Rūkšana 9 mēn

Dogs Teaching

Rūkšana 9 mēn

Postby jefinitto » 24 Jul 2016, 09:59

Vilku sugas suns, 9 mēn vecumā rūc uz saimnieka. Tas notiek tad, kad paņemu žagaru, un gribu viņu sodīt par kādu nedarbu, kā arī tad kad viņam ir iedoti kauli, tad es viņam pat tuvumā nevaru pieiet :( Saprotu ka esmu ne tā viņu audzinājis, un šķiet suns ir pārņēmis virsroku pār mani. Kāds var ieteikt ko darīt? Viņš jau ir liels un kost viņam ausī, vai spiest pie zemes lai parādītu kurš ir saimnieks, šķiet nu ir par vēlu, un ir arī nedaudz bail. Vai ir iespēja to mainīt bez speciālista palīdzības? Esmu izmisumā.
jefinitto
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 24 Jul 2016, 09:50

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Rūkšana 9 mēn

Postby lauva » 24 Jul 2016, 22:14

Nūūūūū... es ar tev rūktu virsū,ja man draudētu žagars. Tas par to ausī košanu visticamāk tev beigsies ar ķērienu sejā. Rūc, jo zin,ka tev ir bail. Iesaku iet pie zinoša instruktora, kas palīdzētu, izskaidrotu un parādītu.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rūkšana 9 mēn

Postby NARDICUM » 27 Jul 2016, 08:22

Un nav te ko ņirgāties! Pusaugu "vilks" , kas uzkāpis saimniekam uz kakla un iedomājies, ka ir pasaules valdnieks, nav nekāds joks! Un žagars viņam ir kā mironim sinepju plāksteris!
Ir 3 stadijas šitam :
1) to saimnieki parasti nemaz nepamana- tās ir pozas, skatieni utt.
2) rūkšana
3)košana
un jārīkojas ir jau pirmajā stadijā, visvēlākais- otrajā. Sodam ir jābūt nekavējošam, neatvairāmam un jūtamam, t.i. nav suns jāsit ilgstoši, jāžņaudz vai jākar, jo šādā brīdī suns jau sāk cīnīties par savu dzīvību. Viens kārtīgs "štopers" , ar to parasti pietiek. Droši vien, bez laba instruktora neiztikt, paši galā netiks. Bet jāmeklē instruktors ar ilgu gadu pieredzi, ar jaunmodīgo "pozitīvo" apmācību te cauri netiks.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Rūkšana 9 mēn

Postby Zuks » 25 Aug 2016, 13:03

8-)
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Rūkšana 9 mēn

Postby jakubs » 20 Sep 2016, 12:42

un izdevās pārmācīt vai tomēr nē?
Arī 2019. gadā pirmais kredits bez maksas - 0%.


Spēļu automātu bonusi bez maksas!
jakubs
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 08 Sep 2016, 14:46
Location: Salacgrīva


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests