Pitu, par mīļāko vai vienu no mīļākajiem aktieriem es viņu nesaukšu, bet ir filmas, kuras man patīk, piemēram, Meet Joe Black, itkā filmā nekas īpašs (arī kombinācija Pits + Entonijs), bet varu skatīties atkal un atkal. Sleepers man ļoti patīk un lai cik dīvaini nebūtu, patīk arī Mr. & Mrs. Smith, arī Fight club`am nav ne vainas, šķiet kā reiz pēc šīs filmas uz Pitu paskatījos citām acīm.

Burn after reading neesmu redzējusi, būs jānoskatās, vienīgi kas man ne visai patīk, ir visu lielais mīlulis Klūnijs, kaut nošaujiet, man nepatīk viņš un viss :tikainesaki: bet kombinācijā ar kādu citu labu aktieri var iztikt :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron