Suns, domājams, atriebjas.

Dogs Teaching

Suns, domājams, atriebjas.

Postby ceplis » 19 Jul 2016, 09:50

Labdien.

Vēršos pēc padoma.
Mans suns - Japāņu hins (9 mēnešu vecs) ļoti skaisti iemācījās iet laukā un uz autiņa šmucītes vairs netaisa mēnesi.
Nelaime tajā, ka paņemot viņu (3.jūnijā), paņēmu arī atvaļinājumu, lai varētu pabūt kopā. Suns ārkārtīgi pieķēries un tieši man.
Es izvedu no rīta 6.00, meita ap 13.30 izved.
Tagad pasācis čurāt manā gultā, kad aizeju uz darbu. ne uz grīdas, ne uz sava autiņa, bet man gultā.
Vai viņš tā kā atriebjas man par to, ka esmu atstājusi šo mājās?
Ko darīt????
ceplis
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 03 Dec 2012, 13:25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns, domājams, atriebjas.

Postby Zeva2 » 30 Jul 2016, 06:51

nelaist suni istabā
Zeva2
Baby
Baby
 
Posts: 99
Images: 1
Joined: 25 Feb 2011, 10:59

Re: Suns, domājams, atriebjas.

Postby lauva » 27 Oct 2016, 10:56

prikulis12 wrote:iebāz purniņu tajās čurās, lai saprot, ka tas neies cauri!

piedod,bet šis ir vismuļķīgākais piemērs no visiem! Tas,ka tu suņa purnu iebāzīsi urīnā neliks sunim saprast,kas par lietu.
Šajā gadījumā ir jāizskata viss no paša sākuma - gan suņa vieta ģimenē, gan ģimenes locekļu attieksme, kas ir darīts un kas nav, utt.
Var sākt ar konkrētās telpas ierobežošanu,piemēram, veidot labāku kontaktu ar suni, skaidri nodalīt suņa vietu ģimenes hierhijā, vairāk darboties, jo tas var būt arī sauciens pēc uzmanības,utt. Bet ne mērkt suni viņa paša urīnā.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Suns, domājams, atriebjas.

Postby Linda B. » 27 Oct 2016, 12:45

Vienkārši aizvērt durvis uz istabu un visa problēma atrisināta.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suns, domājams, atriebjas.

Postby Henriete » 27 Oct 2016, 18:21

Pirmkārt, suns drošvien ir stresā, ka tagad kaut kas ir mainījies. Viņš ,iespējams, iezīmē teritoriju, kur visbiežāk uzturās, kas viņam ir tuva un mīļa, asocējas ar Jums, un papildus - streso.
Es ieteiktu ierādīt sunim savu vietu, kas nav Jūsu gulta vai dīvāns, bet speciāli sunim domāta vieta.
Un suns parasti tur, kur guļ - neslapina. Ja slapina, tad ir savs iemesls tam.
Ieteiktu arī nelaist suni nemaz šajā istabā, kā jau augstāk saka - aizveriet durvis un nelaidiet viņu.
Esiet situācijas noteicēja un sunim vajadzīgs miers. Tātad, pirms ejiet prom, ar suni kārtīgi jāpastaigājas, jāpaspēlējās un tad lieciet palikt vietā. Tas prasīs savu laiku un nervus, bet nekas nav neiespējams.
Ja nav nekādi uzlabojumi vai nestrādā nekas no tā, drošvien jāmeklē speciālists.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests