Nokārtošanās iekštelpās neparedzētā vietā

Dogs Teaching

Re: Nokārtošanās

Postby s_solv » 02 Feb 2010, 12:43

Tikai nav problemu, turpat uz tacinjas.... ( labi ka es vaacu pec sava sunja) tagad taas tacinjas ka viens liels smiega lauks. Vinjai vispaar nav problema, ja nav zales, izdariit to uz asfalta :D
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Nokārtošanās

Postby silverequs » 02 Feb 2010, 15:07

Mazsunim nav ne mazāko problēmu ar šo jautājumu, augstums skausta mums kādi 20-25 cm, mācaties, ielecam kupenā, tā, ka noslīsktam, piedevām atrodam augstāko kupenu, pēc tam griežamies uz riņķi, kamēr kupenā ir pamatīgs caurums, pēc tam nodaram to lietu un rāpjamies ārā, i nekādu problēmu... :mrgreen: Skats pa rubli. :lol:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Nokārtošanās

Postby Sinty » 02 Feb 2010, 15:37

silverequs :mrgreen:
Manējā "atstutē" dibenu pret kupenu, vai precīzāk iestutē viņu iekšā tai kupenā :D
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Nokārtošanās

Postby brex » 02 Feb 2010, 15:39

Mans suns parinko sev ap asi, izbrivejas vieta sniega un var darities :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Nokārtošanās

Postby agrita » 02 Feb 2010, 17:51

Man sune šodien no rīta iziet ārā, stāv uz taciņas un ar izmisušu skatienu skatās apkārt- Kur pie velna, lai es kāroju savas suņa darīšanas. Tā kā viņa meitene, arī mazās darīšanas sagādā grūtības, šodien jau vairs runa nebija par to, ka slīka kupenās. Viņai kupenas bija 3x augstākas par viņu. Vienu brīdi vienā iekritā tā, ka man viņa pazuda- rakos pa kupenu un meklēju suni.Tā nu viņa nelaimīga taisīja savas lietas uz ietves, un es viņu mierināju un vācu to visu kopā. Nu man sunim krīze iestājusies- jau vairs suniskās lietas kļuvušas nesasniedzamas.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Nokārtošanās

Postby Orchidey » 02 Feb 2010, 19:19

Agrita

Izsmējos :D
bet nju tāds ir tas fakts. Mazajiem sunīšiem it sevišķi meitenēm šobrīd ar nokārtošanos ir riktīga nelaime! Mums taciņa notīrīta smuka,viss samests pa malām. Meja kā parasti lec augšā, bet šoreiz atduras pret kupenu,es viņu uzstutēju aiz dupša, tad viņa kā buldozers rakās pa to sniegu šurpu turpu,grimdama iekšā, sniegs līdz acīm, tad saprata,ka nekāda čurāšana te nesanāks. Leks ārā no tās kupenas, bet jau paspēja tur izrakt bedri, ka jauna kupena priekšā, lec - lec, karpās pa to sniegu - nekā. Kamēr līdu palīgā :) No kupenas ārā tikām, pačurāt nesanāca :twisted:
Image
User avatar
Orchidey
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 28 Jan 2010, 14:44

Re: Nokārtošanās

Postby Linda B. » 03 Feb 2010, 14:31

Labi,ka manai nav ar šo problēmas.Vajadzēs, mēģinās arī šosejas vidū pakakāt :lol: Un nekas,ka mašīna virsū brauc :mrgreen:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Nokārtošanās

Postby paula » 03 Feb 2010, 20:39

Fricim, kā jau vīrietim :D, arī vienalga, kur sav desiņu nolikt-i nemēģina kupenu kalnos kāpt :lol:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Nokārtošanās

Postby Barbariisha » 16 Mar 2010, 08:48

Man ir šitāds ten jautājums.
Manai mazajai ir 5,5 mēn. viņai ļoi nepatīk auksums, kas pašlaik vēl ir aiz loga. :logs: Kad tikko sākām iet ārā, viņa vienu darīšanu darīja ārā, oru ''nesa'' uz mājām :hih: . Tad ''nest'' ārā abas darīšanas, bet mājās autiņam arī kaut kas tika. tad sākās atkusnis un viņa mājās kaut ko darīja tikai, ja bija palikusi un nevarējusi nociesties. bet tagad atkal mīnusiņš klāt un ja izejot ārā visu gandrīz pie durvīm neizdara, tad pēc divām minūtēm staigā uz divām priekšējām.
Man jau liekas, ka ar siltu laiku visas darīšanas tiks pārnestas uz ielu, vai nē? Vai nē, kā Jūs domājat? man jau negribas viņu steidzināt vai mocīt ,ja jau salst, tad jau domas par lietām vairs nav galvā. Īsāk sakot padalieties ar savām domām.
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Nokārtošanās

Postby Sinty » 16 Mar 2010, 13:58

Man vismaz ir tikai viena doma - sunim ir jāiet ārā - nu, ja tik salīgs, ka tagad salst, tad uzvelc kombinezoniņu...
5.5 mēneši jau arī vairs nav 3...
Es gan neatceros, kas Jums bija par suni, bet,šķiet, ka pinčers - tad nu manai Dorai ir pinčerītis draugs, tagad 6 mēneši - viņi abi ziemā pa visiem trakajiem mīnusiem skrēja pa sniegu un dauzījās...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Nokārtošanās

Postby Barbariisha » 22 Mar 2010, 08:42

Sinty, es arī vienmēr esmu uzskatījusi tāpat. Suns ir suns un viņam ir jākārtojas ārā. nekādas kastītes kā kaķiem. :apcelta: Tad jau tas vairs nav suns!!!
Hm, man vēl kāds jautājums par to pašu. :aizsapnojusies:
Kārtīgi ejam ārā, pagājušo nedēļ trīs dienas mājās nebija nevienas čupiņas un peļķītes. Pa brīvdienām, ja sānāk iet gulēt jau ap rīta pusi, tad pirms gulētiešanas mazo izvedu. bet nu čupiņa gadījās. bet it kā lēnām jau ,,visu'' nesam ārā.
Kā Jums liekas vai vajadzētu kaut kā pastimulēt šo procesu, es domāju iešanu prom no autiņa un pilnīgi iet ārā. Vai arī viņa pati tiks ar to galā un beigās atteiksies no autiņa saviem spēkiem. :apstulbis:
Kāda ir Jūsu pieredze šajā jautājumā?
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Nokārtošanās

Postby Sinty » 22 Mar 2010, 09:18

Un atkal es :kanepe:
Es Doru nekādi nestimulēju, pat prātā tas neienāca, jo parasti, cik viņai ir vēl gadījies mājās, tad tas nav noticis manu acu priekšā... Un stāv autiņš mums joprojām, bet nu neizmantojas...
Vispār jau ir tā, ka suns ļoti pierod pie konkrēta laika un dažreiz man jau liekas, ka es zinu labāk par viņu pašu, kad viņai jākārtojas))) Ja vedīsi mazo ārā vienādos laikos, domāju, ka pampers iz viņas dzīves pats no sevis pazudīs ;)
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Nokārtošanās

Postby Barbariisha » 22 Mar 2010, 11:17

Vispār jau tā arī notiek. Ejam vienā laikā. Šerī arī nekad vēl nav gadījies manā acu priekšā. nu, gadās, kad ,,vecākiem'' brīvdienās miedziņš gardāks. :kanepe: bet tad ar vai nu maza pelkite uz autina vai maza kakina. man jau arī liekas, ka nevajag uzspiest. redz, Sinty, cik pēc bildēm noprotu tavai Dorai patīk ziema un sniegs, Šerī uz to visu balto padarīšanu skatās skeptiski, bet tomēr kārtojamies ārā, neskatoties ne uz ko. bet tagad jau mazā ir stāvā sajūsmā, ka ir sausi asfalti pa kuriem skraidīt un uz kuriem pačurāt :chura: . bet zin, kas ir smieklīgi, ka lielajai darīšanai meklēatlikušo sniega vai ledus pleķīti. :hih:
Vai Jums paklāji noņemti vai jau esat uzlikuši atpakaļ?
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Nokārtošanās

Postby Sinty » 22 Mar 2010, 11:53

Barbariisha, paklāji mums ir vietā jau ļoooti sen :) Domāju, ka , ja Tavējā ir pieradusi jau iet ārā vai uz autiņa, tad uz paklāja diez vai mēģinās, kaut gan nekad jau nevar zināt...
Dorai sniegs patīk, tā ir, bet tā nebija... vnk viņa dzīvojās pa āru no pašas mazotnes... Sākumā arī prasījās rokās, negribeja iet, bet pierada ( kas gan cits viņai atliek, ja saimniece tik "nežēlīga" ))) :pilnmeness: )...
Un zini, es par to esmu tik priecīga, tagad vispār nav pretenziju pret laika apstākļiem - sniegputenis, lietus, dubļi, peļķes - viņa ir visurgājēja :kanepe: Un arī izturības ziņā - draugi labradori ir norūdījuši... 2.5 stundas mežā pa sniegu, bet sunim nekas - vēl bumbiņu padod ;)
Un par to sniega pleķīša meklēšanu - manējā šorīt notupās zālē un skatās uz manīm - tipa gaida akceptu, vai te var :kanepe:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Nokārtošanās

Postby Barbariisha » 22 Mar 2010, 13:48

Sinty,
mēs sākām iet ārā, kad mazajai bija ap 3 mēn. un es esmu ļauna saimniece - rokās ni ni. viņa sākumā nesaprata kāpēc tā. Tagad neprasās, bet kad bija aukstāks izejam ārā un mazā pēc iespējas ātrāk nokārto visas darīšanas un skatās uz mani ar ideju: Nu, es visu izdarīju, tagad mēs varam iet mājās?'' :neparliecinats:
Mēs te vienkārši sākām spriest par tiem paklājiem. Varbūt jādara tā, ka uzliek koridorī vai guļamistabā un tā pa istabai?
Šodien pirmo reizi mežā. Mazā šokā tik daudz smaržu, izskatījās Šerī kā bērns, kurš ticis rotaļu veikalā un nevar izvēlēties. :pasmaržo: Man jau liekas, ka viņa izsmaržoja visu mežu. :dejo:
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Nokārtošanās

Postby Sinty » 22 Mar 2010, 13:58

Tad jau Šerī malacis, ka kārtojās un tad mājās, nevis pa taisno atpakaļ :)
Mums gan mežs priekš manis neizbrienams tagad un priekš suņa - baseins... jāpagaida kādu dienu...
Bet par paklājiem, domāju, ka mēģini gan :)
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Nokārtošanās

Postby Barbariisha » 22 Mar 2010, 15:27

Kā var pievienot apakšā to mērleni? :neparliecinats:
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Nokārtošanās

Postby Barbariisha » 06 Apr 2010, 13:11

Man radās jautājums. Mēs katru dienu ejam ārā četras reizes, vai es varu 6 mēn vecu kucēnu radināt pie trīs reizēm? :neparliecinats:
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron