Suņu skola

Dogs Teaching

Re: Suņu skola

Postby ievish » 19 Mar 2014, 17:05

Sympathy wrote:Labdien, pajautāšu mazliet stulbu jautājumu, bet vai 2 gadus vecu sunci var vest uz skoliņu? Itkā suņu skolā mācijamies, kad bijām mazi, bet tagad kautkas uznācis ka klausīt vairs nevienu negrib, un vajadzētu atkārtot šo to :) :pastaiga:


Protams, ka var! Sunim jebkādā vecumā nav par skādi mācīties. 2 gadi galīgi nav daudz. Tepat forumā ir piemēri, kad pieaugušu, no patversmes paņemtu suni ved uz skolu un pat eksāmenus kārto.
Last edited by ievish on 20 Mar 2014, 09:55, edited 1 time in total.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu skola

Postby ingo » 19 Mar 2014, 18:10

Es savu 4 gadīgo Greisu arī ik pa laiku uz skoliņu aizstiepju un nemaz nedomāju kaunēties par to vai vēl kā nebūt samulst :kanepe:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Suņu skola

Postby Sympathy » 21 Mar 2014, 00:32

liels paldies ! :) :dejosuns:
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Suņu skola

Postby peecis » 21 Mar 2014, 14:53

ievish wrote:
Sympathy wrote:Labdien, pajautāšu mazliet stulbu jautājumu, bet vai 2 gadus vecu sunci var vest uz skoliņu? Itkā suņu skolā mācijamies, kad bijām mazi, bet tagad kautkas uznācis ka klausīt vairs nevienu negrib, un vajadzētu atkārtot šo to :) :pastaiga:


Protams, ka var! Sunim jebkādā vecumā nav par skādi mācīties. 2 gadi galīgi nav daudz. Tepat forumā ir piemēri, kad pieaugušu, no patversmes paņemtu suni ved uz skolu un pat eksāmenus kārto.


Es arī savu no vetārsta paņemto ~2gadīgo mošķi vedu uz VDK un eksāmenu kārtoju, negāja nemaz tik slikti, ja vēl saimnieks būtu čaklāks... :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņu skola

Postby Sisija » 07 Apr 2014, 07:41

Var būt kāds var pateikt, kurš instruktors patreiz svētdienās no rīta vada paklausības grupu Pārdaugavā, vietu precīzi nezinu (ir aizdomas, ka Kleistos, bet pārliecināta neesmu). Cilvēks, kurš tur apmāca savu suni, zināmu apstākļu dēļ man to nesaka, bet es nu ļoti gribu zināt :lamajas:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Suņu skola

Postby Demiana » 07 Apr 2014, 12:57

Sisija wrote:Var būt kāds var pateikt, kurš instruktors patreiz svētdienās no rīta vada paklausības grupu Pārdaugavā, vietu precīzi nezinu (ir aizdomas, ka Kleistos, bet pārliecināta neesmu). Cilvēks, kurš tur apmāca savu suni, zināmu apstākļu dēļ man to nesaka, bet es nu ļoti gribu zināt :lamajas:

Instruktoru ir daudz pārdaugavā, ne visi LKFa un nav jau teikts ka tas tiešām ir instruktors, bet gan kāds a-ļa kinologs ar var būt.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņu skola

Postby Sisija » 07 Apr 2014, 19:08

Demiana wrote:Instruktoru ir daudz pārdaugavā, ne visi LKFa un nav jau teikts ka tas tiešām ir instruktors, bet gan kāds a-ļa kinologs ar var būt.

Tas jau mani arī pārsteidza, ka esot LKF instruktors.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Suņu skola

Postby Aprilia » 14 Jul 2014, 14:00

Sveiki!

Vai varat ieteikt kādu suņu specu Mārupē? 5mēnešīgs basetēns sabijies no lielāka hiperaktīva suņa un tagad baidās iet tālākās pastaigās... Mums pieredze ar suņiem ļoti sena :)
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Suņu skola

Postby peecis » 14 Jul 2014, 14:12

Sisija wrote:Var būt kāds var pateikt, kurš instruktors patreiz svētdienās no rīta vada paklausības grupu Pārdaugavā, vietu precīzi nezinu (ir aizdomas, ka Kleistos, bet pārliecināta neesmu). Cilvēks, kurš tur apmāca savu suni, zināmu apstākļu dēļ man to nesaka, bet es nu ļoti gribu zināt :lamajas:


Brīvdienu rītos bija nodarbības Ziepniekkalnā, turp gāju un biju apmierināts.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņu skola

Postby Demiana » 15 Jul 2014, 07:48

Aprilia wrote:Sveiki!

Vai varat ieteikt kādu suņu specu Mārupē? 5mēnešīgs basetēns sabijies no lielāka hiperaktīva suņa un tagad baidās iet tālākās pastaigās... Mums pieredze ar suņiem ļoti sena :)


Tie paši Jaunmārupes "Lielceri" vai Ziepniekkalns, var arī Dinozoo Spicē mēģināt interesēties.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņu skola

Postby DoubleZed » 16 Jul 2014, 12:25

peecis wrote:
Sisija wrote:Var būt kāds var pateikt, kurš instruktors patreiz svētdienās no rīta vada paklausības grupu Pārdaugavā, vietu precīzi nezinu (ir aizdomas, ka Kleistos, bet pārliecināta neesmu). Cilvēks, kurš tur apmāca savu suni, zināmu apstākļu dēļ man to nesaka, bet es nu ļoti gribu zināt :lamajas:


Brīvdienu rītos bija nodarbības Ziepniekkalnā, turp gāju un biju apmierināts.


Vai būtu vairāk informācijas par Ziepniekkalnu? Vai tā ir tā pati Maija Sila?
DoubleZed
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 24 Apr 2014, 08:00

Re: Suņu skola

Postby peecis » 16 Jul 2014, 15:08

Nē, tur ir divas sievietes (Oksana un Danuta) un viens vīrietis.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņu skola

Postby DoubleZed » 16 Jul 2014, 15:12

Vēlreiz vaicāšu - vai varētu, lūdzu, vairāk informācijas? Pēc Ziepniekkalna un "divas sievietes un viens vīrietis" es suņu skolu tur neatrastu. Adrese, nosaukums vai vismaz tālrunis? Visa šajā "topikā" nekur tāda informācija vispār neuzpeld.
DoubleZed
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 24 Apr 2014, 08:00

Re: Suņu skola

Postby peecis » 16 Jul 2014, 15:42

DoubleZed wrote:Vēlreiz vaicāšu - vai varētu, lūdzu, vairāk informācijas? Pēc Ziepniekkalna un "divas sievietes un viens vīrietis" es suņu skolu tur neatrastu. Adrese, nosaukums vai vismaz tālrunis? Visa šajā "topikā" nekur tāda informācija vispār neuzpeld.


Instruktors Danuta Mingeleviča
tel.29230023
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņu skola

Postby Sola » 16 Jul 2014, 17:16

Kādas ir atsauksmes par instruktori Maiju Silu?
User avatar
Sola
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 2
Joined: 19 Jun 2014, 12:36

Re: Suņu skola

Postby Demiana » 17 Jul 2014, 08:53

DoubleZed wrote:Vēlreiz vaicāšu - vai varētu, lūdzu, vairāk informācijas? Pēc Ziepniekkalna un "divas sievietes un viens vīrietis" es suņu skolu tur neatrastu. Adrese, nosaukums vai vismaz tālrunis? Visa šajā "topikā" nekur tāda informācija vispār neuzpeld.


Ziepniekkalnā bija superīgs laukums, diemžēl īpašnieki zemes gabalu pārdeva un suņu skola pārcēlās vienkārši pļavā blakus laukumam. Kur māca Danuta - nezinu, toties mēs ejam pie: Andris Puriņš - m.t. 26517305, nākamā nodarbība 24.07. pl. 19:00
atrašanās vieta:
Image
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņu skola

Postby ivele » 17 Jul 2014, 10:25

Kurš zin, vai pie Mola nodarbības vēl ir? un, kas māca?
ivele
Puppy
Puppy
 
Posts: 121
Joined: 11 Aug 2012, 21:27

Re: Suņu skola

Postby BoB » 21 Jul 2014, 12:50

Sveiki man radusies problēma.. Maniem vecākiem ir VAS, kaadus 3 gadus vecs, neiipashi socializets, bet ar cilvekiem nav probleemu saprasties, tikai ar citiem sunjiem ir gruuti! Tad nu cereejaam ka vismaz ar manu kuceenu buus draugi, bet nekaa! Raada zobus, siekalas pa gaisu, pat tuvumaa nelaizham - iepaziishanos, meegjinaajaam neitraalaa teritorijaa..
Esam zvaniijushi diviem kinologiem, abi saka, ka bezceriigs gadiijums - tadi tie VASI ir un viss...
Vai tieshaam musdienaas kinologs var kljuut aizpildot kaadu testu? :evil:
Luudzu paliidziet, ar kaada profesionaala ieteikshanu shajaa jomaa.. :latvija:
BoB
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 16 Jun 2014, 12:38

Re: Suņu skola

Postby s_solv » 21 Jul 2014, 14:07

s_solv wrote:un vēlreiz skaidrības labad KINOLOGS NAV INSTRUKTORS!! :) bet toties Instruktors ir kinologs!!
Tas ir, kinologa sertifikāts nav apmācības instruktora sertifikāts.
Kinologu sertifikātu var iegūt LKF Kinologu kursos. Tur nav suņu dresūras, bet gan teorētiskās zināšanas (anatomija, ģenētika, eksterjers, barošana, izstāžu reglaments, zoopsiholoģija utt.) !
par Instruktoru var kļūt tikai vairākus gadus stažējoties (sagatavojot savus vai grupas suņus) un pabeidzot LKF kinologu kursus.


Retorisks jautājums: Jūs ar visiem cilvēkiem uzreiz draudzējaties un vai visi jums uzreiz patīk?

Varbūt nevajag par katru varu, lai vecāku nesocializētais VAS iemīl kucēnu (jo parasti gan pieauguši suņi kucēnus uztver neitrāli...)
Varat uzzināt arī Zoopsihologa (piem. Inga Cerbule) viedokli šajā jautājumā.
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Suņu skola

Postby BoB » 21 Jul 2014, 14:44

par ko iet runa???
sunja "eksperti"(kas to suni nav pat redzeejushi) ir teikushi ka shis VAS ar citiem suniem nedraudzeesies un viss!
BET es Zinu ka ir cilveeki,kas var pieraadiit preteejo!
tad nu ari mekleeju taadu cilveeku!
HELP!
visstulbaakais tajaa ir tas, ka probleema naw manaa sunii,bet redziet "experts" teica un arii taa ir,draudziiba nebuus!
gribas pieraadiit preteejo gan sunim gan vecaakiem ! :medos:
BoB
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 16 Jun 2014, 12:38

PreviousNext

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests