Suņu skola

Dogs Teaching

Re: Suņu skola

Postby Zuzanna » 05 Jan 2011, 08:07

Klimpa
Jūrmalā, Vaivaros nodarbības vada Anita Mežapuķe 29466819
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu skola

Postby Klimpa » 06 Jan 2011, 10:04

Zuzanna, paldies! :)
User avatar
Klimpa
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:36
Location: Jūrmala

Re: Suņu skola

Postby star-in-your-sky » 10 Mar 2011, 20:01

Man ir 7 mēnešu veca taksīte, kāds varbūt zin, kur Pļavniekiem tuvākā suņu skola? NAv jābūt noteikti privātām nodarbībām, jo socializācija jau arī ir svarīga ^^ Var būt kāds var kaut ko ieteikt?
star-in-your-sky
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 10 Mar 2011, 19:53

Re: Suņu skola

Postby pixy » 10 Mar 2011, 20:14

Man laikam kašķīgs garastāvoklis, bet es šito nesaprotu - katrs atkal un atkal uzdod jaut., kur skola Pļavniekos, Pārdaugavā Rīgā vispār - cilvēki, izlasiet šo topiku no viena gala līdz otram un izdariet izvēli :rej: . Piedod, star-in-your-sky, nekā personīga, bet par skolu tuvu šim rajonam ir runa iepriekšējā lpp. :)
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņu skola

Postby zakjiits_a_bisi » 11 Mar 2011, 09:44

pixy wrote:Man laikam kašķīgs garastāvoklis, bet es šito nesaprotu - katrs atkal un atkal uzdod jaut., kur skola Pļavniekos, Pārdaugavā Rīgā vispār - cilvēki, izlasiet šo topiku no viena gala līdz otram un izdariet izvēli :rej: . Piedod, star-in-your-sky, nekā personīga, bet par skolu tuvu šim rajonam ir runa iepriekšējā lpp. :)


Pixy, piedod, bet arī es neredzu, kur ir runa par Pļavniekiem vai arī neorientējos minētajās ielās, līdz ar to būsim iecietīgāki pret jaunajiem foruma lietotājiem un nevienam gabals nenokritīs, ja lieku reizi pārkopēs tekstiņu, kas sniedz atbildi jaunajam lietotājam... ;)
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Suņu skola

Postby pixy » 11 Mar 2011, 09:56

Sinty wrote:
Mellene wrote:Mekleju apmacibas grupu mazuljiem, varbut kada sakas junijaa? Esam Grizinkalna rajona, varam braukt arii uz Plavnieku

, Dreilinju vai Purvciema pusi. MAcities gribetaja = labradormeitene


http://www.bestinshow.lv/, tel. 29716179 (Viktorija)
FANE wrote:"Suņu centrs BIS" Rīga, Biķernieku iela 121.

Jā, es atvainojos :sarkstosa: , te ir. "Suņu centrs BIS" ir tai ielā, kas savieno Pļavniekus ar Mežciemu, īsi pirms krusta ar Biķernieku ielu :) Tieši Pļavniekos nezinu, vai kaut kas ir.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņu skola

Postby zakjiits_a_bisi » 11 Mar 2011, 10:05

Paldies :davinuziedus:
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Suņu skola

Postby malamuts » 12 Mar 2011, 11:24

Sveicināti!
Meklēju aukli - treneri saviem 16 Aļaskas malamutiem. Dzīvojam Dundagā, dziļi laukos, darbs varētu būt uz 3-4 dienām nedēļā. Patreiz visi suņi ir jau apmācīti, vajadzētu labi iesākto turpināt, pieteikties darbā var gan profesionāls kinologs, hendleris vai arī jebkurš interesents, kurš gribētu apgūt prasmi izstādīt un frizēt Aļaskas malamutus. Samaksa par darbu pēc vienošanās. Ir iespēja jūlijā braukt uz Pasaules čempionātu kopā ar maniem suņiem. Manus malamutus varat apskatīt mūsu mājas lapā www.ridaldundaga.jimdo.com
mans e-pasts:dege@cii.lv vai zvaniet 29232996
User avatar
malamuts
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 02 May 2010, 21:46
Location: Dundaga, Latvija

Re: Suņu skola

Postby Agnese7 » 14 Mar 2011, 10:44

Kāds ir maksimālais suņa vecums apmācībai? Man ir 10 gadus veca sunene. Vai ir jēga vest uz suņu skolu? Pati itkā vēlētos. Sunene gudra, aktīva.
Agnese7
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 17 Feb 2011, 13:16

Re: Suņu skola

Postby Demiana » 14 Mar 2011, 12:03

Agnese7 wrote:Kāds ir maksimālais suņa vecums apmācībai? Man ir 10 gadus veca sunene. Vai ir jēga vest uz suņu skolu? Pati itkā vēlētos. Sunene gudra, aktīva.

Mācīties nekad nav par vēlu :) , vecuma ierobežojumu nav, vienīgi varētu būt daudz grūtāk un ilgāk apgūt ko jaunu, nekā ar pusaudzi. Bet viss ir atkarīgs no paša varēšanas un gribēšanas.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņu skola

Postby Demiana » 14 Mar 2011, 12:05

vienā mythbusters raidījumā bija sagrauta leģenda par to, ka vecākus suņus ir neiespējami apmacīt, tur pat šķirne bija eksperimentam laba izvēlēta - haskijs :hih:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņu skola

Postby Heidy » 03 Apr 2011, 20:54

Sveiki!
Mums nu jau trīs mēnešus mājās ir jauka jorkšīras terjera meitenīte un pašlaik meklēju piemērotu suņu skolu. Skatos dažādus kinologus un cilvēku atsuksmes un kā jau šeit izlasīju, tad viens no variantiem ir Viktorija no BIS, bet mums diezgan tāls ceļš līdz Biķernieku ielai mērojams. Vēlējos pajautāt varbūt kāds ir skolojies pie kineloģes Nadeždas Turgeņeva ielā un varētu padalīties savā pieredzē. :)
Paldies!
Heidy
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 03 Apr 2011, 16:14

Re: Suņu skola

Postby Shanele » 03 Apr 2011, 21:12

star-in-your-sky
ar taksiti var nakt ari uz t/c Galerija Azur
5dienas tur no 18-20 notiek mazo sunu skolina :)
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Suņu skola

Postby april » 23 May 2011, 21:35

Mēs arī gājām uz BIS centru pie Viktorijas, bet diezgan patālu mums tas ceļš sanāk (ņemot vērā, ka mans suns nepanes auto, uzreiz paliek slikta dūša) tad varbūt kāds var ieteikt LABU treneri Vecmīlgrāvi vai derētu arī Sarkanaugava un Mežaparks!
Mīļš paldies atsaucīgiem!
A dog is the only thing on Earth that loves you more than he loves himself.
april
Baby
Baby
 
Posts: 30
Images: 0
Joined: 18 Apr 2011, 12:07
Location: Riga

Re: Suņu skola

Postby ajame » 30 Dec 2011, 00:03

april wrote: varbūt kāds var ieteikt LABU treneri Vecmīlgrāvi vai derētu arī Sarkanaugava un Mežaparks!
Mīļš paldies atsaucīgiem!


Mana tante arī meklē instruktoru Vecmīlgrāvī. Lūdzu iesakiet kaut ko!
Problēma- ap gadu jauns takša puika, kuram parādās agresijas pazīmes pret saimnieci. Pret bērniem- mīļš un pūkains.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Suņu skola

Postby silverequs » 30 Dec 2011, 09:16

ajame wrote:
april wrote: varbūt kāds var ieteikt LABU treneri Vecmīlgrāvi vai derētu arī Sarkanaugava un Mežaparks!
Mīļš paldies atsaucīgiem!


Mana tante arī meklē instruktoru Vecmīlgrāvī. Lūdzu iesakiet kaut ko!
Problēma- ap gadu jauns takša puika, kuram parādās agresijas pazīmes pret saimnieci. Pret bērniem- mīļš un pūkains.

Ja ir nopietnas problēmas ir jāvēršas pie nopietna instruktora, nevis kaut kāda ar tjipa 20 gadu pieredzi, bet nekā nejēdzoša no suņiem. Diemžēl no šiem rajoniem tādu nezinu nevienu.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Suņu skola

Postby ajame » 30 Dec 2011, 15:45

Pagaidām tā vēl nav nopietna problēma. Mana tante ar viņu ucinās. Vajag, lai kāds uzskatāmi parāda, kā nolikt suni pie vietas.
Jo kad viņš sāk rādīt zobus, tā tante uzreiz viņu mierina- uķi-puķi... un pati raustās. Suns tur sāk kāpt uz galvas.
Pret tiem, kuri no Rapša neraustās, viņš ir pilnīgi normāls suns. Varētu teikt- problēma nav sunī, bet gan saimniekā, kurš pārāk ucinās ar suni.
Vēl joprojām aktuāls jautājums par kādu instruktoru Vecmīlgrāvī vai tuvākajā apkaimē, jo nekur tālu viņa ar suni aizbraukt nevar.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Suņu skola

Postby genaadijs » 31 May 2012, 20:20

lūdzu, iesakiet kādu, kas salaspilī varētu apmācīt labrador retriever (5 mēneši) pamata lietām kā šurp, blakus, vietā, bez pavadiņa. cik saprotu, salaspils rūķos ir suņu treniņa laukums, bet neatrodu, vai tur ir arī kāds treneris.

paldies!
genaadijs
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 31 May 2012, 20:17
Location: Salaspils, Silava

Re: Suņu skola

Postby Tomsss » 01 Jun 2012, 18:23

Sveiki. Vēlējos uzzināt par Vispārējās Apmacības Skolu vēlams Rīgas centrā.
Man ir 11 mēnešu jauns Latvijas Dzinejsuns.
Vai kāds lūdzu varētu ieteikt kadu kinelogu?
Der arī kāds kinologs Eksporta ielas suņu laukumā, jo bieži sanāk suni tur vest lai vismaz paši kautko iemācītu.
Vēlētos ari atsauksmes par kinelogu un aptuvenas izmaksas ;)
Tomsss
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 01 Jun 2012, 18:17

Re: Suņu skola

Postby čība » 04 Jun 2012, 08:18

Tomsss wrote:Sveiki. Vēlējos uzzināt par Vispārējās Apmacības Skolu vēlams Rīgas centrā.
Man ir 11 mēnešu jauns Latvijas Dzinejsuns.
Vai kāds lūdzu varētu ieteikt kadu kinelogu?
Der arī kāds kinologs Eksporta ielas suņu laukumā, jo bieži sanāk suni tur vest lai vismaz paši kautko iemācītu.
Vēlētos ari atsauksmes par kinelogu un aptuvenas izmaksas ;)


Par eksporta ielas laukuma kinologiem varu pateikt tikai to, ka kā tur parādās kāds no viņiem, meklēju ātrāko ceļu prom no tā laukuma.
Manuprāt, tiek pielietota nevajadzīga vardarbība un nepiemērotas metodes. Visspilgtāk atmiņā iespiedies bija skats kā džekrasela un bīgla kuceniem (augstakais 6 meneši) mācīja lekt pār barjeru. Barjera aptuveni līdz pieauguša cilvēka celim. Kucēns to protams fiziski pārlēkt nevar, tāpēc tiek pārcelts. Bet pārcelts vienkārši pakarinot siksnā un pārlidinot pāri. Un tas notiek nevis instruktoram pagriežot muguru, bet pēc viņa pavēles. Man vispār īsti nav saprotamas tās metodes, kas tur tiek izmantotas. Blakus iešana tiek mācīta nepārtraukti raustot pavadu. Brrr... Vēl viņš mēdz tur staigāt ar žagaru rokās (kāpēc?) Tas ir tas, ko esmu redzējusi pie tā vīrieša.
Protams, kādreiz to pavadu vajag paraustīt un kāds suns varbūt tiešam tā ir jāmāca. BET neviens kucēns pilnīgi noteikti tā nav jāmāca.
Zinu, ka tur bija sieviete. Neesmu redzējusi kā māca, bet zinu suni, kas no turienes iznācis... vēlāk viņam priekšā bija smaga pārmācīšana un izlabot pielaistas kļūdas nav izdevies vēl šodien...

No savas puses varu ieteikt InterSportCanis Ķengaragā - Vlada (forumā - dresetajs) vai Peteris Akimovi. Pati tur eju. Vismaz redzi par ko maksā. Kucēna vecumā par savu suni nedzirdēju neviena slikta vārda (par sevi gan :D) - bet tā tam ir jābūt, jo viss jau ir saimniekā, ne sunī. Vismaz tik, cik priekš ikdienas apmācības vajadzīgs.

Sliktākajā gadījumā es varu aiziet uz Eksporta ielas laukumu un vismaz parādīt kādai ir jābūt normālai nodarbībai... To, kas notiek tajā laukumā - par normālu es nevaru saukt.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

PreviousNext

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests