Mobilie telefoni

Miscellaneous

Re: Mobilie telefoni

Postby Retrīvers » 29 Dec 2011, 10:50


Vakar nopirku, pagaidām, cik esmu izčikinājusi,-nav ne vainas. Dažas fīčas ir labākas kā Galaxy, plānāks, ērtāks rokā, vizuāli arī smukāks, bet labāk jau neslavēšu, ka atkal kaut kas nenotiek :kanepe:


Man pēdējos gadus ir bijis SE W910i.
Es teikšu - man perfekts tālrunis. Labākais no visiem, kādi man jebkad bijuši.
Tikai pozitīvas atsauksmes par to.
Ļoti patika, ka telefons ir viegls, solīds, smuks, ar lielu ekrānu un Walkman atskaņotāju (jo es bez mūzikas jau nu nekur), viegli lietojams, vienas pogas attālumā var nolikt jebko ko vajag. Tad man nozaga telefonu un es sāku meklēt ko jaunu, kas man patiktu un kam būtu noderīgas opcijas. No visiem, visiem telefoniem (dažādiem modeļiem & markām) man iepatikās tikai šis SE Xperia Arc S. Un nu es domāju, pirkt vēlreiz jau pārbaudīto vērtību Walkmanu, vai tomēr jauno Xperia.
Zinu, ka noteikti kāds laiciņš paies, kamēr es vēl pierastu pie touch-ekrāna. :jautri:

Vai SE Xperia Arc S tiešām ir tik laba kamera kā aprakstīts visur?
Un kā ir ar mūzikas atskaņošanu?
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mobilie telefoni

Postby Torijs » 29 Dec 2011, 12:01

Kokars wrote:

90-100 ls? :OOOOO
Kur ta tik dārgi? iphonam, kuram jau tā ir ĻOTI dārgi ekrāni, maksā 70ls..

Nu tā man tas meistariņš Bruņinieku ielas veikalā teica. Skatoties no kurienes ņem rezerves daļas-90-100.-ls Varu jau mēģināt kasīties un likt pa garantiju remontēt, bet tur jau parasti spirinās un teiks, ka pati vainīga, zemē nometusi vai tamlīdzīgi, kaut gan nevienu plaisu viņš nevarēja atrast, kas toč liecinātu, ka esmu nometusi. Un neesmu jau arī nekur viņu tā baigi mētājusi.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Mobilie telefoni

Postby Torijs » 29 Dec 2011, 12:10

Retrīvers wrote:[Vai SE Xperia Arc S tiešām ir tik laba kamera kā aprakstīts visur?
Un kā ir ar mūzikas atskaņošanu?

Neaizraujos ar bildēšanu ar telefonu vispār, bet nu pāris bildes uztaisīju-smukas, ir arī tā 3D opcija, smaida "ķeršana" u.c. Bet man jau ir tie līkie pirkstiņi, es pat ar ļoti labu kameru nevaru uztaisīt labas bildes... :jautri:
Ar mūziku arī labāk kā Samsungam, ērtāka kārtošana, izlašu taisīšana, skaņa priekš manas auss-o.k. :)
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Mobilie telefoni

Postby agrita » 17 Feb 2012, 22:26

Eh, nopirku šodien jaunu telefonu - Nokia asha 303. Baigi patīkās viss, bet man ir problēma. Izveidoju savienojumu ar mājas WIFI viss ok, parādās, ka izveidots- bet ejot interneta lapās, saka ka nav tīkla (tajā pašā laikā, datorā nets iet), kas par vainu. Varbūt ir kād gudrāks cilvēks te?
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Mobilie telefoni

Postby Eskimo » 18 Feb 2012, 16:27

Nav labaka telefona par Blackberry :)
Meginaju iphone,bet man touch screen i nepatiik,taa ka Blackberry ir perfekti piemerots man. Seit UK vispar parsvara cilveki staigaa ar iphoniem vai Blackberry,kapec saku staigaa? Jo tas viniem ir loti stiliigi-esot uz ielas,lielveikalaa vai baaraa-turet telefonu VISU laiku rokaas,lai citi redz :aknee:
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Mobilie telefoni

Postby agich » 19 Feb 2012, 00:00

es arī nesen apstākļu spiesta(vecais vnk nomira un nebija izdevīgi remontēt) tiku pie jauna telefona. Takā esmu no tiem kas pārsvarā telefonu izmanto tikai zvanīšanai, sms + mūzikai, tad sākotnēji ļoti negribējās smartfonu tieši dēļ tā, ka viņi visi ir nenormāli lieli un līdz ar to ļoti neērti pārnēsāšanai, ja ir tendence visas lietas pa kabatām sabāzt, nevis somiņu līdzi staipīt. bet uzdūros uz Sony ericsson xperia active - maziņš, ērts + ūdensizturīgs. Lietoju nu jau apmēram mēnesi un esmu ar aparātu apmierināta, nekādu sūdzību pagaidām nav.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Mobilie telefoni

Postby eldberg » 26 Jul 2012, 10:04

Nu jau pusgadu dzīvoju ar Samsung Galaxy W... parasts budžeta klases telefons (tas ir soli pirms Galaxy II, kā arī vienāds ar Galaxy Plus).
Principā nekaitētu 4-4.3" ekrāns (ir 3.7). (man ir palielas rokas)
Škrobe uz Samsung, ka netikšu pie Saldējuma Sendviuča (Android 4) (tai pat laikā Sony tādam pašam telefonam ar tādām pašām iekšām un pat lielāku ekrānu Sendviču iedeva)...
Batereja iet 2x dienas je neko īpašu nedara, vai vienu dienu no rīta līdz vakaram stabili, ja skatās filmas (2-3h kaut vai) vai radio klausās un WiFi lieto...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Mobilie telefoni

Postby onetouchspark » 27 Jul 2012, 18:03

Pēc iPhone citus par telefoniem grūti saukt :ninja:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Mobilie telefoni

Postby BViper » 27 Jul 2012, 19:04

Nokia 3110
Nokia 5110
Nokia 6110

Best. Phones. 4ever!
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Mobilie telefoni

Postby ajame » 27 Jul 2012, 19:32

onetouchspark wrote:Pēc iPhone citus par telefoniem grūti saukt :ninja:

:par:
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Mobilie telefoni

Postby Nesaprasha » 14 Aug 2012, 11:00

Ļoti, ļoti meklēju veco labo NOKIA 3510i lādētāju (no tīkla). Ja nu kādam ir aizķēries un vairs nav vajadzīgs, tad labprāt to atpirktu (pirkuma cena suņu smirdelīši).
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

Re: Mobilie telefoni

Postby eldberg » 19 Sep 2012, 14:06

eldberg wrote:Nu jau pusgadu dzīvoju ar Samsung Galaxy W... parasts budžeta klases telefons (tas ir soli pirms Galaxy II, kā arī vienāds ar Galaxy Plus).
Principā nekaitētu 4-4.3" ekrāns (ir 3.7). (man ir palielas rokas)
Škrobe uz Samsung, ka netikšu pie Saldējuma Sendviuča (Android 4) (tai pat laikā Sony tādam pašam telefonam ar tādām pašām iekšām un pat lielāku ekrānu Sendviču iedeva)...
Batereja iet 2x dienas je neko īpašu nedara, vai vienu dienu no rīta līdz vakaram stabili, ja skatās filmas (2-3h kaut vai) vai radio klausās un WiFi lieto...

Nu jau 2x nedēļas dzīvoju ar Samsung Galaxy S3... kas ir parasts ekstra klases telefons (soli priekšā pārējiem)
Principā nekaitē tas 4.8" ekrāns. Ir galīgi ok
Sendvičs ir standartā, dabūšu ari Dželībīnus.
Batereja iet 2x dienas, ja neko īpašu nedara. te nav atšķirības no vecā...

Atšķirība protams ir ātrumā, kameras kvalitātē (ievērojami), ekrāns ir kvalitatīvāks.
Negatīvais - stipri ievainojamāks korpuss (jāpērk ir maks vai gumijas apvalks), citādi apbružāsies (ekrāns nē).
Zona ir par kādiem 10% švakāka... Telefons protams labs :) Laimēts zirgs ir laimēts :jiihaa:
starp 2.3.6 un 4.0.4 ir atšķirība, lai arī praktiski nav ievērojami ikdienā jūtama. Nekas ūber alles nav. Nedaudz grūtāk ir atslēgt visu lai tas pats nelien pie interneta.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Mobilie telefoni

Postby ash » 28 Sep 2012, 08:14

varbūt kāds var palīdzēt saprast.
pirms 6 gadiem iepirku telefonu sony ericsson. patika, labi sadzīvojām. bet nu tagad jāatzīst, ka savu nokalpojis un ar vien biežāk gadās ķibeles.
līdz ar to man ir šādi secinājumi:

1. vajag jaunu, labu telefonu
2. sony ericsson protams

bet tālāk sākas grūtības. 6 gadu laikā viss tā ir mainījies. laikam jau vairāk skatos uz tiem, kur bakstās pa to ekrānu. varat ietekt kādu modeli un īsumā pastāstīt, kāpēc citi maksā 180 latus un citi, pēc skata līdzīgi - 365 latus?? es šādos jautājumos absolūti neorientējos.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Mobilie telefoni

Postby eldberg » 28 Sep 2012, 08:40

ash wrote:1. vajag jaunu, labu telefonu

Ko tu no telefona sagaidi, t.i. kādu funkcionalitāti? kāds ir finansiālā budžeta ierobežojums telefona pirkšanai?

2. sony ericsson protams

Nav vairs SE, ir palicis tikai Sony :D

es šādos jautājumos absolūti neorientējos

www.gsmarena.com - internacionālais avots
http://krizdabz.lv/ - vietējais avots...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Mobilie telefoni

Postby obrija » 28 Sep 2012, 08:47

Ja kāds grib iegādāties tālruni ar divām sim, tad nekad nepērkiet Nokia c 02-02, vai c 02-06, abi modeļi gandrīz vienādi, abi lieli mēsli, man bij abi un jau tikko nopirkti sāka gļukot, gribēju veikalā naudu atpakaļ, takš tur tāds čakars, ka nopirku sev jaunu, nokia x2-02, tas ir labs, bez brīnumiem :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Mobilie telefoni

Postby ash » 28 Sep 2012, 11:04

1. ko sagaidu? pašlaik ar telefonu zvanu, dažreiz nsūtu kādu sms, izmantoju kā modinātāju, piezīmju grāmatiņu. ko vēl ar telefonu var darīt, īsti nezinu, citi caur telefonu lieto internetu, es diez vai to darīšu regulāri, bet būtu forši laika ziņas paskatīties un ja varētu fiksēt fiziskās aktivitātes - cik km, cik ilgi, cik ātri.
vajag lai telefons ir izturīgs - tāds kāds ir vecais, kas daudz ko piedzīvojis un visu godam panesis. gribētos lai kalpo gadus 5, lai nav pēc 2 gadiem jauns jāmeklē.
finanses - telefons tiks ņemts kā mazcenas uz lmt līgumu, tur jau laikam tā cena neko daudz nemainās - 20-60, 70 lati.
2. vai ir kāda starpība - sony vai sony ericsson? es vnk negribu nokia, samsung, siemens un tas sony ericsson man bija tiešām labākais telefons kāds bijis.
3. palasīju dažus aprakstus, baigi sarežģīti.
atradu šitādu: http://www.trodeks.lv/lv/telefoni/731/S ... ia-Active/ iespējams, ka šo arī ņemšu! :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Mobilie telefoni

Postby eldberg » 28 Sep 2012, 12:02

būtu forši laika ziņas paskatīties un ja varētu fiksēt fiziskās aktivitātes - cik km, cik ilgi, cik ātri.

internets ir visiem telefoniem, GPS arī lielākajai daļai.

vajag lai telefons ir izturīgs - tāds kāds ir vecais, kas daudz ko piedzīvojis un visu godam panesis. gribētos lai kalpo gadus 5, lai nav pēc 2 gadiem jauns jāmeklē.

tādu vairs nav :) (ok, vismaz ne ar skārienjūtīgu ekrānu)

finanses - telefons tiks ņemts kā mazcenas uz lmt līgumu, tur jau laikam tā cena neko daudz nemainās - 20-60, 70 lati.

nav vairs mazcenas telefonu... ir tikai uz nomaksu. 24m laikā izmaksāsi pilnu telefona maksu.

vai ir kāda starpība - sony vai sony ericsson? es vnk negribu nokia, samsung, siemens un tas sony ericsson man bija tiešām labākais telefons kāds bijis.

SE vairs kā firma neeksistē, viss tagad iet zem Sony brenda.

atradu šitādu: http://www.trodeks.lv/lv/telefoni/731/S ... ia-Active/ iespējams, ka šo arī ņemšu! :)

Izturīgs it kā... gadu vecs modelis. Mazs ekrāns. Mazs baterejas tilpums. Diži daudz alternatīvu gan nav
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Mobilie telefoni

Postby ash » 28 Sep 2012, 12:28

ja maza baterija, tad šis nederēs, meklēšu ko citu.

kā nav mazcenas? korporatīvajiem klientiem arī vairs nav? mhmm, nu tad laikam interesēs kaut kas ne pārāk dārgs. :D
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Mobilie telefoni

Postby eldberg » 28 Sep 2012, 13:24

ash wrote:ja maza baterija, tad šis nederēs, meklēšu ko citu.
kā nav mazcenas? korporatīvajiem klientiem arī vairs nav? mhmm, nu tad laikam interesēs kaut kas ne pārāk dārgs. :D

Palasot komentārus, nebija teikts ka dikti maz turētu batereja... bet nu šie visi ir lādējami min reizi 2x dienās... VISI
Ir telefoni uz nomaksu... sīkāk gan jautāt LMT... saskaitot ko kopā pa mēnesi jāsamaksā = vairāk kā telefons kas maksā veikalā, par mazcenas nenosauksi
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests