Ziemassvētku atlaides uz professionālu fotosessiju! Скидки!

Various

Ziemassvētku atlaides uz professionālu fotosessiju! Скидки!

Postby ah-studio » 05 Dec 2011, 17:24

Sveiki!
Foto studijā www.ah-studio.eu sākas ziemassvētku atlaides! Tikai decembrī cenas uz visam fotosesijam ir 10% mazāk!

Image

Par mani: mani sauc Anna, es esmu profesionālais fotogrāfs un mana galvenā specializācija - mākslas un eksterjera suņu fotografēšana.

Может быть мы уже знакомы - я часто работаю на выставках собак, поэтому вы могли меня там видеть, а может быть уже и фотографировались у меня =) А теперь у меня есть и собственная студия!

Mūsu studijā jau ir Jaunais Gads ar eglīte, dāvanam un sniegu:

Image

Image

...и много-много идей, которые хочется воплотить в этом месяце!

Protams, kā nav obligati fotografēties tadā anturažā, var arī radīt jūsu izstāžu sunim profesionālu portfolio, kurš ļaus reklamēt audzētavu internetā un presē.

Image

Image

Un izdarīt Jūsu kucēnu brīnišķīgas fotogrāfijas, kuri piesaistīs potenciālu pircēju uzmanību un palīdzēs atrast pašu labāko saimnieku jūsu mazuļiem.

Image

Image

А еще, с любой из полученных фотографий можно заказать различные аксессуары, в том числе магниты на холодильник и брелоки, чтобы они радовали вас каждый день!

Re, kadu atklātne var izdarīt ar Jums un Jūsu bērnu un atsutīt visām draugam un radiniekiem uz Jauno Gadu :)

Image

Vairāk informācijas manā mājaslapā: www.ah-studio.eu

Aicinu Jūs un Jūsu mīļulus uz fotosessiju!
www.ah-studio.eu - professional show dogs & dog shows photographer
meet me at facebook
ah-studio
Baby
Baby

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Dažādi