Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

All About Dogs

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Henriete » 23 Apr 2017, 12:47

Alpina wrote: Māte Amerikāņu Stafordšīras terjers ar ciltsrakstiem.



It kā tas kaut ko dotu kucēniem, kuru vecāki nav šķirnes :D
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Magdalena » 23 Apr 2017, 22:10

Suns skaitās SUPER kvalitātes, taču uz krūtīm balti laukumiņi? :huh: Hm, man likās, ka ideālajā variantā to nav vispār...(?) :huh:
https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/deutscher-schaferhund/bfkox.html
Image

Image
User avatar
Magdalena
Baby
Baby
 
Posts: 54
Images: 2
Joined: 02 May 2016, 15:52

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby fedelta » 23 Apr 2017, 22:17

Magdalena wrote:Suns skaitās SUPER kvalitātes, taču uz krūtīm balti laukumiņi? :huh: Hm, man likās, ka ideālajā variantā to nav vispār...(?) :huh:
https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/deutscher-schaferhund/bfkox.html



Mans suns bija ar baltu sviitru un pilnigi melns. Tagad ir rižs ar melnu bez jebkā balta.
Vāciešiem krāsojums mainās, nav teikts, ka tas baltais plankums paliks. Kā arī daudziem ir "sirmās" muguras, citiem pilnīgi melnas.

Lūk :

Colours are black with reddish-brown, brown and yellow to light grey markings; single-coloured black, grey with darker shading, black saddle and mask. Small white marks on chest as well as very light colour on insides are permissible.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Magdalena » 23 Apr 2017, 23:05

fedelta wrote:Vāciešiem krāsojums mainās, nav teikts, ka tas baltais plankums paliks.

Šito es nezināju.

Latvisko standartu skatījos, un tur rakstīts:
"Ir pieļaujami, bet nav vēlami, nelieli balti plankumi uz krūtīm vai loti gaiši plankumi uz ekstremitāšu iekšpuses."
/Es vienkārši par šo domāju attiecībā uz pieminēto super puper kucēnu, tāpēc samulsu. Bet ja jau krāsa var mainīties...
Image

Image
User avatar
Magdalena
Baby
Baby
 
Posts: 54
Images: 2
Joined: 02 May 2016, 15:52

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby fedelta » 23 Apr 2017, 23:27

Magdalena wrote:
fedelta wrote:Vāciešiem krāsojums mainās, nav teikts, ka tas baltais plankums paliks.

Šito es nezināju.

Latvisko standartu skatījos, un tur rakstīts:
"Ir pieļaujami, bet nav vēlami, nelieli balti plankumi uz krūtīm vai loti gaiši plankumi uz ekstremitāšu iekšpuses."
/Es vienkārši par šo domāju attiecībā uz pieminēto super puper kucēnu, tāpēc samulsu. Bet ja jau krāsa var mainīties...



Jā, taču skatoties bildes no VASu izstādēm, arī ar baltu plankumu suņi tiek pie labiem panākumiem. Tāpat noteicošasi arī ir cik balts tas pleķis ir. Jo pelēcīgs drīkst būt.


Kā arī skatoties kādi suńi vinnē pasaules izstādēs, šausmās gribas saķert galvu un bļaut kurā vietā ekspertam ir acis...

Par krāsas maińu ieliktu bildi, taću no telefona tas nesanāk.

BK audzētavai tepat ir blogs,starpcitu, diez vai audzētava ar tādu stāžu melotu par kucēna perspektīvām ;-)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests