Latvijā ražota pārtika

Various

Latvijā ražota pārtika

Postby Ferre » 29 Jun 2011, 20:08

Veikals „Tirgus Galerija” piedāvā Jums uzklāt galdu no Latvijā ražotiem produktiem. Lai kāds arī būtu Jūsu iecerētais pasākums- bankets, dzimšanas dienas ballīte, prezentācija - „Tirgus Galerija” to padarīs par neaizmirstamu notikumu ar gardiem ēdieniem un lielisku apkalpošanu. Jums būs iespēja no plašā produkcijas klāsta sastādīt gan savai gaumei, gan budžetam atbilstošu ēdienkarti. Piemēram, dažādas kanapē maizītes, siera, gaļas un augļu plates, salātus, īstas mājas tortes u.t.t.
To visu Jūs varat pasūtīt uz vietas šeit „Tirgus Galerijā” vai pa tel. 67297289 un 20390811,20390809. Priekšlikumus pieņemsim pa e-pastu inceina@inbox.lv vai zvanot uz norādītajiem tel.nr.
Kā arī piedāvājam Jums pievest uz mājām Jūsu pasūtītos produktus, kā vienkāršu piegādi mājās.

Tirgus Galerija produkcija
Piena produkti - pasterizēts piens, lauku piens, kefīrs, krējums, jogurts, biezpiens, sviests, dažādi sieri. Piena produktus piegādā PKS „Straupe”, z/s „Celmi”, z/s „Muižgaļi”, A/S „Trikātas siers”, SIA „Mālpils piensaimnieks”, Degoles pienotava, SIA „Līcīši”, A/S „Rīgas piena kombināts”.
• Olas – Vistu olas no z/s „Palsa”, SIA „EkoMako” mājās gatavotas olu nūdeles.
• Gaļas produkti – svaiga (cūkas, liellopa, vistas), žāvējumi, asinsdesa, mājas desa, salami, cīsiņi, sardeles, pēc pasūtījuma marinējam arī šašliku. Piegādātāji z/s „Zemdegas” un SIA „Lēdurgas miesnieks”.
• Augļi un dārzeņi – Visdažādākie dārzeņi, augļi – svaigi un žāvēti, konservēti produkti, dabīgās sulas, sīrupi, ievārījumi. Produkciju piegādā z/s „Rundāles dārznieks”
• Zivis- Nēģi, Store savā sulā, stores ikri, tuncis eļļā un savā sulā
• Kulinārija – kartupeļu pankūkas, pankūkas ar gaļu, sieru, žāvētu gaļu. Salāti – krabju, dārzeņu, mēlīšu, gaļas, pupiņu, rasols.
• Konditoreja - Mājās ceptas kūkas - „Napoleons”, „Draudzība”, „Melnais princis”, eklēri, biezpienmaize, ābolmaize, pīrādziņi u.t.t.
• Kafija un tēja - Augstas kvalitātes maltā un šķīstošā kafija, „Alīdas” cigoriņu kafija, „Rūķīšu tēja”.
• Graudaugu produkti – maizi piegādā SIA „Liepkalni” un SIA „Dona” , milti rīsi, griķi, auzu pārslas, brokastu Musli.
• Eļļas un garšvielas – dažādas garšvielas, eļļas – linsēklu, riekstu, olīvu, rapšu.
• Saldumi un cepumi – SIA „Skrīveru saldumi”, SIA „Liepkalni”
• Alkohols – ekskluzīvi vīni, konjaki, viskiji, liķieri, „Valmiermuižas” alus.

Atbrauciet un apskatieties mūs!

Image
Image
Image
Image
Kūciņas, mmmm....
Image
Image
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Ferre » 29 Jun 2011, 20:12

Atrodamies Rīgā,Stabu ielā 61, veikals Tirgus Galerija!
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Elbe » 30 Jun 2011, 15:11

Emmm... e, bet kurā z/s Latvijā auguši bildē redzamie apelsīni? Tāds ņeskromnijs jautājumiņš?
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Ferre » 06 Jul 2011, 15:23

Elbe wrote:Emmm... e, bet kurā z/s Latvijā auguši bildē redzamie apelsīni? Tāds ņeskromnijs jautājumiņš?


Atbildot uz šo Jūsu uzdoto jautājumu, Jums ir pilnīgi pareiza doma, jā tiešam Latvijā nevaram TIK daudz izaudzēt apelsīnus. Un jā tiešām tie ir ievestie.
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Laura » 06 Jul 2011, 20:58

Vēl pie viena būtu interesanti uzzināt, kurš Latvijā nodarbojas ar krabju audzēšanu pieminētajiem krabju salātiem?
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby vipdu » 07 Jul 2011, 07:44

Nu, bet paši krabju salāti jau taisīti Latvijā. Tāpēc vien, ka pie mums neviens neražo (a varbūt ražo, nezinu) krabju nūjiņas nenozīmē, ka mums jāatsakās no krabju salātiem. Bet par tiem apelsīniem, tas "tik daudz" man radīja jautājumu - tātad Latvijā ir kur audzē apelsīnus un mandarīnus (bildē izskatās, ka arī tie ir). It kā esmu dzirdējusi, ka entuziasti audzē, bet nezināju, ka arī tirgo. Kādi tad ir Latvijas apelsīni pēc garšas? Nav paskābi?
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Elbe » 07 Jul 2011, 10:53

Viči krabju nūjiņas ta kak raz Latvijā taisa, tikai NO KĀ??? un KĀ??? taisa!!! kopš man paskaidroja šos sīkumus, krabju salātus vairs netaisu.
Ir jau labi, ka tāds veikals ir, bet nevajag ar tik milzīgu pompu mālēt cilvēkiem acis ciet ar "Latvijā audzētu/ražotu pārtiku", ja tas ir skaidri redzams, ka tā pati jebkurā bodē pieejamā poļu utt. prece, tajā pašā noformējumā un kvalitātē vien ir
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby vipdu » 07 Jul 2011, 11:16

Bildēs jau tā žāvētā gaļiņa tīri labi izskatās, tāda melnīgsnēja, varbūt pat dabiski žāvēta nevis ar ķīmijām "sakūpināta", bet no bildēm jau ne vienmēr var saprast. Un man vispār tagad ēst gribas tā, ka man viss šobrīd šķiet garšīgs :jautri:
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Torijs » 07 Jul 2011, 21:02

Elbe wrote:Viči krabju nūjiņas ta kak raz Latvijā taisa, tikai NO KĀ??? un KĀ??? taisa!!! kopš man paskaidroja šos sīkumus, krabju salātus vairs netaisu.

Elbe, kas tur ir ar tiem krabjiem? Man ar` tā kā diezgan garšo krabju salāti... lai gan ne ar Viči nūjiņām.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby energy » 07 Jul 2011, 21:42

Elbe, tagad nu klāj vaļā :) Es ar pa retam krabjus uzēdu...vai tiešām ir tik traki?
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby vipdu » 08 Jul 2011, 07:51

Teorētiski tām vajadzētu būt taisītām no zivīm un droši vien plus vēl kā jau lielākajai daļai ēdienu klāt tiek gāzti visādi sū... bet kā tur ir īstenībā nezinu. Par desām jau arī runā, ka tie kas redzējuši kā tās gatavo tās nekad vairs neēd. Bet par to baumu līmeni man ir viens piemērs, kad tām nevar ticēt. Man mamma strādā maizes kombinātā, pati arī vasarās tur mēdzu strādāt, kad skolā mācījos (turklāt es tieši cehā strādāju), tā ka redzēju kas tur notiek ļoti labi. Reiz satiku cilvēku, kurš, nezinot, ka labi pārzinu šī kombināta darbību, sāk man stāstīt, ka tādu un tādu maizi ražo visādos briesmīgos veidos, pats esot redzējis, ka ieslauka no zemes drupačas, kas sakritušas no citām maizēm un praktiski no tā arī cep maizi (viņa arguments, jo tā maize pelēka pēc krāsas). Patiesībā iekārtas ir tik modernas, ka tur no malas neko nevar iemest, viss ir noslēgta sistēma un cilvēks ierauga tikai jau gatavu mīklu. Un tā konkrētā maize ir pelēka tādēļ, ka tai nav likti klāt nekādi garšu, kārsu, konsistenci uzlabotāji un arī miltiem tādi nav klāt un patiesībā tā maize ir viena no veselīgākajām. Bet viens tāds palaiž pļāpu un tiem kas nav redzējuši, tikai dzirdējuši liekas, ka tā arī ir. (neko nestrīdos pilnīgi iespējam ar ar Vici tā arī ir kā runā)
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Ferre » 08 Jul 2011, 18:38

Par to gaļiņu tumšo, tā tiešām ir kupināta.
Bet nu tiekam ļoti interesē krabji un vispārējais, pirms komentējiet vai ņirgājaties par produktiem paši pārliecinaties,kas tur ir un kādi tie ir.
Bet nu jā skaudīgie Latvieši, ko citu varu minēt. Ne jau runa ir par to kas Latvijā audzēts, kas nē, jo ja klients prasa apelsīnu, tad tam tur ir jābūt, tāpat kā vasarā arbūzs. Kādēļ būtu jāiet pa vairākiem veikaliem, ja visu var dabūt vienu viet?

Bet man patīk komentāri :)
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Elbe » 01 Aug 2011, 00:18

Fi! Ja klients vēlas, viņam var piedāvāt visu ko, bet nevajag tik patriotiski zem "audzēts Latvijā" pabāzt to, ko te nu galīgi nevar izaudzēt. Tādēļ arī mans skromninkijs jautājumiņš. Neuzdodiet vēlamo par esošo, ja tāds pats kantoris esat, kā jebkura tirgus būda, tikai smukāk noformēts.

Bet par krabju nūjiņām - jā, redzējusi neesmu, man pašai viņas tīri labi garšoja, bet pēc nostāstiem par to, ko šoferi aizved uz to cehu un ko pēc tam dod ārā, man vairs negribas šo garšu baudīt.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Ferre » 01 Aug 2011, 10:08

Elbe
Kā lasu komentāru, neesi tur vēl bijusi, bet tikai runā.
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby Elbe » 03 Aug 2011, 21:57

Ak jē! Nu, kas tad sunītim asti cels, ja pats necels! Katram savs kantoris tas labākais, bet ražojumu kvalitāte parasti iir zema visam, jo visā sabāž iekšā neadekvātas izejvielas. Un tad nu tikai reizēm darbiniekiem, labi pacenšoties, sanāk kaut kas labs. Un ja krabju nūjiņas taisa no puspuvušām, nez cik reižu atlaidinātām un pārsaldētām 100 gadus vecām zivīm.... Man kaut kā sirdsapziņa neatļauj apēst kaut ko, kas vecuma ziņā pārspēj mani pašu. :pilnmeness:
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Latvijā ražota pārtika

Postby vipdu » 04 Aug 2011, 08:25

Man šī cilvēku panešanās uz baumām nenormāli kaitina :lamajas: (ja Jūs tiešām bijāt blakus un redzējāt savām acīm kā to papuvušo zivi liek tajās nūjiņās un vēl varbūt pati tajā piedalījāties kā uzņēmuma darbinieks, es atvainojos), bet kā jau iepriekš rakstīju baumām ticēt vispār nevar, jo man tieši tā pat stāstīja tāds darbinieks par maizi, ka 100% redzējis tā ir, ka sazin ko gāž iekšā, lai gan zinu, ka tas fiziski nav iespējams ko viņš stāsta, droši vien patiesībā viņš tai iekārtai pat tuvumā nav bijis un strādā labi ja par sētnieku ne cepēju un reizēm noiet garām kādai iekārtas daļai. (protams cita lieta ir ja viņš jau gatavam kukulim kas brauc uz krāsni garām ejot kaut ko uzsviež, bet tā jau ir konkrēta cilvēka ļaunprātība uz konkrētu maizes kukuli, nevis visas produkcijas un kopējās uzņēmuma politikas raksturojums).
Kopumā gribēju pateikt, ka manī vēl ir saglabājies tas (citi teiks naivums) ka ir arī tādi uzņēmumi kur var nopirkt kaut ko labu un ne viss ko mēs bāžam mutē ir vecs (jo tad jau loģiski paliek jautājums, a kur tad viss svaigais paliek?) un patiesībā tur iekšā nemaz nav tas kas rakstīts uz pakas.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia


Return to Dažādi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests