Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Blogs and Chats

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 28 Aug 2011, 22:07

Mūsu nokļūšana Polijas izstādē ir ar "zemtekstu". Patiesībā jau vairākus gadus bija vēlme aizbraukt uz Bialystok tirgu iepirkties, vai vismaz apskatīties kas tur ir interesants nopērkams... Jau vairāk kā gadu mana māsīca mūs "kūdija" aizbraukt ne tikai uz tirgu, bet arī uz spec. vairumbāzi, kur varētu izmantot viņas piedāvāto VIPklientu karti. Un tā mēs gatavojāmies ilgu laiku, bet tālāk par plāniem netikām...
Tomēr sanāca tā, ka augusta sākumā iekatoties izstāžu listē, es ieraudziju, ka ir noticis neticamais - t.i. PL izstādē haskijiem NAV PL eksperts. Nu super! tātad ir iemesls braukt uz Belastoku+tā jāapvieno ar shopingu :hih: Domāts, darīts. Tā kā citu pietiekoši spalvainu kandidātu ar LV ch titulu mums uz to brīdi nebija, tad braucienu "izlozēja" Kalija :smarzas: Uzreiz jāpiebilst, ka spalva noturējās godam! Tikai bišķi pleci papluka un kājas.
Bruņojušies ar bāzes, tirgus, izstādes, superlētas "noclegu" un ēstuves adresēm, piektdienas rītā kāpjam busā un laižam uz Poliju. Kalija uzvedas tik mierīgi, ka manai mammas pēc Parīzes brauciena tā vien šķiet, ka sunim nav kas lāgā :jautri: Viņa visu laiku mierīgi guļ. Ceļā pavadam gandrīz 7 stundas :sajucis:
Kamēr iepirkāmies bāzē Kalija mūs pacietīgi gaidija :samilejies: Vakarā pie gulētavas (par hoteli to nesauksim, bet toties cena ir tikai 35 zlt ar visām ērtībām + autostāvvietu un 50 metrus no ieejas tirgū) ejam staigāt. Viens mirklis un Kalijai zobus nez no kurienes ir milzīgs EZIS :shokets: Tā - ezis pēc manas pavēles tiek izspļauts, bet sune uz mani ir apvainojusies :apcelta:
No rīta (sešos) ātra pastaiga, jo jāpaspēj uz tirgu un vēl izstādi :koslene: Tā kā ārā ir ļoti karsts, tad Raitis ik pa laikam aizstaigā uz busu. Protams piebildīšu, ka "noclegu" īpašniece ir stāvā sajūsmā par mūsu zvēru. Viņa izstāsta kur ir shows, ka katru gadu to apmeklē, utt. Sarunas risinās poliski, bet saprotamies bez problēmām :jaa:
Pēc šopa laižam uz izstādi. Mašīnu kur nolikt nav, bet nekas, vienmēr jau vieta atrodas. Stadions pabrīvs, rings kavējas par stundu, ārā 30 grādi :ninja: Ļoti ātri un ērti sadabuju numuru, katalogu. Visi esam noguruši, izcepušies, bet nekas. Startējam pēdējās no 29 haskijiem! Apraksts - Viss excellent, CWC, CAC ir rokā :1: :lv: uz salīdzināšnu par CIB liek skriet, skriet , skriet un skriet... vienu brīdi domāju, ka reāli noģībšu :ludzu: Tā iet, kad netrenējas uz izturību :kanepe: Ieguvām BB3. Un esam ļoti apmierināti ar braucienu un paveikto :meitenedejo:

Kalija ringā
Image

Image

Image

Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Eskimo » 30 Aug 2011, 10:20

Super, sveicieni Kalijai un saimniekiem :1: Loti noderiigs un praktisks brauciens sanaacis :)
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 30 Aug 2011, 21:24

Eskimo wrote:Super, sveicieni Kalijai un saimniekiem :1: Loti noderiigs un praktisks brauciens sanaacis :)


Paldies par apsveikumu! :aptracis:
Šis brauciens bija trāpīts desmitniekā - gan ieprikāmies, gan titulu atvedām. Šitā varētu katru reizi :jautri:
Tagad jau jāsāk domāt par braucienu uz World winner 2012 Zalcburgā. Man Austrija ļoti patīk, bet Zalcburgā neesmu bijusi. Būtu iepēja apvienot jauku atpūtu ar WW izstādi - tā pat kā Parīzē :aizsapnojusies:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Henriete » 03 Sep 2011, 17:37

Bafija - Sirsnīgi sveicieni ar bloga atvēršanu. :) Un tāpat sveicieni arī Kalijai ar Polijas čempiona titulu. :esmilu:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 05 Sep 2011, 14:57

Henriete wrote:Bafija - Sirsnīgi sveicieni ar bloga atvēršanu. :) Un tāpat sveicieni arī Kalijai ar Polijas čempiona titulu. :esmilu:


Čau Henriete! Paldies par sveicienu :aptracis:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 05 Sep 2011, 15:35

Nu ir atkal ko parakstīt :)
30.augustā uz savām jaunajām mājām Gruzijā devās Kajs. Un nu pirmo reizi arī mēs kucēnu sūtijām ar lidmašīnu (parasti tikai saņēmām :hih: ). Sākumā likās sarežģīti un neiespējami, jo: lai kucēns lidotu kā krava bez pavadītāja, saimniekiem būtu jāšķiras no gandrīz 400 latiem par lidojumu (caur Čehiju :ninja: )+ būris. Ja suņuks lido ar pavadoni, tad tiešais reiss un cena vien 50 EURO :jaa:
Suņa saimnieces vīra brālis (Lietuvas pilsonis) bija gatavs izpalīdzēt un lidot uz Gruziju ar Air Baltic no Latvijas. Dokumentus izvešanai kārtoju uz sava vārda, ar Kaju lidoja pavisam cits cilvēks, bet īpašnieks pavisam cits :sajucis: Dikti satraucos, ka varētu būt problēmas. Tā pat būris bija jau palietots un nezinājām vai dažas mūsu "samoģelu" lietas ņems pretī.
Ar Gedeminas, kurš bija Kaja pavadošā persona iepazināmies tieši pirms check-in. Jauns puisis, gadi 20, runā tikai angliski un ar suņiem acīmredzami nezin ko darīt :)
Tomēr lai vai cik jocīgi tas neizklausītos, bet suni lidostā uzņēma ar sevišķu pacilātību un uzmanību - visi Air Baltic darbinieki saskrēja skatīties (paši smējās, ka nav kas strādā). Suņuks skaitijās kā rokas bagāža - tika svērts tur pat kur somas, tad bez suņa caur drošības RTG un viss - var lidot. Gados jauns Air Baltic darbinieks uzreiz pa rācijām sazinājās ar dienestu un personīgi pieteicās suni aizgādāt līdz lidmašīnai, lai mazāks stress un nebūtu vairāk jāsaskaras ar svešiniekiem (tiesa Kajs kko juta, bet galīgi satraucies nebija). Viņam līdzi tika iedota mīļmanta - pilnīgi nošnurkcis "nobrauktais skunsks". Iedevu ūdens pudeli un palūdzu uzpildīt dzeramtrauku pirms iekraušanas uz borta. Apsolija izdarīt :aptracis:
Suns bija jāaizved uz lidostu 2 stundas pirms pacelšānās (19:55 bija reiss, Kaju aizvedām uz 17:30). Nevienu dokumentu šajā pusē nepaprasija :soks: Pēc suņuka atdošanas biju tādā stresā, ka dabuju mājās dzert Henessy :apdzerusies:
Laicīgi sarunājām, ka pēc ielidošanas Tbilisi, man atsūtīs SMS, kā Kajs jūtas. 02:15 saņēmu ziņu, ka sunim viss ir OK, esot priecīgs, drošs, draudzīgs un uzreiz labi paēdis. Neviens dokuments neesot prasīts un Kajs pats pirmais no lidmašīnas ir izvests un atdots :aptracis:

Un te jau bildes no Latvijā audzētā haskija Kaja :lv: , kurš nu dzīvo Tbilisi un apmeklēs izstādes. Varēsim sekot līdzi arī viņa izstāžu gaitām :pastaiga:

Haskijs un palmas izskatās varen jocīgi
Image

Image

Kajs nedzīvo viens :rej: Zilacīte ir Greta
Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 05 Sep 2011, 15:55

Un vēl mums ir jaunas fotogrāfijas no Igaunijas, kur Tallinā dzīvo skaistule Jennifer :samilejies:

Image

Image

Image

Image

p.s. - "J" metiens ir mans pirmais personīgais. Un visiem šiem suņiem ir pievārds "LIELVĀRDE" :jaa: Skaista Latvijas vieta Daugavas krastā, kur izauguši visi mūsu kuciki un vieta, kur aizsākušies manas dzīves skaistākie un nozīmīgākie notikumi. Tāpat bieži vien mūsu suņus uzrunā - "haskiji no Lielvārdes". Ļoti iespējams, ka kaut kad nākotnē taps arī haskiju audzētava "no LIELVĀRDES" :aizsapnojusies:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 13 Sep 2011, 21:21

Pienācis laiks pastāstīt jaunumus :)
1.ziņa. Mūsu dārzā šovasar auga arbūzi. Varenākais izauga gandrīz 8 kilogrami liels un salds :koncha: Pilnīgi neticami - ne :jiihaa:
Image

Image

Un vēl divi aug :elfs:
Image

Arbūzi garšo ne tikai mums, bet arī suņiem :rej: Nākošgad jāiestāda vairāk :jaa:

2.ziņa. Kolosālas ziņas no Baltkrievijā dzīvojošās mūsu audzētās Indi saimnieces.
Septembra sākumā viņa nolēma riskēt un pierakstija Indi uz Maskavā notiekošajām 4 CAC izstādēm ar domu - vainu būs viss (RUS JCH), vai nekā.
Rezultāti ir satriecoši :
INDIAN SUMMER BALTIC AMBER "INDI"
1.izstāde Maskava - JCAC, Best Junior
2.izstāde Maskava - JCAC, Best Junior, BOB, R.BOG
3.izstāde Maskava - JCAC,Best Junior, BOB, R.BOG
4.izstāde MAskava - JCAC, Best Junior,BOB, JUNIOR BEST IN SHOW, BEST OF GROUP, BEST IN SHOW!!!!!!!!
KRIEVIJAS JAUNAIS ČEMPIONS!!!! :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1:
Juniora vecumam satriecošs rezultāts! Paldies saimniecei Olgai un hendlerei Veronikai!Esmu ļoti laimīga, jo "I" metiens liek arvienvairāk sevi manīt palšajā pasaulē. Visvairāk ieprieciena fakts, ka viena daļa ciltsrakstos ir mūsu pašu audzētie :aptracis:

Foto no izstādes
Grupā
Image
skrienot
Image
ar hendleri
Image

un ar savām dubultBIS rozetēm :stiligs2:
Image

3.ziņa. Tāda vienkāršāka, bet tomēr: šodien bijām sēņot un līdzi paņemām Mondu un Elši. Tas ir tika kolosāli, kad haskijs klausa labāk pat par kurcu :esmilu: BEZ pavadas!!! 3 stundas Elši neatkāpās no manis ārpus redzesloka. Vienreiz ieraudzija svešu mašīnu un paskrēja tai līdzi, bet uz stingrāku manu saucienu, bija klāt un ar purniņu baksta - "redzi!!! te es esmu" :rej:

Elši mīlestības izpausmes (laizās) :samilejies:
Image
free
Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Sandra » 13 Sep 2011, 23:55

Nu super jaunumi!
Arbūzi mani arī fascinēja, lai arī šīs ogas praktiski neēdu. Vienu vasaru arī mums kaut kas izauga, bet nu tas bija pasen.
:eglite:
He, un tiešām palmas ar haskijiem blakus izskatās kaut kā neparasti. :hih:

Lielum-lielie apsveikumi ar bērnu panākumiem ārzemēs! :1: :1:

"no Lielvārdes", (nu tak jau jāsāk pierast tā saukt ;D) Tava Elšī ir vnk.... :samilejies:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Rotija » 14 Sep 2011, 08:20

Bafij, arbūzs izskatās varen labs. :riima:
Un prieks par ''bērna'' sasniegumiem RUS noteikti ir dikti liels. Tās rozetes vien ir ko vērtas. :jiihaa:

Man vismīļākā tomēr liekas tā ikdienas bilde no sēņošanas. :estevisamilosu:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby BaibaB » 14 Sep 2011, 08:23

no Lielvārdes - skan burvīgi :esmilu: , es Lielvārdē pusbērnību esmu dzīvojusies.
un bērnam Maskavā tādi panākumi! :1:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Ilze » 14 Sep 2011, 08:23

Joprojām esmu pārliecināta, ka Tavs "i" metiens ir ar labu potenciālu uz sportošanu. Jautājums tikai - ko suņi paši par to domā? :)
Prieks par LV ražojumu panākumiem. Sirsnīgi sveicieni Tev kā audzētājai, un saimniekiem!
Es arbūzus audzēju gadus 10-15 atpakaļ. Bija interesanti, bet ne tik ļoti, lai atkārtotu :) Bet raža izskatās varen laba.
Oi, un SH brīvsolī... uhhhh, jums nu gan iekšas. Man jau mati sāk slieties stāvus, tikko kāds no haskīšiem attālinās sētā no manis mazliet tālāk, nekā parasti... Mans drosmes koificents nav tik liels, lai kādu no sunčiem vēl palaistu mežā brīvā skrējienā...
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Inita » 15 Sep 2011, 18:21

Bafija, Tu jau zini, ka man te, pie tevis patīk... Nekad neesmu šaubijusies par ''I'' metienu. :)
Inita
 

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Sanio » 16 Sep 2011, 14:06

Bafija

Jums ir ļoooti skaisti suņi :samilejies: un liels prieks par audzētavā dzimušiem kucēniem, kas tagad vareni nes Latvijas haskiju vārdu pasaulē :latvija:
Ar lielu interesi vienmēr sekoju līdzi Jūsu gaitām :jaa:
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Henriete » 17 Sep 2011, 11:15

Bafija - Milzummilzu sveicieni par panākumiem. :)) Vienreizēji.
Jā, arbūzu pašiem izaudzēt, un tik lielu , diez gan liels retums. :soks:
Ar lielu prieku patīkami šeit iegriezties. ^^
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Inita » 03 Oct 2011, 16:16

Bafija, kas jauns ?
Kā Cruzs iejuties jaunajās mājās, un kā pašiem ?
Bildes!!!
Inita
 

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Inita » 03 Oct 2011, 18:38

Kisskas īpašumi Slovākijā. :dejo:
Image
Inita
 

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 03 Oct 2011, 21:16

Liels sveiciens bloga lasītājiem no manis un manas brigādes :pastaiga:
Patreiz mums ir daudz lieli notikumu un pavērsienu. Ja neskaita dažas atsevišķas negācijas, tad visumā dzīve iet uz augšu/priekšu :jiihaa:
Esam tikuši pie divdesmitā!!! suņa vārdā Rendo. Iegūts īpašumā ar mūsu jauno nekustamo īpašumu.
Tagad nu mums ir arī īsts sargsuns :rej: :pilnmeness:
Tikko esam sākuši iekārtoties un darba vēl ir ļoooooti daudz. Tādēļ suņi vēl pagaidām vecajās mājās.
...izņemot Kruzu un Mondu. Kruzs ir stāvā sajūsmā, jo beidzot var man sekot uz soļa arī iekštelpās :dejo: Večukam karsti, bet tas nekas, galvenais būt pie manis :jautri: Monda kā jau Moonda - tai mīļākā vieta ir kompostkaudze un gulta :kanepe:
Gan jau ar laiku visu pastāstīšu smalkāk, bet patreiz vnkārši nav spēka :gul:
Inita - paldies par Kisskas foto un par to, ka palīdzi mums uzturēt kontaktus ar mūsu audzēto kuciku saimniekiem :labipadarits: Citādi mēs visu nepaspētu izdarīt laikā :kompisbietee:

Viena jauna bilde ar Monci
Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 05 Oct 2011, 14:23

Nedaudz ir laiks parakstīt :)

Mūsu audzētais Suniks, Maskavas izstādē pie cienijamā eksperta E.Kapliauskas ieguvis JBOB & BOB & BIG2. Otrais BOB pēc kārtas un vieta grupā ir SUPER :koslene:
Arī šis "I" metiena kuciks paliek arvien labāks un labāks. Nevar nepieminēt arī viņa lieliskās darba spējas :aptracis:
Suniks :)
Image

Kamēr vēl biju pa vecajām mājām, Lači tika pie hendlinga apmacības. Tapa arī dažas bildes :samilejies:
Image

Image

Image

ļoti dinamiska gaita priekš 4,5 mēn. veca kucēna :smarzas:
Image

Image

Lači joprojām ir pārdošanā. Bija atbraukusi ģimene skatīties, bet tā kā viņiem ir dzīvoklis, tad likām kārtīgi apdomāt haskija iegādi. Redzēs ko izlems.

Lači brālis Kajs arī gatavojas savai show karjerai :meitenedejo:
Image

Image

Par sevi - pēc 3istabu dzīvokļa un vecās mājas, ir sajūta, ka jaunā māja ir liela, jo vakarā jūtos nenormāli nogurusi. Kruzs tieši tā pat, jo viņs arī seko visur līdzi :jautri: Vēl jautrāk man iet "cīņā" ar ledusskapi, kuram ir "6tais prāts" - vēlos atdzesēt šampi, bet man nekas nesanāk :histerija: Pārāk gudras tās programmas...
Pat ar apkures katlu es saprotos labāk :meitenedejo:
Ak jā - Monda vakar apēda uzdāvināto sālsmaizi... un tad izdzēra spaini ar ūdeni :aknee: Rītā sētu papildinās bariņš ar haskijiem, kuriem jādodas uz Valmieras izstādi (nevaru sagaidīt :elfs: )
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Linda » 05 Oct 2011, 14:37

Bafija, sveiciens ar blogu! :roze: Raksti patiešām ļoti jauki un interesanti, prieks šeit ienākt. ^^

Tiksimies Valmierā. :estevisamilosu:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests

cron