Suņa ausis un dzirde.

Dog Health

Suņa ausis un dzirde.

Postby AnitaJ » 05 Jul 2014, 13:33

Arī ceru dzirdēt kāda suņa saimnieka pieredzi un saņemt kādu labu padomu. Suns (11 gadi) strauji ir zaudējis dzirdi (grūti pateikt, bet nav izslēgts, ka šobrīd gandrīz vispār vairs nedzird). Pameklēju informāciju internetā un protams, ka iespējamās problēmas var būt daudzas un dažādas un protams ir plānots braukt pie ārsta. Iepriekšējo vizīšu laikā vēl ar dzirdi nebija tik traki un tāpēc ausis tik rūpīgi netika skatītas (lielākas veselības problēmas bija otram, 12 gadus vecai kucītei, kura diemžēl jau vairs nav starp mums). Un galvenais, kāpēc rakstu, vai Latvijā ir kāds labs ausu slimībās specializējies vetārsts? Ja tāda nav, tad protams mēs iesim pie sava "ģimenes ārsta", bet labprāt parādītu arī kādam tieši ausu speciālistam.
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņa ausis un dzirde.

Postby NARDICUM » 06 Jul 2014, 08:10

Man jau liekas, ka šādā vecumā nav nekas neparasts, ka suns zaudē dzirdi. Nu vecāki cilvēki arī dzird slikti un lieto dzirdes aparātus. Protams, es nekādā gadījumā nesaku, ka nevajag apmeklēt vetārstu utt., bet, pieļauju, ka arī vetārsts neko gudrāku nepateiks.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Suņa ausis un dzirde.

Postby AnitaJ » 06 Jul 2014, 12:53

NARDICUM, paldies par atsaucību. Nu it kā jau jā, vecums protams dara savu, bet mani mulsina fakts, ka tik īsā laikā. Lai vai kā, laikam jau būs vien jāaizbrauc pie sava vetārsta un jāprasa, lai izmeklē rūpīgāk. Jo pie pēdējās tīrīšanas viņam izteikti nepatika tā procedūra un liekas, ka ir arī uztūkums. Kādu gadu atpakaļ viņam bija ausu hematoma un tāpēc man nepatīk, ja viņš mēģina kasīt tās ausis ar ķepām.
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron