Mužīgais jautājums - labākā barība

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Daiga » 04 Feb 2010, 21:15

Nopirkām pagaršot Josera Lamb&Rice, bet skrienot aizmirsu pajautāt cik ir dienas norma sunim līdz 15kg (pieaugušam), varbūt kāds var apskatīties uz pakas :roll:
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Korland Rein » 04 Feb 2010, 22:33

Daiga wrote:Nopirkām pagaršot Josera Lamb&Rice, bet skrienot aizmirsu pajautāt cik ir dienas norma sunim līdz 15kg (pieaugušam), varbūt kāds var apskatīties uz pakas :roll:

Uz 20kg = 200-260g
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Daiga » 05 Feb 2010, 09:52

Korland Rein wrote:
Daiga wrote:Nopirkām pagaršot Josera Lamb&Rice, bet skrienot aizmirsu pajautāt cik ir dienas norma sunim līdz 15kg (pieaugušam), varbūt kāds var apskatīties uz pakas :roll:

Uz 20kg = 200-260g


Paldies! ;)
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby gikijs » 05 Feb 2010, 23:11

mums ar tāda problēma, ka suns nevienu sauso negrib ēst, pat vairs nezinu ko mēģināt :roll: barību tik daudz, bet katru ko nopērku ar lielām mocībām izbaroju, mums apm 3 kg maiss kādus 2 mēnesus iet :|
User avatar
gikijs
Puppy
Puppy
 
Posts: 170
Images: 1
Joined: 21 Jan 2010, 17:20

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Gabe » 05 Feb 2010, 23:38

vai cilvēki, kas baro, baroja savu suni ar Eukanubu nevar padalīties informācijā, kur šo barību pirkāt?

iepriekšējo maisu pirkām bāzē pie "Spices", bet mani māc aizdomas, ka tur tagad tā barība varētu būt pasalusi. skatījāmies Dino Zoo. bet varbūt ir vēl kāda vieta, kur tomēr tā barība sanāk izdevīgāka kā Dino? ;)

Paldies jau iepriekš.
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby gikijs » 05 Feb 2010, 23:42

Gabe wrote:vai cilvēki, kas baro, baroja savu suni ar Eukanubu nevar padalīties informācijā, kur šo barību pirkāt?

iepriekšējo maisu pirkām bāzē pie "Spices", bet mani māc aizdomas, ka tur tagad tā barība varētu būt pasalusi. skatījāmies Dino Zoo. bet varbūt ir vēl kāda vieta, kur tomēr tā barība sanāk izdevīgāka kā Dino? ;)

Paldies jau iepriekš.


dino zoo ekanubai pašlaik atlaides ;) bet var pirkt arī internetā http://www.zoopreces.lv/tcat.php?lng=lv&mid=1&sid=74
User avatar
gikijs
Puppy
Puppy
 
Posts: 170
Images: 1
Joined: 21 Jan 2010, 17:20

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Gabe » 05 Feb 2010, 23:50

tikko tieši ielūkojos Dino Zoo mājas lapā. tur atlaides tikai 1 vai 3 kg maisiem. manam palielajam zvēram tas nemaz nav izdevīgi. :roll:

mhm. izskatās, ka šī barība tiešām tikai atsevišķās vietās pieejama. reti, kur.
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby gikijs » 06 Feb 2010, 00:00

Gabe wrote:tikko tieši ielūkojos Dino Zoo mājas lapā. tur atlaides tikai 1 vai 3 kg maisiem. manam palielajam zvēram tas nemaz nav izdevīgi. :roll:

mhm. izskatās, ka šī barība tiešām tikai atsevišķās vietās pieejama. reti, kur.


ta gan ir un nevisus veidus pie mums var dabūt, piemēram zinu ka ir ekanuba arī speciāli manu suņu sķirnei, bet to redzeju kādu pusgadu atpakaļ vienā veikalā un viss vairāk nekur nav. :roll:
User avatar
gikijs
Puppy
Puppy
 
Posts: 170
Images: 1
Joined: 21 Jan 2010, 17:20

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Unkas » 06 Feb 2010, 10:14

Gikij, ieej Depo uz Siguldas šosejas- tur ir Royal Canin speciāli kavalierīšiem. Barība ļoti garšīga un pārdevēja ļoti laipna. Manējie ēd ar prieku. :P
Unkas
 

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby daiga888 » 06 Feb 2010, 13:00

Man jautājums Josera barības lietotājiem, - par kuru barības līniju tieši ir runa - Josera Basic vai Josera Emotion, jo abas diezgan būtiski atšķiras cenas ziņā - basic ir lētāka, bet abas ir Premium. Salasījos labās atsauksmes un nopirku 3 kg. JOSERA EMOTION KIDS, suņiem ļoti garšo, tā kā esmu gatava pirkt lielo maisu, bet jau pieaugušiem suņiem. Jautājums - kur pērkat jūs, jo kā man paskaidroja Centrāltirgus 89 kioska pārdevēja, Bertas Nams, kas ir šīs barības izplatītāji, diez vai piegādās man vienu maisu :roll:
User avatar
daiga888
Puppy
Puppy
 
Posts: 266
Joined: 24 Jan 2010, 17:43
Location: Jūrmala

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Demix » 06 Feb 2010, 14:57

daiga888 wrote:Man jautājums Josera barības lietotājiem, - par kuru barības līniju tieši ir runa - Josera Basic vai Josera Emotion, jo abas diezgan būtiski atšķiras cenas ziņā - basic ir lētāka, bet abas ir Premium. Salasījos labās atsauksmes un nopirku 3 kg. JOSERA EMOTION KIDS, suņiem ļoti garšo, tā kā esmu gatava pirkt lielo maisu, bet jau pieaugušiem suņiem. Jautājums - kur pērkat jūs, jo kā man paskaidroja Centrāltirgus 89 kioska pārdevēja, Bertas Nams, kas ir šīs barības izplatītāji, diez vai piegādās man vienu maisu :roll:

Bertas nama mājas lapā ir sadaļa par piegādēm,cik saprotu viņi izvadā pa visu Latviju,katru dienu uz konkrētu reģionu!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby daiga888 » 06 Feb 2010, 16:07

paldies, Demix, izpētīju viņu mājas lapu, liekas, ka tur iet runa ne tikai par vairumpiegādēm, bet jebkuram klientam. Pirmdien zvanīšu un visu noskaidrošu. ;)
User avatar
daiga888
Puppy
Puppy
 
Posts: 266
Joined: 24 Jan 2010, 17:43
Location: Jūrmala

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Korland Rein » 06 Feb 2010, 16:36

Runa iet par abu līniju barībām. Garšotas abas, ēdam abas, tikai, ko kurš!
Es domāju, ka Bertas Nams piegādās arī vienu maisu. www.majasmīlulis.lv arī!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Kristala » 06 Feb 2010, 21:11

daiga888 wrote:Man jautājums Josera barības lietotājiem, - par kuru barības līniju tieši ir runa - Josera Basic vai Josera Emotion, jo abas diezgan būtiski atšķiras cenas ziņā - basic ir lētāka, bet abas ir Premium. Salasījos labās atsauksmes un nopirku 3 kg. JOSERA EMOTION KIDS, suņiem ļoti garšo, tā kā esmu gatava pirkt lielo maisu, bet jau pieaugušiem suņiem. Jautājums - kur pērkat jūs, jo kā man paskaidroja Centrāltirgus 89 kioska pārdevēja, Bertas Nams, kas ir šīs barības izplatītāji, diez vai piegādās man vienu maisu :roll:

Es runāju tieši par JOSERA EMOTION KIDS...
Image Image
User avatar
Kristala
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 19 Jan 2010, 13:41

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Kristala » 06 Feb 2010, 21:19

Korland Rein wrote:
Kristala wrote:Nu es savai pagaidam arī pērku Josera Emotion Kids un es vinju pērku uz svara, mums liepajā sanak ka 1kg maksā 2.70Ls , ja ir iespēja iesaku pirkt sveramu nedaudz, jo ar Joseru mums bij tā ka nopirku pirmo 0.5kg-sveramo vinji bija tadi mazi apalji graudinji tos ēda normāli, gāju pirkt jau nākošo kg, bet vinjiem ta baribas forma ir 2 veidu un nopirku to pasu Josera Emotion Kids bet ar savadaku formu un nu suns uz vinju skatas , paris graudus pagarsoja un nekā need šo. Tā ka vajag pamēģināt kāda katram suņukam labāk garšo.

:shock: :shock: :shock: Normāla Josera Kids cena ir 1.73/kg!!!!!!!!!!!!! Šai barībia granulas ir ka mazi lācīši.

Eta, a viņš tev uz visām barība tads?! Kāda ir suņā kondīcija pie šādas izvēlīgas dabas? Ja laba, tad jau nav ko utraukties. Manējie ir pamēginājuši Josera Festival, kucei, kas "ar gariem zobiem" ēdusi visu, šo it kā izrijot nenormālos ātrumos. Tā ir domāta izvēlīgiem suņiem.



Nu šobrīd šo Joseru Emotion Kids ēd normāli ar visu to ka princese izlepusi, nu ceru ka tas tā arī paliks un vinja nesadomās ka ši vairs pēc laicinja arī būs nederīga :D Pag , pag sanāk ka es pērku par dārgi? Es nezinu , bet ir tā ka tajā zoo veikalā kurā pērku ir tā kas ir Josera Basic tā maksā kg/1.70Ls , bet emotion kids maksā 2.70Ls/kg sveramā.
Image Image
User avatar
Kristala
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 19 Jan 2010, 13:41

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby brex » 06 Feb 2010, 21:21

User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Kristala » 06 Feb 2010, 21:22

[quote="Korland Rein"]
Vai Josera Festival var dot arī kucēnam ?
Image Image
User avatar
Kristala
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 19 Jan 2010, 13:41

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Kristala » 06 Feb 2010, 21:27


Es apskatījos, bet man nemaz piegāde nesanāk līdz tai vietai kur man vajag tur visi citi rajoni mineti tikai ne mans un vel es šobrīd nepērku lielu maisu, lai netaisītu krajumus, nu vienvardsakot lai nesanak tā ka mans atkal needīs a kur ta parejo barību liksu. Es perku Joseru uz svara pa kg. Lētak jau sanāk ja pērk uzreiz 15Kg. ;)
Image Image
User avatar
Kristala
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 19 Jan 2010, 13:41

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Korland Rein » 06 Feb 2010, 22:17

Kristala wrote:Korland Rein, Vai Josera Festival var dot arī kucēnam ?

Varēt jau var, bet tā ir domāta pieaugušiem suņiem. Bet no Korlandiešiem viens juniors ēd gan. ;)
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby lauva » 09 Feb 2010, 13:13

Kristala,kurā veiklalā tu pērc savam suncim to Joseru? tajā,kurā es pērku,man liekas,ka tik augsta cena nebija.. :roll:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron