Suņu audzētāju kalendāri

Various

Suņu audzētāju kalendāri

Postby riki » 07 Jul 2011, 12:55

Veicot mājās revīziju vecajos papīros, atradu 1999-1982 gadu Suņu audzētāju uzziņu kalendārus, kas ir vienas no pirmajām Latvijā izdotajām brošūrām latviešu valodā par suņu šķirnēm. Neceļas roka izmest mistkastē. Man liekās, ka tā ir pat pati pirmā literatūra par suņiem latviešu valodā. Ja kādam interesē suņu audzēšanas vēsture un kāds kolekcionē vēsturiskus materiālus, tad par simbolisku samaksu var dabūt.
riki
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 07 Jul 2011, 12:47

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu audzētāju kalendāri

Postby riki » 29 Jul 2011, 11:45

Tā kā man nav atļauts rakstīt PZ, tad vienīgā iespēja atbildēt cilvēkam, kas šodien par to interesējās, ir šeit.
Nedēļu pēc sludinājuma ielikšanas nebija nekādas intereses un kalendārus kopā ar pagājušā gadsimta 70-to gadu poļu un čehu žurnāliem un vēlāk izdotām krievu grāmatām par dresūru izmestu ārā.
riki
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 07 Jul 2011, 12:47

Re: Suņu audzētāju kalendāri

Postby aerial » 29 Jul 2011, 15:00

riki wrote:Tā kā man nav atļauts rakstīt PZ, tad vienīgā iespēja atbildēt cilvēkam, kas šodien par to interesējās, ir šeit.
Nedēļu pēc sludinājuma ielikšanas nebija nekādas intereses un kalendārus kopā ar pagājušā gadsimta 70-to gadu poļu un čehu žurnāliem un vēlāk izdotām krievu grāmatām par dresūru izmestu ārā.


Nu, ko es varu teikt, skumji un mazliet muļķīgi :( bet laikam nebija lemts...
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Suņu audzētāju kalendāri

Postby Creme de la Creme » 30 Jul 2011, 06:54

Njā...es piem. arī tikai šodien par tiem kalendāriem izlasīju. Tāpat arī zinu cilvēkus kas kolekcionē vecus žurnālus u.tml. Tādām lietām ir vērtība, to nedrīkst tā vienkārši, pēc nedēļas, izmest ārā...Bet nu neko...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads


Return to Dažādi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron