LATVIJA: http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=0
IGAUNIJA: http://www.kennelliit.ee/eng/shows_and_ ... w_calendar
LIETUVA: http://www.kinologija.lt/?page_id=1012&lan=eng
Specializētā izstāde = italic; CAC = bold; CACIB = sarkana
JANVĀRIS
12.01. National Dog Show , Tartu mk
13.01. National Dog Show , Tartu mk
19.01. Latgales Reģionālā Dzīvnieku mīļotāju centra nacionālā izstāde, Daugavpils
20.01. Latgales Reģionālā Dzīvnieku mīļotāju centra nacionālā izstāde, Daugavpils
19.-20.01. Speciality Show for German Shepherd Dogs, Harju mk
19.01. Show for Groups VIII and IX , Vaimastvere
20.01. Show for Groups VIII and IX , Vaimastvere
26.01. FCI 9.grupas izstāde (Ogres Kinoloģiskais klubs)
26.01. National Dog Show, Narva
27.01. Speciality Show for Retrievers , Narva
26.01. CACIB „KIKA CUP’ 2013“ Kaunas
27.01. CAC „KAUNAS WINTER’2013“ Kaunas
FEBRUĀRIS
02.02. Latvijas Kurtu un Kursinga kluba izstāde
02.02. Latvijas šnauceru kluba izstāde
03.02. FCI 9.grupas izstāde (Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs)
09.02. Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde, Valmiera
10.02. Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde, Valmiera
09.-10.02. International Dog Show , Tallinn
09.02. Speciality Show for Terriers , Tallinn
09.02. Speciality Show for Golden Retrievers , Tallinn
10.02. Speciality Show for Leonbergers, Harju mk
10.02. Speciality Show for Newfoundlands , Harju mk
10.02. Speciality Show for Samoyeds , Lääne mk
23.02. Latvijas dekoratīvo suņu kluba izstāde
23.02. FCI 3.grupas izstāde (Terjeru cienītāju biedrība)
23.02. FCI 4.grupas izstāde (Latvijas takšu un medību terjeru klubs)
23.02. Show for Group IX , Tartu mk
24.02. National All Breeds Panevėžys
MARTS
02.03 CACIB „LITHUANIAN WINNER’ 2013“ Vilnius
03.03 CACIB „VILNIUS CUP’ 2013’’ Vilnius
02.03. National Dog Show, Harju mk
03.03. National Dog Show, Harju mk
09.03. Speciality Show for Do-Khyi (Tibetan Mastiff) , Tallinn
09.03. FCI 9. grupas izstāde (Latvijas pūdeļu klubs)
23.03. Latvijas Jorkšīres Terjeru kluba izstāde
23.03 Aukštaitijos Regional Lithuanian Hound Show Kupiškio r.
23.03 Aukštaitijos Regional Jagdterrier Show Kupiškio r.
23.03 Aukštaitijos Regional Laika Show Kupiškio r.
23.03 National All Breeds Šiauliai
23.03. National Dog Show , Narva
30.-31.03. Starptautiskā izstāde „Latvijas uzvarētājs’ 2013”, LKF
31.03. FCI 2.grupas izstāde (Latvijas molosu šķirņu suņu audzētāju klubs)
APRĪLIS
06.04 XXII National Laika Show Kaunas
06.04. FCI 9.grupas izstāde (Latvijas Mopšu klubs)
06.04. Latvijas Mopšu kluba izstāde
06.04. FCI 8.grupas izstāde (Latvijas Spanielu klubs)
07.04. Nacionālā Buldogu un Bostonas terjeru kluba izstāde
07.04. FCI 9.grupas izstāde (Nacionālais Buldogu un Bostonas terjeru klubs)
07.04. FCI 6.grupas izstāde (Latvijas dalmāciešu un dzinēju klubs)
13.-14.04. International Dog Show "Tallinn Winner 2013" , Harju mk
14.04. Latvijas labradoru-retrīveru šķirnes suņu audzētāju kluba izstāde
20.04 III National Jagdterrier Show Kaunas
20.04. Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, Talsi
21.04. Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, Talsi
20.04. National Dog Show, Rakvere
21.04. National Dog Show, Rakvere
21.04 National All Breeds Panevėžys
27.04. Latvijas medību suņu kluba izstāde
27.04. Kluba „RUSGUARD” spec.izstāde
27.-28.04. Mastifu spec.izstāde (Amerikāņu Stafordšīras terjeru, bulterjeru un molosu šķirņu audzētāju klubs)
27.-28.04. FCI 3.grupas izstāde(Amerikāņu Stafordšīras terjeru, bulterjeru un molosu šķirņu audzētāju klubs)
27.04 National Lithuanian Hound Show Baisogala
MAIJS
04.05 National All Breeds Jonava
04.05. Latvijas Kurtu un Kursinga kluba izstāde
05.05. Latvijas Šveices kalnu suņu kluba izstāde
05.05 Retriever Club Show Jonava
04.-05.05. Speciality Show for German Shepherd Dogs, Harju mk
04.05. Speciality Show for Mastiffs, Harju mk
04.05. Speciality Show for Swiss Mountain and Cattle Dogs , Harju mk
04.05. Speciality Show for Nordic Sledge Dogs, Rapla mk
05.05. Speciality Show for Siberian Huskies, Rapla mk
11.-12.05. Vācu aitu suņu kluba izstāde
11.05. Bokseru specializētā izstāde (Latvijas Bokseru šķirnes klubs)
11.05. Leonbergeru specializētā izstāde (Latvijas Centrālais sanbernāru klubs)
11.05. Sanbernāru specializētā izstāde (Latvijas Centrālais sanbernāru klubs)
11.05. FCI 2.grupas izstāde (Latvijas Centrālais sanbernāru klubs)
11.05. Speciality Show for Central Asian and Caucasian Shepherd Dogs, Tallinn
11.05. Speciality Show for Hunting Dogs, Järva mk
11.05 National All Breeds Alytus
12.05. FCI 2.grupas izstāde (Latvias Bokseru šķirnes klubs)
18.05. Latvijas šnauceru kluba izstāde
18.05. Show for Group IX , Tallinn
18.05. Speciality Show for Cavalier King Charles Spaniels , Tallinn
19.05. Show for Group IX , Tallinn
18.05 Žemaitijos Regional Laika Show Plungės r.
18.05 Drahthaar Show Trakai
24.05 Companion and Toy Dog Club Show Molėtai
24.05 Schnauzer and Pinscher Club Show Molėtai
24.05 French Bulldog and Pug Club Show Molėtai
25.05 British Shepherd Club Show Molėtai
25.05 CACIB „AUKŠTAITIJOS SUMMER’ 2013” Molėtai
25.05 CACIB „MOLĖTAI CUP’2013“ Molėtai
25.05. FCI 5.grupas izstāde (Nacionālā čau-čau un primitīvo šķirņu klubs)
31.05. Speciality Show for Chihuahuas , Harju mk
31.05. Speciality Show for Irish Wolfhounds and Deerhounds, Harju mk
JŪNIJS
01.-02.06. International Dog Show "Estonian Winner 2013", Harju mk
01.06. Speciality Show for French Cattle and Herding Dogs , Harju mk
01.06. Speciality Show for Setters, Harju mk
01.06. Speciality Show for Retrievers, Tallinn
01.06. Speciality Show for Spaniels, Tallinn
01.06. Speciality Show for Poodles , Tallinn
01.06. Show for Group X, Tallinn
02.06. Speciality Show for Dobermanns, Tallinn
02.06. Speciality Show for Schnauzers, Tallinn
02.06. Speciality Show for Terriers, Tallinn
02.06. Speciality Show for Dachshunds, Tallinn
02.06. Show for Group VI, Tallinn
01.06 National All Breeds Kaunas
02.06 National All Breeds Kaunas
07.06. Latvijas Itāļu korso suņu kluba izstāde
08.06. Ņūfaundlendiesu un lendzīru kluba izstāde
08.06. Starptautiskā izstāde, LKF
09.06. Starptautiskā izstāde, LKF
08.06 National All Breeds Palanga
09.06 National All Breeds Palanga
15.06. FCI 3.grupas izstāde (Terjeru cienītāju biedrība)
15.06 National All Breeds Prienai
14.-16.06. Speciality Show for German Shepherd Dogs, Harju mk
15.06.Speciality Show for Boxers, Tallinn
15.06. Show for Groups V and VIII, Tartu mk
15.06. Show for Group IX, Tartu mk
16.06. Speciality Show for Jack Russell Terriers, Harju mk
16.06. Show for Groups VIII and IX, Tartu mk
22.06 German Shepherd Club Show Marijampolė
23.06 National All Breeds Marijampolė
16.06 Czeskoslovensky Vlcak Club Show Šakiai
29.06. FCI 3. un 4.grupas izstāde (Latvijas takšu un medību terjeru klubs)
29.06. National Dog Show, Haapsalu
30.06. National Dog Show, Luige
29.06 National All Breeds Šilutė
30.06 National All Breeds Šilutė
JŪLIJS
05.07. Show for Group I, Pärnu
05.07. Show for Groups V and IX, Pärnu
06.07. International Dog Show, Pärnu
07.07. International Dog Show, Pärnu
06.07 National All Breeds Plungė
07.07 National All Breeds “Gintarinė Žemaitija 2013″ Plungė
06.07. Latvijas šnauceru kluba izstāde
13.07. Kane korso specializētā izstāde (Ogres Kinoloģiskais klubs)
13.07. FCI 4.grupas izstāde (Ogres Kinoloģiskais klubs), Ogre
13.07. FCI 1.grupas izstāde (Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs)
13.07. Ogres Kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, Ogre
14.07. Ogres Kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, Ogre
13.07. National Dog Show, Harju mk
14.07. National Dog Show, Harju mk
14.07. Dobermaņu un pinčeru specializētā izstāde, Ogre (Latvijas Dobermaņu klubs)
14.07. Vācu dogu specializētā izstāde (Ogres Kinoloģiskais klubs)
20.07. National Dog Show, Valga
21.07. National Dog Show, Tartu mk
20.07 National All Breeds Ukmergė
21.07 National All Breeds Ukmergė
27.07. Latvijas Kurtu un Kursinga kluba izstāde
27.07. Latvijas dekoratīvo suņu kluba izstāde
27.07. FCI 6.grupas izstāde (Latvijas dalmāciešu un dzinēju klubs)
27.07. Kinoloģiskā kluba „Reto” nacionālā izstāde
28.07. Kinoloģiskā kluba „Reto” nacionālā izstāde
27.-28.07. Vācu aitu suņu kluba izstāde
27.07 Welsh Corgi Club Show Vilnius
28.07. Rotveileru kluba izstāde
28.07. Latvijas medību suņu kluba izstāde
27.07. Speciality Show for Golden Retrievers, Tartu mk
28.07. Speciality Show for St. Bernard Dogs, Harju mk
AUGUSTS
02.08 CACIB „DZŪKIJOS SUMMER ’2013“ Druskininkai
03.08 CACIB „DRUSKININKAI MAYOR CUP’ 2013’’ Druskininkai
04.08 Bull Terriers, Min. Bull Terriers, Staffordshire Bull Terriers, American Staffordshire Bull Terriers show Druskininkai
04.08 Schnauzer and Pinscher Club Show Druskininkai
04.08 French Bulldog and Pug Club Show Druskininkai
04.08 Retriever Club Show Druskininkai
04.08 Companion and Toy Dog Club Show Druskininkai
04.08 Caucasian Shepherd and Central Asia Shepherd Club Show Druskininkai
04.08 Sighthounds Club Show Druskininkai
04.08 V FCI Group, 5 Section Club Show Druskininkai
04.08 Great Dane Club Show Druskininkai
04.08 Terrier and Black Russian Terrier Club Show Druskininkai
04.08 Chihuahua Club Show Druskininkai
04.08 English Bulldog Club Show Druskininkai
04.08 American Staffordshire and Staffordshire Bullterrier Club Show Druskininkai
04.08 Beagle Club Show Druskininkai
04.08 Newfoundland and Landseer Club Show Druskininkai
04.08 Dachshund Club Show Druskininkai
04.08 Rottweiler Club Show Druskininkai
04.08 Doberman Club Show Druskininkai
04.08 Hunting – Bird Dogs Show Druskininkai
04.08 Swiss Mountain Dogs Club Show Druskininkai
04.08. Latgales Reģionālā Dzīvnieku mīļotāju centra nacionālā izstāde, Rēzekne
02.-04.08. Speciality Show for German Shepherd Dogs, Harju mk
03.08. Speciality Show for Labrador Retrievers, Harju mk
10.08 Žemaitijos Regional Lithuanian Hound Show Plungės r.
10.08. National Dog Show, Väimela
11.08. National Dog Show, Väimela
16.08. Show for Groups II and IX, Harju mk
16.08. Speciality Show for Bulldogs and French Bulldogs, Harju mk
16.08. Speciality Show for Leonbergers, Harju mk
16.08. Speciality Show for Alaskan Malamutes, Harju mk
16.08. Speciality Show for Basenjis, Harju mk
16.08. Show for Groups VI and VII, Rapla mk
17.08 National All Breeds Šalčininkai
17.08. International Dog Show, Harju mk
18.08. International Dog Show, Harju mk
24.08. FCI 2.grupas izstāde (Latvijas molosu šķirņu suņu audzētāju klubs)
24.08. Bokseru specializētā izstāde (Latvijas Bokseru šķirnes klubs)
24.08. Nacionālā Buldogu un Bostonas terjeru kluba izstāde
25.08. FCI 9.grupas izstāde (Nacionālais Buldogu un Bostonas terjeru klubs)
25.08. FCI 2.grupas izstāde (Latvijas Bokseru šķirnes klubs)
31.08. Latvijas šnauceru kluba izstāde
SEPTEMBRIS
07.09. Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības nacionālā izstāde, Ventspils
08.09. Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības nacionālā izstāde, Ventspils
07.09 Noncertificate XXVII National Hunting Dog Show Šiauliai
07.09 National All Breeds Kaunas
08.09 National All Breeds Kaunas
07.09. National Dog Show, Harju mk
08.09. Show for Groups II and IX, Tallinn
08.09. Speciality Show for Boxers, Tallinn
14.09. FCI 9.grupas izstāde (Latvijas Mopšu klubs)
14.09. FCI 9.grupas izstāde (Latvijas Mopšu klubs)
14.09. Sanbernāru un leonbergeru specializētā izstāde (Latvijas Centrālais sanbernāru klubs)
14.09. FCI 2.grupas izstāde (Latvijas Centrālais sanbernāru klubs)
15.09. Latvijas labradoru-retrīveru šķirnes suņu audzētāju kluba izstāde
14.09 National All Breeds Vilnius
15.09 National All Breeds Vilnius
21.09. Latvijas Jorkšīres Terjeru kluba izstāde
21.-22.09. FCI 3. grupas izstāde (Amerikāņu Stafordšīras terjeru, bulterjeru un molosu šķirņu audzētāju klubs)
21.-22.09. Mastifu specializētā izstāde (Amerikāņu Stafordšīras terjeru, bulterjeru un molosu šķirņu audzētāju klubs)
21.-22.09. Vācu aitu suņu kluba izstāde
[i]21.-22.09 German Shepherd Club Show Marijampolė
28.09. Latvijas Pūdeļu kluba izstāde
28.09. FCI 9.grupas izstāde (Latvijas Pūdeļu klubs)
28.09. FCI 2.grupas izstāde (Latvijas Šveices kalnu suņu kluba izstāde)
29.09. Latvijas Šveices kalnu suņu kluba izstāde
29.09. Kluba „RUSGUARD” spec.izstāde
28-29.09 Spaniel Club Show Jovariškės, Trakų r.
OKTOBRIS
12.10. Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde, Valmiera
13.10. Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde, Valmiera
13.10 National All Breeds Šiauliai
19.10. National Dog Show, Rakvere
20.10. National Dog Show, Rakvere
27.10 National All Breeds Panevėžys
NOVEMBRIS
02.11. International Dog Show, Tartu
03.11. International Dog Show, Tartu
09.-10.11. Starptautiskā izstāde „Baltijas uzvarētājs’2013”, LKF
09.-10.11. Latvijas Kurtu un Kursinga kluba izstāde
09.-10.11. Seteru specializētā izstāde (Latvijas medību suņu klubs)
16.11 National All Breeds Kaunas
24.11 National All Breeds Kėdainiai
30.11. Latvijas takšu un medību terjeru kluba izstāde
30.11. FCI 5.grupas izstāde (Nacionālā čau-čau un primitīvo šķirņu klubs)
30.11. FCI 9.grupas izstāde (Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs)
30.11. National Dog Show, Narva
DECEMBRIS
01.12. FCI 3.grupas izstāde (Terjeru cienītāju biedrība)
01.12 XXXIII National Laika Show Kaunas
01.12. Show for Group III, Järva mk
07.12. Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības nacionālā izstāde, Liepāja
08.12. Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības nacionālā izstāde, Liepāja
14.12. FCI 8.grupas izstāde (Latvijas Spanielu klubs)
15.12. FCI 6.grupas izstāde (Latvijas dalmāciešu un dzinēju klubs)
14.12 CACIB „VILNIUS WINTER’ 2013’’ Vilnius
15.12 CACIB „CHRISTMAS CUP’ 2013’’ Vilnius