Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Miscellaneous

Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby just ERGO » 29 Jun 2011, 08:15

Vakar pastaigājoties pa Daugavgrīvas pludmali ar suni, no kāpām iznesās 5 palieli suņi (jauteņi) un rietdami :rej: skrēja mūsu virzienā. Pieļauju, ka mēs bijām iegājuši viņu teritorijā ar suni, jo cilvēkiem, kas skrēja garām viņi nepievērsa tādu uzmanību. Ar koka vicināšanu un bļaušanu izdevās viņus apstādināt, bet sajūta bija nelāga :shokets: , jo viņi mums attālinoties vēl pāris reizes tomēr skrēja pakaļ.
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Kokars » 29 Jun 2011, 21:53

Mēs tur pastaigājamies, bet tādiem gadījumiem man līdzi ir gāzes baloniņš, - nevēlos riskēt ar sava suņa un savu veselību. :ludzu:
ImageImage
ImageImage
User avatar
Kokars
Puppy
Puppy
 
Posts: 199
Images: 14
Joined: 12 Apr 2010, 18:32
Location: Bolderāja

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby just ERGO » 29 Jun 2011, 22:00

Kokars wrote:Mēs tur pastaigājamies, bet tādiem gadījumiem man līdzi ir gāzes baloniņš, - nevēlos riskēt ar sava suņa un savu veselību. :ludzu:



Es izdarīju tieši tādu secinājumu, ka nākamreiz baloniņš līdzi! Līdz šim mums tur tādu piedzīvojumu nebija!
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby agich » 29 Jun 2011, 22:05

Es uz baloniņu īpaši nepaļautos, jo viņu tur ir daudz, visiem uzreiz netrāpīt + ja nākošreiz ir vējš pie jūras un šie atkal uzrodas, tad gāze tāpat nav izmantojama, jo vari sev un savam sunim acīs trāpīt. :(
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Kokars » 29 Jun 2011, 22:50

Vispār ideāls variants būtu ņemt līdzi baloņiņus katram gadījumam.
Ja ir vējains - jāņem strūkla, ja nav vēja, tad areosols. Bet strūklu vairākiem būtu grūti uzpūst...
Agich, bet uz ko tad? .. Starpcitu, tas baloniņš ( vismaz mans ) nav obligāti jātrāpa acīs. Pietiek pat uz sejas uzpūst. Ja no tuvuma, tad tur baiiiiiiiiiigi sāp + sāc klepot un sāk asarot acis.Man draugs, domājot, ka tās ir smaržas ( :hih: ) manā istabā no 3 metriem iepūta. Visu vakaru klepojām( abi ) un man vēl viss pakausis( no muguras pūta ) dedzināja. Tākā, jā, obligāti nevajag acīs. Pietiek pat uz sejas, kaut vai lai aizkavētu tos suņus un jā. Neko vairāk nevajag.
ImageImage
ImageImage
User avatar
Kokars
Puppy
Puppy
 
Posts: 199
Images: 14
Joined: 12 Apr 2010, 18:32
Location: Bolderāja

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Snūpis » 30 Jun 2011, 08:41

man gan nav sanācis staigāties pa šo pludmali, bet tēma tik un tā aktuāla. Nebiju aizdomājusies, ka baloniņš būtu efektīvs riska situācijā pret citiem suņiem,bet vai šo klaiņojošo suņu saimnieks, ja redz šādu situāciju, ka es nu tagad ņemtu un pūstu acīs gāzi, nesāks mani dauzīt ar bomi? Jo ja jau saimnieks ļauj klaiņot agresīvam sunim, tur jau vien nav kārtībā domāšana :akes:
Man vēl ir liela problēma, ka mans puika ir draudzīgs un ļoti patīk lieli suņi, ir bijuši gadījumi, ka suns pavadiņā ļoti nikni rej, bet mans Snūpijs tik un tā neatlaidīgi tuvojās un luncina asti, nolaiž ausis un grib draudzēties. un tas bija līdz reizei, ka viens metās virsū, tfu tfu tfu tikām cauri ar izbīli, es laikam ar lielāku, jo mans puikiņš tik un tā atkārtoja mēģinājumu iepazīties :rej:
User avatar
Snūpis
Baby
Baby
 
Posts: 91
Joined: 28 Dec 2010, 14:04
Location: Rīga

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Bafija » 30 Jun 2011, 09:35

Man vēl ir liela problēma, ka mans puika ir draudzīgs un ļoti patīk lieli suņi, ir bijuši gadījumi, ka suns pavadiņā ļoti nikni rej, bet mans Snūpijs tik un tā neatlaidīgi tuvojās un luncina asti, nolaiž ausis un grib draudzēties. un tas bija līdz reizei, ka viens metās virsū, tfu tfu tfu tikām cauri ar izbīli, es laikam ar lielāku, jo mans puikiņš tik un tā atkārtoja mēģinājumu iepazīties


Un Jums tas liekas normāli - laist savu suni draudzēties pie nikni rejoša suņa pavadā??? :soks: Un ja lielais sakostu, tad vienlaga lielais būtu vainīgs, ka sīkaļa uzmācas un pats ielien žokļos... Fuj, riebjas tāda sīksuņu saimnieku attieksme (pietrūkst vemjošā smailija)
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Snūpis » 30 Jun 2011, 09:49

Bafija wrote:
Man vēl ir liela problēma, ka mans puika ir draudzīgs un ļoti patīk lieli suņi, ir bijuši gadījumi, ka suns pavadiņā ļoti nikni rej, bet mans Snūpijs tik un tā neatlaidīgi tuvojās un luncina asti, nolaiž ausis un grib draudzēties. un tas bija līdz reizei, ka viens metās virsū, tfu tfu tfu tikām cauri ar izbīli, es laikam ar lielāku, jo mans puikiņš tik un tā atkārtoja mēģinājumu iepazīties


Un Jums tas liekas normāli - laist savu suni draudzēties pie nikni rejoša suņa pavadā??? :soks: Un ja lielais sakostu, tad vienlaga lielais būtu vainīgs, ka sīkaļa uzmācas un pats ielien žokļos... Fuj, riebjas tāda sīksuņu saimnieku attieksme (pietrūkst vemjošā smailija)


Jūs domājat, ka es savu suni apzināti laižu klāt pie lielajiem suņiem, kuri ir gatavi pārkost rīkli manam puikam???? Es savu suni ļoti biežu staidzinu bez pavadiņas, jo ir iemācīts mani neizlaist no redzes loka. Ja pamanu, ka tuvojās liels suns pielieku pie siksniņas, bet ir bijuši gadījumi, kad mans suns paspēj pieskriet pie lielā suņa un grib iepazīties, es tur neko bīstamu nesaskatu, jo mans suns nav drauds. Redziet te man būtu jums, ko oponēt, vajag audzināt savus lielos suņus, lai bez iemesla nemetās virsū, esam satikuši savā rajonā vairākus lielos suņus, kurus apmāca saimnieka un īpašuma sargāšanā, bet tiklīdz saimnieks pasaka neazitik, maziņš suns, lielais suns apost manu suni un dodas savās gaitās. Suņu pastaigas laukumā ļoti bieži redzu kā trenē VAS, viņus kacina un rausta, lai trenerim kož rokā utt. bet tiklīdz kāds cits suns pieskrien klāt un grib paskatīties kas te notiek, suņu saimnieki dod komandu un lielais suns momentāli ir mierā.
p.s. man nav nekāds sīksuns bet vidēja izmēra suns!
User avatar
Snūpis
Baby
Baby
 
Posts: 91
Joined: 28 Dec 2010, 14:04
Location: Rīga

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby agich » 30 Jun 2011, 10:26

Man kaut kā ir radies iespaids, ka mazo suņu īpašnieki(ne visi protams, bet liela daļa) ir izklaidīgāki un mazāk seko līdzi tam, vai redzes lokā neparādās kāds svešs suns. Iet un gaisā putniņus skaita, pamana, ka priekšā ir kāds svešs suns tikai tad kad jau ir gandrīz blakus un savu suni vairs nespēj savākt.
Vakar arī uz upi ejot saskrējāmies ar vienu nejauku takšeli, kurš draudēja Hērai kājas nograuzt. Es viņus uzreiz pamaniju un suni savācu pie siksnas, bet takšeļa saimnieks redz mūs nez kāpēc nepamanija.
Lielos vajagot audzināt, a mazos ko nevajag? iemāci savējo atsaukties uz elementāro "šurp", tad arī nebūs jāraud par neaudzinātajiem rīkļu rāvējiem kuri pie pavadas ārdās un sakož Tavējo suni kurš nāk klāt padraudzēties.

Ja runā par konkrētajiem suņiem daugavgrīvas pludmalē, tad tur neviens neko neteiks, ja gāzi pūst virsū, jo tie ir bezsaimnieku suņi kas dzīvojas pa pamestajām rūpnīcām un mazdārziņiem. Vot vienīgi būs grūti, lai viņus visus atbaidītu ar vienu baloniņu neriskējot ar savu veselību, jo lai kārtīgi kaut ko sapūstu ir jāpienāk diezgan tuvu klāt. kamēr vietam pūtīsi pārējie jau būs virsū tavam sunim.
Bet ja runa ir par situāciju kad Tavs suns pieskrien klāt pavadā esošam sunim un tas viņam kož, tad tik pamēģini pienākt klāt ar baloniņu...
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Rotija » 30 Jun 2011, 10:37

Santa.Gabrāne wrote: bet ir bijuši gadījumi, kad mans suns paspēj pieskriet pie lielā suņa un grib iepazīties, es tur neko bīstamu nesaskatu, jo mans suns nav drauds.


Ha! smiekli vai zinies nāk...1x norausies tavs suns ar šādu pieskriešanu pie liela,nepazīstama suņa,tad sapratīsi,ka var gan būt drauds.
Kāda velna pēc citiem bet savstarpējas sarunāšanas vai iepazīšanās būtu jākomunicē ar tavu suni??? :sajucis:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Snūpis » 30 Jun 2011, 10:42

Tagad būs diskusija lielie vs mazie suņi?
Viss ir atkarīgs no saimnieka (šī frāze ir tik nodrillēta, bet laikam patiesības patiesība).
Kā jau rakstīju mans suns nav drauds, mīl visus dzīvniekus, pat kaķus netramda un pat reizēm arī grib iepazīties un apostīt. Komandu šurp ļoti labi zin, bet ir reizes, kad nepaklausa, ko lai daram, jo mans suns vēl skaitās kucēns (juniors).
Pirms laist pie lielā suņa pārliecinos, vai nav bīstami, bet vai tad vienmēr var novaktēt, tā pat kā mazu bērnu nekad nepasargāsi no zilumiem :jaa:

Rotija, nevajg uzreiz tik uzbraucoši, es vai specīlai savu suni sūtu draudzēties un vākt kontaktus? Kā tev liekas, es varbūt varu savu suni iedot tevi!!! Varbūt paskaidrosi, ka tas ir slikti! Gribu redzēt, kā tev tas izdosies. Mans suns tiek trenēts uz paklausību utt, bet tik un tā ir tik zinkārīgs un labestīgs, ka nesaskata bīstamas situācijas.
P.S. manam sunim uzbruka un paķēra pie rīkles, bet tik un tā mans suns neturēja ļaunu prātu, ļāva pēc incidenta apostīt un pat paluncināja asti.
Last edited by Snūpis on 30 Jun 2011, 10:47, edited 1 time in total.
User avatar
Snūpis
Baby
Baby
 
Posts: 91
Joined: 28 Dec 2010, 14:04
Location: Rīga

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby eldberg » 30 Jun 2011, 10:45

ADMIN: Principā jau ir aizgājis oftopiks...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Rotija » 30 Jun 2011, 10:48

Tu nesaprati domu. Nav runa par Tavu suni. Bet gan par svešiem suņiem,svešiem suņu saimniekiem un tavu atbildību.
Redzi,mani,piemēram,daudz neinteresētu,ka:

Santa.Gabrāne wrote:...mans suns nav drauds, mīl visus dzīvniekus, pat kaķus netramda un pat reizēm arī grib iepazīties un apostīt.


Ja es negribu,ka Tavs suns nāk iepazīties,tad negribu. Vienalga,cik viņš draudzīgs vai labs.
Tu nekad nevari zināt,kāds ir tas otrs,svešais.
Varbūt viņam vnk nepatīk mazi suņi. Ko tad? Tad ir gluži vienalga,cik viņš tev vecs,mazs,draudzīgs vai laipns.
Jo saproti pati,ja kkas notiks - lielam un spēcīgam sunim ir viena sekunde un tava suņa vairs nav...
Biedējoši,bet reāli.
Mani vispār pārsteidz,kā mazo suņu saimniekiem nav bail šos laist klāt nepazīstamiem,svešiem suņiem. Ja divi lieli vnk sakautos (ar lielākām vai mazākām traumām), tad liels+mazs.....tur iznākums daudz nav jādomā. Un vainīgi,protams,būs lielie... :aizlaimes:

p.s. būs jāpārnes offs uz citu tēmu.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Snūpis » 30 Jun 2011, 10:55

es tikai argumentēju kapēc man suns tiek staidzinās bez siksnas, ne vienmēr, bet bieži. es piekrītu, ka nedrīkst laist klāt svešam sunim pirms nezini suņa reakciju. cik ir iespējams to ievērojam, sekas apzinamies...tfu tfu tfu.
Lielāks ļaunums ir lieli ļauni klaiņojoši suņi nekā mazie kuri pinās pa kājām.

Lai jauka diena :)
User avatar
Snūpis
Baby
Baby
 
Posts: 91
Joined: 28 Dec 2010, 14:04
Location: Rīga

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Demiana » 30 Jun 2011, 10:55

ROTIJA wrote:
Santa.Gabrāne wrote: bet ir bijuši gadījumi, kad mans suns paspēj pieskriet pie lielā suņa un grib iepazīties, es tur neko bīstamu nesaskatu, jo mans suns nav drauds.

Ha! smiekli vai zinies nāk...1x norausies tavs suns ar šādu pieskriešanu pie liela,nepazīstama suņa,tad sapratīsi,ka var gan būt drauds.
Kāda velna pēc citiem bet savstarpējas sarunāšanas vai iepazīšanās būtu jākomunicē ar tavu suni??? :sajucis:


šis būs no sērijas paēdušam izsalkušo nesaprast.
:par: Rotija
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Sandra » 30 Jun 2011, 11:12

Santa.Gabrāne wrote:Lielāks ļaunums ir lieli ļauni klaiņojoši suņi nekā mazie kuri pinās pa kājām.


Manuprāt, tas ir gandrīz viens un tas pats... Vienīgā atšķirība - pirmajā gadījumā nav (pie rokas) kam pieprasīt atbildību par suņa rīcību.

Un jā, šis jau ir offtopics.
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby undd » 30 Jun 2011, 11:27

Santa.Gabrāne wrote:Lielāks ļaunums ir lieli ļauni klaiņojoši suņi nekā mazie kuri pinās pa kājām.


Nu, kā uz to skatās. Bet ja godīgi, kretinē šitāda saimnieku attieksme man jau sunītis mazs, tāpēc lai tik skraida apkārt, jo nevienam jau neko nodarīt nevar, man, piemēram, un manam sunim ir tiesības nekomunicēt ne ar Tevi, ne ar Tavu suni, bet ja jau Tev šāda attieksme liekas ok, tad jau Tev droš` ar nebūs nekas pretī, ja sveši cilvēki Tev ies klāt, paraustīs aiz matiem, iekniebs pēcpusē utt, tak neko ļaunu jau nodarīt negrib, cilvēks draudzīgs :velnins:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Sanio » 30 Jun 2011, 11:53

Nez, es vienmēr savu Brentu paņemu opā (sver 7 kg), ja redzu tuvojamies suni, kas man nepatīk un lieta darīta. Mums jau Kokar ir ērta šķirne, neliela auguma :)
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby agich » 30 Jun 2011, 12:07

Es Hēru arī līdz ~4mēn. cēlu uz rokām kad bez saimnieka tuvojās sveši ne pārāk draudzīga paskata suņi. Tiklīdz pārsniedza 20kg robežu man palika mazliet par smagu un tad jau sāku no svešajiem vienkārši atgaiņāties. :kanepe:
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Kokars » 30 Jun 2011, 13:07

Es visu nemaz neizlasīju, bet kautkas minēja, ka mazo suņu saimnieki mazāk skatās vai apkārt nav kāds cits liels suns.Tā gan nav - es ļoti uzmanīgi sekoju līdzi, un pat ja nāk tikai cilvēki, uzreiz pielieku pie siksniņas, jo es takš nezinu, vai viņiem patīk suņi.
Sanio - Arī taisnība, ka ērta šķirne - te tieši vietā, bet nu pēdējā laikā mums tās pastaigas tādas ujujujjjj. Pa dubļiem un pa ūdeņiem, un tad vēl pa pludmales smiltīm, tāpēc tomēr man tagat ir ērtāk pielikt pie pavadiņas. :D
ImageImage
ImageImage
User avatar
Kokars
Puppy
Puppy
 
Posts: 199
Images: 14
Joined: 12 Apr 2010, 18:32
Location: Bolderāja

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests