Radusies problēma.

Dogs Teaching

Radusies problēma.

Postby Barbariisha » 14 Aug 2012, 08:20

Laba diena, visiem!!!
Sen neesmu te bijusi, bet vceru, ka neatteiksiet man palīdzību un padomu. Lieta tāda, ka manai suņu dāmai pirms nedēļas piedzima kucēni un nu jau kādas trīs dienas pa nakti viņā pačurā mājās uz paklāja. :chura: Nav nekādas prasīšanās, nekā. No rīta pieceļos skatos peļķe. pat grūsnības laikā viņa pa dienu mani gaidīja gan uz pusdienām, gan pēc darba, kad mēs gājām ārā, naktī vienu vai divas reizes paprasījās, bet tā viss super. Un te pēkšņi še tev. Jau trīs naktis pēc kārtas. Viņa man pirms tam prasījās, ja bija vajadzība kādreiz aiziet biežāk, bet tā mums bija grafiks pēc kura tad mēs arī gājām. Sakiet, lūdzu, kas par lietu? Kas man būtu jādara vai nebūtu jādara? :neparliecinats:

Gaidu ziņas.
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Radusies problēma.

Postby maksis » 14 Aug 2012, 09:53

Pēc manām domām, sune vnk nevēlas lieku reizi atstāt kucēnus vienus. Čurāt gribas, bet ārā iet nē. Manējās arī pirmo laiku bezmaz vai ar varu bija pačurāt jāved.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Radusies problēma.

Postby Barbariisha » 14 Aug 2012, 10:18

maksis wrote:Pēc manām domām, sune vnk nevēlas lieku reizi atstāt kucēnus vienus. Čurāt gribas, bet ārā iet nē. Manējās arī pirmo laiku bezmaz vai ar varu bija pačurāt jāved.


Bet tad kad saucu, ka jāiet ārā, tagad jau iet bez problēmām, pirmās trīs dienas bija jānes ārā, bet pat tad mājās nekārtojās. :asaras:
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron