Mužīgais jautājums - labākā barība

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Kristala » 10 Feb 2010, 13:16

lauva wrote:Kristala,kurā veiklalā tu pērc savam suncim to Joseru? tajā,kurā es pērku,man liekas,ka tik augsta cena nebija.. :roll:

Es pērku pie tirgus pretīm katoļu baznīcai. Bet ja godīgi cik esmu bijusi citos veikalos tad joseru citur neesu atradusi, kur pērkat jūs? ;)
Image Image
User avatar
Kristala
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 19 Jan 2010, 13:41

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby lauva » 10 Feb 2010, 14:09

Kristala wrote:
lauva wrote:Kristala,kurā veiklalā tu pērc savam suncim to Joseru? tajā,kurā es pērku,man liekas,ka tik augsta cena nebija.. :roll:

Es pērku pie tirgus pretīm katoļu baznīcai. Bet ja godīgi cik esmu bijusi citos veikalos tad joseru citur neesu atradusi, kur pērkat jūs? ;)


uz Zivju ielas,ejot uz Roķeni,labajā pusē ir tāda maza bodīte. nekādi uzraksti tur izlikti nav,bet logā ir izliktas barības. izskatās mazliet kā noliktavā.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby energy » 10 Feb 2010, 14:12

Lauva

Kāds tas veikals (noliktava) ir salīdzinot ar citiem zoo veikaliem Liepājā? Cenas, sortiments?
Es dažas reizes esmu garām skrējis, bet nav sanācis ieiet iekšā.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby lauva » 10 Feb 2010, 14:16

energy wrote:Lauva

Kāds tas veikals (noliktava) ir salīdzinot ar citiem zoo veikaliem Liepājā? Cenas, sortiments?
Es dažas reizes esmu garām skrējis, bet nav sanācis ieiet iekšā.


es jau domāju,ka tik lētas cenas sen nēesmu redzējusi. tur ir principā tās barības ko parasti tikai pie izplatītājiem vai bāzē var nopirkt. nu Happy Dog,Josera utml... ir vērts ieskriet,paskatīties :)
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Kristala » 10 Feb 2010, 20:07

lauva wrote:
energy wrote:Lauva

Kāds tas veikals (noliktava) ir salīdzinot ar citiem zoo veikaliem Liepājā? Cenas, sortiments?
Es dažas reizes esmu garām skrējis, bet nav sanācis ieiet iekšā.


es jau domāju,ka tik lētas cenas sen nēesmu redzējusi. tur ir principā tās barības ko parasti tikai pie izplatītājiem vai bāzē var nopirkt. nu Happy Dog,Josera utml... ir vērts ieskriet,paskatīties :)

O, super paldies par info noteikti ieskriešu palūkot, ja bū letak tad pirkšu tur :) ;)
Image Image
User avatar
Kristala
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 19 Jan 2010, 13:41

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby energy » 10 Feb 2010, 20:44

Izrādās, ka te daudz Liepājnieku :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby irituska » 11 Feb 2010, 11:21

Izbesīja mani :evil:
Mončele vislaik ēda Arden Grange. I takšels tagad ēd. Abi vienu un to pašu - Weaning/ puppy, kas aprakstīta kā piemērota barība ne tikai kucēniem, bet arī pieaugušiem mazo šķirņu suņiem. Izskatās, ka tā arī ir. Un visi laimīgi. Tiešām. Tikai tās pārdevējas!!!! VIENMĒR pacenšas noskaidrot, kādam un cik vecam sunim pērku. Un VIENMĒR mēģina pārdot man kādu citu no šīs sērijas barībām, jo manējie šitai barībai esot par vecu. Uiiiiii....
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Noise » 11 Feb 2010, 11:30

man shkjiet, ka mana zoo veikala darbinieki domaa, ka man maajaas ir kuceenu ferma - vienmeer peerku lielo maisu ar kuceenu bariibu :mrgreen:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby pape1 » 13 Feb 2010, 20:13

Sveiki! Kāda Jums ir pieredze ar barību Heppy Dog? Es nopirku 4kg un kucēns neēd,dažreiz no rokas paēd.Neko citu nedodu, bet vienalga šī barība negaršo.Kur tagad to likt?Kaut pati ēd :?
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby biinumz » 14 Feb 2010, 08:07

zinošie, help!

labākā barība laktējošai kucei???
šobrīd ēdam Hills Puppy kopā ar sīcīšiem. sīcīšiem izskatās, ka iet pie dūšas (lai gan brokastu biezpiens ar kefīru iet daudz daudz labāk iekšā)... bet kuce lai arī ēd 4x dienā virs normas bišķi to paiku + vēl vistas buljons ar biezumiem, izskatās burtiski izģindusi, ir nemitīgā badā, turklāt kaku kaudzes palikušas TĀDAS!!! serdsem čuju, ka varētu ko labāku, bet lēmums jāpieņem dažu stundu laikā, jo maiss tukšs - jābrauc uz veikalu pēc jauna un iedomājos, ka varbūt vajag paprasīt zinātājiem - varbūt uzreiz pasakat, ka ir kas mega labāks...
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Vendeta » 14 Feb 2010, 10:19

Vendijas metiens (8 resni kucēni) izauga uz RC maxi puppy, to pašu ēda arī pati Vendija, sākot no otrā grūsnības mēneša un līdz tam laikam, kad kucēni kļuva 2 nedēļas veci. Papildus viņa man dabūja arī gaļu un biezpienu, sākuma nedaudz, bet, kucēniem augot, auga arī mammītes apetīte. Rezultātā viņa no sausās atteicās tikpat kā pavisam, toties labi ēda svaigu gaļu (pat līdz 3 kg dienā), vai gaļu 2 kg un 1 kg biezpiena. Piena gan viņai bija ļoti daudz un savus bērnus viņa godīgi zīdīja pat tad, kad tiem bija 2 mēneši un tie sen jau ēda paši savu barību.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Noise » 14 Feb 2010, 12:21

arden grange ir bariiba weaning puppy, ko var dot arii maaminjaam, proteiins 32%. no AG ir laba veedera izeja.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Demix » 14 Feb 2010, 19:52

Zuks wrote:demix
Noteikti došu.
Par Mera Dog runājot - mans suns ir spoks - vēl kaut kā apēda Agility paciņu, bet pārējās nācās ar ko uzlabot. Lasi pat ar zupas buljonu aplietu neēda. Vot tā mums Mera Dog norāvās. :cry:

Nu kā iet ar Džoseru?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby zuustrs » 14 Feb 2010, 21:25

Manējie ēd ProNature, jau iet ceturtais maiss, un viņi ir lielā sajūsmā. Esmu devusi dažādu paiku, bet patreiz man liekas, ka šī uz doto momentu manējiem ir pati labākā. Foksis varētu ēst arī pelnus aplietus ar kefīru, jo viņam ir pilnīgi vienalga ko pasniedz :mrgreen: Viņa varētu ēst 24h dienaktī visu kas nekustās.
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Zuks » 15 Feb 2010, 13:49

Demix
Edam nu jau kuro kilogramu Josera Active ar pilnām mutēm. Kaksīši mazi un neodīgi, baložus laiž retāk. Spalva, šķiet, ka |OK, bet par to vēl pāragi spriest. Man patreiz patīk (visvairāk jau tā cena). :mrgreen:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Demix » 15 Feb 2010, 15:14

Zuks wrote:Demix
Edam nu jau kuro kilogramu Josera Active ar pilnām mutēm. Kaksīši mazi un neodīgi, baložus laiž retāk. Spalva, šķiet, ka |OK, bet par to vēl pāragi spriest. Man patreiz patīk (visvairāk jau tā cena). :mrgreen:

Paldies par info,mani jau arī cena saintriģēja,ja neskaita rotu pārvērtības :D Un tas kakuču izmērs arī nav mazsvarīgs,par cik man viņi ,pagaidām,jož pa visu teritoriju!Tomēr nedaudz gan mulsina pieņemamā cena,runājos ar pāris spečukiem,it kā uz pirmo momentu viss esot super,bet ilgtermiņā (minēja 5.gadus) ar salīdzinoši lētajām paikām var iedzīvoties aknu problēmās, Josera gan netika minēts!Nu vai tas tiesa, vēl diskutējams jautājums,tomēr jāskatās sastāvs u.t.t.!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby pape1 » 15 Feb 2010, 19:48

Sakiet, vai pats saviem spēkiem var uztaisīt kaltētu cūkas ausi? Kā to varētu paveikt!? :?:
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby acerbis » 16 Feb 2010, 20:04

Nopirku savam Josera Active, bet šis man rāda -" ēd pati!!!" Sajaucu ar viņa mīļāko aknu pastēti un tad ar "gariem" zobiem ēd!!! Ir dzirdēts, ka citiem pat ļoti garšo, bet mans neēd :( Viņam cieņā Nutra nugets..
User avatar
acerbis
Puppy
Puppy
 
Posts: 203
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 15:19

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Saulpurene » 16 Feb 2010, 23:13

Es par DOGO! Lēta un tikpat kvalitatīva kā te piesauktā Josera. ;)
Bet kā redzam, ne visiem izlutinātiem suņiem garšo. :lol: Neuztvert personiski. ;)
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby silverequs » 17 Feb 2010, 09:03

Saulpurene wrote:Es par DOGO! Lēta un tikpat kvalitatīva kā te piesauktā Josera. ;)
Bet kā redzam, ne visiem izlutinātiem suņiem garšo. :lol: Neuztvert personiski. ;)

Ja Jūs domājiet, ka, ja pēc šīs barības lietošanas suns ir jāliek pie sistēmas, tad tas ir tikai garšas jautājums. :shock:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron