HELP!!! Asins donori

Dog Health

Re: HELP!!! Asins donori

Postby Demiana » 06 Dec 2012, 14:34

čība wrote:Šie gadījumi liek man padomāt - varbūt vajag reģistru ar telefoniem? Jo forums tomēr nav tas. Ja suni aizved uz Beinarta klīniku, esmu visnotaļ droša, ka man zvanīs - tur mani kontakti ir. Bet citas klīnikas... Katrai sava datu bāze, ja tada vispār ir... ...
Tai pat laikā negribētos lai telefoni ir pieejami visiem, kam ienāk prātā...


Man Beinarts nav zvanījis, kaut esam arī tur bijuši par donoriem un atstājušī savas koordinātes.
Mani šajā visā uztrauc kas cits, piemēram canderos - saņemsiet Ls 25,00 par katru asins nodošanas reizi sunim. ja par šādu cenu asinis tiek iepirktas, tad pa cik viņas tiek "pārdotas" nelaimē nonākušajam?

Es šo donora būšanu uzskatu par tādu kā brīvprātīgu labdarības pasakumu, es (suns) nododu bez maksas šīs asinis un vēlos lai arī viņas tiek pa velti pārlietas nelaimē nonākušajam, skaidrs ka no saimnieka par visām sistēmām, adatām, maisiņiem paņems naudu, bet ja vēl jāmaksā arī par asins 400 gramiem N-to summu :shock:

citās klīnikās cik izmaksā saimniekam asins pārliešana? kāds zin?
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: HELP!!! Asins donori

Postby čība » 06 Dec 2012, 14:46

Demiana wrote:
čība wrote:Šie gadījumi liek man padomāt - varbūt vajag reģistru ar telefoniem? Jo forums tomēr nav tas. Ja suni aizved uz Beinarta klīniku, esmu visnotaļ droša, ka man zvanīs - tur mani kontakti ir. Bet citas klīnikas... Katrai sava datu bāze, ja tada vispār ir... ...
Tai pat laikā negribētos lai telefoni ir pieejami visiem, kam ienāk prātā...


Man Beinarts nav zvanījis, kaut esam arī tur bijuši par donoriem un atstājušī savas koordinātes.
Mani šajā visā uztrauc kas cits, piemēram canderos - saņemsiet Ls 25,00 par katru asins nodošanas reizi sunim. ja par šādu cenu asinis tiek iepirktas, tad pa cik viņas tiek "pārdotas" nelaimē nonākušajam?

Es šo donora būšanu uzskatu par tādu kā brīvprātīgu labdarības pasakumu, es (suns) nododu bez maksas šīs asinis un vēlos lai arī viņas tiek pa velti pārlietas nelaimē nonākušajam, skaidrs ka no saimnieka par visām sistēmām, adatām, maisiņiem paņems naudu, bet ja vēl jāmaksā arī par asins 400 gramiem N-to summu :shock:

citās klīnikās cik izmaksā saimniekam asins pārliešana? kāds zin?


Es nekad neesmu saņēmusi naudu par asins nodošanu un cik zinu tajos gadījumos asinis nav arī pārdotas, kā raksti - labdarība.

Par tiem kontaktiem Beinarta klīnikā. Donorus viņi atzīmē kartiņās. Mans suns arī sākumā nebija atzīmēts, viņi paši brīnījās, ka kaut kādos pierakstos atrada manu tālr. nr. :kanepe: Tagad tur ir sistēma.

Bet nu iedomājies,s unim kaut kas notiek - kur meklēt palīdzību? Nav datu bāzes. Atliek draugi. Un ne vienmēr visi var atbraukt un palīdzēt.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: HELP!!! Asins donori

Postby Vendeta » 06 Dec 2012, 16:00

Tā prasība par suņa svaru obligāti no 40 kg un+ ir dīvaina, manas sunes, kas sver 20-25kg, ir vairākkārt bijušas par donorēm - un ir dzīvas un veselas joprojām. Tāpēc jau ārstam ir jārēķina līdzi, cik asins no katra konkrētā suņa var noņemt. Ar lielu suni ir daudz vieglāk strādāt tīri tehniskā ziņā - vieglāk fiksēt, labāka vēna u.t.t. Nu, varbūt, gluži no čivavas es arī asinis neņemtu...
Mums te kādreiz nav sevišķi no kā izvēlēties - tad nu ir labs tāds donors, kāds ir dabūjams (vai pat vairāki). Protams, jānovērš anafilaktiskā šoka iespēja (īpaši asinis pārlejot atkārtoti).
ja par šādu cenu asinis tiek iepirktas, tad pa cik viņas tiek "pārdotas" nelaimē nonākušajam?
- kā zināms, Rīgā viss ar zelta maliņu, un Rīgas dakteriem "zelta" rociņas :koslene:
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: HELP!!! Asins donori

Postby donna-tonna » 06 Dec 2012, 16:18

Vendeta wrote:Tā prasība par suņa svaru obligāti no 40 kg un+ ir dīvaina, manas sunes, kas sver 20-25kg, ir vairākkārt bijušas par donorēm. Tāpēc jau ārstam ir jārēķina līdzi, cik asins no katra konkrētā suņa var noņemt.

vot, tā arī es domāju... :huh:
Vendeta wrote:Nu, varbūt, gluži no čivavas es arī asinis neņemtu...

bail palikt bez pirkstiem? :velnins:
ja ne tie apstākļi, kas tagad ir suņa saimniekiem, es paprasītu vai donoram kaut kas bija jāmaksā... moš kādreiz pajautāšu.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: HELP!!! Asins donori

Postby martini » 06 Dec 2012, 16:47

Jūtos galīgi piečakarēta un mokos pašpārmetumos :( Uzticējos dokai Daigai no MBH. Es jau tik sīki nesaprotu tās šprices, ko tieši ielaiž utt, ko tās dod utt. Ar tagadējo prātu protams nestos naktī ar donorsuni uz diennakts klīniku, nevis paklausīgi gaidītu rītu turot visu nakti suņa ķepu.....

Samaksāju par visu šodien laikam pāri par 45 Ls. - klīnikai. Čeku nepaņēmu.... tāpēc komentēt nevaru...

Nesaprotu, kāpēc mūs palaida uz mājām..... Ja jau bija zināms kas un no kā.....

Man ir dokas telefons mob. Visu laiku gribas piezvanīt un tiešā tekstā paprasīt KĀPĒC viņa izlēma tā... Bet nav jau vairs jēgas :( :svece:
martini
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 21 Jan 2010, 18:09

Re: HELP!!! Asins donori

Postby donna-tonna » 06 Dec 2012, 16:55

Inga, liecies mierā, jūs darījāt visu... Diemžēl notika tā, kā notika. Man arī stulba sajūta - palīdzēt nekā nevarēju. Ja runa ir par dr. Bokvaldi, tad par viņu ir dzirdētas tās labākās atsauksmes, viņa ir zinošs ārsts. Nezinu, kas šoreiz bija ne tā un kāpēc notika tieši tā. Nezinot visus apstākļus, es nekomentēšu.
Ja atklāti, pēc vakardienas zvana par donoru, es biju pilnīgi pārliecināta, ka suns ir palicis klīnikā, tikai šodien atčohājos, ka MBH nav diennakts stacionārs.
Turaties, man tiešām ļoti žēl! :asaras:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: HELP!!! Asins donori

Postby obrija » 14 Dec 2012, 19:02

Steidzami vajadzīgas asinis Beinarta klīnikā, bet mēs diemžēl šodien netiekam, vajagot tikai kādus 100 gramus, tā kā ja kāds var izpalīdzēt lūdzu zvaniet uz klīniku :ludzu:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: HELP!!! Asins donori

Postby čība » 15 Dec 2012, 12:57

obrija wrote:Steidzami vajadzīgas asinis Beinarta klīnikā, bet mēs diemžēl šodien netiekam, vajagot tikai kādus 100 gramus, tā kā ja kāds var izpalīdzēt lūdzu zvaniet uz klīniku :ludzu:


Otrdien kā reiz Beinarta klīnikā jau nodevām :(
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests