Mužīgais jautājums - labākā barība

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Linda B. » 05 May 2017, 19:43

Dino Zoo pasaules atvēršanā nopirku Carnilove konservus. Reizēm, kad kaut kas nav izņemts un atkausēts vai, ja nu kādreiz kaut kur ilgstoši jābrauc un kādi no suņiem jāatstāj pieskatīšanā. Pozitīvas atsauksmes. Smaržoja visnotaļ apetelīgi un suņiem no šī caurejas nebija! Pēc sastāva arī tāds neko, gaļa ar ogām.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Māra » 05 May 2017, 21:28

Un cena? :velnins:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Linda B. » 06 May 2017, 21:27

Zini... neatceros, bet zem 2eur. Varbūt viltīgais 1.99?
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby tibetasmastifs » 07 Jun 2017, 14:48

Pats saviem mīluļiem visu laiku esmu barojis ar Josera. Nav bijušas nekāas problēmas , gan maziem ,gan lieliem (senioriem).

No konserviem labāk atteikties vispār - laimes spēle.
tibetasmastifs
 

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby lauva » 07 Jun 2017, 14:57

divi maisi ar Lukullus izēsti, jāsaka godīgi - nav mums un vairs nepirkšu.
Tā kā Aslans vēl gan konservus un gaļu ēd, tad tie maisi tiek izvilkti.
Lukullus konservi gan ir labi, tie iet uz urrā,ko ne vienmēr varu teikt par citu marku produktiem.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby madja » 07 Jun 2017, 16:04

lauva wrote:divi maisi ar Lukullus izēsti, jāsaka godīgi - nav mums un vairs nepirkšu.


kas nepatika? manām par laimi garšo un,šķiet,ka nav problēmu pārstradē, lai gan - nekad jau vairāk par sauju uz abām pastaigas laikā netiek
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby lauva » 08 Jun 2017, 10:47

garšot jau garšo, balodīšus nelaiž, bet ar to arī viss beidzas.
Ja neskaita to,ka tās granulas ir citādākas, viņas rada baigo aplikumu uz zobiem, sairst,kad tiek ēstas,līdz ar to visa virtuve un māja ir barības drupačās.
pa otru galu iznāk ārā tik pat daudz, cik apēsts, barība nerada sunim sāta sajūtu, līdz ar to vairāk ēd, bet krītas svarā, jo nekas no tā uzņemts netiek, acis tek kā tecējušas un smird elpa.
tas,kas palicis no maisa, tiek noēsts kopā ar svaigu gaļu,konserviem, olām, utt.
Nu kaut kā tā mums ar to Lukullus izgāja.
Jāmeklē tālāk.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Sisija » 08 Jun 2017, 11:19

lauva wrote:garšot jau garšo, balodīšus nelaiž, bet ar to arī viss beidzas.
Ja neskaita to,ka tās granulas ir citādākas, viņas rada baigo aplikumu uz zobiem, sairst,kad tiek ēstas,līdz ar to visa virtuve un māja ir barības drupačās.
pa otru galu iznāk ārā tik pat daudz, cik apēsts, barība nerada sunim sāta sajūtu, līdz ar to vairāk ēd, bet krītas svarā, jo nekas no tā uzņemts netiek, acis tek kā tecējušas un smird elpa.

Dīvaini, mums nekā no augstāk minētā. Kā līdzeklis lai nokristos svarā galīgi neder, drīzāk otrādi :kanepe:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby lauva » 09 Jun 2017, 12:13

Nu šis ir tikai vēl viens pierādījums tam,ka tas,kas der vienam, var nederēt otram.
šis maiss tiks izēsts, bet nu tiek meklēts nākamais variants.
Žēl,ka mūsu nu jau klasiskā barība tika sačakarēta, nezinu,vai riskēt pirkt vienu maisu un pārbaudīt, vai nē. Skatos uz Carnilove, domāju vienu paku nopirkt un apskatīties,kā mums ies.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Henriete » 29 Jul 2017, 20:28

Interesēja viedoklis zinātājiem par BRIT CARE.
Tagad ir pienācis sunim dzīves posms(drīzāk barības firma mainīja formulu un sastāvu), kad jāpāriet uz citu barību.
Pēdējos 3/4 gadus dodam Bozita. (Zviedru ražojums). Esam izmēģinājuši teju visas Adult sērijas, bet nu esam apstājušies pie tā, ka barības brends kā tāds vairs neder. Viena ir par treknu, viena pārāk sausa un suns paliek kaulains (rezultātā jādod barība 2 x vairāk, kas naudas izteiksmē ir pagalam neizdevīgi), un trešā neatbilda pēc sastāva. Pārējās visas ir citiem vecuma posmiem un lielumiem.

Tad nu šodien biju lielajā zoo veikalā, konsultējos ilgi un dikti ar pārdevējām, ar viru izčamdījām visus iespējamos barību brendus, tad nu atsitāmies pret Brit Care.
Konsultācijā mums pārdevēja teica, ka suns esot vecumā, kad varot sākt jau domāt par senioru pārtiku, par ko gan es diez gan šaubos.
Mājaslapā var forši atzīmēt suņa vecumu, konkrēto svaru un barības veidu, tur izmet to, kas būtu jādod: https://www.brit-petfood.com/en/products/dogs?size=4986-m-up-to-25-kg&age=59-2-7-years&productType=65-dry&page=1

Mūsu vajadzības ir konrkētas, tāpēc es izvēlēšos barību pēc suņa vajadzībām.(ja runājam par konrkēto izvēli vecumā no 2-7 gadi)
Jautājums drīzāk par atsauksmēm par to

Barība man vienmēr ir bijis sarežģīts uzdevums, domāju, nevienam vien..

Piepirku klāt vēl piedevas Omega3 un 6. To arī ieteica lietot klāt pie ēdiena konkrētās devās. Tad nu skatīsimies, kā tas viss izskatīsies. Paņēmām izmēģinājuma 3 kg Senior barbību Lamb & Rice, kopš šīs dienas jaukšu pakāpeniski kopā ar veco, un tad jau redzēs.

Tik un tā mani nepārliecina fakts, ka 6,5 gadus vecam sunim jāsāk būtu dot jau senioru barība. Ko jūs par to sakāt?
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Imagine » 29 Jul 2017, 22:00

Senioru barībai vienīgā atšķirība ir tā, ka ir iekšā mazāk kaloriju, mazāk proteīna, jo kaut kā automātiski pieņem, ka, ja ir vecs, tātad - mazaktīvs, tātad kļūs resns. Kad es savam vecajam sunim meklēju senioru barību, tad diemžēl nācās secināt, ka daudzas pēc sastāva un satura labās senioru barības uzturvērtībā ir līdzvērtīgas lielveikala klases sortimentam. No otras puses - reizēm ir tā, ka sastāvs starp barību klasēm neatšķiras vispār vai arī gadās, ka viena otra sastāvdaļa uz birkas ir vienkārši samainīta vietām. Teorētiski tu pērc to pašu.

Vari pilnīgi mierīgi dot pieaugušo barību un pie vajadzības paregulēt devu, ja jūti, ka puika apveļas. Dalījums pieaugušo/senioru barībās ir mārketinga triks un veids kā ražotājs var par tādu pašu cenu notirgot mazvērtīgāku produktu vai arī to pašu vilku aitas kažokā.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Sisija » 30 Jul 2017, 13:27

Visi tie barības dalījumi pēc vecumiem un, vēl jo vairāk šķirnēm, ir tikai mārketinga triks, un nekas vairāk.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Henriete » 31 Jul 2017, 11:22

Paldies par ieteikumiem. Es gan vienmēr lasu sastāvus, priekš mums tas ir ļoti svarīgi. Vairāk gan mainot brendu. Ja mainu tikai brenda virzienu (aktīvam, sensitive utt), tad jau atšķirās tur principā tikai garšiņa.

Vēljoprojām gaidu atsauksmes par Brit Care, man FB lielākā daļa rekomendēja Premium sēriju, ieteica to.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Rupucis » 22 Jan 2018, 11:09

Sveiki,

biju jau rakstījusi, bet kaut kā vairs neatrodu savu postu. Nesaprotu.
Rakstīju par biedrošanos barības iegādē.
Mans labradors ir ļoti izvēlīgs un esam vēl savas barības meklējumos.
Vēlētos izmēģināt Taste Of The Wild. Tagad Zoocentrs ir akcija, pērkot 3 par 1 maksā 50 Eur.
Varbūt kāds jau šādu iespēju izmanto un es varētu piebiedroties uz 1 paku? Vairāk priekš izmēģināšanas gan negribētos ņemt.
Rīga- Rīgas rajons.

Paldies un atvainojos ja mana ziņa tomēr ir vēl kaut kur atrodama, bet nevaru atrast viņu vairs.
Rupucis
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 17 Jan 2018, 14:48

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Labmeitene » 22 Jan 2018, 12:10

Sveicināti!

Man ir nepilnus 10 mēnešu veca labradora jauniete, kas izrādījusies ļoti izvēlīga ēdienā (mājās tiek praktizēta bļodas noņemšana 10 min laikā, un nekā - var neēst diennaktīm). Pēc atteikšanās no audzētājas ieteiktās barības esam izmēģinājuši Carnilove (bija briesmīga alerģiska reakcija), Bosch (ko pēc 1,5 mēneša varēja iemānīt tikai kopā ar konserviem, un kaut kā sāka likties, ka sune kasās vairāk kā parasti un acis arī tā kā sāka tecēt), tagad ir iepirkts Platinum. Pēc pirmās nedēļas jāsaka, ka pagaidām ēd ļoti labprāt, acis mazāk tek, mazāk kasās, kaka normāla. Bet kādas vispār ir atsauksmes par šo barību? + un -? Vai ir te kāds kas jau ilgāku laiku lieto šo barību?
Labmeitene
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 22 Jan 2018, 11:53

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Linda B. » 22 Jan 2018, 13:45

Raw neesat apdomājuši?
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Labmeitene » 22 Jan 2018, 13:53

Linda B. wrote:Raw neesat apdomājuši?

Arvien biežāk apdomāju, bet līdz gadam, laikam, tomēr pieturēšos pie barības, jo bail vai varēšu visu pareizi sakombinēt, lai meitene saņem visu nepieciešamo.
Labmeitene
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 22 Jan 2018, 11:53

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby fedelta » 28 Aug 2018, 17:58

Henriete wrote:Paldies par ieteikumiem. Es gan vienmēr lasu sastāvus, priekš mums tas ir ļoti svarīgi. Vairāk gan mainot brendu. Ja mainu tikai brenda virzienu (aktīvam, sensitive utt), tad jau atšķirās tur principā tikai garšiņa.

Vēljoprojām gaidu atsauksmes par Brit Care, man FB lielākā daļa rekomendēja Premium sēriju, ieteica to.


Izmēģinājām zilo maisu brit adult. Rezultātā vēl nokritās svarā, ar bozitu bija tieši tas pats.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Grinch » 05 Dec 2018, 17:17

Labvakar. Gribētos dzirdēt jūsu domas par sauso barību Vācu aitu sunim, kādu ražotāju ieteiktu lietot un kāpēc? . Šis ir mans pirmais VAS pašlaik lietoju Meradog junior 2. Ko jūs sakāt par šo ražotāju vai labāk izvēlēties ko citu? Manam sunim 7 mēneši!
Grinch
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 05 Dec 2018, 17:11

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby lauva » 07 Dec 2018, 19:01

Grinch wrote:Labvakar. Gribētos dzirdēt jūsu domas par sauso barību Vācu aitu sunim, kādu ražotāju ieteiktu lietot un kāpēc? . Šis ir mans pirmais VAS pašlaik lietoju Meradog junior 2. Ko jūs sakāt par šo ražotāju vai labāk izvēlēties ko citu? Manam sunim 7 mēneši!

es patiesi jums iesaku palasit visu diskusiju un diskusijas,kas saistitas ar baroshanu. NAV vienas baribas konkretai skirnei, tas ir pieradijies vienu reizi pec otras, viss ir atakrigs no suna pasa, no energijas paterina, no veselibas, etc. Man liekas,ka Mera dog nav laba bariba, par daudz graudaugu un citas nelietderigas sastavdalas sastava. Izlasiet diskusijas, lai pasai/-am rodas saprasana, uz ko skatities un kapec. Nav vienas formulas,kas deres visiem, tadel dalamies ar pieredzi.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests