Pretodu/knišļu līdzekļi suņiem

Dog Health

Pretodu/knišļu līdzekļi suņiem

Postby teddy » 19 May 2010, 19:59

Nupat skatijos sizetu pa TV, ka saja vasara iespejams gaidams lidzigs odu un knislu uzliesmojums ka 2005.gada, kad masveida mira lopi. Tad nu iedomajos, ko lai dara ar musu mazajiem "lopiniem"? Cilvekiem ir savi pretodu lidzekli, bet vai suniem ari tadi ir? Katra zina neesmu manijusi. Tada gadijuma, vai sunim var kadus cilvekiem paredzetos lidzeklus lietot?
Last edited by teddy on 19 May 2010, 21:31, edited 1 time in total.
teddy
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 10 May 2010, 08:51

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Unkas » 19 May 2010, 20:32

Neostomasan visefektīvākais man šķiet.
Unkas
 

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby teddy » 19 May 2010, 21:33

Bet ta tomer nav jifte? :neparliecinats:
teddy
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 10 May 2010, 08:51

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Unkas » 20 May 2010, 09:37

Viss kas nogalina jebkuru pat sīkāko dzīvo radību ir JIFTE , arī visi attārpojamie līdzekļi.
Zooveikalos ir nopērkami ekolīdzeļi blusām, utt. Tie mums nepalīdzēja pat ne mazlietiņ. Veltīga naudas izšķiešana.
Unkas
 

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Zuks » 20 May 2010, 10:26

Mans vets Neostomasan kā reiz ieteica kā vismazāko jifti. Nezinu, mums neklas nav slikts noticies.......... :neparliecinats:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Unkas » 20 May 2010, 12:57

:par:
Unkas
 

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Danute » 20 May 2010, 13:54

Ar neostemazānu visus tos parazītus nīcina arī jūrascūciņām. Kā zināms j-cūkas ir ļoti jūtīgas pret visādām jiftēm, bet no šitā vēl kājas nav atstiepušas. :hih:
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Kriste » 20 May 2010, 14:08

Unkas wrote:Viss kas nogalina jebkuru pat sīkāko dzīvo radību ir JIFTE , arī visi attārpojamie līdzekļi.
Zooveikalos ir nopērkami ekolīdzeļi blusām, utt. Tie mums nepalīdzēja pat ne mazlietiņ. Veltīga naudas izšķiešana.


No jautājuma autora es sapratu, ka runa iet par parazītu atbaidīšanu, nevis nogalināšanu. Līdz ar to viņš noteikti gribētu līdzekli, ko var iepūst/ierīvēt suņa apmatojumā odu atbaidīšanai.
Neostomazāns pilda tādu fukciju?
Katrā gadījumā forumā ik pa laikam pēdējā laikā parādās šie jautājumi. Brex nesen mums ieteica kaut kādu eko līdzekli, Depo nopērkamu.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Kriste » 20 May 2010, 14:15

Parunāju ar pazīstamu vetārstu, viņš man teica, ka Neostomazāns tik nekaitīgs nemaz NAV! Tā ir vēl lielāka inde par Frontline pūšamajiem, kuru nekādā gadījumā nedrīsktētu pūst virsū maziem kucēniem! Pēc tā lietošanas kucēniem regulāri parādās problēmas ar iekaisušu ādu! Pēc būtības šis līdzeklis paredzēts tikai lieliem dzīvniekiem un telpu apstrādei. Un tas neatbaida jaunas invāzijas (blusu, odu) izplatīšanos uz suņa, tas nogalina tikai pieaugušas blusas un noteikti neatbaida odus!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Unkas » 20 May 2010, 15:11

Kristei taisnība, kucēniem ir citi speciāli preparāti. Neostomazāns labi atbaida muša, tāpēc iedomājos ka odus arī varētu atbaidīt.
Šorīt visiem lieliem iepilināju skaustā BEAPHAR FLEA DROPS - esmu pārsteigta, bet odi uzreiz pa gabalu turas. Kucēnus nopūtu ar BOLFO SPRAY - ļoti efektīvs, blusas uzreiz evakuējās, un odi ar vairāk neuzmācas. :aptracis:
Unkas
 

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby teddy » 20 May 2010, 16:18

Nu ja, es velejos lidzekli, kas atbaida. Ta ka manam sunim jau ta dazkart metas izsitumi no ka niknaka, labak ar Neostomazanu nemaz nemeginasu. Paslaik sunim Strongholds sapilinats, tas, protams, neko nedod, jo nav domats odu aizbaidisanai :)
teddy
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 10 May 2010, 08:51

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Kriste » 20 May 2010, 16:19

Katrā gadījumā iesaku ar Neostomazānu nepārforsēt. Labāk atrast kaut ko mazāk efektīvu, nekā bendēt i sevi, i suni.
Starp citu ir jau diskusija par Parazītu līdzekļiem, kurā pārsvarā iesaka Advantix!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby just ERGO » 28 May 2010, 13:41

Unkas wrote: Kucēnus nopūtu ar BOLFO SPRAY - ļoti efektīvs, blusas uzreiz evakuējās, un odi ar vairāk neuzmācas. :aptracis:


Kur nopērkams tas BOLFO SPRAY?
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Torijs » 28 May 2010, 14:02

just ERGO wrote:Kur nopērkams tas BOLFO SPRAY?

Es nopirku pie vetārsta, zooveikalos neesmu redzējusi.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Gabo » 07 Jun 2010, 08:43

Pamatā lietojam Advantix pret ērcēm, vēl neesam nevienu ērci atraduši, taču no odiem glābiņa nav. Es savam sunim pamēģināju līdzekli Odiņš, pārdodas gan depo, gan aptiekās, ēterisko eļļu maisījums - krustnagliņas, egle utt., eikalipts vai piparmētra, šur tur kāds ods uzsēžas, pārsvarā uz purna, kuru nesmērēju, jo eļļai ir spēcīgs aromāts. Mājās dušā nomazgājam, spalva mīksta un spīdīga :)
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby bluebelton » 07 Jun 2010, 09:40

Es nopirku firmas Groomers aromterapijai un spalvas mitrināšanai domātu spreju ar lavndas smaržu - lieliski atbaida jebkurus kukaiņus (kukaiņiem lavanda nepatīk).
Pati uz sevis arī izmēģināju dārzā, kad cits nekas nebija pie rokas. 100% efekts - neviens ods man neiekoda tur, kur biju uzšpricējusi šo līdzekli. :jaa:
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby murkata » 07 Jun 2010, 09:41

kādi pretodu līdzekļu būtu piemērti ūdenssunim? mans jaukums katru dienu peldās un ne vienu reizi vien. ir kaut kas, ko ūdens tik ātru nenoskalos, vai jāŗēkinās ar ikdienas smidzinšānu vairākas reizes?
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby ezhuks » 07 Jun 2010, 10:41

Savus sunjus pirms lauka ieshanas vnk viegli apsmidzinu ar neostomazaanu un odi tikai acis blisina. Apkaart lido melanis maakonis, bet klaat nekjeras.
Btw pag.nedeeljas Ievaa (laikam) bija rakstiits, ka Neostomazaanu mieriigi var puust arii sev - cilveekiem.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby Gabo » 07 Jun 2010, 16:37

Murkata, tās pašas eļlas ilgāk noturīgas, es savējo kārtīgi iesmērēju un pēc tam gan peldās, gan pēc dušas aromāts vēl paliek
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Pretodu/knislu lidzekli suniem

Postby murkata » 08 Jun 2010, 07:58

mhm, tnx :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Next

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests