interneta pakalpojumi

Miscellaneous

interneta pakalpojumi

Postby undd » 29 Dec 2011, 00:01

Jautājums konkrēts - vai kāds no šeit esošiem suņiniekiem izmanto Baltinet Data pakalpojumus? Esmu nelielā nesaprašanā - BD pakalpojumus izmantoju jau sen, kopš 2004.gada, līdz šim nekādu sūdzību nav bijis, līdz pavisam nesenam brīdim. Tā kā man PC ir dinozaura vecumā, vienmēr sākotnēji visas problēmas noveļu uz to, arī pēdējās - internets vairāk nav nekā ir, viss ķerās, velkās un līdz galam nekas neielādējas, entās reizes jāpārstartē lapa, lai tā aizietu, skyps regulāri skrullējas un teksti prom neiet, pat ja itkā viss ir čiki, nemaz nerunājot par kautkādiem jūtubiem vai farmvillēm, kuri vienkārši neiet. Connection status vienmēr rāda, ka viss iet, problēmu nav. Biju jau gatava savu dinozauru nodot daktera rokās, līdz neizturēju un piezvanīju šiem - atbilde bija, ka problēma visdrīzāk ir vadā, jo rādot, ka no manis regulāri zūdot signāls. Izpētu vadu, jā, ir viena vieta, kur kašoks savu zobeli ielaidis, bet tas jau ir sen, bet nu mazums kas, moš kāda stieple satraumējusies. Un te hopā, pēc zvana nākošā dienā viss iet, nekas neķeras un nekaras, viss vienkārsi super, un tā pāris dienas, tad nedēļu atkal neta nav, pa brīvdienām atkal viss gāja, šodien atkal nekas neiet, es jau vairs neesmu tik pārliecināta, ka problēma ir manī, jo ja tā būtu, vai tiešām būtu šādas krasas izmaiņas, jo ja problēma ir, tad viņa ir, cik nu es no tā visa saprotu.
Tātad, pēc garā ievada īss jautājums - kādi ir pēdejā mēneša sakari baltinet data klientiem? :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: interneta pakalpojumi

Postby energy » 29 Dec 2011, 08:03

Problēma var būt arī tajā bojātajā vadā - pakustināji, kontakts daudz maz radās, bet pēc laika atkal pazuda un čakarējas. Ja ir iespēja, tad varbūt pamainīt vadu, lai 100% izslēgtu šādu varbūtību. Bet tik pat labi problēma var būt arī viņu pusē. Tāpēc ar kaut ko ir jāsāk :)

No pieredzes at LTC, sākumā pieslēdza pie DSL, pirmās dienas likās ok. Pēc tam novēroju, ka iTV bieži čakarējas, bremzē, piezvanīju un izsūdzēju bēdas. Atsūtīja montieri, tas konstatēja, ka KL dzīslas pie kurām esmu pieslēgts nav tajā labākajā stāvoklī un pārslēdza uz citām - pēc tam bija OK. Tagad ar optiku vispār ir ideāli :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: interneta pakalpojumi

Postby vipdu » 29 Dec 2011, 08:59

Mums vienu brīdi ar Lattelecom internetu (īsti nesaprotu tos terminus, bet doma tāda - kad pie tā paša tīkla(līnijas, vai kā viņu tur) pieslēgti daudz lietotāji, tas kļūst pārāk noslogots un internets ir lēns, pat ja maksā par ātro). Mēs zvanījāmies un mums bija tieši tas pats, ka pēc zvana nedēļu iet atkal ātri, tad atkal lēnu, kā pazvani tā atkal ātri utt. (mēs gan nekādus vadus nekustinājām, tikai zvanījām) Bet mums viņi vismaz godīgi pateica, ka pārslodze un risinot problēmu, par to laiku (tie bija vairāki mēneši), mums atgrieza summu, ko pārmaksājām par ātro internetu, kamēr reāli saņēmām lēnu.
Es gan vispirms arī nomainītu vadu, ja tas ir bojāts un tad ja nekas nemainās zvanītu, citādi pat ja viņi atbrauktu, tāpat vispirms liktu to vadu mainīt pirms paši ko dara.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: interneta pakalpojumi

Postby agrita » 29 Dec 2011, 09:10

Man māsai ir Baltinet Data, un šī i nesūdzās. Sparīgi turās pie viņa un citu nemaz i negrib. Netā sēž diezgan daudz un viss ok
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: interneta pakalpojumi

Postby Creme de la Creme » 29 Dec 2011, 10:24

Mums ir Lattelekom. Arī vienā brīdī sākās problēmas, līdz sapratām kur vaina - jaunskungs izkustina i-neta vadu. :jautri:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: interneta pakalpojumi

Postby undd » 30 Dec 2011, 19:02

Ok, paldies par viedokļiem, laikam tiešām sākšu ar vadu, jo vads IR bojāts, kaut gan kustināts netiek, bet nu, kas zina.

agrita wrote:Man māsai ir Baltinet Data, un šī i nesūdzās. Sparīgi turās pie viņa un citu nemaz i negrib.


Nu es tāda pati, jo līdz šim tiktiešām viss ir bijis kārtībā, man arī patīk viņu attieksme un serviss, viss notiek operatīvi. Kaut kādā reizē, kad dienu vai pat pusotru viņu problēmu dēļ nebija internets, nākošā mēnesī par abonēšanu vispār nekas nebija jāmaksā, saņēmu rēķinu ar apmaksas summu 00.00, zvanu un saku, ka man rēķinā kļūdiņa, šie laipni paziņo, ka nav viss kļūdiņa, nekas neesot jāmaksā. Sīkums, bet patīkami :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: interneta pakalpojumi

Postby BViper » 07 Jan 2012, 12:33

Varbūt pa vēlu, varbūt kādam palīdzēs

1. Nomainam vadu (vēlams pret kādu ko 100% zinam ka strādā)
2. Pārbaudam datortīkla rozetes abos galos. Gadās, ka rozete ir bojāta un vada gals kārtīg neturas iekšā.
3. Pārbaudam datoru:
3.a [url]safety.live.com[/url] - pārbaudīs vai nav visvisādi mēsli
3.b pārbaudam savu antivīrusu - vai ir jaunākās vīrusu datu versijas utt.
3.c palaižam Windows Update vai Microsoft Update - lai novelk un uzliek jaunākos jauninājumus Windows.
3.d ja mums pieslēgums ir caur rūteri (kastīte kurā ienāk internet vads un iznāk vads uz daotru) - pārlādējam to, t.i. izslēdzam un ieslēdzam.
3.e ja nekas nelīdz - Windows reinstalācija :D

4. Ja nekas no augstāk minētajiem nepalīdz - zvans providerim un ļoti solīdā un intelektuālā veidā, mēģināt paskaidrot kur Jūs esat redzējuši viņu pakalpojumu, kur ļoti Jūs vēlaties redzēt viņus un kas notiks ar pāris viņu anatomijas daļām, ja netiks salabots.

Papildus ieteikums par antivīrusiem un datora drosībai - patreiz pietiekoši labi strādā kombinācija - Microsoft Security Essential (MS bezmaksas antivīruss), ar ieslēgtu Windows Firewall, papildus automātiski ieslēgtu Windows Update (automatiski tiek lejuplādēti un uzlikti jauninājumi). Kā arī veselais saprāts, lasot e-pastus no nepazīstamām personām, e-pasta pielikumu atvēršana un nezināmu mājaslapu atvēršana.
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: interneta pakalpojumi

Postby undd » 29 Jan 2012, 01:25

Tā kā pēdējās pāris dienas bija jau pat tā, ka interneta vispār nebija, beidzot saņēmos izsaukt meistaru. Izrādās problēma ir pašā windows, vadā pavisam noteikti nav vaina, līdz ar to Kode (kaķis) pilnīgi oficiāli ir attaisnota no nozieguma pastrādāšanas :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: interneta pakalpojumi

Postby undd » 24 Jan 2013, 19:26

Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze un ko šādos gadījumos parasti dara? Vakar vakarā pēkšņi pārtrūka filma ar norādi, ka fails nav atrasts, jāpārstartē lapa. Kad to izdarīju, man filmas vietā atvēra pavisam citu lapu (nezinu, kas tas bija, tāpēc nevienam neiesaku vērt vaļā) haxradio.com un tā verot vaļā jebkuru lapu, rezultāti divi - vai nu šāda lapa ir dzēsta vai haxradio. Cik nu vispār kaut ko no tā sajēdzu, atvienoju datoru no tīkla, izčekoju firewall`u add/remove programs, task manager`i, neko neatrada, kaut ko saspaidīju page info opcijās, tb. bloķēju visu, ko vien piedāvāja nobloķēt saistībā ar šo lapu, pārstartēju datoru, nekas nemainījās. Šitas krāms bija ieviesies gan mozillā gan explorerī. Tā kā bija jau vēls, metu mieru, domāju, ka šodien būs jāsauc meistars, lai tiek ar to galā, bet, lai vai kas tas bija, viņš ir prom.
Hakeris?
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: interneta pakalpojumi

Postby BViper » 25 Jan 2013, 10:55

undd wrote:Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze un ko šādos gadījumos parasti dara? Vakar vakarā pēkšņi pārtrūka filma ar norādi, ka fails nav atrasts, jāpārstartē lapa. Kad to izdarīju, man filmas vietā atvēra pavisam citu lapu (nezinu, kas tas bija, tāpēc nevienam neiesaku vērt vaļā) haxradio.com un tā verot vaļā jebkuru lapu, rezultāti divi - vai nu šāda lapa ir dzēsta vai haxradio. Cik nu vispār kaut ko no tā sajēdzu, atvienoju datoru no tīkla, izčekoju firewall`u add/remove programs, task manager`i, neko neatrada, kaut ko saspaidīju page info opcijās, tb. bloķēju visu, ko vien piedāvāja nobloķēt saistībā ar šo lapu, pārstartēju datoru, nekas nemainījās. Šitas krāms bija ieviesies gan mozillā gan explorerī. Tā kā bija jau vēls, metu mieru, domāju, ka šodien būs jāsauc meistars, lai tiek ar to galā, bet, lai vai kas tas bija, viņš ir prom.
Hakeris?


Varbuut dazjaadas lietas, bet izklausaas peec kautkaadas spywares, pseido-viirusa. Apskaties kaads anti-viiruss, versijas, datums kad peedeejo reizi update bijusi. Mosh der nomainiit pret kautko citu? Tagad jau diezgan padaudz jau ir Free-Ware :)
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: interneta pakalpojumi

Postby undd » 28 Jan 2013, 18:05

Man ir AVG, likts kaut kad pagājušogad. Kā reiz pēc šī gļuka nākošā dienā apdeitoju.
Ja tāds kādreiz vēl piemetās, pietiek palaist antivīrusu? Bet ja nepazūd?
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: interneta pakalpojumi

Postby OrlandoSeaHorse » 29 Jan 2013, 10:08

Nu, es laikam nebūtu tik droša, ka viņš ir prom. Tagad taču ir visādi, kas ieperinās, ka tu nemaz nezini, un sēž klusiņām un gaida, kad tu i-net bankā savus miljonus sāksi piekārtot.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: interneta pakalpojumi

Postby BViper » 29 Jan 2013, 10:51

OrlandoSeaHorse wrote:Nu, es laikam nebūtu tik droša, ka viņš ir prom. Tagad taču ir visādi, kas ieperinās, ka tu nemaz nezini, un sēž klusiņām un gaida, kad tu i-net bankā savus miljonus sāksi piekārtot.


Depends. Var pameegjinaat shito, sakariigs toolis, Free and user friendly - http://www.microsoft.com/security/scanner/en-hk/default.aspx.
Ja atcereehos kaadu veel papildus labu, iemetiishu linku te.

Par online bankaam - nu nav viss tik vienkaarshi kaa raada to filmaas. 1. Atcerieties ka juusu kontam ir pievienota kodu karte un tomeer ir algoritms, kas shos kodus prasa neregulaari un peec RNG izveeles (RNG - random number generator). Veel labaak ja ir kodu kalkulators - kods mainaas katru minuuti. Es neesmu veel dzirdeejis par tooljiem kas ljautu kodu kalkulatorus lauzt.
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: interneta pakalpojumi

Postby undd » 13 Jun 2013, 21:48

Kur nu es bez kārtējām problēmām :) Patiešām vajadzīgs padoms, jo pa lielam es jau tāpat tajā visā esmu dunduks, bet šoreiz pilnīgs un absolūts.
Paldies, pirmāmkārtām, protams, maniem kaimiņiem, kuri izdomāja parotaļāties ar elektrības korķiem, i savējiem, i kaimiņu, par to nevienu nebrīdinot. Rezultātā man tika atslēgta elektrība pie ejoša datora - akments laikmeta stacionārs bez upsa. Rezultāts saprotams - kompis izbeidzās. Tagad ir tā, ka atsevišķām lapām viņš man izmet brīdinājumu, ka lapa nav droša, ka labāk neturpināt, bet es to, protams, varu darīt, pēc akcepta visas aiziet, tikai ne facebook, esot beidzies sertifikāts. Kad tieku līdz tam, ka lapu tomēr palaiž, tā atveras nelietojamā izskatā + lapas adresē https ir sarkans un pārsvītrots, iemesls tas pats - beidzies sertifikāts. Es kaut ko paspaidīju, kaut kas ar kaut kādu info man atveras, bet es no tā visa pilnīgi neko nesaprotu - kādi padomi, risinājumi?!
Paldies jau iepriekš :)

edit: problēma ir atrisināta- paldies aerial & Rai! :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests