Re: Suņu apmācības laukums Ķengaragā, Rīgā
Posted: 02 Mar 2011, 16:20
2011.gada 5. martā "Dienesta un sporta suņkopības mācību centrs" organizē sacensības OBEDIENCE (starptautiskā paklausība)
Norises vieta: Rīga.
Tiesnese: Kaja Koor, Igaunija
Tesnese-stažieris:Vladislava Akimova, Latvija
Stjuarts: Pēteris Akimovs, Latvija
Ringa darbinieks: Jeļena Filonova, Latvija
Sekretariāts: Svetlana Akimova, Latvija
Sacensību saraksts/ The schedule of competitions:
I. Starptautiskā klase/ International class. 3 dalībnieki/ 3 participants; 10:00 – 11:00
1. Irina Popjonoka, labradors-retrivers Reicel Tropic Chans (LV)
2. Vladislava Akimova, border kollijs Admirably Victory Nat`s Galaxy (LV)
3. Andrejs Sumbarovs, boserons Credo z Dorky (LV)
II. Uzvarētāju klase/ Winners class. 2 dalībnieki/participants; 11:00 – 11:30
1. Evija Ziemele, grjunendāls Allegra Formule (LV)
2. Natālija Loginova, Rodēzijas ridžbeks Aresvuma Jeron Jango (LV)
III. Atklātā klase/ Open class. 6 dalībnieki/participants; 11:40 – 13:00
1. Iveta Puķīte, Austrālijas aitu suns Momento Amber (LV)
2. Erna Valciukiene, border kollijs Alfa Ulybka Fortuny (LT)
3. Jekaterina Akimova, šeltijs Snow Life Change to Win (LV)
4. Daiva Gapeviciute, milzu šnaucers Izumrud (LT)
5. Alma Plivča un metiss Rastija (LV)
6. Valentīna Kuzmina un Vācu aitu suns Justus no Bārtas krasta (LV)
IV. Iesācēju klase/ Beginners class. 12 dalībnieki/participants; 13:10 – 15:10
1. Elita Umbraško, pincers Rivendells Laxmi Laurita (LV)
2. Aušrinė Niauraitė, Bernes ganu suns Mobis Čiurlių kamanė (LT)
3. Asta Vitartaite, border kollijs Maeglin Hill (LT)
4. Živile Rimkute, border kollijs Maeglin Giah (LT)
5. Greta Diminskaite, grjunendāls Eloisa Qiri (LT)
6. Agnė Jazukevičiūtė, lielais Šveices ganu (kalnu) suns BLARE Dream's of Cathrine(LT)
7. Natalīja Kovaļonoka, min. šnaucers RUSSKIY ASSORTI`C Jungarik Tip Top (LV)
8. Aušrinė Niauraitė, Bernes ganu suns Lordhund Mango šuo (LT)
9. Gabija Grasyte, border kollijs Mawlch Kaa (LT)
10. Olga Čukrejeva, milzu šnaucers DINAMUNDE Starlet Sooty (LV)
11. Anna Vinogradova, Vācu aitu suns Mahno Hennessy Elison (LV)
12. Laila Skrodele, Japāņu akita Yule Roal (LV)
UZVARĒTĀJU APBALVOŠANA– 15:30
Norises vieta: Rīga.
Tiesnese: Kaja Koor, Igaunija
Tesnese-stažieris:Vladislava Akimova, Latvija
Stjuarts: Pēteris Akimovs, Latvija
Ringa darbinieks: Jeļena Filonova, Latvija
Sekretariāts: Svetlana Akimova, Latvija
Sacensību saraksts/ The schedule of competitions:
I. Starptautiskā klase/ International class. 3 dalībnieki/ 3 participants; 10:00 – 11:00
1. Irina Popjonoka, labradors-retrivers Reicel Tropic Chans (LV)
2. Vladislava Akimova, border kollijs Admirably Victory Nat`s Galaxy (LV)
3. Andrejs Sumbarovs, boserons Credo z Dorky (LV)
II. Uzvarētāju klase/ Winners class. 2 dalībnieki/participants; 11:00 – 11:30
1. Evija Ziemele, grjunendāls Allegra Formule (LV)
2. Natālija Loginova, Rodēzijas ridžbeks Aresvuma Jeron Jango (LV)
III. Atklātā klase/ Open class. 6 dalībnieki/participants; 11:40 – 13:00
1. Iveta Puķīte, Austrālijas aitu suns Momento Amber (LV)
2. Erna Valciukiene, border kollijs Alfa Ulybka Fortuny (LT)
3. Jekaterina Akimova, šeltijs Snow Life Change to Win (LV)
4. Daiva Gapeviciute, milzu šnaucers Izumrud (LT)
5. Alma Plivča un metiss Rastija (LV)
6. Valentīna Kuzmina un Vācu aitu suns Justus no Bārtas krasta (LV)
IV. Iesācēju klase/ Beginners class. 12 dalībnieki/participants; 13:10 – 15:10
1. Elita Umbraško, pincers Rivendells Laxmi Laurita (LV)
2. Aušrinė Niauraitė, Bernes ganu suns Mobis Čiurlių kamanė (LT)
3. Asta Vitartaite, border kollijs Maeglin Hill (LT)
4. Živile Rimkute, border kollijs Maeglin Giah (LT)
5. Greta Diminskaite, grjunendāls Eloisa Qiri (LT)
6. Agnė Jazukevičiūtė, lielais Šveices ganu (kalnu) suns BLARE Dream's of Cathrine(LT)
7. Natalīja Kovaļonoka, min. šnaucers RUSSKIY ASSORTI`C Jungarik Tip Top (LV)
8. Aušrinė Niauraitė, Bernes ganu suns Lordhund Mango šuo (LT)
9. Gabija Grasyte, border kollijs Mawlch Kaa (LT)
10. Olga Čukrejeva, milzu šnaucers DINAMUNDE Starlet Sooty (LV)
11. Anna Vinogradova, Vācu aitu suns Mahno Hennessy Elison (LV)
12. Laila Skrodele, Japāņu akita Yule Roal (LV)
UZVARĒTĀJU APBALVOŠANA– 15:30