Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

All About Dogs

Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby Laura » 26 Aug 2013, 14:04

Situācija sekojoša - jaunajā vietā kaimiņš pagadījies suņu nīdējs (arī kaķi viņam nepatīk). Turklāt viņam ir četri bērni (vecumā no 10 gadiem uz leju) un ļoooti kašķīgs temperaments. Interesantākais, ka viņš pats nāk speciāli suņiem virsū (mums nav žoga), izaicina, bet pēc tam pukst, kādi nikni lopi dzīvojot te un viņš vairs nevarot izlaist bērnus laukā uz ceļa. Vienai kundzītei jau viņa dēļ ar policiju darīšanas ir sanākušas (viņai ir liels suns), bet dzīvot viņš traucē pilnīgi visiem. Ko mums ar viņu iesākt, jo šitāda mērkaķa un viņa neaudzināto bērnu dēļ es netaisos suņus visu dienu turēt iespundētus vai pie ķēdes...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby eldberg » 26 Aug 2013, 14:14

a) filmēt pārkāpumus no viņa puses
b) tikt pie žoga
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby Laura » 26 Aug 2013, 14:18

Mūsu gadījumā b) pagaidām nestrādā, jo māja ir 100+ gadus vecs arhitektūras piemineklis, kur katrs sū... ar pieminekļu valdi jāsaskaņo...
Bet par filmēšanu ideja laba! Vēl bija ļoti jautri skatīties, kā viņš uz viena cita kaimiņa fretku blenza - ar patiesu riebumu sejā.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Postby wolf-eyes » 26 Aug 2013, 14:19

Es mainītu dzīves vietu.
Jo slikti kaimiņi, manuprāt, ir viens no sliktākajiem scenārijiem, kāds var atgadīties ar cilvēku.
Jo padomā pati- jau savu rīcību Tu 100% nevari prognozēt, nevari zināt, vai pēc gada tavas domas nebūs mainījušās par kaut kādiem jautājumiem un tt, bet cita cilvēka, turklāt vēl šāda cilvēka rīcību nu tiešām nevar ne prognozēt, ne ietekmēt. Tad atliek akli paļauties (pakļauties) situācijai.
Ja strīdēsies- var būt saasinājumi, nedod Dievs, kaut ko suņiem nodarīs...
Ja nestrīdēsies, tāpat būs saasinājumi, jo situācija tikai briedīs, briedīs, jo šim cilvēkam pēc rakstītā spriežot, nav kur izlikt savas negācijas, viņš vēlas kašķi, nevis no tā izvairīties.
Var mēģināt atklāti, tieši parunāt.
Bet stresa pilna dzīve garantēta.
Man būtu par daudz stresa.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby Creme de la Creme » 26 Aug 2013, 14:21

Jā, nu bez žoga nekā...Par maniem suņiem kaimiņi nesūdzās jo ja kādam arī ir ieķerts (sakost nesakož, bet zilums var palikt...), tad tikai mūsu teritorijā (nav ko iedzērušiem un bez brīdinājuma pie mums nākt...). Mūsu mājai ne tikai iedzēruši kaimiņi, bet arī to suņi iet ar līkumu :kanepe:
Bet ja nopietni - ir jādomā par teritorijas iežogošanu. Jebšu suņi visu laiku jāvaktē. Tāda provocēšana var nelāgi beigties. Kaut vai aiz pašu suņu drošības (nav zināms kas tādam cilvēkam var ienākt prātā. Paņems nākamreiz mietu...)
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby wolf-eyes » 26 Aug 2013, 14:21

eldberg wrote:a) filmēt pārkāpumus no viņa puses

Ideja laba, bet es laikam esmu par bailīgu (miera- mīlošo), lai darītu kaut ko, kas saasina situāciju.
Man šajā situācijā gribētos tālāk prom no tāda cilvēka.
Cilvēks galu galā pats var lemt par savu dzīvi, izvēlēties savu dzīves vietu, kur apkārt ir labi kaimiņi vai tādu nav vispār. Neviens neteica, ka būs viegli, bet vismaz pats vari noteikt savu dzīvi, situāciju.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby Creme de la Creme » 26 Aug 2013, 14:22

Laura wrote:Mūsu gadījumā b) pagaidām nestrādā, jo māja ir 100+ gadus vecs arhitektūras piemineklis, kur katrs sū... ar pieminekļu valdi jāsaskaņo...
Bet par filmēšanu ideja laba! Vēl bija ļoti jautri skatīties, kā viņš uz viena cita kaimiņa fretku blenza - ar patiesu riebumu sejā.

Šito izlasīju tikai pēc sava komentāra...
Sētu arī nedrīkst likt? Pat ne ''pagaidu''?
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby Laura » 26 Aug 2013, 14:26

Tieši pret "pagaidu" sētu viņiem bija vislielākie iebildumi. Vajagot likt kokgriezumiem rotātu (kur bezmaz katrs dēlis maksā xxx naudiņas), noteikta augstuma, platuma utt. Bet runa ir par gandrīz 300 metriem.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby eldberg » 26 Aug 2013, 14:30

Laura wrote: Bet runa ir par gandrīz 300 metriem.

Taisi suņiem voljēru, kamēr neesi klāt lai tos pieskatītu.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby NARDICUM » 26 Aug 2013, 22:26

Radiosēta.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby Creme de la Creme » 27 Aug 2013, 07:45

eldberg wrote:
Laura wrote: Bet runa ir par gandrīz 300 metriem.

Taisi suņiem voljēru, kamēr neesi klāt lai tos pieskatītu.

Arī variants! Turklāt voljērs var būt bez maz pa visu pagalmu :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby julika » 27 Aug 2013, 08:11

wolf-eyes wrote:Cilvēks galu galā pats var lemt par savu dzīvi, izvēlēties savu dzīves vietu, kur apkārt ir labi kaimiņi vai tādu nav vispār. Neviens neteica, ka būs viegli, bet vismaz pats vari noteikt savu dzīvi, situāciju.


Tā ir, bet nekur nav garantijas, ka ar jaunājā vietā neuzrādīsies slikti kaimiņi.

Es, laikam, mēģinātu cilvēcīgi aprunāties ar kaimiņu, sākumā vispār par citu tēmu, naladit kontakt, tā teikt. Un tad jau par suņiem arī var uzprasīt, kāpēc nepatīk, kas par vainu... Varbūt viņam kāda bērnības trauma un tagad viņš domā, ka visi suņi vienādi.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby Eskimo » 27 Aug 2013, 11:21

Julika, nedomaju vis.Te jau izskatas ka kaimins ir ne tikai sunu niidejs,bet vienkarsi vecs iignja,ar pasauli neapmierinats cilveks,un suni tikai to visu padara vel sliktaku,diemzel ir taadi cilveki.
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby Laura » 27 Aug 2013, 11:48

Kaimiņam gadi ir kaut kur tā ap 35, ja kas. Bet suņu nīdējs pamatīgs. Visus āpkārtējos jau ar šito ir nokaitinājis, man vienreiz bļaudams un siekalas apkārt trašķīdams nāca virsū - man augums ap 1,60, viņam pie 1,90 m (sajūtas fantastiskas).
Radiosēta nav variants, jo tā neierobežo pret kaimiņu un viņa ūberkrutajiem bērniem. Suņi jau tāpat nekur ārpus teritorijas neiet, ja šos speciāli nekacina.
Arī vietas maiņa nav variants, jo, ja nebūtu tā mū'dza, nevaru pat iedomāties labāku un mums piemērotāku vietu.
Pēc nelielas apspriedes ģimenē tika nolemts suņiem izveidot kaut ko līdzīgu vistu aplokam ēnas pusē. :kanepe:
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby julika » 27 Aug 2013, 12:04

Eskimo wrote:Julika, nedomaju vis.Te jau izskatas ka kaimins ir ne tikai sunu niidejs,bet vienkarsi vecs iignja,ar pasauli neapmierinats cilveks,un suni tikai to visu padara vel sliktaku,diemzel ir taadi cilveki.

nu jā, tāpēc es arī pateicu, ka mēģinātu sadraudzēties, jo bieži vien šādiem cilvēkiem vienkārši trūkst normālu cilvēcisku attiecību.
jebkurā gadījumā, šeit esošiem ir pieredzes vairāk, nekā man, vienkārši gribēju izteikt savu viedokli :)
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby ruu » 27 Aug 2013, 12:50

Laura wrote:Radiosēta nav variants, jo tā neierobežo pret kaimiņu un viņa ūberkrutajiem bērniem. Suņi jau tāpat nekur ārpus teritorijas neiet, ja šos speciāli nekacina.

Elektriskais gans ir variants kā nodrošināties pret kaimiņu un viņa bērniem :kanepe:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby OrlandoSeaHorse » 27 Aug 2013, 15:34

Ne 35, ne 15 gadi nav šķērslis, lai būt par nīgru veci. Un nevar jau visai pasaulei būt par psihoterapeitu. Ja iedraudzēties, tad nolūkā ar saldu tējiņu pacienāt. Njā. Nesanāks.... Bet elektriskais gans ir laba doma!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby Laura » 27 Aug 2013, 20:14

Man arī patika ideja par elektrisko ganu! Šodien sāka likt improvizētu stikla žogu. (Suns cauri netiks, bet kaimiņš... nelīdīs!)
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby ievish » 28 Aug 2013, 09:25

Vai kaimiņš un viņa bērni lien Tavā īpašumā? Ja jā, vajag filmēt/fotografēt un piedraudēt ar policiju, ka pārkāpj privātīpašuma robežas.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kaimiņš suņu nīdējs. Ko ar viņu iesākt?

Postby ash » 28 Aug 2013, 10:54

man būtu mūžam bail no šāda kaimiņa - diemžēl tuvos rados ir bijis bēdīgs gadījums - ar letālām sekām sunim. :(

es mēģinātu kaut kā aprunāties, noskaidrot, kas tieši netīk un vaktētu suņus, lai tie kaimiņu liek mierā.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron