Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Dogs Teaching

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby s_solv » 22 Mar 2013, 11:25

adžiliti EČ var gan bežškirnes piedalīties un visus uzvarēt :D :) :) par citu sporta veidu EČ nezinu.

Neapskaužu Enni, suns - hornisks demolētājs un tādā mērā!! āaaaaaa!! Jūs esat malači, ka turpinat meklēt risinājumus! Būris jums noteikti palīdzēs. Ziņo pēc tam, kādi rezultāti!
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby NARDICUM » 22 Mar 2013, 13:50

Nu es nezinu... manā šķirnē bez CLR kopijas un izstāžu vērtējuma uz sacensībām vispār nereģistrē.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby čība » 22 Mar 2013, 14:48

NARDICUM wrote:Nu es nezinu... manā šķirnē bez CLR kopijas un izstāžu vērtējuma uz sacensībām vispār nereģistrē.


Uz kādām sacensībām?
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby NARDICUM » 22 Mar 2013, 15:06

Uz jebkurām.
Iespējams, tas attiecas tikai uz medību suņiem
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby čība » 22 Mar 2013, 15:33

NARDICUM wrote:Uz jebkurām.
Iespējams, tas attiecas tikai uz medību suņiem


Hmm, lai piedalītos, piemēram, obedience sacensībās Latvijā, Tev tiesam kāds prasītu crl un vēl izstāžu novērtējumu??? Man nekad nav prasīti ne CRL, ne izstāžu novērtējums...

Gribētos zināt, kurās sacensībās tomēr ir prasīts - nu intereses pēc.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby s_solv » 22 Mar 2013, 15:40

es arī gribu zināt. vajag precizēt kurā sporta veidā bez cilstrakstiem neļauj startēt? Lai nedezinformētu cilvēkus.
jo adžiliti suņi bez FCI ciltsrakstiem startē kā bezšķirnes.
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby NARDICUM » 22 Mar 2013, 18:12

Visās medību suņu sacensībās prasa. Nu uz alu, uz cūku... labi, mums likums paredz, ka medībās drīkst piedalīties tikai suņi ar CLR, un kam gan sunim, kas nedrīkst likumīgi piedalīties medībās, būtu jāmācās dzīt cūka? Bat RU, kur šāda likuma norma nav arī prasa CLR kopiju un izstāžu vērtējumu ne zemāk par labi.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby pixy » 22 Mar 2013, 19:19

Nu tad dalām medību sportus un visus pārējos sportus - jo tajos drīkst startēt bezšķirnes suņi - gan Obedience, gan adžiliti, gan BH, IPO, Frīsbijs, Pitch&go, varbūt ir vēl kādi. Tāpat bezšķirnes suņi var nodarboties Meklēšanas Glābšanas dienesta darbā un, ja nemaldos arī Kamanu sporta veidos atsevišķā klasē piedalās jaukteņi. Tā, ka tikai vienīgi medības laikam paliek šķirnenieku privilēģija. It kā jau nav par tēmu, bet patiešām ļoti daudziem cilvēkiem liekas, ka ar sportu krancim nav jēgas ņemties, ja nevar piedalīties sacensībās. Man vienmēr paraugdemonstrējumos nāk klāt cilvēki un ļoti brīnās, kad uz jautājumu "kādas šķirnes sunītis ta jums ir?" izdzird atbildi - "nekādas" :D . Šo mītu vajag kliedēt, kranči ir un būs un labāk, ja tie iesaistās apritē, nekā nepareizas informācijas dēļ paliek "aiz borta".
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby Sisija » 22 Mar 2013, 21:08

pixy wrote: Šo mītu vajag kliedēt, kranči ir un būs un labāk, ja tie iesaistās apritē, nekā nepareizas informācijas dēļ paliek "aiz borta".

:par:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby čība » 22 Mar 2013, 21:16

Medību sacensības ir cita lieta. Kāpēc prasa ciltsrakstus tas tā kā man būtu skaidrs, bet kāpēc - izstāžu novērtējumus - to gan nesaprotu. Aizbrauc uz mazu izstādīti, paņem tiesnesim tīkamu hendlerīti un vajadzīgais novērtējums - kabatā.

Lai iegūtu titulu CACIob un CACIt - vajag izstāžu novērtējumu cik zinu, par CACIag nezinu. Bet tas ir līmenis... nu, manuprāt, lai uzvarētu tāda līmeņa sacensībās, cilvēkam ir jāizvēlās ne tikai piemērotas šķirnes kucēns, bet arī piemērots kucēns no metiena...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby westie » 24 Mar 2013, 15:35

Enni, kā es jūs saprotu!!! Esmu pārdzīvojusi ļoti līdzīgu situāciju, daži forumieši kas mani pazīst, zina cik man ir mīļs un jauks suns, nodarbināts arī tika pietiekoši, bet demolēja kā traks. No pieredzes, veikalos pirktie būri lielam un stipram sunim neder, mans ridžbeks vel kucēnu vecumā salocija to būri un tāpat tika ārā. Mēs pasūtījām milzīgu būri un tas palīdz. Mums gan suns nav tur sēdējis ilgāk pa 5 stundām, parasti ne vairāk kā 3, bet būris tika uzskatīts par viņa māju, tur viņš grauza kārumus, slēpās no otra suņa un jutās ļoti labi. Sunim pie būra ir jāpierod, nedrīkst viņu vienā brīdī tur iespraust un likt sēdēt 4 stundas, bet ar pacietību un kārumiem, kā arī mīkstu segu lēnām pieradināt pie idejas pavadīt tur kādu laiku.
Mums demolēšanas periods beidzās, jau vairākus mēnešus suns tiek atstāts istabā un viss ir kārtībā. Savu milzīgu būri domāju pārdot, ja jums interesē rakstiet man PM, bet brīdinu, būris ir masīvs un tiešām liels, jo baidijos ka mazākā būrī suns jutisies neomulīgi (būra izmērs apmēram 110cm x 85cm).Šeit var redzēt pašu būri gan nedaudz izlasīt kā mums gāja
viewtopic.php?f=3&t=73&start=600
User avatar
westie
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 20 Jan 2010, 21:25

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby Eskimo » 29 Mar 2013, 19:15

westie,es intereses pec pameriju savu buuri 117x80 kad 6 men.atpakalj ieliku istabaa izskatijas milziigs, tad parvietojam uz koridoru,ir ok,vietas gana,niezskatas vairs tik milziigs.Ari mans suns buudams kucens(rotveilers) tur ilgak par 4 vai 5 stundam nesedeja,turklat tikai 1-2 reizes nedela, bet taa ka man ir paraug puisens un negrauz nemantas ,tad ja paliek viens,dzivojas koridorii un buris paliek atverts,ja ir velme tur ieiet ieksaa. Buri izmantojam tikai,ja janorobezo no cieminjiem utml.jorks ar tur sad tad tiek ielikts. Buris ir ideals risinajums dazadam dzives situacijam
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby westie » 30 Mar 2013, 02:13

Pārmērīju būri :) 125x85x95, tas nav saliekams, metināts, kā jau teicu mums mājās veikalā pirktais būris tika ar;i iznicināts, mīstais metāls viss bija izlocīts, izlauztas durvis.
User avatar
westie
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 20 Jan 2010, 21:25

Re: Mans suns ir DEMOLĒTĀJS!!!

Postby Enni » 23 Mar 2015, 10:33

Iegāju savā tēmā pēc tik ilga laika. Nebija drosmes rakstīt. Stāsts beidzās bēdīgi. Līdz būrim pat netikām. Kamēr spriedām, kur pasūtīt būri un kur to likt, suns mājās, kad bija palicis viens, ārdot ārā koridoru, šausmīgi sagriezās. Nepaspējām pat līdz ārstam tikt. Pārdzīvojam vēl joprojām. Domājām visādi - varēja to vēl izdarīt un to, bet nu jau par vēlu. Šausmīgi žēl. Nu ir arī tādi suņi. Bet nu centāmies cik nu tajā mirklī spējām. Lai gan, saku, joprojām dzīvojam pašpārmetumos. Sargiet savus draugus!!!
Enni
Baby
Baby
 
Posts: 8
Joined: 21 Mar 2013, 08:55

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron