Zinošs vetārsts kucēnam

Dog Health

Zinošs vetārsts kucēnam

Postby Gip-87 » 29 Jan 2019, 10:28

Mūsu mājās jau divus ar pusi mēnešus aug labradora kucēns (tagad vecums 4.5 mēn). Mazā ir satriecoša :samilejies: , bet mums ir problēma ar šķidru vēderu/caureju. Kad šī problēma parādījās pirmo reizi momentā devāmies uz MBH, kur tika liktas sistēmas un dotas antibiotikas. Izdzērām piecu dienu kursu un pēc nedēļas atkal tas pats....un atkal MBH neiedziļinoties sistēmas + antibiotikas + kurss mājās. Un kāds pārsteigums....atkal pēc nedēļas tas pats. Kaut kā pāris nedēļas paši cīnījāmies pārejot uz royal canin gastro intestinal junior, dodot pastas pret caurejām, kad vēders paliek šķidrāks. Janvāra sākumā atkal nakts ar padsmit caurejām, ko vairs paši nevarējām apvaldīt un no rīta jau bijām Kavetā. Mums paveicās ar vetārsti....meitene jauna, bet iedziļinājās. Uztaisīja sistēmu bez antibiotikām, paņēma asins analīzi, kakas analīzi. Rezultāts....nav parazītu, nav vienšūņu, asins analīze laba, kakas analīze rādīja novirzes, kas lika domāt par žults izdales problēmām. Lietojām žults dzenošas žāles un probiotiķus. Kādu laiku viss bija labi, bet nu pamazām atkal sākas šķidrāks vēders. Vetārste no Kavet teica, ka viņai vairs nav ideju. Ka tālāk būtu jāizmeklē zarnas, lai meklētu problēmu un to mēs arī visdrīzāk darīsim, bet gribējās aprunāties vēl ar kādu specu. Varbūt kāds var ko ieteikt? :jaut:
Gip-87
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 29 Jan 2019, 10:04

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Zinošs vetārsts kucēnam

Postby fedelta » 29 Jan 2019, 15:55

Gip-87 wrote:Mūsu mājās jau divus ar pusi mēnešus aug labradora kucēns (tagad vecums 4.5 mēn). Mazā ir satriecoša :samilejies: , bet mums ir problēma ar šķidru vēderu/caureju. Kad šī problēma parādījās pirmo reizi momentā devāmies uz MBH, kur tika liktas sistēmas un dotas antibiotikas. Izdzērām piecu dienu kursu un pēc nedēļas atkal tas pats....un atkal MBH neiedziļinoties sistēmas + antibiotikas + kurss mājās. Un kāds pārsteigums....atkal pēc nedēļas tas pats. Kaut kā pāris nedēļas paši cīnījāmies pārejot uz royal canin gastro intestinal junior, dodot pastas pret caurejām, kad vēders paliek šķidrāks. Janvāra sākumā atkal nakts ar padsmit caurejām, ko vairs paši nevarējām apvaldīt un no rīta jau bijām Kavetā. Mums paveicās ar vetārsti....meitene jauna, bet iedziļinājās. Uztaisīja sistēmu bez antibiotikām, paņēma asins analīzi, kakas analīzi. Rezultāts....nav parazītu, nav vienšūņu, asins analīze laba, kakas analīze rādīja novirzes, kas lika domāt par žults izdales problēmām. Lietojām žults dzenošas žāles un probiotiķus. Kādu laiku viss bija labi, bet nu pamazām atkal sākas šķidrāks vēders. Vetārste no Kavet teica, ka viņai vairs nav ideju. Ka tālāk būtu jāizmeklē zarnas, lai meklētu problēmu un to mēs arī visdrīzāk darīsim, bet gribējās aprunāties vēl ar kādu specu. Varbūt kāds var ko ieteikt? :jaut:


Pārbaudiet aizkunģi un atrodiet īsto baribu sunim. Man pieaugušam sunim ir gremošanas problēmas. Netiek galā ar smagu pārtiku. Viss jaunais ir caureja vai vemšana. Pirms tam ēda gaļu un sāka atvemt veselus gabalus un kritās svarā . Aizbraucām pie veta, pec pārbaudēm ieteica mainīt pārtiku, padzeram zāles, lai normalizētu kuņģa darbību. Pagaidām viss normāli, tikai nedrīkst dot neko citu, organismam uzreiz ir šoks, jo nespēj ar to tikt galā,pārtikas nomaiņa (uz citu baribu) jāveic ļoti pakāpeniski. No pāris graudiņiem, tad sauju tad pusi uz pusi un tikai pec kāda laika vispār.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1535
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Zinošs vetārsts kucēnam

Postby Gip-87 » 29 Jan 2019, 22:57

Mēs jau esam nomainījuši pāris barības un Royal canin gastro intestinal junior mums darbojas vislabāk. Iekšā ir maz sastāvdaļu un tās pašas pielāgotas jūtīgiem vēderiem.
Balsoties uz lasīto :lasu: man ir aizdomas par gremošanas fermentu trūkumu, kas izsauc barības nepārstrādāšanos, bet es neesmu vetārsts, lai saprastu dziļāko būtību. Tādēļ arī tādu meklēju....kurš iedziļinātos un sūtītu uz pārbaudēm.
Gip-87
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 29 Jan 2019, 10:04


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron