Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

All About Dogs

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby minchuks » 08 Aug 2013, 09:05

Sympathy wrote:
dresetajs wrote:
Sympathy wrote:Nu mēs dzivojam Cēsis, šeit izsti manuprāt neko nevar, cik es zinu :S


Mūsu biedros ir dzīvojošie Valmierā, Jelgavā utml. Ik pa laiku brauc uz treniņiem, piedalas sacensībās, paraugdemonstrējumos, sporta nometnēs utt. Pie sevis majās trenējas patstavīgi jo ir saņemti uzdevumi un padomi no trenera un jā, izbraukat regulāri varbūt nereāli... Ja ir cilvēku vēlme vienmēr var organizēt kādus treniņus vai seminārus - piemēram, bija daži treniņi paklausībā un frisbijā Liepājā, paklausībā Aluksnē, frisbijā Jelgavā, meklēšanas-glābšanas dienesta treniņš Jēkabpilī... 18.08. notiks Obedience un frisbija sacensības Limbažos, 11.05. notika Obedience eksāmens Ķekavā - ja cilveki nevar atbraukt pie mums mēs braucam pie viņiem, bet tikai un vienīgi ja ir vēlme un pieprasījums!

Visiem kas sež un sūdzas ka nekas nenotiek - cik reize jūs palūdzat LKF Mācību komisiju kaut ko organizēt pie jums? (un tas IR viens no iemesliem būt kāda no LKF klubu biedros!) Cik bieži jūs pasaucāt kādu no LV instruktoriem ar semināru, nodarbību? 8-)


Ne es sēžu ne sūdzos, vienkārši atbildu uz doto jautājumu. Atzīsim, ka braukt speciali uz nodarbībam uz citu pilsētu ne visiem ir pa kabatai un iespējams, tapēc ir jauki ja kautkas notiek savā pilsētā. Sanāk ja es kautko vēlos man jātērē 20 ls ceļā uz Rīgu, Liepāju utt + jamaksā par nodabību min 5ls 1x? Un vel var teikt kapēc es itkā sūdzos? :kompisbietee: Ne viss vienmēr ir atkarīgs no gribas un velmes vien.. un nezinu vai obedience un frizbiju es varu iemācīt viena pati savam sunim lai pectam piedalītos sacensībās.



Pilnīgi piekrītu. Es arī esmu no Cēsīm, nu nav šeit nekā tāda kur ar suni darboties, labi ir kkāda suņu skoliņa bet to daudzi komentē kā sliktu, ka var tik sabojāt suni utt (lai atvaino skoliņas apmeklētāji un rīkotāji :jaut: ), tā ir, ka ja nav mašīnas tad izbraukāt nav pārāk reāli, jo sabiedriskajā transportā ar suni jau nebrauksi (šeit domāju autobusu). Lai uzrīkotu kko šeit pat ir vajadzīga liela uzņēmība, kuras nereti daudziem nav. Skumji bet patiesība. :(
minchuks
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 30 Dec 2012, 22:21

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby eldberg » 08 Aug 2013, 09:28

minchuks wrote:Pilnīgi piekrītu. Es arī esmu no Cēsīm, nu nav šeit nekā tāda kur ar suni darboties, labi ir kkāda suņu skoliņa bet to daudzi komentē kā sliktu, ka var tik sabojāt suni utt (lai atvaino skoliņas apmeklētāji un rīkotāji :jaut: ), tā ir, ka ja nav mašīnas tad izbraukāt nav pārāk reāli, jo sabiedriskajā transportā ar suni jau nebrauksi (šeit domāju autobusu). Lai uzrīkotu kko šeit pat ir vajadzīga liela uzņēmība, kuras nereti daudziem nav. Skumji bet patiesība. :(

Tā ir gaušanās. rezumē: tavā pilsētā nav kur un nav ko pat ja grib?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby eldberg » 08 Aug 2013, 09:30

ceturtdiena6 wrote:Teiksiet - piedalies kamaniņās... Bet cik mans 25 cm suns noskries reāli nezinu... skriet piedalīšanās pēc var

Neteiksim. Bet ja piedalīsieties priecāsimies (mazākais kas mums ir skrējis ir toiterjers (kanikorsā) un bīgli.
Katrai šķirnei ir kaut kas derīgs. Katrai!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby minchuks » 08 Aug 2013, 10:02

eldberg wrote:
minchuks wrote:Pilnīgi piekrītu. Es arī esmu no Cēsīm, nu nav šeit nekā tāda kur ar suni darboties, labi ir kkāda suņu skoliņa bet to daudzi komentē kā sliktu, ka var tik sabojāt suni utt (lai atvaino skoliņas apmeklētāji un rīkotāji :jaut: ), tā ir, ka ja nav mašīnas tad izbraukāt nav pārāk reāli, jo sabiedriskajā transportā ar suni jau nebrauksi (šeit domāju autobusu). Lai uzrīkotu kko šeit pat ir vajadzīga liela uzņēmība, kuras nereti daudziem nav. Skumji bet patiesība. :(

Tā ir gaušanās. rezumē: tavā pilsētā nav kur un nav ko pat ja grib?



Gan jau ja kāds rīkotu būtu ko darīt, bet ja nerīko kam ir gadiem ilga pieredze, kur tad nu tāds "zaļš" suņinieks kā es, kas neko nezin par sacensībām, nolikumien, vajadzīgajām lietām un visām citām lietām. Domā ka ja es tagat sāktu kko organizēt kāds mani ņemtu par pilnu? turklāt nav teikts ka saorganizēto visu pareizi, laigan cenšsos izglītoties visā tajā ko ar suni var darīt kopā.
minchuks
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 30 Dec 2012, 22:21

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby minchuks » 08 Aug 2013, 10:05

Turklāt šeit jautā KAS NEPIECIEŠAMS LAI TU PIEDALĪTOS SACENSĪBĀS nevis kas nepieciešams vai kapēc neko pats nerīkojiet. Man nepieciešamas būtu sacensības mūsu pilsētā, tad piedalītos. Visa problēma. :kanepe:
minchuks
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 30 Dec 2012, 22:21

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby peecis » 08 Aug 2013, 10:11

ceturtdiena6 wrote:...
Es teikšu godīgi - varat apmētāt ar tomātiem, bet sacensībās nepiedalos, jo negribu tērēt savas abas brīvdienas, lai pusi dienas nosēdētu rindā gaidot savu kārtu, mēģinot uzmundrināt suni, lai uz starta brīdi šis būtu gatavs un īpaši vasarā kaut ko darīt - manējam ne pārāk gribās, varbūt neprotu piedabūt, lai mans suns mani 100% uz vārda klausa, bet nu neēsam vasarā gatavi skriet, lēkt vai vēl kaut ko pluss 30 grādos :grr: Tāpēc variet mani saukt par slinku, taču es labāk tās brīvdienas izmantoju nevis gaidot savu kārtu, braucot kaut kur entos km uz pasākuma vietu, bet izvēlos ar suņiem atpūsties pie ūdens vai iejūgt blakus divritenim vakarā izbraukāt par mežu - tas patīk gan man, gan sunim. ....

ja, šis arī ir arguments - laiku, ko notērē braucot uz/no pasākumu un gaidot, var pavadīt lietderīgāk, tāpēc šādi pasākumi interesē tik 2-4 reizes gadā.

Ideāla ir orientēšanās sacensību "magnēts" shēma - starts atvērts 16:00 līdz 19:30, finišs tiek slēgts 21:00 - katrs aizbrauc sev vēlamā laikā un gandrīz bez gaidīšanas startē, papildus tam sacensības notiek darba dienās, nevis vērtīgajās brīvdienās :)
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby eldberg » 08 Aug 2013, 11:00

ceturtdiena6 wrote:bet sacensībās nepiedalos, jo negribu tērēt savas abas brīvdienas, lai pusi dienas nosēdētu rindā gaidot savu kārtu

mmm.. abas dienas ir reti reti kur. Viena diena ir ok? un tev garantēts laika koridors startam?

ceturtdiena6 wrote: Suņu sports kā jebkurš cits ir smags un laika prasošs darbs, lai ar to nodarbotos, tas ir reāli jāvēlās. Es ar savu laika trūkumu nevaru to atļauties un labprātīgāk priecājos par citiem, kuriem tas tiešām ir kaut kas vairāk par hobiju - tā jau ir sirdslieta un svarīga dzīves daļa.

nav runa par tuvu profesionālo sportu TIKAI. bet par JEBKĀDĀM sacensībām. Sanākšanu parkā lai sacenstos uz rezultātu kaut vai.

peecis wrote:ja, šis arī ir arguments - laiku, ko notērē braucot uz/no pasākumu un gaidot, var pavadīt lietderīgāk, tāpēc šādi pasākumi interesē tik 2-4 reizes gadā.

Nu 2-4 reizes gadā ar nav slikti!

peecis wrote: Ideāla ir orientēšanās sacensību "magnēts" shēma - starts atvērts 16:00 līdz 19:30, finišs tiek slēgts 21:00 - katrs aizbrauc sev vēlamā laikā un gandrīz bez gaidīšanas startē, papildus tam sacensības notiek darba dienās, nevis vērtīgajās brīvdienās :)

Daļā sportu to var pielietot, daļā nē. Bet būs par šo to jāapdomā, kā pielietot to suņu sportā.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Imagine » 09 Aug 2013, 23:03

Jāsaka, kā vienam diskusijas dalībniekam pirms manis - vajadzētu citu suni, jo manējais ir par vecu. Gribētos atgriezties pie adžiliti, gribētos pamēģināt obedience, glābšanu uz ūdens un citus suņu sporta veidus, taču viņa jau mierīgu pastaigu laikā ļoti nogurst, tāpēc likt viņai darīt vēl kaut ko tikai tāpēc, ka man gribas, nebūtu pareizi. Visi suņi sacensībās piedalīties nevar.

Taču pirms gada, diviem, kad vien bija iespēja, kopā skrējām "Magnētā". Suns laimīgs, ka ticis mežā un pati, ka ir kompānija. Turklāt distance katru reizi ir cita, tāpēc ir azarts skriet. Ārzemēs orientēšanos kopā ar suni sauc par "caniteering" (cik tas ir oficiāli, nezinu) un, ja vien būtu bijusi iespēja lielajās sacensībās kopā ar savu četrkājaino draugu startēt, tad būtu to labprāt darījusi.

Attiecībā uz kamanu suņu sportu - ja godīgi, "apošņājos" un man vēl ne reizi nav izdevies noskaidort to, kā tad īsti ir pareizi suni mācīt.
Konkrēti interesēja kanikross, taču pēc vienas reizes, kurā pabiju kamanu suņu "koptreniņā", iespaids nebija labs. Bars satracinātu un uzkurinātu suņu, kurus īsajā distancē nodzen, līdz tie krīt gar zemi, un neviens tev kā iesācējam ne kaut ko stāsta, ne paskaidro, tikai ieliek tavu suni pajūgā un pēc tam tādu nodzītu atdod atpakaļ. Man bez metodes ir ļoti grūti strādāt, tāpēc uz šo momentu, lai arī aprīkojums mājās stāv, šo sporta veidu esmu atstājusi citam laikam.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Aqua » 09 Aug 2013, 23:43

Gribētos tuvāk Jūrmalai Adžilitī trenniņus. Iespējamie rajoni: Jūrmala, Iļģuciems, Āgenskalns, Zolitūde.
User avatar
Aqua
Baby
Baby
 
Posts: 69
Images: 0
Joined: 25 Mar 2012, 00:40
Location: Latvija

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Demiana » 12 Aug 2013, 10:52

Man ļoti pietrūkst vienkāršu, nesportisku saietu ar suņiem. Ļoti patika Mans draugs rīkotās nometnes. Divas diennaktis gan es nebūtu gatava veltīt pasākumam, kā tas bija 2007, 2008 gadā, bet vienas dienas pasākums kura nobeigums piemēram- nakts pārbaudījums ir lielisks veids kā vismaz izmēģināt savus spēkus, ar puslīdz paklausīgu suni. Nekā īpaši sarežģīta, vai vismaz bija izvēles iespējas kurā līmenī piedalīties.

Pašlaik tiek rīkoti tematiskie pasākumi (BH, Argo) arī jauki, bet tas nepavisam nemotivē piedalīties "aizsūnējušos" saimniekus un suņus, vismaz man tā šķiet.
Vēl šādos pasākumos gribētos piemēram labākas cenas ja piedalies vairākās disciplīnās, piemēram izej vienu, piemēram pa 5 Ls, un sagribās vēl vienu, pie "kases" samaksā jau 3 Ls, pie nākamās disciplīnas jau piemēram 2 Ls utt.

Uz doto brīdi nav neviena pasākuma, kuru būtu vēlēšanās apmeklēt.

Ļoti iepriecināja Reto izstādes laika pieejamā stafete, pat ļoti biklo suņu saimnieki izgāju. Cilvēkam bija lielāks prieks par stafeti, nekā par izstādi!

Ļoti novēloti parādās info par plānotajiem pasākumiem, nolikums zināms tikai pasākuma dienā. Kā pierīgas iedzīvotāju pasākuma vietas apmierina.

Faktu konstatācija: fantastisku darbu veic Talsu kinoloģiskais klubs, viņiem ir daudz nopietnu sportisku pasākumu, BET ja Jūs zinātu cik daudz nelielu pasākumu viņi paveic vēl bez sporta ;)
Last edited by Demiana on 12 Aug 2013, 11:05, edited 1 time in total.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Kurzemnieks » 12 Aug 2013, 11:01

Aizkraukle arī viena no pilsētam kur nekā nav suņiem un viņu saimniekiem domāta.
Kur te runāt par sporta veidiem ja pat pasatigu laukuma īsta nav!
Mans Ldz puiks domāju ka labprāt skrietu un man ar tas nāktu tikai par labu, bet gribas to visu iemācīties pareizi darīt. :(
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby BaibaB » 12 Aug 2013, 15:23

lai piedalītos sacensībās, vispirms jāiziet apmācības kurss...
kamanas man atkrīt - ziema riebjas. labprāt ar saviem suņiem darbotos pitch&go, bet viņi neskrien pēc aporta (jau citu piesauktais - vajag sākuma posmu ar zinošu instruktoru). labprāt darbotos agility, bet kaut kā ar izbraukāšanu uz laukumu man ir problēmas. pašai nav auto, un nevar vienmēr braukt ar pixy. gribēju iet uz obedience, bet instruktore, pie kuras gribēju iet, man 2x neatbildēja uz vēstulēm, kuras viņai sūtīju. pie viņas man bija izdevīgi nokļūt gan ar transportu, gan piedāvātie laiki atbilda manām iespējām, diemžēl...
šausmīgi patika falšais zaķis pie Korland Rein, bet atkal izbraukāšana.
zinu, ka atrunas, atrunas. tomēr ērtums, tuvums arī ir svarīgs, lai nodarbotos ar suni. manā gadījumā man pat nebūtu svarīgas sacensības, bet tieši regulārais ikdienas darbs. taču pēc garas darba dienas gribas, lai tas notiek manā pilsētā, lai varu ar suni aizstaigāt līdz nodarbibu vietai, nevis nemitīgi lauzīt galvu par transportu, laiku sabīdīšanu u.t.t.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Creme de la Creme » 13 Aug 2013, 14:48

BaibaB wrote:, bet instruktore, pie kuras gribēju iet, man 2x neatbildēja uz vēstulēm, kuras viņai sūtīju. pie viņas man bija izdevīgi nokļūt gan ar transportu, gan piedāvātie laiki atbilda manām iespējām, diemžēl...

Varbūt vajadzēja pamēģināt piezvanīt? :stiligs2:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby fedelta » 13 Aug 2013, 22:11

Principā mans suns varētu piedalīties gandrīz visās no šīm sacensībām, bet lieta tāda, ka pilsētā, kurā es dzīvoju šādu sacensību nav, tādēļ ar bumbiņas, šķīvīšu ķeršanu un vakara krosiņu nodarbojos ar savu suni divatā - sava un suņa prieka labad. :)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Uldze » 14 Aug 2013, 10:04

Galīgi nemaz nav tā, ka trenēties var tikai Rīgā, mūsējie (kamanu suņi) ir arī Saldū, Ādažos, Jelgavā, Siguldā.. visu ģeogrāfiju pat noteikti nezināšu nosaukt. Cēsīs ir un notiek, no Maija no Cēsīm ar savu bezsķirnes mīluli uzrāda labus rezultātus baikdžoringā (suns velk velosipēdistu) un vēl viens puisis ar to pašu suni, bet citās sacensībās ar no Rīdziniekiem aizlienētu ir piedalījies kanikrosā (skrējējs ar suni). Un kas galvenais viņi visi trenējās tur pat savās Cēsīs.
Man liekas, ka reizēm cilvēki šai sakarā pārāk nopietni uztver vārdu sports. Lielākā daļa mēs neesam nemaz tik pieredzējuši, stipri un pilnīgi nemaz augstprātīgi. Vismaz man un maniem draugiem sacensības ielāko ties ir iemesls satikties, aprunāties, ietusēt. :)
Uldze
Baby
Baby
 
Posts: 46
Joined: 07 Nov 2012, 09:58

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby eldberg » 14 Aug 2013, 10:18

Daudz iespaidu, kas kam traucē. Mēģināšu apkopot!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby eldberg » 14 Aug 2013, 10:36

Admin: posts pārcelts uz vispārīgo diskusiju telpu par kamanu suņiem: viewtopic.php?f=28&t=3746#p174257
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby dobermanis » 16 Aug 2013, 11:54

Jebkāds suņu sports ir tikai apsveicams, taču pie mums ļoti bieži aktivitātēm traucē arī suņinieku dalīšana mūsējos un citos, svešos, nepareizos, disidentos utt..
Es uzskatu, ka sports ir tas , kam būtu jāvieno visi suņinieki, bet kā gan ir realitātē ? Ja esi "brīvmākslinieks"vai arī esi sadarbībā ar kādu no "nepareizajiem" klubiem, biedrībām, tā automātiski esi izslēgts no piedalīšanās daudzos, jo daudzos pasākumos, kuri saistīti ar zināmas organizācijas vārdu . Arī šīs organizācijas biedriem ir kategoriski noliegts piedalīties svešos pasākumos. Vai tas šķiet pareizi ?
Kas gan slikts var notikt, ja piedalās jebkurš sportot gribētājs, kurš ir iepazinies ar nolikumiem, noteikumiem utt., piekrīt organizētāju prasībām un spēj izpildīt kāda no sporta veidu disciplīnām ? Lieciet kaut vai lielāku samaksu par piedalīšanos, bet neliedziet piedalīties .... Kursu maksa gan svešajiem uz pusi lielāka ...
Nu tā klusas manas pārdomas .......
User avatar
dobermanis
Baby
Baby
 
Posts: 88
Joined: 15 Apr 2010, 16:08
Location: Latvia/Estonia

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby eldberg » 16 Aug 2013, 12:32

dobermanis wrote:Jebkāds suņu sports ir tikai apsveicams, taču pie mums ļoti bieži aktivitātēm traucē arī suņinieku dalīšana mūsējos un citos, svešos, nepareizos, disidentos utt..
Es uzskatu, ka sports ir tas , kam būtu jāvieno visi suņinieki, bet kā gan ir realitātē ? Ja esi "brīvmākslinieks"vai arī esi sadarbībā ar kādu no "nepareizajiem" klubiem, biedrībām, tā automātiski esi izslēgts no piedalīšanās daudzos, jo daudzos pasākumos, kuri saistīti ar zināmas organizācijas vārdu . Arī šīs organizācijas biedriem ir kategoriski noliegts piedalīties svešos pasākumos. Vai tas šķiet pareizi ?
Kas gan slikts var notikt, ja piedalās jebkurš sportot gribētājs, kurš ir iepazinies ar nolikumiem, noteikumiem utt., piekrīt organizētāju prasībām un spēj izpildīt kāda no sporta veidu disciplīnām ? Lieciet kaut vai lielāku samaksu par piedalīšanos, bet neliedziet piedalīties .... Kursu maksa gan svešajiem uz pusi lielāka ...
Nu tā klusas manas pārdomas .......

+1
Problēma ir tikai vienam cilvēkam, kam ar sportu nav nekāda sakara.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Sympathy » 17 Aug 2013, 12:57

Uldze wrote:Galīgi nemaz nav tā, ka trenēties var tikai Rīgā, mūsējie (kamanu suņi) ir arī Saldū, Ādažos, Jelgavā, Siguldā.. visu ģeogrāfiju pat noteikti nezināšu nosaukt. Cēsīs ir un notiek, no Maija no Cēsīm ar savu bezsķirnes mīluli uzrāda labus rezultātus baikdžoringā (suns velk velosipēdistu) un vēl viens puisis ar to pašu suni, bet citās sacensībās ar no Rīdziniekiem aizlienētu ir piedalījies kanikrosā (skrējējs ar suni). Un kas galvenais viņi visi trenējās tur pat savās Cēsīs.
Man liekas, ka reizēm cilvēki šai sakarā pārāk nopietni uztver vārdu sports. Lielākā daļa mēs neesam nemaz tik pieredzējuši, stipri un pilnīgi nemaz augstprātīgi. Vismaz man un maniem draugiem sacensības ielāko ties ir iemesls satikties, aprunāties, ietusēt. :)

šos cilvēkus zinu, jo ar Maiju draudzejos , kā arī ar Aleksi. Bet viss notiek pašmācību ceļā, un diemžēl man un manam mīlulim baikjorings neder. Kuru daļu cilvēlki nesaprot, ka grūti kautkur piedalīties, neapgūstot šo sportu kaut mazliet pirms sacensībām? Nav kas šeit trenē, nu ticiet man, es šeit dzivoju, bet sajūta ka citi visu zin labāk...
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests