Displāzijas pārbaude Lietuvā

Dog Health

Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby budur » 05 May 2010, 21:28

едем в Вильнюс в клинику, проверять дисплазию, можем взять еще кого-то
Везем кобеля БШО

контакты
Тамара
krainev2@yandex.ru
29462137
budur
Puppy
Puppy
 
Posts: 106
Joined: 16 Jan 2010, 15:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Stafiki » 06 May 2010, 20:12

Скажите,а почему все едят в Вильнюс,слышала от многих,а не делают ренген у нас в Риге?
В принципе по деньгам тоже самое выходит с дорогой.Так в чем дело? Не доверяют нашим врачам? Или плохо делают?
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Ezis » 06 May 2010, 21:39

Stafiki
Nezinu gan, kā jums tas pats sanāk... Par labradora vai ridžbeka testu pie mums prasa pie 100 LATIEM. Septembrī bijām Viļņā, vedām 4 suņus un ceļu attiecīgi dalījām. Katram sanāca 60 EURO. Galīgi atšķirīgas summas imho :nadzinji:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Maruta Papelbo » 07 May 2010, 05:03

:hih: un,ja busiņā savācas 6-7 suņi,vispār ...par summu,ko maksājam šeit ,Viļņā var pārbaudīt 2 suņus :medos:
User avatar
Maruta Papelbo
Puppy
Puppy
 
Posts: 465
Joined: 14 Jan 2010, 13:35
Location: Valmiera

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Anna » 07 May 2010, 10:48

Рамон а в каких датах едите?
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Stafiki » 07 May 2010, 11:30

Наверно для крупных пород вам выходит тогда наверно дешевли,а для амстаффа нет ни какой разницы.Если в Вильнюсе до 50 кг 240 литов,это 50 латов +дорога ,а в Риге мне сказали 70 латов.Так что тоже самое и выходит.
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Anna » 08 May 2010, 22:57

Проверка дога в Риге если просто наркоз то 70-95 лат, если какой то там мягкий наркоз 130 и выше. Но надо узнавать цены этого года.
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Shinshilla » 10 Jun 2010, 18:59

Tos Lietuvaa taisiitos rengenus jau nolasa taapat muusu Avdoshko ? Jebshu kaut kas ir mainijies ? :)
Shinshilla
Baby
Baby
 
Posts: 50
Joined: 22 Feb 2010, 10:49

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Stafiki » 10 Jun 2010, 19:27

Незнаю как с Литовскими снимками,в клинике у Авдошко,теперь все делает компьютор,и выдает сразу ответ.Мне сказали полчаса и ответ будет готов. :jaut:
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Ezis » 10 Jun 2010, 20:29

Shinshilla
Nē, Rtg taisīja Viļņā un tur pat uz vietas dakteris nolasīja. Uzreiz. Iznāca un paziņoja jau rezultātu. Ridžbekam, kam bija problēmas, ierakstīja arī bildes diskā.
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Shinshilla » 10 Jun 2010, 21:13

Tad tagad ir atcelts tas LKF likums par displaazijas veikshanas valstiim ? kaadreiz tak bij, ka akcepteeja LV, vaacu un skandinaavu nolasiijumus.
Shinshilla
Baby
Baby
 
Posts: 50
Joined: 22 Feb 2010, 10:49

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Ezis » 10 Jun 2010, 21:54

Jā, kādu brīdi jau ir atcelts. Tagad ir vairāk iespējamo valstu. Bet precīzāk nepateikšu, kur tagad var un kur ne.
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Shinshilla » 11 Jun 2010, 12:24

Ezis: vai vari uzrakstiit taas Lietuvas kliinikas koordinaates? Tur ieprieksh droshvien jaapiesaka ? Man ir doma veel Bellu uz atkaartoto aizvest, nu kaut vai intereses peec, vinjai jau driiz 5gadi. Toreiz 2gados bij DD, bet bez deformaacijaam un osteofiitiem, vnk valjiigas.
Shinshilla
Baby
Baby
 
Posts: 50
Joined: 22 Feb 2010, 10:49

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Ezis » 11 Jun 2010, 14:22

Shinshilla
Jakovo Veterinarijos Centras, www.vetmed.lt
Mēs toreiz caur meilu pieteicāmies. Tik es pati to nedarīju.
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Dark Amber » 19 Jun 2010, 15:53

Esmu displāzijas testu veikusi 2 suņiem- vienu Rīgā ( laikā, kad nebija citas izvēles), otru Viļņā. Par pirmo samaksāju 70 latus, narkoze bija parastā. Besiņa ilgi nevarēja atgūties no narkozes, mašīnā viņu iecēlām kā maisu, tad mēnesi gaidījām rezultātus. Rafu vedu uz Viļņu- samaksāju mūsu naudiņā pārrēķinot 48 latus, saņēmu vienkārši lielisku attieksmi no personāla puses, narkozi, pēc kuras Rafēns atguvās makten ātri un pie tam tūlītējus rezultātus.
Skaidri zinu, ja man vēl kādreiz nāksies veikt šāda veida pārbaudes sunim, tad braukšu tikai un vienīgi uz Viļņu !!!
User avatar
Dark Amber
Puppy
Puppy
 
Posts: 256
Images: 0
Joined: 14 Jan 2010, 14:01
Location: Liepāja

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby FANE » 19 Jun 2010, 16:08

:par: Mēs arī taisījām Viļņā, visu cieņu!
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby aerial » 21 Jun 2010, 08:18

Nu nez, es, ja godīgi, tagad starpību, ja neskaita naudas izteiksmē (bet arī, uz LT pērties, ja ir tikai viens suns pārbaudāms, nav jēgas), neredzu.
Pirmo taisīju Viļņā. Ārsts, protams, jauks, bet tā kā Sīks tāds aktīvs pagadījies (dakteris teica, ka tik spītīgi neiemiegošu radījumu nav redzējis), tad deva narkozes papildus devu. Neteikšu, ka suns no tā zāļu kvantuma atguvās pusotru dienu, pat mājās uz otro stāvu knapi pats uzkāpa + pēc tam kādu mēnesi pat uz WC ņeļāva normāli aiziet (acīmredzot, likās, ka atkal viņu kaut kur pametīs), staigāja kā aste pakaļ. Rezultāts bija uzreiz.
Otro (Vegai) taisīju Rīgā, kad jau bija jaunā aparatūra. Narkoze turējās arī diezgan ilgi - līdz tās dienas vakaram(nesaprotu, kad stāsta, ka suns bez maz aulēkšiem deso no klīnikas ārā pats uz savām kājām - man ar abiem suņiem pieredze ir pavisam citāda). Citādi nkādu sūdzību nav, rezultātu arī dabūju uzreiz zināt. Protams, apstiprinājums gan bija jāgaida kādu brīdi.

Kopsavilkums - ja ir jātaisa pārbaude 1 sunim, ja nav kompānijas, kas sametas par ceļu, braukt uz Viļņu lielas jēgas nav. Īpaši jau tad, ja netiek dota ''superkrutā'' narkoze, kas pēc nostāstiem jau pēc stundas nav manāma (būtu noteikti izvēlējusies šo variantu, ja man to kāds piedāvātu, neskatoties uz cenu), jo vairākas stundas mašīnā ar pusjēlu suni nav forši. Vismaz atticībā uz dzīvnieku noteikti nav. IMHO
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Greylove » 21 Jun 2010, 08:44

Par tām narkozēm, varu padalīties ar mūsu pieredzi Rīgā, MBH pirms bik vairāk kā 2 gadiem.
aerial wrote:nesaprotu, kad stāsta, ka suns bez maz aulēkšiem deso no klīnikas ārā pats uz savām kājām

:jaa: Jā, mums bija tieši tā. Uztaisīja rentgenu, apmēram pēc 1/2 suns bija pamodies un uz savām kājām devās uz mašīnu, pa ceļam vēl mēģinot dzīties pakaļ kaķim, tiesa gan, līgojoties. Aizbraucām mājās, suns bija saguris, miegains un ar dzīvi neapmierināts, bet pret vakaru jau atguvās pilnībā. Ļoti nepatika, ka rezultāti bija jāgaida, bet tagad jau tas tā arī Rīgā vairs neesot.
Taču ar otru suni visdrīzāk kā uz Viļņu nākamgad brauksim, jo ir jau kompānija, kam arī vajadzēs pārbaudi.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby aerial » 21 Jun 2010, 10:31

Nē, nu nav jau tā, ka uz rokām nesami bija, vienkārši man kaut kā netīk, ka suns pēc tam dienu-pusotru jēls kā tikko izdēta ola. Kad paklausos kaut vai to, ko audzētāja no Krievijas ir stāstījusi, suns pilnībā pamostās stundas laikā. Nu, ja suns skaitās pilnībā pamodies, kad ir grīļīgs, nespēj galvu noturēt, ļimst un ik pa brīdim mēģina rīstīties, tad ok, es laikam neko nesaprotu no tām lietām. :sajucis:

Jebkurā gadījumā, neskatoties uz to, ka abiem suņiem ir veikta DTS pārbaude (jo tādi nu ir tie noteikumi), es laikam esmu no tiem, kas to uzskata par sadismu pret suni, jo tāpat arī uzskatu, ka šis rentgens var kalpot tikai kā papildus suņa veselības stāvokļa noteicējs gadījumā, ja ir aizdomas par problēmām, ne primārais, jo bieži vien suns ar sliktu rezultātu kustas uz dzīvo 100% pilvērtīgāk kā tas, kam rezultāts ir uz FF (tbš, AA, BB) :nagi: Bet tas jau ir OFF...
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby maksis » 21 Jun 2010, 11:02

aerial
No manas pieredzes - galvenokārt viss atkarīgs no ārsta prasmes dozēt anestēziju. Jā, arī no dzīvnieka individuālās panesības, bet man vienam un tam pašam dzīvniekam vienā gadījumā bija grūti [i]atieties[i], bet citā - tik vien bija diskomforta kā no operācijas.
Tas tāpat kā cilvēkiem - kad man pēc operācijas visu dienu bija nelabi, mana draudzene (anesteziologs/reanimatologs) tā arī pateica - slikti dozēta anestēzija.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Next

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron