RAW/BARF

Grooming and Feeding of Dogs

Postby wolf-eyes » 26 Sep 2018, 18:23

Māra wrote:
ash wrote:Tātad – zālēdājiem nevar būt nekādas bīstamās drazas?
Es labprāt paņemtu kaut ko no meža gaļas, tikai es nevaru vienā reizē ņemt vairāk kā 10 kg – tik daudz es varu ievietot saldētavā.
mani peles ķer, bet neēd.

Es tad varētu pievienoties, un arī 10kg. Lai drošs, ka būs kur likt.
Un droši drīkst to cenu pakaulēt - par lētu jau nebūs. :kanepe:
Domāju, ka tad arī vairāk gribētāju uzrastos un pa galviņām mēs uzreiz varētu sadalīt to lopu.

Tikko man tas mednieks jau atbildēja, ka tad lai ņemu citur tos aļņa atgriezumus...
Mēs ar paziņu spriedām, ka vajag atrast to vietu, kur viņi met to visu ārā un paņemt tur par velti :D bet iedomājies, kāds riebeklis. viņš labāk raks bedri vēl , pūlēsies, izmetīs tur to visu, lai tik otram nebūtu par zemāku cenu.
Bet nu laikam viņa milzīgais darbs salikt to visu kastēs un maisos maksā tikdaudz... nu es nezinu...
es tagad runāju vēl ar vienu mednieku par zemāku cenu
un vēl paliek viens cits mednieks, mans draugs, kurš man visu dod par velti (nu es viņam simboliski samaksāju vienmēr) , bet viņš nemedī daudz...
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: RAW/BARF

Postby Alpina » 26 Sep 2018, 20:15

Ne visi ir tik čakli, lai raktu. Man reiz bija suns - pamests pie mājas pārdošanas, visu dzīvi savvaļā dzīvojis. Paņēmām pie sevis, lai mājas pircēji neiemidzinātu. Vecs jau bija, teju knapi kustēja. A sētā ik pa laikam stirnu kājas sastiepa. Nu neticu, ka varēja nomedīt. Toreiz man teica, ka tie iespējams malumednieki, kas “gružus” nenorok vai arī, lai sūdzoties par vietējo kolektīvu.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: RAW/BARF

Postby Varbūt » 27 Sep 2018, 12:04

Es ar labprāt ņemtu kādus 10kg, bet kur būtu jābrauc pakaļ tiem ķiškiem. Esmu Rīga. Mazliet ar baidos no parazītiem, bet domāju, ka mēnesi lielajā saldētavā tie varbūt neiztur.
Domāju cenu tur tāpēc, ka viņam tie ķiški no meža līdz mašīnai ārā uz savas muguras jāizstiepj dažkārt tie ir kilometri, plus vēl viņš nes savu gaļas tiesu, vismaz spaini, aļņa gadījumā varbūt vairāk.
Varbūt
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 07 Jul 2017, 08:09

Postby wolf-eyes » 27 Sep 2018, 13:01

Varbūt wrote:Es ar labprāt ņemtu kādus 10kg, bet kur būtu jābrauc pakaļ tiem ķiškiem. Esmu Rīga. Mazliet ar baidos no parazītiem, bet domāju, ka mēnesi lielajā saldētavā tie varbūt neiztur.
Domāju cenu tur tāpēc, ka viņam tie ķiški no meža līdz mašīnai ārā uz savas muguras jāizstiepj dažkārt tie ir kilometri, plus vēl viņš nes savu gaļas tiesu, vismaz spaini, aļņa gadījumā varbūt vairāk.

Ooo, es itkā esmu dabai tuvs cilvēks, bet kkāda aprobežotība neļāva iedomāties šo. Patiešām viņi taču visdrīzāk nenomedī tos dzīvniekus ceļmalā , dažus metrus no sava auto bagāžnieka :D
lai gan malumednieki dara visu ko. bāc, mums vieniem paziņām nošāva laiku ar kakla siksnu, laikam par spīti kakla siknai padomāja(vbt nepamanīja to?), ka vilks. Saimnieks to redzēja, kā krīt viņa suns! Un Jaunjelgavā , kur man ir lauku zeme, kaimiņi pastāstīja, ka tur lielu alni nogāza tieši pie lauku ceļa, pa kuru mēs visi tur braukājam. Laikam tieši tāpēc arī šāva pie ceļa , lai būtu ērti savākt un aizvest.

Parazīti aļņiem un briežiem nav, jo tie ir zālēdāji. Trihinella ir tikai visēdājai mežacūkai.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Postby wolf-eyes » 30 Sep 2018, 12:37

Tagad esot 15 kg aļņa kuņģi un plaušas par to pašu cenu 2 eiro/kg. Tikties ar viņu var Jaunolainē.
Varbūt tiem, kas grib, es iedošu viņa telefonu, rakstiet man lūdzu pm un paši aizbrauciet pakaļ, tas nav tik tālu no Rīgas :)
Man liekas, ka priekš kuņģiem cena ir pat super, plaušas varēja būt lētākas, bet nu skatieties paši ..
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Postby wolf-eyes » 02 Jan 2019, 14:28

Ja kadam vajag, man ir alna gala par 2 e/kg un saldeta strausa gala , ko mainu pret trusi.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: RAW/BARF

Postby Dylan » 25 Mar 2019, 18:29

Labvakar,

mans suns atsakās ēst tīrara sirdis (pirktas 24.03., Rīgas Centrāltirgus gaļas paviljonā), lai arī dzīvojam pēc principa, ka pie pilnas bļodiņas badā nenomirst, tomēr izskatās, ka šīs es neizbarošu (atcerējos, ka viņš arī cāļu sirdis ēd nelabprāt), tādēļ labprāt atdotu kādam, kura sunim garšo. Ir kaut kāds puskilograms, atrodas Rīgas Centrā.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests