Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Dogs Teaching

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby ezhuks » 25 Jul 2011, 12:23

Nu nu. Nevar jau nu gan tā 100 punkti pateikt - man suns izmācīts tā, ka bez pavadas un to uzlieku, lai citiem mierīgāks prāts. Suns ir suns un arī dikti labi izdresēts. Situācijas ir miljons, iespēju divi miljoni un nekad nevar zināt. Suns var būt mega paklausīgs, bet var būt no pretējās puses kas bīstams un te nu tikai siksna glābtu. Nevaru uzreiz piemēru iedomāties. Man ar ir kuce klausīga, klausa uz vārda, bet no trepēm citu reizi var izskriet uzreiz uz ielas. Kaut vai tāpēc, ka izskatījās nāk tur kāds pazīstams un var braukt stulbenis ar bembi. Vai vnk pastaigājoties pa drošu teritoriju var šķist, ka dzird kāda pazīstama balsi un mesties pār ielai. Šito mans bērns piedzīvoja, kad uz savu galu suni bez siksnas palaida, bet suns izdomāja, ka es nāku. Labi, mašīnas nebija, bērnam mācība. Ja tas ir savs pagalms, sava derevņa kurā nu toč neviens bembis un pat svešs ne, tad jā - bez siksnas. Pilsētas un apdzīvotas vietas apstākļos - nē, siksna ir suņa drošībai.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby Šarlote » 25 Jul 2011, 12:27

ezhuks wrote:Nu nu. Nevar jau nu gan tā 100 punkti pateikt - man suns izmācīts tā, ka bez pavadas un to uzlieku, lai citiem mierīgāks prāts. Suns ir suns un arī dikti labi izdresēts. Situācijas ir miljons, iespēju divi miljoni un nekad nevar zināt. Suns var būt mega paklausīgs, bet var būt no pretējās puses kas bīstams un te nu tikai siksna glābtu. Nevaru uzreiz piemēru iedomāties. Man ar ir kuce klausīga, klausa uz vārda, bet no trepēm citu reizi var izskriet uzreiz uz ielas. Kaut vai tāpēc, ka izskatījās nāk tur kāds pazīstams un var braukt stulbenis ar bembi. Vai vnk pastaigājoties pa drošu teritoriju var šķist, ka dzird kāda pazīstama balsi un mesties pār ielai. Šito mans bērns piedzīvoja, kad uz savu galu suni bez siksnas palaida, bet suns izdomāja, ka es nāku. Labi, mašīnas nebija, bērnam mācība. Ja tas ir savs pagalms, sava derevņa kurā nu toč neviens bembis un pat svešs ne, tad jā - bez siksnas. Pilsētas un apdzīvotas vietas apstākļos - nē, siksna ir suņa drošībai.


Man kā divu mazu bērnu mammai šitam visam jāpiekrīt. Varbūt tāpēc saku, ka manējais nav gatavs iet "bez siksnas", jo principā tiešām visvairāk bīstos no tieši šādām situācijām - tāpat kā ar mazu bērnu, nekad nevar zināt, kurā brīdī viņš k-ko iedomāsies.
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby čība » 25 Jul 2011, 13:17

ezhuks wrote:Nu nu. Nevar jau nu gan tā 100 punkti pateikt - man suns izmācīts tā, ka bez pavadas un to uzlieku, lai citiem mierīgāks prāts. Suns ir suns un arī dikti labi izdresēts. Situācijas ir miljons, iespēju divi miljoni un nekad nevar zināt. Suns var būt mega paklausīgs, bet var būt no pretējās puses kas bīstams un te nu tikai siksna glābtu. Nevaru uzreiz piemēru iedomāties. Man ar ir kuce klausīga, klausa uz vārda, bet no trepēm citu reizi var izskriet uzreiz uz ielas. Kaut vai tāpēc, ka izskatījās nāk tur kāds pazīstams un var braukt stulbenis ar bembi. Vai vnk pastaigājoties pa drošu teritoriju var šķist, ka dzird kāda pazīstama balsi un mesties pār ielai. Šito mans bērns piedzīvoja, kad uz savu galu suni bez siksnas palaida, bet suns izdomāja, ka es nāku. Labi, mašīnas nebija, bērnam mācība. Ja tas ir savs pagalms, sava derevņa kurā nu toč neviens bembis un pat svešs ne, tad jā - bez siksnas. Pilsētas un apdzīvotas vietas apstākļos - nē, siksna ir suņa drošībai.


ezhuk - citi ģimenes locekļi i nedomā manu suni laist bez siksnas un nedara tā. Sunim nevar likties, ka es nāku, ja es ar viņu staigāju. Bet jā, ja es nāku tad tas, kurš tur suni tiek vilkts uz priekšu.
Ar to slinkumu vēl nāk viena lieta klāt - acis priekšā un pakaļā.

Un dzīvojam Rīgas centrā. Tāpēc nākas likt siksnu piespiedu kārtā šad un tad - lai aizietu līdz parkam, paietu garām cilvēkiem utt, īpaši šajā gada laikā. Sliktā laikā staigājam bez siksnas, jo ielas ir tukšas. Suņa drošībai suni nevar laist uz ielas vispār... Suns var izrauties, siksna var pārtrūkt, suns va izmaukties no kakla siksnas. Variantu daudz. Un, ko tu darīsi, ja tavs suns, kurš bez siksnas neklausa pēkšņi sajutīs brīvūbu?
Bet, ja nākas staigāt ar siksnu, tad tikai tā, lai es to vispār nejūtu.
Protams, meklēšanās laikā bez pavadas neviens nestaigā. Bet, ja mans suns gribētu aiziet, noturēt es viņu diez vai spētu.

Par to drošību mežā - man paziņas nelaida suni parkā skriet, jo baidījās, ka suns izskries uz ceļa un viņu notrieks. Viņu notrieca. Sēņojot. Uz meža celiņa.

Par ko mēs varam 100% galvot?
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby Šarlote » 25 Jul 2011, 13:22

čība wrote:

Par to drošību mežā - man paziņas nelaida suni parkā skriet, jo baidījās, ka suns izskries uz ceļa un viņu notrieks. Viņu notrieca. Sēņojot. Uz meža celiņa.

Par ko mēs varam 100% galvot?


Šī ir mana "sāpe". Man vienmēr liekas, ka kaut kur aiz tā parka/ aiz meža būs ceļš un suns var izskriet... Putni man galvā šajā sakarā, bet es neko tur nevaru padarīt :(. Auroju kā negudra, lai nāk atpakaļ, ja skrien pārāk tuvu ceļa virzienā (bet ceļš vēl oiiii, cik tālu)...
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby madja » 25 Jul 2011, 13:33

jā, šis ir ļoti ambivalents jautājums - bet es arī,tāpat kā Čība, audzēju acis pakausī,jo zinu,ka man kaķi jāpamana pirmajai,jo, jā, atsaukšana no kaķa vēl nav 100% ,ja Frīda viņu ir pamanījusi pirmā. bet man gribās suni,ar kuru man ir ērti, man negribas bremzēt pie šitā staba un paskriet ātrāk pie tā. suns zin komandu "pa trotuāru", pamazām jau sāk pati piedāvāt apstāties pie krustojuma bez "stāvi" un sagaida komandu "pāri". ja gribu justies vēl doršāk, paņemu bumbiņu vai kociņu, tad uz mani uzmanība ir 200%.
bet,jā, es atceros kā murgu to jaunības posmu,kā reiz ap mēnešiem 6-7 laikam,kad kvartālu apgājām stundas laikā, jo ik pēc pāris metriem stājos uz vietas, sakot- "nevelc". brrr. bet tam jāiziet cauri. tik daudzas lietas likās neiespējamas, bet augot prātiņam,viss mainās - es pirms gada neticēju,ka kautkad spēšu mierīgi darboties ar putekļusūcēju vai lāpstu,vai grābekli, vai slotu. bet viss nāk, ar pacietību :)
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby čība » 25 Jul 2011, 13:39

Šarlote wrote:Šī ir mana "sāpe"


Mja, tā laikam grūti. Mežā man arī nepatīk staigāt, ne tapēc, ka suņi varētu kaut kur aizskriet, bet nedod dies kaut kāds debīls mednieks gadās. Velku vestes un spilgtas kakla siksnas, bet pārliecības nav jau nekad. Un tomēr... ne jau es uz mežu eju staigāt, lai suns man ietu blakus...

Starpcitu, situācija, kad es savu suni nelaižu bez pavadas - ja staigājam ar suņu draugiem. Tas, protams, ir ceļa malā, jo suni atsaukt varu, bet suns tomēr kopā ar draugiem paskries vēl dažus metrus uz priekšu un izliksies, ka ne visai labi dzird, iedams viens - pēc komandas būs kā zemē iemiets. Sveši suņi gan nav tik interesanti.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby dresetajs » 25 Jul 2011, 13:57

madja wrote:***suns zin komandu "pa trotuāru", pamazām jau sāk pati piedāvāt apstāties pie krustojuma bez "stāvi" un sagaida komandu "pāri".


Ja to labi iemācīsi, tad pat skrienot pakaļ kaķim suns apstāsies trotuara malā, neizskries uz ceļu. Pārbaudīts :jaa: Tā tik turpini! :davinuziedus:

madja wrote:bet,jā, es atceros kā murgu to jaunības posmu,kā reiz ap mēnešiem 6-7 laikam,kad kvartālu apgājām stundas laikā, jo ik pēc pāris metriem stājos uz vietas, sakot- "nevelc". brrr. bet tam jāiziet cauri. tik daudzas lietas likās neiespējamas, bet augot prātiņam,viss mainās - es pirms gada neticēju,ka kautkad spēšu mierīgi darboties ar putekļusūcēju vai lāpstu,vai grābekli, vai slotu. bet viss nāk, ar pacietību :)


Tiešam? No tevis es to dzirdu? :kanepe: Bet ja nopietni un godīgi, prieks par jums ar Frīdu! :davinuziedus:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby silverequs » 25 Jul 2011, 13:59

Kucēnam savelkošo pavadu nedrīkst likt, jo kucēns pats vēl nezin cik stipri nevar rauties lai sevi nesavainotu, vai tiešām suņa komunikācija ar cilvēku ir jāuzbūvē uz žņaugšanas bāzes?
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby madja » 25 Jul 2011, 14:04

dresetajs wrote:Tiešam? No tevis es to dzirdu?


vai ne? :hih: taisni pirms gada uz semināru ar Varvaru es te forumā ņēmos,ka netieku galā ar Frīdas māniju pret darbarīkiem . goda vārc, bet es neticēju,kad man visi teica,ka jāaudzina paklausība un jāmāca komanda vietā un nedrīkst, jo neticējuka mans rūcekli nograuzt gribošais sušķis kādreiz varētu atstāties.
jā, viņa vēlarvien reizēm grib nākt paskatīties,tieši ko mēs daram, bet man pietiek pateikt "dīvānā!!!" un suns ar sērīgu skatu aiziet uz vietu :)
nu,ko es varu teikt - mums ir makten labs instruktors :estevisamilosu:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby dresetajs » 25 Jul 2011, 14:10

silverequs wrote:Kucēnam savelkošo pavadu nedrīkst likt, jo kucēns pats vēl nezin cik stipri nevar rauties lai sevi nesavainotu, vai tiešām suņa komunikācija ar cilvēku ir jāuzbūvē uz žņaugšanas bāzes?


Ja pareizi sapratu, šī kakla siksna līdz galam nesavelkas, tur ir bremzējoš elements. Man šāda kakla siksna ļoti patīk, tieši tāda ir Ergo, jo viņā spalvā tā visērtāka :) BET, neskatoties uz nenormālu mīlestību pret šāda tipa kakla siksnām un personīgi ROGZ firmai, kucēnam šo neizmantošu- nav drošs, viegli var aizmukt no kakla siksnas, īpaši gludspalvains suns. Bet nu tas gan nav mana lieta- katrs saimnieks pats izvēlas savam sunim to labāko.
Par komunikācijas būvēšanu :par:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby čība » 25 Jul 2011, 14:19

dresetajs wrote:
silverequs wrote:Kucēnam savelkošo pavadu nedrīkst likt, jo kucēns pats vēl nezin cik stipri nevar rauties lai sevi nesavainotu, vai tiešām suņa komunikācija ar cilvēku ir jāuzbūvē uz žņaugšanas bāzes?


Ja pareizi sapratu, šī kakla siksna līdz galam nesavelkas, tur ir bremzējoš elements.


Ir dažādas siksnas. Ir pussavelkošā, kur ērtums ir tas, ka siksna nav jātaisa vaļā un ciet. Tāda man ir VASam, aizvelkoties viņa nekad nesašņžaudz suni, bet savelkas līdz normālas aiztaisāmas kakla siksnas lielumam. Bet ROGZ ir arī pilnīgi savelkošas, tikai platas.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby Šarlote » 25 Jul 2011, 17:06

dresetajs wrote:
silverequs wrote:Kucēnam savelkošo pavadu nedrīkst likt, jo kucēns pats vēl nezin cik stipri nevar rauties lai sevi nesavainotu, vai tiešām suņa komunikācija ar cilvēku ir jāuzbūvē uz žņaugšanas bāzes?


Ja pareizi sapratu, šī kakla siksna līdz galam nesavelkas, tur ir bremzējoš elements. Man šāda kakla siksna ļoti patīk, tieši tāda ir Ergo, jo viņā spalvā tā visērtāka :) BET, neskatoties uz nenormālu mīlestību pret šāda tipa kakla siksnām un personīgi ROGZ firmai, kucēnam šo neizmantošu- nav drošs, viegli var aizmukt no kakla siksnas, īpaši gludspalvains suns. Bet nu tas gan nav mana lieta- katrs saimnieks pats izvēlas savam sunim to labāko.
Par komunikācijas būvēšanu :par:


Pareizi! Šī kakla siksna tiešām līdz galam nesavelkas, ir tāda cilpa - par kuru tālāk siksna nevelkas, bet tik un tā - ja ļooooti velk, tad paliek ciešāka un tāda sajūta viņam nu nemaz nepatīk. Par to, ka viegli aizmukt taisnība, var mierīgi izmaukties cauri. Bet es nedomāju šādu siksnu lietot mūžīgi. Kad sāks iet pavisam normāli un nevilks mani nemaz, nomainīsim atpakaļ uz parasto siksnu.
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby Šarlote » 25 Jul 2011, 17:07

čība wrote:
dresetajs wrote:
silverequs wrote:Kucēnam savelkošo pavadu nedrīkst likt, jo kucēns pats vēl nezin cik stipri nevar rauties lai sevi nesavainotu, vai tiešām suņa komunikācija ar cilvēku ir jāuzbūvē uz žņaugšanas bāzes?


Ja pareizi sapratu, šī kakla siksna līdz galam nesavelkas, tur ir bremzējoš elements.


Ir dažādas siksnas. Ir pussavelkošā, kur ērtums ir tas, ka siksna nav jātaisa vaļā un ciet. Tāda man ir VASam, aizvelkoties viņa nekad nesašņžaudz suni, bet savelkas līdz normālas aiztaisāmas kakla siksnas lielumam. Bet ROGZ ir arī pilnīgi savelkošas, tikai platas.


Nav gan viņa pilnīgi savelkoša. Tur ir tāds āķis, par kuru tālāk siksna neiet.
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby silverequs » 25 Jul 2011, 17:21

nesapratāt galveno domu, nevis siksnai jāmāca suns, bet gan saimniekam! :estevisamilosu:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby Šarlote » 25 Jul 2011, 17:22

silverequs wrote:nesapratāt galveno domu, nevis siksnai jāmāca suns, bet gan saimniekam! :estevisamilosu:


Sapratu gan. Bet pastaigu laikā sunim aizkrīt ciet. Velk un viss. Velk tā, ka reiz noplēsa ādu no rokas visā krāšņumā...
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby čība » 25 Jul 2011, 17:28

Šarlote wrote:Sapratu gan. Bet pastaigu laikā sunim aizkrīt ciet. Velk un viss. Velk tā, ka reiz noplēsa ādu no rokas visā krāšņumā...


Emm... vižlu mazulītis...? Varbūt drīzāk jāpadomā par citu pavadu? :pastaiga:

Ja runājam par korekciju (ja siksna kaklu sažņaudz, tātad tā ir korekcija) - efektivitāte neslēpjas tajā, ka siksna savelkas, bet gan straujā un asā kustībā. Ko pilnīgi noteikti nedrīkst izmantot kucēnam. Tā koriģē pieaugušus suņus, ne kucēnus.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby silverequs » 25 Jul 2011, 17:28

man ir bulterjers, es tiešām zinu kā tas ir kad rauj, man vienreiz tika saitēts plecs, jo gandrīz tika izlauzta roka, vēl bija moments, kad ja pabrauca garām ritenis, tad cerēju, ka pa ceļam būs kāds stabs pie kā pieķerties, vēl esmu nomaukusies pāris reizes tā ka nobraucu ar degunu pa zemi, bet tā nav izeja sunim radīt diskomfortu, jo suns tiešām saprastu, ja ar suni strādātu, nākamais solis būs savelkošā dzelzs pavada, pēc tam metāla dzelkšņu pavada, un kas tālāk, cik tālu jūs būsiet gatava iet, jo visi šeit atrodošies cilvēki zin, ka ja visu laiku kādā vietā sunim tiek radītas sāpes ar laiku šī sajūta notrulinās un ir nepieciešami aizvien drastiskāki paņēmieni, lai izdarītu sāpes vai diskomfortu.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby Šarlote » 25 Jul 2011, 17:33

silverequs wrote:man ir bulterjers, es tiešām zinu kā tas ir kad rauj, man vienreiz tika saitēts plecs, jo gandrīz tika izlauzta roka, vēl bija moments, kad ja pabrauca garām ritenis, tad cerēju, ka pa ceļam būs kāds stabs pie kā pieķerties, vēl esmu nomaukusies pāris reizes tā ka nobraucu ar degunu pa zemi, bet tā nav izeja sunim radīt diskomfortu, jo suns tiešām saprastu, ja ar suni strādātu, nākamais solis būs savelkošā dzelzs pavada, pēc tam metāla dzelkšņu pavada, un kas tālāk, cik tālu jūs būsiet gatava iet, jo visi šeit atrodošies cilvēki zin, ka ja visu laiku kādā vietā sunim tiek radītas sāpes ar laiku šī sajūta notrulinās un ir nepieciešami aizvien drastiskāki paņēmieni, lai izdarītu sāpes vai diskomfortu.


Man nekad nav bijis bulterjers, bet ir bijis VAS. Liels un ļoti spēcīgs. BET tā raušana viņam bija pilnīgi citāda nekā tagad šitam džekiņam. Šitais džekiņš vispār neprot iet savādāk kā "trīs soļus ātrāk un 5 soļus pa priekšu" (es ceru, ka domu sapratāt). Un viņš tā iet VISU LAIKU, nevis tikai konkrētos brīžos. Bijām jau tikuši tiktāl, ka pie komandas "blakus", viņš nevis palēlināja gaitu, bet apsēdās :hih: (nu apmēram tā doma - ja jau tu nenāc tik ātri kā es skrienu, es tevi te pagaidīšu)... Bet tad atkal aizgāja viss šķērsām un viss sākās no gala. Mana iecere nav radīt viņam sāpes, ne arī diskomfortu. Doma bija tāda, ka būs kaut DRUSKU uzlabojums (un tāds jau ir), mēģināsim atkal visu no sākuma ar parasto kakla siksnu (kaut gan par Hunter siksnām man tagad savs vārds sakāms :lamajas: ).
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby Šarlote » 25 Jul 2011, 17:38

čība wrote:
Šarlote wrote:Sapratu gan. Bet pastaigu laikā sunim aizkrīt ciet. Velk un viss. Velk tā, ka reiz noplēsa ādu no rokas visā krāšņumā...


Emm... vižlu mazulītis...? Varbūt drīzāk jāpadomā par citu pavadu? :pastaiga:

Ja runājam par korekciju (ja siksna kaklu sažņaudz, tātad tā ir korekcija) - efektivitāte neslēpjas tajā, ka siksna savelkas, bet gan straujā un asā kustībā. Ko pilnīgi noteikti nedrīkst izmantot kucēnam. Tā koriģē pieaugušus suņus, ne kucēnus.


Man ir septiņas kakla siksnas un tikpat pavadas mājās :hih: . Kādā straujā un asā kustībā? Laikam neiebraucu... Ne viņš pats tā raujas (jo viņš raujas vienmērīgi, visu laiku, tā kā velkot kamanas :D), ne, protams (neesmu tak negudra) es viņu tā rauju ar tādu siksnu!
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kucēns pie siksnas - nav iespējams paiet :(

Postby silverequs » 25 Jul 2011, 17:54

Vispār es jums steidzami ieteiktu pakonsultēties ar kādu speciālistu, kamēr sunim nav nopietni nodarīts pāri.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

PreviousNext

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests