Suns neklausa izvedot pastaigā!

Dogs Teaching

Re: Suns neklausa izvedot pastaigā!

Postby nsarmiten » 06 Aug 2011, 10:21

Neliela atskaitīte.
Šodien ir trešā diena pēc karantīnas, kad droši ejam ārā pie mājas. Tikai mazā(4mēn.2ned.) nu ne kādi nesaprot, kāpēc es viņu velku ārā! Nokārtoties ārā pat netaisās, cieš pa 8 stundām un visus labumus atnes mājās (šo 8st. intervālā mēs nākam mājās tikai paēst un padzert un fiksi atpakaļ ārā). Šausmīgi bailīga! Es mēģināju ķert brīdi, kad viņa soļo uz avīzēm, fiksi padusē un ārā, bet nekā! Mēģināju stiept ārā gan tīras avīzes, gan ar "smaciņu". Pat laistīju zālīti ar viņas urīnu, un atkal nekā!

Tad es šo dienu pēcpusdienās speciāli rīkoju viņai ekskursijas pie dabas (pļavās, pie karjerām, pie upēm), lai viņa būtu spiesta nokārtoties ārā (kaut vienu vienīgu reizīti), bet nekā, ciešās, ka jau pa acīm nāk ārā! Ko darīt? :ludzu:

Kad 2mēn vecumā atvedu viņu mājās, es tikai vienu reizi parādīju, ka lietas jākārto uz avīzēm, ar to pietika un viss notika. Kā tagad, lai "atmāca" manu pārāk paklausīgo meituku no avīzēm? Žēl, ka nav iespējas izbraukt pie dabas uz vismaz divām dienām! Ir kādas idejas? Par prasīšanos ārā es klusēju, man ir svarīgi, lai viņa vispār spētu nokārtoties ārpus mājas.
Mans stāsts jau izklausās pēc spīdzināšanas. :sarkstosa:

P.S. Es nestrādāju un varu ar viņu noņemties 24 st. diennaktī.
User avatar
nsarmiten
Baby
Baby
 
Posts: 30
Images: 2
Joined: 13 Jul 2011, 16:08

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns neklausa izvedot pastaigā!

Postby s_solv » 06 Aug 2011, 14:04

ilgi gan tie karantīnas procesi, tapēc jau ir bailīga. gan jau pāries, bet kad mazs, tad ātrāk visu uztver kā pašsaprotamu - arī kārtošanos ārā. Nezinu nevienu suni kuram patiktos savi izkārnījumi paša telpā. pēc iespējas tālāk un prom. gan jau aizies saprašana :)
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Suns neklausa izvedot pastaigā!

Postby nsarmiten » 08 Aug 2011, 07:14

s_solv, ceru, ka tas notiks pēc iespējas ātrāk! Vakar gandrīz visu dienu bijām laukos, tur dzīvojāmies tikai pa āru, bija spiesta nokārtoties ārā! Šodien no rīta viss pa vecam(piektā diena), ārā mūk prom no visiem cilvēkiem, "stūrē" uz māju pusi, kāda tur nokārtošanā? :lamajas:

Varu iedomāties kā mums ies suņu skoliņā(šo sestdien) pie Maijas Silas, smilkstēs un kauks, sēžot malā! :histerija: Redz, ko nozīmē palaist garām aktīvo socializācijas posmu - divu-trīs mēnešu vecam kucēnam!

Ja kādam ir labas idejas, labprāt uzklausīšu! :flirts:
User avatar
nsarmiten
Baby
Baby
 
Posts: 30
Images: 2
Joined: 13 Jul 2011, 16:08

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron