Kaa pieradinaat suni braukt automasiinaa?

All About Dogs

Kaa pieradinaat suni braukt automasiinaa?

Postby derianna2018 » 26 Jul 2018, 19:18

Sveiki,

no patversmes pirms 2 menesiem ir panemts suniitis-snaucerterjers. It kaa seniors (7g), bet nu loti dziiveliigi-aktiivs. Dziivojam nedaudz aarpus pilseetas ar ierobezotaam pastaigu iespeejaam. Visas labaas pastaigu vietas (parcins, Skatu laukums ar piegulosajaam meza takaam, vieteejaa pludmaliite utt.) ir apmeeram 10-15 min. auto brauciena attalumaa, taapeec gribi negribi tie iisie parbraucieni ir jaaveic. Probleema taa, ka suncis to laikaa loti streso - acis lielas, ausis lejaa, meele aaraa ar siekalu burbuliisiem. Kameer braucam glaudu un runaaju ar vinu, bet vienalga stress ir liels. Vai ir iespeejams kaut kaa sunim mazinaat stresu no auto, jo tas pastaigas vinam loti patiik?

Paldies jau ieprieksh par padomiem!
derianna2018
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 26 Jul 2018, 19:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kaa pieradinaat suni braukt automasiinaa?

Postby Reksis » 02 Aug 2018, 13:00

Ar kādu auto tu pārvietojies? Vai suns sēž blakus vai bagāžas nodalījumā (atdalīts ar speciālo sietu)? No rakstītā saprotu, ka sēž blakus, taču tas nav labākais variants. Var mēģināt dot gardumiņus uzēst pa ceļam vai pieradināt pakāpeniski - lai pasēž auto, kamer tas stāv uz vietas.
Latvijas kredīts pret automašīnu internetā
Reksis
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 25 Sep 2015, 18:44

Re: Kaa pieradinaat suni braukt automasiinaa?

Postby Bonny Rain » 02 Oct 2018, 08:25

Pamēģini sekojošo: paņem super-duper kārumus savam sunim un iekāpjat mašīnā. Par to sunim kārums. Pasēžat mašīnā, vēl kārums. Izkāpjat ārā. Pēc mirkļa atkal to pašu. Mērķis, lai suns mašīnu asociē ar kaut ko pozitīvu. Sākumā bez braukšanas. Pēc dienas vai pāris dienām šādas darbības, izbrauciet burtiski pārdesmit metrus. Un atkal kārumi sunim. Pavisam īslaicīga uzturēšanās mašīnā. Un palēnām palieliniet mašīnā uzturēšanās ilgumu. Un teorētiski, vajadzētu tai lietai nokārtoties. Lai veicas!
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35


Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron