Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

Postby Bozo Bumers » 07 Feb 2010, 18:56

Hendleriem iesācēiem ir dažrejs ļoti gūti atrast suni uz hendler šovu un pat pieredzejušiem hendleriem ir jāstrāda ar jaunām suņu škirnēm.
Tadeļ kas ar prieku gatavs piedāvat?
Ja gribi gut uzvaras tad smagi starada!
Vis nak ar laiku!
Bozo Bumers
Puppy
Puppy
 
Posts: 129
Joined: 15 Jan 2010, 16:42

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby Bozo Bumers » 07 Feb 2010, 19:02

Varu piedāvat loti labi apmācītu Weimārieti. Ir laba piredze strādašanaj ringa :)
Image
Te musu darba demonstrācija http://www.youtube.com/watch?v=Z8UB8mWmke0
bat tagad makam stavēt bez kārtošanas momentali no priekšas
Ja gribi gut uzvaras tad smagi starada!
Vis nak ar laiku!
Bozo Bumers
Puppy
Puppy
 
Posts: 129
Joined: 15 Jan 2010, 16:42

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby pepper » 07 Feb 2010, 21:33

Pie šīs tēmas pajautāšu - vai ir kāds, kas 28. februārī dodas uz 9. grupas izstādi, un var piedāvāt suņuku 14 gadīgai hendlerei? :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby Bozo Bumers » 07 Feb 2010, 22:14

Vai pati ari tieši šo gribēju pajautat vaj man arī kāds varētu iedot uz 27 februāri?
Last edited by Bozo Bumers on 12 Feb 2010, 21:40, edited 2 times in total.
Ja gribi gut uzvaras tad smagi starada!
Vis nak ar laiku!
Bozo Bumers
Puppy
Puppy
 
Posts: 129
Joined: 15 Jan 2010, 16:42

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby alyna » 08 Feb 2010, 17:45

Es domaju ka suni vares atrast izstade :)
User avatar
alyna
Puppy
Puppy
 
Posts: 130
Joined: 26 Jan 2010, 20:22
Location: Latvija-Riga-Imanta

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby jozefiine » 09 Feb 2010, 20:55

Sveiki !
Par cik paši kādreiz piedalījāmies hendleru konkursos un labi izprotam situāciju kad nav suņa ar ko piedalīties, es arī nolēmu piedāvāt hendleriem savu suni.
5 gadus vecu titulētu Vipeta kuci, ļoti komunikablu, labi strādā uz barību.
Izstādes kurās uz doto brīdi plānoju piedalīties, un varu iedot suni hendleriem.
Valmiera
D-pils
Marta cacib's
Ozolnieki
Rēzekne(augusts)
Ja interesē, sīkāka informācija -26893661
Lūgums rakstīt uz e-pastu jipsik@inbox.lv
Image
Image
Last edited by jozefiine on 04 May 2010, 21:08, edited 3 times in total.
jozefiine
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 06 Feb 2010, 20:22

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby JATA » 09 Feb 2010, 21:33

nosūtīju @ :P
http://www.weimaranersaldozo.com/ - vižlas un veimārieši
User avatar
JATA
Puppy
Puppy
 
Posts: 317
Joined: 13 Jan 2010, 15:28

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby Inita » 10 Feb 2010, 08:44

Kā jau rakstija jozefiine, bieži vien, to spriedzi pazīst tikai jaunie hendleri. Arī man ir gadījies, 15 minūtes līdz hendleriem un esmu bez suņa. Paldies pilnīgi visiem kas man ir palīdzējuši ar suni hendleru konkursos. Diemžēl uzskaitīt nevarēšu, taču viens no lielākajiem Paldies ir Bafijai!
Bieži vien cilvēki negrib uzticēt savu suni, un viņa viedokli atbalstu, ja tev pienāk hendlers un prasa suni, ei tu sazin, kā viņš to dara. Varbūt vienīgais priekštats par terjeriem, kā tos izstādīt būs pamatīga pakāršana pavadā?
Es uzskatu, ka hendleram ir jāstādās priekšā potencālajam suņa devējam un nav ko cepties ja atsaka, vienmēr saprotu šādu saimnieku rīcību. Jaunajiem hendleriem ir jāpierāda savas darba spējas ringā un attieksme pret suni!
Un vēlreiz paldies visiem, visiem tiem, kas suni man ir uzticējuši un vēl uzticēs..
P.S. Viens no maniem emociju bagātākajiem konkursiem bija Mārupe (~27.08.2008.)Un ne tikai tāpēc, ka pirmais konkurss. Paldies Balticweim, es mīlu to kolosālo suni ko Tu man toreiz uzticēji, es Tev vēl esmu pateicību parādā!!!
Inita
 

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby Eklēriņš » 10 Feb 2010, 09:52

Kopš Deko ir apbružājies un guvis pieredzi hendleru konkursos, arī es neatsaku hendlerīšiem, ja viens viņš pats vēlas un tiek galā ar suni, jo ne vienmēr izdodas tik galā. Tā kā, ja mēs paliekam uz šovu un kāds redz, ka Deko ir uz vietas, tad droši var nākt klāt un jautāt pēc suņa. Mums jau ir daži tik uzticami hendlerīši, ka ļaujam brīvi līst būrī un ņemt jebkurā brīdī suni lai patrenētos, pakomunicētu un tad dotos ringā. ;)

Pie viena varu pateikt, ka šad tad pat ir ļoti izdevīgi uzturēt ar jaunajiem hendlerīšiem jaukas un sirsnīgas attiecības, jo arī viņi kādreiz var izlīdzēt. Tādēļ vēlreiz milzīgs paldies Initiņai par Filipiņa izrādīšanu kucēnu šovā! :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby Sintija » 10 Feb 2010, 12:03

Atļaušos izteikt atzinību un patiesu pateicību šajā pavedienā tiem cilvēkiem, kuri ir gatavi palīdzēt jaunajiem hendleriem, kuri ir mūsu Latvijas suņkopības nākotne. Nebaidos to apgalvot, jo strādājot ar jauniešiem un bērniem, redzot, kāda ir viņu attieksme un mīlestība pret dzīvniekiem - viņi būs laba nākotne!

Tomēr es gribētu vērst jauno hendleru uzmanību uz pāris lietām - strādājiet ikdienā, nodibiniet kontaktus, apmāciet un sagatavojiet suņus. Katram pašam ir jāveido sev labvēlīgie apstākļi, un ja patiešām gribi kļūt par izcilu hendleru, tad nav jāņem jau izcili sagatavots suns, bet sūri grūti jāstrādā, lai pats kādu suni par tādu padarītu. Ņemiet to vērā un ar mīlestību sirdī strādājiet. Tomēr izstādē nebaidieties runāt, jautāt, bet pamatojiet savu izvēli, klausieties ko saka suņa saimnieks, jo viņš savu suni pazīst vislabāk. Uzdodiet jautājumus, bet galvenais, uztveriet un izmantojiet atbildes. Pasakiet paldies saimniekam, slavējiet suni, viņš būs Jūsu kompanjons, kurš varēja nebūt. Nekad neuztveriet suņa dabūšanu kā kaut ko pašsaprotamu, cilvēku uzticēšanās Jums, nav pašsaprotama, tā ir jāiemanto, un pie tā ir aktīvi jāstrādā! Ja saņemiet atteikumu, esiet saprotoši, saimniekiem var būt dažādi iemesli, kādēļ atteikt, respektējiet to!

^^
Es pati varu piedāvāt paņemt Velsas korgiju kardiganu, viņi ir labi sagatavoti, tomēr man ir augstas prasības pret potenciālo suņa ņēmēju. Pirmkārt, es vēlos redzēt patiesu atdevi, prasmi labi izstādīt suni - hendleram jāprot sadarboties ar manu suni. Suņa ņēmējam ir jāklausās manī un jāvadās pēc maniem ieteikumiem. Tomēr, varu atzīmēt, ka parasti mani suņi jau ir aizrunāti pirms izstādēm, bet ja ir vajadzība - nāciet, parunāsimies, kaut vai tāpat par hendlingu, ne tikai par suņa ņemšanu!
Kontakti: sintija.sila@gmail.com vai tepat uz privāto! :)
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby jozefiine » 10 Feb 2010, 13:27

Inita wrote: Varbūt vienīgais priekštats par terjeriem, kā tos izstādīt būs pamatīga pakāršana pavadā?


No kurienes tādi priekšstati ? :shock:
jozefiine
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 06 Feb 2010, 20:22

Re: Varu iedot uz hendler šovu

Postby Inita » 10 Feb 2010, 14:39

jozefiine wrote:
Inita wrote: Varbūt vienīgais priekštats par terjeriem, kā tos izstādīt būs pamatīga pakāršana pavadā?


No kurienes tādi priekšstati ? :shock:

Nesaku neko konkrētu, lai gan esmu redzējusi tādus hendlerus, ne gan vietējos..
Inita
 

Re: Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

Postby jozefiine » 10 Feb 2010, 15:23

Atceros savā laikā hendleru konkursā -pie suņu maiņas par tādu pakāršanu pavadā mans kerī blū vienkārši pacēlās uz pakaļkājām uzmetot priekšējās ap pavadu ! ;)
jozefiine
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 06 Feb 2010, 20:22

Re: Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

Postby pepper » 10 Feb 2010, 15:35

Arī es piekrītu Initai, navajag dusmoties, apvainoties vai vēl sazin ko, ja kādreiz suni atsaka, galu galā nevar taču tomēr zināt kas, ko un kā ar tavu suni apiesies. :)
Gribu informēt, ka 27. februārī 9. grupas (Dekoratīvo suņu klubs) izstādē BŪS hendleru konkurss. Dogs.lv pie šīs izstādes nav minēts, taču hendleru konkurss notiks (sazinājos ar izstādes organizētājiem). :)
(dalības maksa 5 Ls)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

Postby Lenochkins » 11 Feb 2010, 11:19

No savas puses varu piedavat hendleriem savu lielo melno afganu kurtu Mensonu, piedavatu ari Aziju, bet diez vai kads gribes un diez vai taa butu laba doma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mensons sogad iespejams speciali uz izstadem registrets netiks, bet ja ir velme, tad runajiet laicigi :)
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

Postby Creme de la Creme » 12 Feb 2010, 08:37

Es savu suni gan esmu uzticējusi tikai man ļoti labi zināmiem hendleriem (visvairāk protams - Jolantai, kura ar manu Lakiju ir atradusi tik labu kontaktu ka suns no viņas ''kūst''). Reiz gribējās ieiet ringā, sadot hendlerim pa ausīm un atņemt suni, neskatoties uz to ka notika ekspertīze! Tajā reizē gan suņi ringā tika samainīti un mans suns tika meitenei kas startēja ar kokeri. Viņa nolēma ka taksis arī ir ''jāpakar'' pavadā :evil: Mans inteliģentais, paklausīgais suns, kas pats iet, pats stāv, skatās ''mutē'' un vienkārši izbauda izstādes, to ''nesaprata'' un ''atspēlējās'' noguldamies eksperta priekša uz muguras un ''iepūt'''- iespītējušos taksi kājās nedabūsi! Viņš dikti sapriecājās kad tika prom no šī hendlera (ko man pat grūti saukt par hendleri).
To es vienkārši tā, kā piemēru...un arī kā attaisnojumu tam, kāpēc es reizēm savu suni atsaku nepazīstamiem cilvēkiem (tiem kuru darbu neesmu redzējusi un kurus personīgi nepazīstu).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

Postby Laura » 12 Feb 2010, 09:45

No maniem suņiem varetu piedāvāt Ungaro, bet viņš ir maziņš un melns. Tad, protams, ir "smertj hendļera", kas varētu būt nopietns izaicinājums jau pieredzējušiem hendleriem. :mrgreen: Pašlaik gan uz izstādēm neviens no viņiem Latvijā nav pierakstīti.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

Postby Saulpurene » 12 Feb 2010, 09:57

Vai sunim, ko piedāvāt hendlerim, ir kas īpašs jāprot? :?:
Es neatteiktu savu seteru konkursam. ;)
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

Postby Laura » 12 Feb 2010, 11:09

Manuprāt ar tām suņa prasmēm ir tā: jaunākās grupas hendleriem (tādām mazām pogām kā mans miniatūrais hendlers) tomēr labāk derēs sunītis, kurš pats izstādās, kurš neraujas prom un nebaidās iziet ringā, esot ar lielāko izstāžu pieredzi tandēmā. Toties pieredzes bagātākiem hendleriem labāk varētu gribēties kaut ko interesantāku - suni, ar kuru kontakts jāpameklē, vismaz kādu brītiņu pirms ringa jāpastrādā.
Ir jau tā pieredze, ka daudzi (vismaz jaunākajā grupā) izstāda savus (vecāku) suņus, bet, manuprāt, tas nav labi. Drīzāk jākrāj pieredze ar dažādiem. Mana jafkundze gan ir gājusi tikai ar šnauceriem (turklāt katru reizi citu - no nepaklausīgā Vilsona līdz izstāžu veterānei Katjai).
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Varu iedot suni uz hendleru konkursu!

Postby Saulpurene » 12 Feb 2010, 11:41

Nu mana meitene ir nosvērta, labprāt sadarbojas, bet laikam teikt, ka pati izstādās, nevaru. :) Izstādēs piedalījusies deizgan daudz- mani nav pievīlusi.
Ja nu kādam ir interese, tad lūdzu. ;)

Ir arī jaunāks puika, bet tam ir maza izstāžu pieredze, taču arī tajās nedaudzajās man nav kaunu darījis.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Next

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests