Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Dog Health

Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby Kriste » 04 Mar 2015, 23:02

Esmu šokā - ārā ir +/- 0 grādi, bet tikko sunim noņēmu pirmo ērci, pat īsti pļavā neesam bijuši.
Tā kā uzmaniet savus mīluļus un veiciet apstrādi!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby maruts » 23 Apr 2015, 15:27

Arī es jau marta sākumā izvilku savam suncim ērci... Aizvedu pie vetārsta, viss kārtībā... pirmo reizi kas tāds, stress pamatīgs, tā, ka uzmanaties draugi... :tikainesaki:
Compeuro ir viens no labākajiem aizdevumu salīdzinātājiem.
maruts
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 23 Apr 2015, 15:25

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby Ane » 24 Apr 2015, 11:36

:soks: Vakar ķemmēju savas dāmas uz dīvāna, pēc tam skatos - rāpo ērce pa pārvalku! Nekur mežā nebijām, staigāja tikai pa savu pagalmu, apkārt daudzstāvu mājas. Iznēsā kaķi, putni, vējs atpūš - pilsētu parki arī pilni.
Jāsargā suņi, bet pirmām kārtām jāsargā sevi un bērnus - encefalīts un laima slimība nav joka lieta - zinu gadījumus, kad jauni, spēcīgi cilvēki kļuvuši par invalīdiem. :histerija: Jāiet vien vakcinēties, jau iepriekšējās vakcinēšanās termiņš beidzies.
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby peecis » 25 Apr 2015, 15:01

Sunim kiltiku uzliku, pats arī beidzot aizgāju sapotēties, jo vasarā plānots piestrādāt vizinoties apkārt pa mežiem un laukiem.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby Lazducis » 27 Apr 2015, 22:06

Brīvdienās pie vecākiem Krimuldas novadā (kamēr talkojām), savai suņu dāmai noņēmu 10 ērces. Labi ka nebija vēl paspējušas piesūkties.
Agnese,Eduards & Margo
Image
Margo bilžu lapa - http://al-dizains.wix.com/beagle-margo
User avatar
Lazducis
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 0
Joined: 22 Jan 2014, 16:14
Location: Rīga, Dārzciems

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby magnola » 28 Apr 2015, 09:11

Ar ko lai apstrādā grūsnu kucīti, savādāk nevaram ar viņu nekur doties, ērces šogad pilns??!!! Pagaidām vienīgais ko man ieteica, Frontlain sprejs, alternatīvas nav?
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby Lazducis » 29 Apr 2015, 13:30

Varbūt kāds var pateikt kādas firmas pretparazītu siksna tā ir. Pelēka ar tādām kā bumbiņām virsū, platāka nekā parastās siksnas. Esmu redzējusi pāris suņiem un itkā arī atsauksmes labas. Man tas ir diezgan aktuāļi, jo gandrīz katru nedēļu esam pie vecākiem, kur ir lauku teritorija un izskatās ka šogad ērces būs pa pilnam. Suns parasti skraida apkārt, kamēr paši pa dārza darbiem un spriežot pēc iepriekšējās nedēļās savāktā ērču daudzuma, sāku domāt vai vispār suni laist vaļā.
Varbūt kāds var ieteikt ko efektīgāku?
Agnese,Eduards & Margo
Image
Margo bilžu lapa - http://al-dizains.wix.com/beagle-margo
User avatar
Lazducis
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 0
Joined: 22 Jan 2014, 16:14
Location: Rīga, Dārzciems

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby gunele » 30 Apr 2015, 18:46

Foresto. Mēģinu garspalvainam sunim. Sola 8 mēnešu darbības laiku. Lietū drīkst, arī peldēt drīkst. Pēc mazgāšanas ar šampūnu atjauno darbību 10 dienu laikā.
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby pixy » 30 Apr 2015, 19:34

gunele wrote:Pēc mazgāšanas ar šampūnu atjauno darbību 10 dienu laikā.
Kā tas saprotams, 10 dienas suns ir neaizsargāts? Tad droši vien arī sākumā pirmās desmit dienas vēl nedarbojas? Gaidīšu atskaiti, jo maniem suņiem no visām kaklasiksnām ļoti nospiežas un nesmuki saglaužas spalva. Bet tik tieva viņām neviena nav bijusi, varbūt tad tā nenotiek. Kas Tev par šķirni (man šķiet, ka kolliji, bet baidos kļūdīties :neparliecinats: )? Tiem jau arī mīksta un gara spalva uz kakla.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby Linda B. » 30 Apr 2015, 23:22

magnola fipryst sprejs arī derēs,iedarbība uz mēnesi,tik tālu man ar viņu ir laba pieredze.Ērces gan mēdz piezīsties,taču,ja tas līdzeklis darbojas viņas uzreiz atstiepj kājas.Dodoties uz mežu vēl papildus drošībai nopūšu ar bērnu odu/ērču līdzekli un ir ok.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Uzmanību! Ērces jau aktivizējušās!

Postby gunele » 01 May 2015, 00:00

pixy wrote:
gunele wrote:Pēc mazgāšanas ar šampūnu atjauno darbību 10 dienu laikā.
Kā tas saprotams, 10 dienas suns ir neaizsargāts? Tad droši vien arī sākumā pirmās desmit dienas vēl nedarbojas? Gaidīšu atskaiti, jo maniem suņiem no visām kaklasiksnām ļoti nospiežas un nesmuki saglaužas spalva. Bet tik tieva viņām neviena nav bijusi, varbūt tad tā nenotiek. Kas Tev par šķirni (man šķiet, ka kolliji, bet baidos kļūdīties :neparliecinats: )? Tiem jau arī mīksta un gara spalva uz kakla.

Uzliekot pilnu iedarbību sasniedz 14 dienu laikā un, jā, pēc mazgāšanas 10 dienas vēl papildus smidzinu. Man ir kollijs. Pēc pārciestās piroplazmozes man no ērcēm fobija ,tāpēc ejot mežā smidzinu šā vai tā. Suņa vēl nav atguvis pilnu kažoku, bet to kas ir īpaši nesaglauž.
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron