LV: Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, 07.05.2011

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: LV: Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, 07.05.2011

Postby Lindiina » 12 May 2011, 07:20

Šoreiz gan runa nebija par apmeklētājiem ar bērniem, jo vecāku instinkts liek būt piesardzīgiem un savus bērnus pamācīt. Šeit gan bija pieauguši cilvēki, un es runāju par pieklājības normām - pajautāt atļauju suņa saimniekam. Nu katrā gadījuma man vienai, laikam, tā gadījās! Nu man gan neliekas, ka man būtu jāļauj kādam "līst" mana suņa mutē, "bužināt" tā ka siekalas iet pa gaisu, pat nepajautājot ... es taču neiešu klāt un neņemšu skatīties kāda somiņā tikai tāpēc, ka man šausmīgi viņa patīk. :dejosuns:
Man tomēr nepatīk, šitā apgrābsta vienu, tad otru ... beigās tikai ārstniecības izdevumi, jo pilnīgi droši mēs varam būt tikai par savu suni!
Lindiina
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 22 Mar 2011, 08:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: LV: Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, 07.05.2011

Postby biorezo » 14 May 2011, 12:52

Nu vai tad no suņa paglaudīšanas ,dzīvniekam uzreiz kāda kaite piemetīsies? mans uzskats ,ja suns ir agresīvs viņam vispār izstādēs nav ko darīt. (lai nākotnē neradītu tādus pašus pēcnācējus) Bet tas mans viedoklis
Pati arī biju šajā pasākumā un visi gribētāji varēja droši nākt un mīļoties ar manu suni.Jā un publika bija diezgan bailīga. salīdzinoši ar Rīgu.
biorezo
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 10 May 2011, 09:02

Re: LV: Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, 07.05.2011

Postby Eklēriņš » 14 May 2011, 18:25

Varbūt vaina ir katra paša attieksmē. Mums Ventspilī pieklīda viens puisītis, kuram ļoti patika bīgliņi, tad nu piemeklējām viņa spējām piemērotāko sunīti, ļāvām ar viņu pie pavadiņas pastaigāties, sabužināt, apmācītos suņus rādīt trikus un stāstījām kā pareizi ar sunīti apieties, kā pareizi tam tuvoties, iepazīties un paglaudīt. Ja nākotnē gribam adekvātus cilvēkus ar pareizu attieksmi pret dzīvniekiem, tad mums jābūt pacietīgiem un pretīmnākošiem, un ir jāmāca un jāstāsta ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, kas suns tāds vispār ir, un kas ir ok un kas nē.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: LV: Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, 07.05.2011

Postby IneseL » 16 May 2011, 08:37

Piekrītu Eklēriņam. Man nav pretenziju, ka manu suni bērns atnāk samīļot, ko viņi ļoti labprāt arī dara! :)
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: LV: Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde, 07.05.2011

Postby LG. » 18 May 2011, 18:59

Sižets par izstādes norisi iekš Talsu TV

http://www.talsutv.lv/web/index.php?sub ... om=&ucat=3
www.dogsandcats.lv

Image
User avatar
LG.
Puppy
Puppy
 
Posts: 444
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 16:42
Location: LV, Cēsis

Previous

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests