Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

All About Dogs

Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Maija_Dakota » 01 Mar 2012, 13:50

Admin: orioģināls no tejienes - viewtopic.php?f=4&t=3394
Pārcelts lai nejauktu galvu tiem kas pirmoreiz lasa.

Maija_Dakota:
paldies!
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby BaibaB » 01 Mar 2012, 13:59

Ministru kabineta noteikumi Nr.491 nepasaka, kas notiek, ja es neesmu reģistrējusi šajā smalkajā reģistrā savu čipēto suni, ar kuri gribu iet uz izstādēm. :medos:

P.S. es suni vakar pierakstīju uz Ogres izstādi. veidlapā bija norādīts, ka sunim obligāti jābūt čipētam, bet par reģistru nekas nebija teikts.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby eldberg » 01 Mar 2012, 14:04

BaibaB wrote: es suni vakar pierakstīju uz Ogres izstādi. veidlapā bija norādīts, ka sunim obligāti jābūt čipētam, bet par reģistru nekas nebija teikts.

Izstādes info lapā LKF ir teikts, sekojošais:
Visiem suņiem jābūt mikročipa NR., lūdzu to ierakstīt pieteikumā lapā
Suniem, kuru īpašnieki dzīvo Latvijā, uz izstādes brīdi ir jābūt reģistrētiem Lauksaimniecības datu centra bāzē: http://www.ldc.gov.lv

tā kā dari kā zini ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby Korland Rein » 01 Mar 2012, 14:22

Suniem, kuru īpašnieki dzīvo Latvijā, uz izstādes brīdi ir jābūt reģistrētiem Lauksaimniecības datu centra bāzē: www.ldc.gov.lv

Uz izstādes brīdi, nevis uz pieteikšanās brīdi, tā es to saprotu. Otrs - kas un kā to kontrolēs? Tas gan nav saprotams. Un kas būs pierādījums tam, ka suns ir reg'istrēts? e-pasts vai SMS ar apstiprinājumu? Kārtējais ne līdz galam izstrādātā projekta - murgs!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby eldberg » 01 Mar 2012, 14:29

Korland Rein wrote:
Kārtējais ne līdz galam izstrādātā projekta - murgs!

Datubāze būs online, kontrolējošajiem inspektoriem caur telefonu (jebkurš viedtālrunis to var), vai datoru būs iespējams pieslēgties datubāzei.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby BaibaB » 01 Mar 2012, 14:34

eldberg wrote:
Korland Rein wrote:
Kārtējais ne līdz galam izstrādātā projekta - murgs!

Datubāze būs online, kontrolējošajiem inspektoriem caur telefonu (jebkurš viedtālrunis to var), vai datoru būs iespējams pieslēgties datubāzei.

:kanepe: un tad, kā jau Ogrē sāksies negaiss un viss onlains aizies pa pieskari.

nē, bet tiešām - LKF saka, ka jābūt čipētiem --> man suns IR čipēts.
bet saku vēlreiz - MK noteikumi nesaka, kas man būs kaut kas slikts, ja nebūšu tajā datu bāzē. LKFs saka, ka nevarēšu iet uz izstādēm, bet MK noteikumi to nenosaka. kurā punktā? un ja LKFs mani nereģistrēs uz izstādi, es tiesāšos, jo neviens normatīvais akts to neparedz.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby Korland Rein » 01 Mar 2012, 14:36

eldberg wrote:
Korland Rein wrote:
Kārtējais ne līdz galam izstrādātā projekta - murgs!

Datubāze būs online, kontrolējošajiem inspektoriem caur telefonu (jebkurš viedtālrunis to var), vai datoru būs iespējams pieslēgties datubāzei.

Nu un? Man visu ziemu liellopu atliekas mežā izmētā. Suņi jau galvas 4 un kājas padsmit majā sanesuši...un kur tad darbojas viņu liellopu auskaru sistēma? Arī ļoti kontrolējamā? :jautri: Personīgi biju PVD....i dupsi neviens nepacels....
Proporcionāli jāpaskaita cik liellopu uz vienu PVD inspektoru un cik suņu regionā!
Iestādei naudiņas pietiks labi ja mēneša kontrolei.
Dzīvosim redzēsim!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby eldberg » 01 Mar 2012, 14:41

Korland Rein wrote:Uz izstādes brīdi, nevis uz pieteikšanās brīdi, tā es to saprotu.


Otrs - kas un kā to kontrolēs?

visdrīzāk ka PVD

BaibaB wrote: :kanepe: un tad, kā jau Ogrē sāksies negaiss un viss onlains aizies pa pieskari.

man telefons pagājušogad strādāja :D

Man bija vienkārši ideja ievietot atgādinājumu... vai gribiet reģistrēties, izlemjiet paši ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby Korland Rein » 01 Mar 2012, 14:44

Informācija nav lieka! Noderīga! Pirmie aizskries kā vēja plēsti, sareg'istrēs un beigas atkal kārtējais registrs ka caurs siets! Ne par to jau runa, ne par tiem 5.00LVL, bet par sistēmu kā tādu! Klubiem NAV PAMATA atteikt biedriem suņu registrāciju izstādem, vismaz pagaidām...kamēr noteikumi ir tādi, kādi tie ir.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby eldberg » 01 Mar 2012, 14:51

Info no LKF: izstādes reģistrācija nevienam netiek atteikta!!!
LKF vienkārši brīdina, ka izstādes laikā var ierasties PVD inspektori un izlases kārtā veikt pārbaudi - īpašniekam, par nereģistrētu suni - sods no 20 LVL.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby BaibaB » 01 Mar 2012, 14:54

eldberg, Dieva dēļ, neuztver to, kā uzbrukumu TEV. tā nebija domāts. :sarkstosa: paldies, ka ieliec infu.
es kā ierēdnis vnk saredzu vājās vietas tajos MK noteikumos.
1. noteikumi nosaka, ka suņiem jābūt čipētiem. un arī LKFs to nosaka. lai būtu, LKFā tagad faktiski visi metieni tiek čipēti.
2. noteikumi pasaka, ka izstāžu suņiem jābūt reģistrētiem līdz 1.jūlijam.
3. bet noteikumi nepasaka, kas pārbaudīs, vai izstāžu suns ir reģistrā un kas notiks, ja šāds suns uz izstādi atnāk un reģistrā viņa nav. kā šādu suni var nepielaist pie izstādes, ja suns reģistrēts uz izstādi pusgadu iepriekš?
4. noteikumi nepasaka, kas būs kontrolējošā iestāde
5. noteikumi nepasaka kārtību, kā notiks šitā visa izstāžu kontrolēšana - rakstoties uz izstādi, reģistrējoties izstādē, vēl kaut kā... vai man jāņem līdz izdrukāts apstiprinājums? sms telefonā? un ja man tiek nozagts telefons un esmu nopirkusi jaunu? nu var tacu būt tāda situācija nedēļu pirms izstādes.
6. kāpēc tiek diskriminēti (aplaupīti) suņu saimnieki? uz izstādēm savus mīluļus taču ved arī kaķu un fretku siamnieki, kāpēc viņiem nav jābūt datu bāzē no 1.jūlija?

vārdu sakot, uz nagliņas var pakarināt visu šito būšanu.

par nereģistrētu suni - sods no 20 LVL.
uz kā pamata? uz kāda likuma/noteikumu pamata?

izstādes laikā var ierasties PVD inspektori un izlases kārtā veikt pārbaudi
uz kā pamata? PVD var pārbaudīt, vai sunim ir potes veiktas un vai vakcinācijai nav beidzies derīguma termiņš, bet viņi nav ne ar ko deleģēti veikt pārbaudes, kādā reģistrā atrodas mans suns.
es apstrīdēšu visu, ko PVD nelikumīgi pārbaudīs :jaa:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby eldberg » 01 Mar 2012, 15:03

3. bet noteikumi nepasaka, kas pārbaudīs, vai izstāžu suns ir reģistrā un kas notiks, ja šāds suns uz izstādi atnāk un reģistrā viņa nav. kā šādu suni var nepielaist pie izstādes, ja suns reģistrēts uz izstādi pusgadu iepriekš?

Suns tiks pielaists pie izstādes. sodu var uzlikt tikai kontrolējošā institūcija (PVD)

4. noteikumi nepasaka, kas būs kontrolējošā iestāde

nezinu vai tam obligāti ir jābūt noteikumos... patreiz pasākumus ar dzīvniekiem kontrolē PVD (piem uz kamanu suņu pasākumiem nāk).

5. noteikumi nepasaka kārtību, kā notiks šitā visa izstāžu kontrolēšana - rakstoties uz izstādi, reģistrējoties izstādē, vēl kaut kā...

Izstādes organizētājiem nav noteikts pienākums kontrolēt. Izstādi kontrolē PVD... kas tad arī attiecīgi kontrolēs atbilstību DB

vai man jāņem līdz izdrukāts apstiprinājums? sms telefonā? un ja man tiek nozagts telefons un esmu nopirkusi jaunu? nu var tacu būt tāda situācija nedēļu pirms izstādes.

nevajag fantazēt. Noteikumi neparedz nēsāt līdzi izziņu. DB būs online, un to arī online inspektors spēs pārbaudīt.

6. kāpēc tiek diskriminēti (aplaupīti) suņu saimnieki? uz izstādēm savus mīluļus taču ved arī kaķu un fretku siamnieki, kāpēc viņiem nav jābūt datu bāzē no 1.jūlija?

nezinu :D


par nereģistrētu suni - sods no 20 LVL. uz kā pamata? uz kāda likuma/noteikumu pamata?

tas bija komentārs no LKF. Sīkāk nepajautāju.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby Korland Rein » 01 Mar 2012, 15:04

eldberg wrote:Info no LKF: izstādes reģistrācija nevienam netiek atteikta!!!
LKF vienkārši brīdina, ka izstādes laikā var ierasties PVD inspektori un izlases kārtā veikt pārbaudi - īpašniekam, par nereģistrētu suni - sods no 20 LVL.

LKFam cepuri nost!!!! :estevisamilosu: Malači, ka viņiem tomēr ir sava nostāja!!! Man tiešām patiess prieks!!! :jiihaa: Uzņemties šīs sistēmas kontroli ir nereāli, darbietilpīgi un gandrīz neiespējami un pat nevajadzīgi. LKFā viss ir registrēts pašiem un viņu sistēma ir vairāk vērta! LKF suņi ar visiem čipiem tur ir!
Pa daļai tas samazinātu arī dalībnieku skaitu izstādēs, sevišķi tos, kam neko vairs LV nevajag un tos, kurus uz izstādi registrē vnk prieka pēc.
Tagad atbildīgajām instancēm ir ātri jaīzstrādā jauni noteikumi, lai būtu pamats iekasēt 20.00LVL soda naudu, laika viņiem ir pietiekoši! :jautri:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby Henriete » 01 Mar 2012, 15:04

Īsti nesapratu..
Man jāizprintē šis materiāls, un jānes veterināram, kurš aizpilda B daļu, un tikai tad es varu sūtīt vai vest šai Lauksaimniecības datu bāzei?
Man jānes savam veterināram, vai es varu sūtīt neaizpildītus ,veterinārārstam paradzētos, laukus?

Tāpat ar parakstu:
Man ir jāizprintē materiāls, jāparaksta ar roku, un jāieskanē atpakaļ? (Un tikai tad sūtīt)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby eldberg » 01 Mar 2012, 15:13

Man jāizprintē šis materiāls, un jānes veterināram, kurš aizpilda B daļu, un tikai tad es varu sūtīt vai vest šai Lauksaimniecības datu bāzei?

Ja tavs suns jau ir čipēts, tad atkārtoti pie veta nevajag iet. Izlasi vēlreiz, kas ir jādara ar B daļu.

Man jānes savam veterināram, vai es varu sūtīt neaizpildītus ,veterinārārstam paradzētos, laukus?

jā, vari neaizpildīt visu

Tāpat ar parakstu: Man ir jāizprintē materiāls, jāparaksta ar roku, un jāieskanē atpakaļ? (Un tikai tad sūtīt)

Jā. Tā ir zināma pretimnākšana no reģistra (iespējai reģistrēties pa epastu). Bez paraksta dokumentus nepieņems.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby eldberg » 01 Mar 2012, 15:16

Tātad, tikko uzzvanīju uz PVD.
Sods pienāksies pēc Administratīvā pārkāpuma kodeksa 106.panta:

106.pants. Dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpšana
Par dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpšanu - izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no pieciem līdz divsimt piecdesmit latiem, bet juridiskajām personām - no desmit līdz piecsimt latiem, konfiscējot dzīvniekus vai bez konfiskācijas.

Par tādiem pašiem pārkāpumiem, ja tie izdarīti atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas vai ja to dēļ nodarīts fizisks vai materiāls zaudējums, -
uzliek naudas sodu fiziskajām personām no desmit līdz piecsimt latiem, bet juridiskajām personām - no piecsimt līdz tūkstoš latiem, konfiscējot dzīvniekus vai bez konfiskācijas.


PVD ir pilnvaroti veikt pārbaudes atbilstoši: Dzīvnieku aizsardzības likumam, Veterinārmedicīnas likumam un pašam PVD reglamentam.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā-NENOKAVĒ

Postby BaibaB » 01 Mar 2012, 15:22

lai nepūš pīlītes. (ne) esamība datu bāzē nav ne dzīvnieka labturība, ne izmantošana, ne pārvadāšana. Administratīvā pārkāpuma kodeksu PVD arī var uzkārt uz nagliņas. :jaa:

PVD nolikums:
II. Dienesta funkcijas, uzdevumi un kompetence
3. Dienesta funkcijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kompetencei ir īstenot valsts uzraudzību un kontroli pārtikas (tai skaitā materiālu, kas nonāk saskarē ar pārtiku), dzīvnieku barības, dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu (kas nav derīgi cilvēku patēriņam), veterināro zāļu aprites, dzīvnieku veselības, labturības un ciltsdarba jomā, kā arī nodrošināt nepārtikas preču drošuma un fitosanitāro robežkontroli.
(MK 20.07.2010. noteikumu Nr.647 redakcijā)
4. Lai nodrošinātu funkciju izpildi, dienests veic šādus uzdevumus:

4.1. atbilstoši uzraudzības programmām organizē un veic pārtikas apritē iesaistīto uzņēmumu produktu un procesu kontroli;

4.2. organizē un veic valsts veterinārās uzraudzības objektu kontroli;

4.2.1 organizē un veic ciltsdarbā iesaistīto personu, komersantu un organizāciju darbības kontroli;

4.2.2 kontrolē piena ražotājus un piena pircējus atbilstoši normatīvajos aktos par piena kvotām noteiktajai kārtībai;

4.3. organizē un koordinē dzīvnieku infekcijas slimību profilakses un apkarošanas pasākumus;

4.3.1 organizē un veic veterināro zāļu reģistrāciju un kvalitātes kontroli;

4.4. īstenojot valsts uzraudzību un kontroli, ņem paraugus un nosūta tos laboratorisko un diagnostisko izmeklējumu veikšanai;

4.4.1 (svītrots ar MK 20.07.2010. noteikumiem Nr.647);

4.4.2 (svītrots ar MK 20.07.2010. noteikumiem Nr.647);

4.4.3 (svītrots ar MK 20.07.2010. noteikumiem Nr.647);

4.5. sagatavo un iesniedz Zemkopības ministrijā priekšlikumus par veicamajiem pasākumiem dienesta kompetencē esošajās jomās;

4.6. informē sabiedrību par dienesta darbību un sniedz konsultācijas fiziskajām un juridiskām personām;

4.7. ārējos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos izdod administratīvos aktus;

4.8. sniedz normatīvajos aktos noteiktos maksas pakalpojumus;

4.8.1 izsniedz atļaujas ģenētiski modificēto organismu ierobežotai izmantošanai, izplatīšanai tirgū un vidē normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā;

4.9. piedalās normatīvo aktu projektu izstrādē un atzinumu sniegšanā par citu institūciju sagatavotajiem dienesta kompetencē esošajiem normatīvo aktu projektiem;

4.10. piedalās Eiropas Komisijas un Eiropas Savienības Padomes darba grupu un komiteju sanāksmēs dienesta kompetencē esošajās jomās;

4.11. sniedz Lauku atbalsta dienestam informāciju, kas nepieciešama valsts un Eiropas Savienības atbalsta administrēšanai;

4.12. ievieš administratīvo un tehniskās vadības sistēmu, lai ņemtu paraugus un nosūtītu tos laboratorijām Eiropas Savienības kopējās lauksaimniecības politikas pasākumu piemērošanā noteikto produktu pārbaužu veikšanai;

4.13. veic privāttiesiskus darījumus, kas nepieciešami dienesta darbības nodrošināšanai;

4.14. saglabā dienesta bilancē esošos valsts īpašumus;

4.15. veic citus normatīvajos aktos noteiktos uzdevumus.
(Grozīts ar MK 27.12.2005. noteikumiem Nr.1026; MK 20.07.2010. noteikumiem Nr.647; MK 14.12.2010. noteikumiem Nr.1114)
5. Dienests atbilstoši savai kompetencei ir tiesīgs:

5.1. sagatavot un normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā iesniegt priekšlikumus par dienesta uzdevumu veikšanai nepieciešamo finansējumu no valsts budžeta;

5.2. pieprasīt un bez maksas saņemt no valsts un pašvaldību iestādēm, kā arī — ārējos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos — no privātpersonām dienesta uzdevumu izpildei nepieciešamo informāciju un dokumentus;

5.3. iesaistīt ministriju un citu institūciju pārstāvjus nekaitīgas un drošas pārtikas aprites, kā arī dzīvnieku veselības un labturības jautājumu risināšanā.

tam pēdējam apakšpunktam PVD varēja pievērsties aktīvāk, piemēram, man blakus mājā ir kraupainu kaķu kolonija, lūgtum, PVD. vai zinu vairākas mājas, kur suņi tiek turēti pie kēdes un netiek vesti ne pastaigās, ne citādi nodrošināta viņu labturība. laipni aicināti, PVD.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Korland Rein » 01 Mar 2012, 15:28

BaibaB, :par:
Ja viņi vēlas darbu iekš 106.panta pilnavarām, mēs te pat forumā varam uztaisīt atsevišku sadaļu un vērst PVD uzmanību, kur būtu jāaizbrauc nokontrolēt kāds slikti barots, turēts un ķēdē bez būdas piesiets suns!
Domāju, ka uzrakstot adreses šeit, ap 100lpp tai temai būtu nedeļas laikā!
Un tas ir Valsts iestāžu līmenis!!! Jau rakstīju 1:1 kā ar fotoradariem sākumā! Daudz suņu īpašnieku ir labi juristi, atliks uz pārīti uzrauties un pagalam visa kontrole lielā! :jautri:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Henriete » 01 Mar 2012, 15:50

eldberg - Paldies!Tapa skaidrs
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Kā reģistrēties Mājas un istabas dzīvnieku reģistrā

Postby eldberg » 01 Mar 2012, 16:01

Rēķinot, ka regulējošie noteikumi http://www.likumi.lv/doc.php?id=232354&from=off ir izdoti atbilstoši http://www.likumi.lv/doc.php?id=20436 25.panta 6.daļai un šī paša likuma 2.(1-prim) panta 11.apakšpunktā izstādes ir atdzītas par kontrolējamu pasākumu un PVD reglaments paredz to kontroli http://www.likumi.lv/doc.php?id=102419 tad man tomēr liekas, ka sodu var saņemt ;) Administratīvo pārkāpumu kodeksā ir dažādi panti - http://www.likumi.lv/doc.php?id=89648 - piemēram 107:
107.pants. Dzīvnieku slēpšana, neidentificēšana (nemarķēšana) un izvairīšanās no to uzskaites
Par dzīvnieku slēpšanu no Pārtikas un veterinārā dienesta inspektora, dzīvnieku neidentificēšanu (nemarķēšanu) vai izvairīšanos no to uzskaites pašvaldībā -
uzliek naudas sodu fiziskajām personām no pieciem līdz simt piecdesmit latiem, bet juridiskajām personām - no desmit līdz divsimt piecdesmit latiem.
Par tādiem pašiem pārkāpumiem, ja tie izdarīti atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas, -
uzliek naudas sodu fiziskajām personām no simt piecdesmit līdz divsimt piecdesmit latiem, bet juridiskajām personām - no divsimt piecdesmit līdz piecsimt latiem.

Es domāju ka PVD man pārteicās par 106.pantu pirmoreiz... pareizais ir 107... apstiprināt nevaru.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests