Patriotiskie lakatiņi

Various

Patriotiskie lakatiņi

Postby Ilze » 03 Jun 2011, 20:22

Kad martā devāmies uz pasaules čempionātu kamanu suņu sportā, izmisīgi meklējām apģērbu un aksesuārus, kas simbolizē mūsu valsti, lai lielajā pūlī redzētu, ka ir ieradušies arī Latvijas pārstāvji. Kad atgriezāmies, tapa ideja pašiem radīt šāda veida aksesuāru, kas ir gan praktiski izmantojams, gan piederību valstij apliecinošs. Un, lūk, www.vulfaskundze.lv piedāvā jaunu produktu Latvijas tirgū... multifunkcionālu galvas segu, kuras pielietojumus skatiet nākamajās fotogrāfijās.
Audums: poliesters (elpojošs, ātri žūstošs). Ražots: Ķīnā. Idejas un dizaina autori: Ilze un Gundega.
Cena: Ls 5 + pasta izdevumi; pasūtot virs 10 gab. - Ls 4,85; virs 50 gab. - Ls 4,50.
Pasūtījumus un jautājumus gaidīsim: vulfas.kundze@gmail.com
Image
Image
Image

Kamanu suņu sporta faniem piedāvājam tematisku lakatiņu. Skaits pagaidām ierobežots, tāpēc interesentus aicinām piedalīties izsolē. Sākuma cena - Ls 5, minimālais solis - Ls 0,50. Izsole sākas 03.06.2011. plkst. 21.00, beidzas - 09.06.2011. plkst.15.00. Solījumus sūtīt: vulfas.kundze@gmail.com. Ja jūsu solītā cena tiks pārsolīta, jūs par tiksiet informēts :)
Image
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby paula » 05 Jun 2011, 17:25

Patriotiskais dizaina elements ražots ķīnā :shokets:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby Ilze » 05 Jun 2011, 17:29

:) Varu pasūtīt arī LV, bet tad cenu x ar 2 ;)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby paula » 09 Jun 2011, 13:32

Varu iedot šuvējas kontaktus, lai cenu nebūtu jāreizina ar 2 ;) Tos ornamentus var iegūt ar sietspiedes-madarošanas tehniku, un madarotāju arī pilna Rīga, kā arī plašas iespējas šo nemaz ne tik sarežģīto lieto apgūt pašai. (Dekoratīvi lietišķās mākslas muzejā brīvdienās ir madarošanas meistarklases, privātie uzņēmumi ar ik pa laikam workshopus organizē).Jo, nudien-nespēju iedomāties, kam jānotiek ar cilvēku, lai viņš pirktu preci ar nosaukumu "patriotiskie lakatiņi" un LV simboliku, bet ražotu Ķīnā. Var jau būt, ka mana muldēšana tukša, un jūs jau pirmo miljonu esat nopelnījuši ar tiem lakatiņiem, who knows ;)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby energy » 09 Jun 2011, 15:47

Paula, vai Jūs vienmēr visas preces izpētat, kur ražotas? Ja tā, tad noteikti esat pamanījusi, ka gandrīz viss ir ražots Ķīnā un visur citur pasaulē, tikai ne Latvijā. Daudzi ražotāji LV tikai uzklēbē virsū savus logotipus, bet reāli produkts nāk no Lietuvas, Igaunijas vai piem, Turcijas :(
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby madzhy » 09 Jun 2011, 17:56

paula wrote:madarošanas meistarklases

Nu ir nosaukums tai nodarbei :D Atzīšos, ka pirmo reizi dzirdu. :sarkstosa: Pirmā asociācija bija Madaru klonēšana... Varbūt Madaras var iet madarot ar atlaidi? :hih:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby paula » 09 Jun 2011, 21:10

energy
Jā, no tiesas-cenšos izpētīt visu, ko pērku, velku/smērēju sev virsū, un īpaši piekasīga esmu lietām, kuras leju/lieku sevī iekšā. Man ir svarīgi zināt, kur nonāk mana nauda, un kas ir kontaktā ar manu ķermeni. Jā, es zinu-ir LV darboņi, kas " Latvijas preci" Latvijā tikai iesaiņo ( Spilvas marinētie gurkīši no Turcijas, Liepsētu kartupeļi no Spānijas, utt.) , bet tas viss ir izlasāms uz iepakojuma, jāpaņem tik lielā brille rokā. Es ļoti priecājos un lepojos ar jaunajiem " Made in Latvia" uzņēmumiem un projektiņiem, iepērkoties tos īpasi cenšos atbalstīt, bet mani var padarīt niknu ideja Latvijas karoga lakatiņus pasūtīt no Ķīnas, jo, redz, tā ir lētāk.
Madzhy
:D http://www.lnmm.lv/lv/dmdm/info/learn/w ... -workshop/ tā madarošana jau ir senvārds, reāli tā ir vnk sietspiede.
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby energy » 09 Jun 2011, 21:21

Paula, es vairs ar šo patriotismu neslimoju - ne vienmēr cenšos LV preci izvēlēties, bet skatos kvalitātes un cenas attiecību. Man laikam nekad nekļūst skaidrs, kā var būt lētāk visādas preces ievest no Ķīnas, nevis šeit kaut ko uzražot (kaut vai sīkumus, nevis kādus tehnoloģiskus brīnumus), kā var leiši iepirkt no mums pienu, produkciju uzražot un atvest uz LV, un tā ir lētaka, nekā vietējo produkcija? Un šādi jautājumi ir daudz.
Tāpat nav skaidrs, kādēļ jebkura prece Latvijā paliek daudz dārgāka nekā vecajā Eiropā un par ASV nemaz nerunāsim. Laikam mums vienkārši ir tāda biznesmeņu paaudze, kuriem vajag peļņu uz 100 un vairāk % :(
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby Elbe » 09 Jun 2011, 22:20

Tas ir latvju slinkums un badīgums. Savā zemē slinkums iebāzt kartupeli, bet, ja nu reiz ir sanācis tāds fēleris un kaut kas ir izaudzis, tad cenu par to noprasa kā par dimanta olu. Tā nu viss pie mums ražotais ir neadekvāti dārgs.
Bet darba tikuma vairs nav.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby vipdu » 10 Jun 2011, 08:58

Par tiem spilvas gurķīšiem kaut ko tādu dzirdēju (nezinu vai patiesi), ka Latvijas ražotāji tos nespēj pietiekami ātri apgādāt ar gurķiem tāpēc izmanto ārzemju. Man krustmātei ir lauku saimniecība, kur ražo ekoloģiskas zemenes (bez ķīmiskiem minerālmēsliem, nezāļu indētājiem utt.), gurķus, tomātus, avenes, ķiršus, kabačus utt. Viņa arī tiešām nespēj tik ātri saaudzēt kā pieprasa lielie uzņēmumi, domāju tas ir daudzām saimniecībām. Un uzņēmumus ar saprotu, neies jau lasīt pa simtiem mazajām saimniecībām pa pāris simtiem kg gurķu, labāk visus paņemt no viena liela piegādātāja. Manuprāt, visa vaina ir dziļāk par ražotāju uzņēmumiem.
Par to lētumu. Viens maizes ražošanas kombināts (neminēšu te kurš) ražoja ļoti lētu maizi, citi kombināti gribot tik zemas cenas nevarēja uzlikt, šis ražotājs dempingoja, ieguva tā sev lielu tirgus daļu, tad pamazām cēla cenas, rezultātā paši nebūsim pamanījuši, ka tam jau cenas visu citu līmenī un būsim ielaiduši negodīgu tirgus spēlētāju mūsu tirgū ar lielu tirgus daļu paši par to priecājoties, ka redz cik lēta maizīte tiem bija kādu gadiņu (tiesa šaubos vai maizes kvalitāte celsies kopā ar cenu). Bet pa to laiku pārējiem godīgiem dalībniekiem tika pamatīgi iegriezts un daži pat iespējams bankrotējuši. Tā, ka ja es zinu vai ir stipras aizdomas, ka tas lētais produkts panākts uz dempinga rēķina es to speciāli nepērku. Taču tāpat speciāli nepērku produktu (pat ja tas ir Latvijas ražojuma), ja rodas aizdomas, ka cena pacelta nepamatoti, tad izvēlos lētākus citu valstu produktus, lai gan visumā esmu patriotiska.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby Ilze » 10 Jun 2011, 09:11

Paulai zināmā mērā ir taisnība. Arī es skatos, kur kas ir ražots, tomēr, pārsvarā, noteicošā ir cena un kvalitāte. Noteikti painteresēšos par piedāvāto tehniku apdrukājot. Pirmais darbiņš ko darījām - noskaidrojām iespējas LV, jo nav nekāds iekāriens runāt ar partneri caur i-netu. Labāk tete-a-tete.
Tomēr: audumu arī auž Latvijā? Interesējos gan Ogres trikotāžā, gan Ritā - nav tāda. Cik zinu, tad LV tādu audumu neražo. Tas ir 1.punkts. Otrais - sakiet šuvēja sašūs. Tas ir bezvīļu lakatiņš. Iespējams ir kāda šūšanas tehnoloģuja, kas sašuj bez vīlēm 2 malas, un ko var izdarīt ne rūpnieciski. Ja jā, tad labrāt uzzinātu, cik maksā šāds pakalpojums. Tad - krāsas. Tās gan noteikti LV var iegādāties, bet neticu, ka ražotas LV. Nu, un visbeidzot - ar pindzeli jau nekrāsosim. Pieņemu, ka arī Jūsu pieminētai tehnoloģijai vajag kaut kādus rīkus.
Nedomāju, ka LV vispār ir ražotājs, kas uztaisītu 100% LV ražojumu. Vai Jūsuprāt LV ražojums skaitītos arī 80%? Ja mēs iedziļināmies - kas jūsuprāt ir LV ražojums? Cik procentuālai jābūt LV pievienotai vērtībai? Un beigās - vai joprojām esat pārliecināta, ka cena nebūs x2? Manuprāt, ja ņemam klasiski, tad par daudziem ražojumiem kā LV ražojumiem varētu izvērst diskusijas - skaitās vai neskaitās LV.
Visādi citādi - mums nav doma nopelnīt miljonus, neesam biznesa haizivis. Būšu priecīga, ja iziešu pa nullēm, tomēr galvenais - esmu sagādājusi dažiem iemeslu mielēm, citiem - prieku. Dēļ pēdējiem arī strādāju, un mieles var pieciest :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby BaibaB » 10 Jun 2011, 09:21

Ilze, vai lakatiņi būs rīt un parīt apskatāmi un nopērkami Skonto?
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby Ilze » 10 Jun 2011, 10:23

Ui, nē, Skonto nebūsim :( Varam mēģināt sarunāt kā savādāk satikties. Nav jau uzreiz jāpērk :) Prece ir jāaptausta un jāpārliecinās, ka tā uzrunā :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby zakjiits_a_bisi » 10 Jun 2011, 11:20

Mēs ar eldberg esam ļoti gandarīti par pirkumu un apbrīnojam Ilzes un Gundegas uzņēmību un meistardarbu... ne katram tas ir par spēkam :lv:
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby gundedzina » 10 Jun 2011, 12:31

Es vēl tikai gribēju piebilst, ka mēs ar Ilzi tiešām cenšamies gūt gandarījumu no tā, ko darām, un pozitīvajām emocijām, ko sniedzam citiem cilvēkiem. Un vēl... www.vulfaskundze.lv piedāvā arī izbraucienus ar Sibīrijas haskijiem. Tas ir Latvijas piedāvājums, bet, atvainojiet, vēsturiski suņi nāk no Sibīrijas un arī mūsu sētā dzimušie nav īsti latvieši :)

Paldies visiem par labiem vārdiem, paldies par ieteikumiem, savām domām, kritiku.

Bet, par patriotismu, latviskumu un sava darba mīlestību runājot, tiem, kas par to šaubās, atbrauciet ciemos pie Vulfas kundzes, lai mainītu savas domas :)
gundedzina
Baby
Baby
 
Posts: 66
Joined: 16 Jan 2010, 16:02

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby s_solv » 10 Jun 2011, 13:49

es ar esmu iegādajusies šo lakatiņu, bet neesu vēl dzīvē aptaustījusi, jo aizsūtīju pakaļ draudzeni. Gaidu kad dabūšu no draudzenes! pēc tam nokomentēšu, kad iemeģināšu :)
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Patriotiskie lakatiņi

Postby Ilze » 17 Jun 2011, 07:56

Lakatiņi joprojām pārdošanā - oriģināla dāvana Līgām un stilīgiem Jāņiem. Ai, un Rasmas, Pēterus arī neaizmirstiet ;)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27


Return to Dažādi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests