dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Dog Health

dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby obrija » 25 Jul 2012, 14:31

Esmu atradusi ļoti labu dezinfekcijas līdzekli pret parvovīrusu, ar to var dezinfekcēt par dzīvnieku un kucēnu klātbūtnē, bet lieta tāda ka pārdod viņu tikai 10kg iepakojumos un līdz ar to viņš arī maksā pāri par 100ls +PVN, tā kā ja kādam būs vajadzība, jebšu kaut vai profilaksei apstrādāt telpas, s'teas, būdas, tad varētu samestie un iegādāties sadalīt utt. :)
Man vienkārši gribētos kaut vai reizi divas gadā apstrādāt visu sētu un māju kaut vai profilaktiski, it sevišķi zinot kā tā sērga tagad izplatās. :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby Korland Rein » 25 Jul 2012, 14:35

Es šaubos vai tāds maz ir...Rakstīt var daudz ko, bet katrā būdas, voljēra, grīdas šķirbā neielīdīsi. Šogad vnk laika apstākļi tam draņķim reāli labvēlīgi un vajākai suņa imunitātei pārbaudījums. Parviķim nepatīk karstums, sausums un saule, sārmaina vide.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby obrija » 25 Jul 2012, 14:40

Korland Rein wrote:Es šaubos vai tāds maz ir...Rakstīt var daudz ko, bet katrā būdas, voljēra, grīdas šķirbā neielīdīsi. Šogad vnk laika apstākļi tam draņķim reāli labvēlīgi un vajākai suņa imunitātei pārbaudījums. Parviķim nepatīk karstums, sausums un saule, sārmaina vide.

Viņu var šķaidīt un liet ar smidzināmo, ielieku aprakstu, atradu anglijā arī pa 70 mārciņām, bet kā nogādāt un Latviju. Nu vismaz profilaksei gribētos, jo apnicis drebēt un naktīm negulēt, kad kucēni mājās :tikainesaki:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby obrija » 25 Jul 2012, 14:41

Virkon®S

Virkon®S ir plaša spektra veterinārās dezinfekcijas līdzeklis ar pretvīrusu iedarbību.

LVĢMA Inventarizācijas Nr. 09062005/4974Virkon S

● Iedarbīgs - neatkarīgi pārbaudīta efektivitāte pret visām vīrusu dzimtām, kas apdraud cilvēkus un dzīvniekus.
● Draudzīgs - cilvēkiem, dzīvniekiem un apkārtējai videi.
● Pilnīga kontrole - gaisa, virsmu un ūdens apgādes sistēmu dezinfekcijas līdzeklis.
● Unikāls produkts - patentēts vairāk nekā 20 valstīs un plaši lietots visā pasaulē.

GALVENĀS ĪPAŠĪBAS
Spēcīgs
● Visplašāk pārbaudītais veterinārijai paredzētais dezinfekcijas līdzeklis pasaulē.
● Ātra iedarbība - 1% šķīdums saskaņā ar neatkarīgu testu rezultātiem iznīcina baktērijas un sēnītes ātrāk nekā piecās minūtēs un parvovīrusu ātrāk nekā 10 minūtēs.
● Neatkarīgu ekspertu pārbaudēs apstiprināta efektivitāte uz porainām virsmām (piemēram, koka virsmas), organisko vielu klātbūtnē, cietā ūdenī un zemā temperatūrā.
● Augstā virsmas aktivitāte ar skābju un oksidējošu iedarbību nodrošina vislabāko mikroorganismu bioplēves noārdīšanu.
● Apvienotajā Karalistē apstiprināts lietošanai sevišķi augstā atšķaidījuma pakāpē:

mutes un nagu sērgas apkarošanai 1:1300;
cūku vezikulārās slimības apkarošanai 1:200;
mājputnu slimību apkarošanai 1:280;
vispārējai lietošanai 1:120.

Draudzīgs un ērts
● Draudzīgs cilvēkam, dzīvniekiem un apkārtējai videi.
● Nebojā virsmas, nav atliekvielu problēmu, izteikti zema toksicitāte.
● Pulveris ir ērti uzglabājams un transportējams, to ir viegli dozēt - labi šķīst remdenā ūdenī.

Daudzpusīga lietošana
● Pilnai kontrolei - gaisa, virsmu un ūdens apgādes sistēmu dezinfekcijai.
● Var tikt uzklāts virsmām un aprīkojumam tīrīšanai un dezinfekcijai vienpakāpes procesā - iztur tīrīšanas un sanācijas testu atšķaidījumā 1:200.
● Piemērots lietošanai visu tipu dzīvnieku un putnu mītnēs, zivju audzētavās, siltumnīcās un veterinārajās klīnikās.

ĶĪMISKĀS UN FIZIKĀLĀS ĪPAŠĪBAS
● Sastāvs: sabalansēts, stabilizēts peroksīdu, virsmaktīvās vielas, organisko skābju un neorganiskas bufersistēmas maisījums (pentakālija bis(peroksimonosulfāt)-bis-(sulfāts), sulfamīnskābe, nātrija dodecil- benzosulfonāts, dikālija peroksidisulfāts (kālija persulfāts)).
● Forma: rozā/pelēks pulveris (ASV ražotais: dzeltens/oranžs).
● Smarža: vāja citronu smarža.
● Aktivitāte: spēcīgs oksidētājs.
● Stabilitāte: pulveris: 2.3% sākotnējās aktivitātes zudums pēc 36 mēnešiem 20°C; 1% šķīdums: 10% sākotnējās aktivitātes zudums pēc septiņām dienām 350 ppm cietā ūdenī.
● Šķīdība: labi šķīst remdenā ūdenī, veidojot dzidru purpurkrāsas šķīdumu (ASV: dzeltenu).
● Korozivitāte: lietojot atbilstoši norādījumiem, nav korozīvas iedarbības uz vidēji izturīgu vai nerūsošo tēraudu.
● Ūdeņraža jonu koncentrācija: 1% šķīdums - pH 2.6.

IETEKME UZ APKĀRTĒJO VIDI
● Ekotoksicitāte: "Nav toksisks" saskaņā ar Apvienotās Karalistes standartiem atliekvielu toksicitātei; zemāka toksicitāte ūdenī dzīvojošiem organismiem nekā peroksietiķskābei, lietojot atbilstoši norādījumiem, nerada draudus notekūdeņu attīrīšanas ierīcēm.
● Ietekme uz vidi: "Visas Virkon S šķīduma sastāvdaļas sadalās un/vai bioloģiski noārdās, un tās ir salīdzinoši nekaitīgas. Kālija monopersulfāta trīskāršā sāls sadalās nekaitīgos blakusproduktos. Ūdens vidē produkts sadalās un nerada problēmas notekūdeņu attīrīšanas procesos." (citāts no Anglian Water, Aug. 1994. g.)
● Bioķīmiskais skābekļa patēriņš: bioķīmiskā skābekļa patēriņa piecu dienu testā, ko veica Anglian Water, 1% Virkon S šķīdums (vēlāk atšķaidīts līdz līmenim, kāds parasti sastopams notekūdeņos) nepārsniedza BSP testa mērķlīmeni. No tā izriet, ka Virkons S bija noārdījies testa apstākļos un līdz ar to neietekmēja notekūdeņu attīrīšanas ierīču darbību.
● Bionoārdīšanās: Virkons S sastāv galvenokārt no neorganiskiem sāļiem, kas sadalās nekaitīgos blakusproduktos. Virsmaktīvā viela ir lineārā alkilbenzēna sulfonāta sāls, kas atbilst Padomes Direktīvai 82/243/EEK, ar bioloģiskās noārdīšanās spēju vairāk nekā 90% testu apstākļos.

DROŠĪBA
● Ekspozīcija: saskaņā ar prasībām, ko izvirza ES Veselības un Drošības Vadlīnijas (Health and Safety Executive Guidance Note EH 40/95) veselībai bīstamo vielu kontrolei (COSHH), 1994. g. Regula, Virkon S sastāvdaļām nav noteiktas arodekspozīcijas robežvērtības.
● Kairināmība: 1% šķīduma formā Virkon S ir klasificēts šādi: nav kairinošs ādai, nav kairinošs acīm, testējot atbilstoši Eiropas Padomes Direktīvai 67/548/EEK.

AKTIVITĀTE UN EFEKTIVITĀTE
Iedarbīgs pret 65 vīrusu celmiem no 19 vīrusu dzimtām, 400 baktēriju celmiem un vairāk kā 100 sēnīšu celmiem. Pierādīta iedarbība pret tādu slimību ierosinātājiem, kā putnu gripa (H5N1), Ņūkaslas slimība, klasiskais cūku mēris un mutes un nagu sērga. Ar visu sarakstu var iepazīties šeit.

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI
Piemērots lietošanai visu tipu zivju audzētavās, dzīvnieku un putnu mītnēs, siltumnīcās un veterinārajās klīnikās.
Informāciju par paškontroles sistēmai (HACCP) atbilstošām bioloģiskās drošības programmām skatīt tīmekļa vietnē http://www2.dupont.com.
Pateicoties augstajam drošības līmenim un izteikti plašajam biocīdās aktivitātes spektram, Virkon S var lietot dažādos veidos.
Kārtējā dezinfekcija: 1:100 (1%) vai skatīt Pārtikas drošības standartu aģentūras (MAFF) aktivitātes tabulas. Lietot augstspiediena mazgāšanas iekārtu (300 psi) vai citu mehāniskas izsmidzināšanas iekārtu, izsmidzināt 300 ml/m2.
Aprīkojuma tīrīšana un dezinfekcija:dzīvnieku mītnes un inkubatori: 1:200 - 1:100 (0.5%-1%), atkarībā no piesārņojuma. Lietot augstspiediena mazgāšanas iekārtu (300 psi) vai citu mehāniskas izsmidzināšanas iekārtu, izsmidzināt 300 ml/m2.
Vīrusu apkarošana: (mītņu iepriekšēja attīrīšana specifiskas vīrusu kontroles programmas ietvaros): 1:200 (0.5%). Lietot augstspiediena mazgāšanas iekārtu (300 psi) vai izsmidzinātāju, uzklāt 500 ml/m2 uz visām virsmām un atstāt uz 30 minūtēm. Pilnībā noskalot ar ūdeni.
Ūdens sanācija: periodiskā attīrīšana: 1:200 (0.5%). Dozēt tvertnē un padeves sistēmā, atstāt vismaz uz vienu stundu un aizskalot ar tīru ūdeni.
Pastāvīgā ūdens sanācija: 1:1000 (0.1%). Dozēt tvertnē nepieciešamajā daudzumā un novadīt tālāk caur apgādes sistēmu.
Gaisa dezinfekcija: miglošana/izsmidzināšana: 1:200 (0.5%). Lietot augstspiediena mazgāšanas iekārtu vai smidzinātāju vissmalkākajā režīmā, izsmidzināt 1 l uz 10 m2 grīdas laukuma.
Aukstā miglošana: 1:100 (1%). Lietot mehānisko miglotāju, izsmidzināt 1 l uz 10 m2 grīdas laukuma.
Karstā miglošana: 1:25 (4%), Virkon S šķīdums 85:15 ūdenī ir putu pastiprinošais maisījums. Lietot karstās miglošanas iekārtu un izsmidzināt 1 l uz 40 m2 grīdas laukuma.
Dezinfekcijas paklāji: 1:100 (1%). Atjaunot katru nedēļu vai tad, kad ir netīrs.

● Izgatavots atbilstoši ISO 9002 - pasaules klases standartam.
● Pieejams AN apstiprinātā iepakojumā, kas nodrošina ērtu lietošanu, drošu uzglabāšanu un transportēšanu.
● Paškontroles sistēmai (HACCP) atbilstošs, lietojot Antec Biodrošības programmas ietvaros.
● Plašākai informācijai par efektivitātes datiem, datiem par ietekmi uz vidi, testu ziņojumiem un Biodrošības programmām, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni http://www2.dupont.com.

Ražotājs: DuPont Animal Health Solutions, Apvienotā Karaliste
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby Korland Rein » 25 Jul 2012, 15:17

Parviķis var izplatīties arī gaisa pilienu veidā. Sēdēt ilgi kādā spraugā un velāk aktivizēties izgarojot un labvēlīgu apstākļu ietekmē. Labākā aizsardzība ir homeopātisko līdzekļu lietošana kucēniem no 30 dienu vecuma. Ar tiem pašiem RUS ražojumiem.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby obrija » 25 Jul 2012, 15:27

Varbūt ka tā, bet man tomēr vismaz divas reizes gadā, gan gribētos visu noiet ar dezinfektoru, tomēr parviķis nav vienīgā zaraza un šis vismaz daudz ņem, gan sēnītes, gan baktērijas un vīrusus, par skādi jau nenāks. Jo ja notiek kā notika man ar bīgliem, tas paņēma daudz vairāk, arī pašas veselību. :aizsvilstas:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby ajame » 25 Jul 2012, 15:43

Es labprāt paņemtu kādu 1kg. :)
Bet kā ar viņu grīdas mazgāt? cik daudz vajadzētu šķaidīt?
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby obrija » 25 Jul 2012, 15:53

ajame wrote:Es labprāt paņemtu kādu 1kg. :)
Bet kā ar viņu grīdas mazgāt? cik daudz vajadzētu šķaidīt?

1 kg uz 100litriem ūdens, tas tev ja dzīvoklim ilgiem gadiem pietiks :kanepe:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby Korland Rein » 25 Jul 2012, 15:58

ajamei, arī bail no parvovīrusa...visiem bail. :kanepe: Es pagaidām izteiku ar Lizoformin šķidro dezinfekciju 2x gadā, kas nopērkama šeit pat. Visu parējo laiku ar antibakteriālo Stalosan pulveri : voljēri, būdas un taml.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Postby wolf-eyes » 25 Jul 2012, 16:58

Mani arī interesē pulveris, bet pirms tam gribēju tomēr uzzināt, vai es bez dzīvnieka pati kaut kur, piemēram, tirgū, varu parvovīrusu saķert un aiznest savam dzīvniekam, kas ir mājās? Ja mani dzīvnieki dzīvo tikai pa savu sētu, tad man ir pamats uztraukumam?
Es pati neeju ne uz izstādēm, ne uz patversmēm un taml vietām, kur daudz dzīvnieku, kas varētu būt arī inficēti.
(Jāatzīstas, ka tieši dēļ tā, ka ļoti baidos aiznest saviem zvēriem visādas infekcijas un vīrusus, es neeju uz patversmēm palīdzēt. Varbūt nemaz tā nevar pats aiznest? )
Un cik daudz voljērā to pulveri kaisīt diez?
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby obrija » 25 Jul 2012, 19:32

Vīrusu var atnest da jebkurš, nav obligāti jāiet uz patversmi, atliek tikai iekāpt inficētā kakā, vēmeklī vai kur citur, viens iekāpj un iznēsā, cits iet pāri un iekāpj tur kur iznēsāts utt, tas ir vīruss :sajucis:
To pulveri ir labāk šķaidīt, viens kilograms uz 100litriem, ņem lejkannu un ej un laisti:)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby Vendeta » 25 Jul 2012, 21:56

Parvovīrusu labi iznīcina hloru saturošie dezinfekcijas līdzekļi, tie nav dārgi un ir pieejami jebkurā vetaptiekā (arī laukos). Jautājiet pēc Agrisept tabletēm (pēc instrukcijas 1 tabl./10 L ūdens, bet telpu un virsmu dezinfekcijai var gatavot daudz stiprāku šķīdumu). Tablete maksā 18-20 sant., tās aptiekās pārdod uz skaita - cik nepieciešams. Telpas gan pēc tam labi jāizvēdina -stipri ož pēc hlora.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby Linda B. » 25 Jul 2012, 22:55

Paldies par šo tēmu.Tieši domāju ar ko tagad istabu berzt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby obrija » 26 Jul 2012, 07:27

Varu pastāstīt pieredzi cīņā ar to draņķi un mana pieredze rāda ka nekāds hlors to neņem.
Man bīgliņi dzīvoja pirtī, kad sāku cīņu ar to zarazu, es protams nezinu kas par zarazu, bet fakts tāds ka nomira visi kucēni kuri dabūja poti, izdzīvoja viens kurš nebij vakcinēts ar visiem kopā, visi nomira divas nedēļas pēc vakcīnas, sekcija uzrādīja ka kaut kāds vīruss, kurš smalkāk analīzes netaisīja. Es pirti mazgāju ar hloru nedēļu pēc kārtas, katru dienu, speciāli nopirku tvaika slotu, izgāju pat vismazākās šķirbiņas, izberzu grīdas, griestus, sienas utt, nedēļu pēc kārtas man tur dega speciālā lampa, plus kad pirts tika izkurināta līdz baltkvēlei. Pirtī tika uztaisīta pa nedēļu tāda eksikūcija, ka nekam vairs nevajadzētu paikt. Pagāja kāds laiciņš,pāris mēneši, atveda no laukiem kucēnu, lai sameklēju saimnieku, parasts krancītis, ielaidu pirtī un pēc pāris dienām viņam sākās vemšana un caureja, to protams izārstēja, jo viss bij dikti vieglā formā, bet man jo projām liekās ka tā zaraza kaut kur pa pirti klīst :lamajas: Protams tpu tpu tpu, neviens kucēns vairs nav slimojis, visi korsaki veselāki par veseliem, bet tā doma par iepriekšējo nelaimi mani nepamet un tagad trauma uz mūžu, pat ja ne tā kāds norīstās, man kājas uzreiz mīkstas un mati stāvus :ludzu:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby Sandra » 26 Jul 2012, 17:41

obrija, cik ilgs laiks pagājis kopš tā krancīša izmitināšanas pirtī? Un vai Tu savus mazos korsikus arī pirtī turi vai tomēr citur?

Vispārīgs jautājums - cik ilgi parvovīruss var grīdas dēļu vai citā šķirbā nogulēt un tad būt spējīgs atmosties un uzglūnēt jau citiem suņukiem?

Korland Rein wrote:Es pagaidām izteiku ar Lizoformin šķidro dezinfekciju 2x gadā, kas nopērkama šeit pat. Visu parējo laiku ar antibakteriālo Stalosan pulveri : voljēri, būdas un taml.

Kur to Lizoformin var nopirkt?
Pēc voljēru u.c. virsmu apstrādāšanas ar dezinfekcijas līdzekli (gan vienu, gan otru), cik ilgam laikam jāpaiet, līdz tur atkal var laist suņus?
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby wolf-eyes » 26 Jul 2012, 20:12

Sandra wrote:
Vispārīgs jautājums - cik ilgi parvovīruss var grīdas dēļu vai citā šķirbā nogulēt un tad būt spējīgs atmosties un uzglūnēt jau citiem suņukiem?


Ārvidē varot saglabāties līdz pat gadam :soks: Gan jau, ka iekšā vēl ilgāk.. jo apstākļi stabilāki, labāki.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby obrija » 26 Jul 2012, 21:32

Sandra
Nu pagājuši kādi 3 mēneši, ko pš krancītis tur bija un Luxa pirtī kucēnus dzemdēja, un pirmo nedēļu viņi pirtiņā nodzīvoja, pēc tam pārcēlās uz āras būdu. Varbūt man jau gļuko no bailēm un neikāda zaraza man nav, man jau vīrs arī saka ka man nervu sabrukums iestājies :kanepe:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby Sandra » 26 Jul 2012, 23:15

wolf-eyes wrote:
Sandra wrote:
Vispārīgs jautājums - cik ilgi parvovīruss var grīdas dēļu vai citā šķirbā nogulēt un tad būt spējīgs atmosties un uzglūnēt jau citiem suņukiem?


Ārvidē varot saglabāties līdz pat gadam :soks: Gan jau, ka iekšā vēl ilgāk.. jo apstākļi stabilāki, labāki.

Teiksmim 4 gadu laikā tas vīruss ir izzudis? Vai tomēr vēl kāda iespējamība, ka kādā spraugā tas mitinās un gaida, kad tur ieies un padzīvosies kāds četrkājainis un varēs tam uzglūnēt?
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby obrija » 27 Jul 2012, 07:17

Vajadzētu būt ka iznīcis, bet par to mutantu nekad nevar būt drošs, labāk tomēr mēģināt nodezinficēt. :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: dezinfekcijas līdzeklis pret parvovīrusu

Postby Sandra » 27 Jul 2012, 10:00

Pilnīgi noteikti, ka drošāk tomēr visu apstrādāt. Man tāds pats jautājums kā par KR pieminētajiem dezifekcijas līdzekļiem: pēc virsmu apstrādāšanas ar Virkon®S, cik ilgam laikam jāpaiet, līdz tur atkal var laist suņus?


Pie šīs pašas tēmas tad arī pajautāšu: ko jūs domājat par UV dezinfekcijas lampām? Parāk bīstami, dārgi un pietiek ar akšķaidāmajiem līdzekļiem vai tomēr kā vismaz papildus vajadzētu un ieguldījums ir tā vērts?
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Next

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests