Orientēšanās sacensības ar suņiem

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Orientēšanās sacensības ar suņiem

Postby egucis » 10 Oct 2016, 08:50

Dzīvnieku patversme „Labās mājas” sadarbībā ar tautas orientēšanās sacensībām „Magnēts” 16.oktobrī organizē patversmes vēsturē jau sestās orientēšanās sacensības ar suņiem „Robins mežā” Rudens posms”.

Patversmes teritorijai pieguļošajā mežā izvietotajā orientēšanās trasē savus spēkus un veiksmi aicināti izmēģināt aktīva un veselīga dzīvesveida piekritēji. Meklējot kādu no 20 kartē norādītajiem kontrolpunktiem, piecos no tiem papildus būs iespēja paveikt arī atsevišķi izstrādātus uzdevumi spilgtākai ikdienai.

Ikvienam interesentam ir iespēja atrast sev piemērotu kategoriju. Tās ir veselas sešas - „Es un mans suns mežā”, „Es un patversmes suns mežā”, „Es mežā”, „Komanda mežā”, „Ģimene mežā” un šoruden pirmo reizi jauna atraktīva trase ģimenēm ar mazākiem bērniem - “Mazais izmeklētājs – Robinam pa pēdām” – piedzīvojumu trase ar orientēšanās elementiem. Trasē būs jāveic dažādi uzdevumi, lai palīdzētu Robinam atrast pazudušo spēļmantiņu. Kā rāda nosaukumi, piedalīties var gan ar suni, gan bez un arī komandā līdz 4 cilvēkiem.

Sacensību sākums plkst. 12:00 (reģistrācija no 11:00). Apbalvošana 15:00. Pasākuma vadītājs LNT 900" moderators un improvizācijas teātra aktieris Mārtiņš Daugulis.

Sildīsimies ar tēju un pēc trasē pavadītā laika stiprināsimies ar zupu. Tiem, kas „Labajās mājās” vēl nav viesojušies, interesanta būs ekskursija pa patversmi un šoreiz ar papildus viktorīnu un, protams, balvām. Garlaikoties nebūs laika nevienam, jo sacensību starplaikos būs iespēja piedalīties atraktīvu uzdevumu risināšanā.

Pieteikšanās līdz 13.10.2016 sūtot pieteikumu uz robins.meza@inbox.lv
Dalības maksa/ziedojums:
5EUR individuālajās kategorijās; 10EUR komandu kategorijās.

Plašāka informācija meklējama mājas lapā http://www.patversme.lv vai sociālajos tīklos https://www.facebook.com/events/163101794145224/

Image
User avatar
egucis
Baby
Baby
 
Posts: 14
Images: 2
Joined: 09 Mar 2010, 14:52

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests