Kinoloģijas kursi Online ?!!

All About Dogs

Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby murkata » 02 Apr 2013, 11:15

Lūk mans ierosinājums LKF:

Mācību zālē, kur norisinās LKF rīkotie Kinoloģijas kursi, uzstādīt video kameru un mikrofonu, kursus pārraidīt ar Skype starpniecību, ieskaites rīkojot kā arī klātienes studentiem. ļoti progresīvi būtu ierakstīt lekcijas unpārdot CD ar kuru!!! es pirktu, kā papildu mateirālu, ja nu nav sanācis noklausīties skype lekciju.

tas ļautu arī cilvēkiem no reģioniem mācīties kinoloģijas kursos un iegūt apliecības.
tas sekmētu audzēšanas/turēšanas kultūras atistību Latvijā kopumā :)
ļautu pilnveidoties aktīvajiem suņiniekiem ;)


Paldies, ka izlasījāt!
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby LindaS » 02 Apr 2013, 12:27

Ja šādu CD iemet torrentos pēc tam un sanāk par brīvu kopijas visiem. Tas nozīmē,ka nākamgad neviens reāli nenoklausās lekcijas(nemaksā tos 100 Ls) bet mājās noklausās pilnu kursu no torrenta,un ja grib- atnāk nokārto ieskaiti. Protams var uztaisīt,ka ieskaite ir obligāta un par to jāmaksā tie 100 Ls galā,kaut nenāc uz nodarbībām- tad arī neviens nenāks. Ja apmeklējums ir obligāts- tad nav jēgas attālinātai apmācībai,jo tāpat jāsēž tai laikā piekaltai pie datora.
Vienu gadu šis projekts darbosies,pēc tam lektoriem vairs nebūs darba.
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby LindaS » 02 Apr 2013, 14:09

Vienīgi labi būtu piem. LKF suņu īpašniekiem- dot ievērojamu atlaidi,jo mēs jau maksājam tos 20 Ls gadā vai cik tur kurš maksā(es sen neesmu maksājusi :ninja: ) ,un tas būtu noderīgi protams. Var piedāvāt audzētavām LIELAS atlaides, vai tml... nu līdzīgi kā tagad uztaisīja labturības kursus obligātus pirms metiena pārdošanas, tā varēja bez maz kinologu kursus tādus uztaisīt.
Vēl variants- caur skype reizi mēnesī piedāvāt vnk kursus,lektorus par tēmu.... par tiem ņemot kādi 5 Ls.Tad sapulcēties var ļoti daudz cilvēku(skaipā) un visi būtu apmierināti,jo domāju ka ja kursi nenotiek visu dienu- pat ļoti ieinteresēts audzētājs apsvērs izdevīgumu atbraukt 200 km,lai noklausītos 1-2 h garu lekciju. Pati esmu Eiropā piedalījusies ļoti daudzās šāda veida konferencēs un to pluss ir,ja dalībnieki atrodas dažādās valstīs/attālinātās vietās un norises ilgums ir 2-3 h maksimums. Garākām lekcijām jāizvēlas klātiene, jo tad paredz diskusijas un daudzos jautājumus,kas jāapspriež tad ir grūtības "savākt" aizpļāpājušos publiku,
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby Creme de la Creme » 02 Apr 2013, 14:23

LindaS wrote:Vienīgi labi būtu piem. LKF suņu īpašniekiem- dot ievērojamu atlaidi,jo mēs jau maksājam tos 20 Ls gadā vai cik tur kurš maksā(es sen neesmu maksājusi :ninja: ) ,un tas būtu noderīgi protams. Var piedāvāt audzētavām LIELAS atlaides, vai tml... nu līdzīgi kā tagad uztaisīja labturības kursus obligātus pirms metiena pārdošanas, tā varēja bez maz kinologu kursus tādus uztaisīt.
Vēl variants- caur skype reizi mēnesī piedāvāt vnk kursus,lektorus par tēmu.... par tiem ņemot kādi 5 Ls.Tad sapulcēties var ļoti daudz cilvēku(skaipā) un visi būtu apmierināti,jo domāju ka ja kursi nenotiek visu dienu- pat ļoti ieinteresēts audzētājs apsvērs izdevīgumu atbraukt 200 km,lai noklausītos 1-2 h garu lekciju. Pati esmu Eiropā piedalījusies ļoti daudzās šāda veida konferencēs un to pluss ir,ja dalībnieki atrodas dažādās valstīs/attālinātās vietās un norises ilgums ir 2-3 h maksimums. Garākām lekcijām jāizvēlas klātiene, jo tad paredz diskusijas un daudzos jautājumus,kas jāapspriež tad ir grūtības "savākt" aizpļāpājušos publiku,

Tās biedra naudas iekasē klubs nevis LKF. :sarkstosa: Cik zinu, tad kursi LKF klubu biedriem vienmēr bija lētāki. Agrāk bija iespēja mācīties neklātienē...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby tanaya » 02 Apr 2013, 14:29

Nu, par tiem lieliem kinoloģiskiem kursiem.
Lekcijas notiek 2 reize nedēļā. Ja savāksies 2 cilvki no vienas tālas pilsētas, var sarunāt, ka katrs brauks reizi nedēļā, un pēc tām dalīties konspektiem.
Par pārējiem īsiem kursiem - var palūgt draugus, kuri uz tiem ies, ierakstīt diktofonā.
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby Nora » 02 Apr 2013, 15:16

Ehh, pasaki, kas man jādara, un es pateikšu, kāpēc es to nevaru

Ideja par attālinātiem kursiem / neklātieni ĻOTI laba, tehniskie jautājumi (un drošība / aizsardzība) arī mūsdienās ir atrisināmi. Tik vien, ka būtu vajadzīga par mācībām atbildīgo ieinteresētība. Ir cilvēki, kas, pat nedzīvojot pārāk tālu no Rīgas, nevar divus vakarus nedēļā atrasties kursos, pie labākās gribas nevar, jo darba režīms cits. Tā būtu laba iespēja - atrast risinājumu arī viņiem, par ko turklāt iespējams papildus naudu iekasēt. Ja uz mācību kanālu paplašināšanu iet augstskolas ar xxx mācību programmām, tad tas tiešām varētu būt iespējams arī vienā programmā. Būtu reāli palīdzīgi! - protams, ar klātienes pārbaudījumiem, "sesiju"... Es par.
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby ingucel » 03 Apr 2013, 08:57

tanaya wrote:Nu, par tiem lieliem kinoloģiskiem kursiem.
Lekcijas notiek 2 reize nedēļā. Ja savāksies 2 cilvki no vienas tālas pilsētas, var sarunāt, ka katrs brauks reizi nedēļā, un pēc tām dalīties konspektiem.
Par pārējiem īsiem kursiem - var palūgt draugus, kuri uz tiem ies, ierakstīt diktofonā.

Ne vienmēr var savakties 2 cilveki...un bez lielām pilsētām ir vēl lauki/pagasti. Konkreti man viens brauciens(benzīns) uz Rīgu izmaksā 20Ls....mēnesī tie jau ir 160Ls par benzīnu vien.... tā ka ierosinajums par attālināto apmācību ir super!
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby murkata » 03 Apr 2013, 10:27

LindaS wrote:Vienīgi labi būtu piem. LKF suņu īpašniekiem- dot ievērojamu atlaidi,jo mēs jau maksājam tos 20 Ls gadā vai cik tur kurš maksā(es sen neesmu maksājusi :ninja: ) ,un tas būtu noderīgi protams. Var piedāvāt audzētavām LIELAS atlaides, vai tml... nu līdzīgi kā tagad uztaisīja labturības kursus obligātus pirms metiena pārdošanas, tā varēja bez maz kinologu kursus tādus uztaisīt.
Vēl variants- caur skype reizi mēnesī piedāvāt vnk kursus,lektorus par tēmu.... par tiem ņemot kādi 5 Ls.Tad sapulcēties var ļoti daudz cilvēku(skaipā) un visi būtu apmierināti,jo domāju ka ja kursi nenotiek visu dienu- pat ļoti ieinteresēts audzētājs apsvērs izdevīgumu atbraukt 200 km,lai noklausītos 1-2 h garu lekciju. Pati esmu Eiropā piedalījusies ļoti daudzās šāda veida konferencēs un to pluss ir,ja dalībnieki atrodas dažādās valstīs/attālinātās vietās un norises ilgums ir 2-3 h maksimums. Garākām lekcijām jāizvēlas klātiene, jo tad paredz diskusijas un daudzos jautājumus,kas jāapspriež tad ir grūtības "savākt" aizpļāpājušos publiku,


skype ir iespēja uzdot jautājumus, vai ne?
bet tas tā, tehniski
...

par diskiem. ok, taisnība vien ir, ja jau var uzhakot ļoti nopietni aizsargātas mikrosoft programmas, ko tad tādu ieraisktu nenokopēt?!... labi, tad skype lekcijas un nopietna maksa par eksāmeniem!
iespējams, ka tās ir manas problēmas, ka man nav lieku 120 latu braukšanai katru mēnesi, bet vai gan nebūtu jādomā par visiem, kuri vēlas mācīties ?
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby murkata » 03 Apr 2013, 10:32

ingucel wrote:Ne vienmēr var savakties 2 cilveki...un bez lielām pilsētām ir vēl lauki/pagasti. Konkreti man viens brauciens(benzīns) uz Rīgu izmaksā 20Ls....mēnesī tie jau ir 160Ls par benzīnu vien.... tā ka ierosinajums par attālināto apmācību ir super!


man no Liepājas tie būs 30 lati nedēļā. es nesēžu mājās, bagātam vīram uz kakla, pie tam, man ir bērni, māja, suņi, skolas un sazin vēl kas... es saprotu, teicienu ja cilvēks grib, tad var, bet es jau tā ļoti daudz ko VARU un tas ir paņēmis teju visu manu laiku. nerunājot par līdzekļiem.
es gribu mācīties ONLainĀ! un esmu gatava maksāt un braukt uz sessijām, bet ne divas reizes nedēļā pa vakariem! cikos es būšu mājās, lai nākamajā dienā dotos uz darbu? kas uzņemsies manus pienājkumus pa to aliku, kad esmu Rīgā? man ceļam vajadzēs 6 stundas vien!!! divas reizes nedēļā?.. not real
apvienosimies, lūgsim, prasīsim! var būt ne šogad, ņemot vērā situāciju, bet uz nākamo mācību gadu gan varētu!
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby LindaS » 03 Apr 2013, 10:47

Jā,webināra iespējas mūsdienās ir gana plašas vajadzīgs tikai cilvēks no LKF,kas uzņemotos tehniski to visu uzrīkot un saorganizēt. Tad laba iespēja būtu rīkot webinārus BEZ ieraksta iespējas, ja lekcija tiek noklausīta- atzīmeti dalībnieki un viss. Esi nokavējis atnākt pie datora- čuš!, arī parastajos kursos ir izdales materiāli un var lasīt tos, vai arī pievienoties citai plūsmai,kad ir atkārtotā lekcija. Man bieži sūta webnāru uzaicinājumus par dažādām vet tēmām no ārvalstīm- kad pieaicināts lektors,tu sēdi un klausies un viss. Nekādi ieraksti.
Par skype - tur video konferenci nevar uzturēt ar vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi visiem par to nemaksājot tā saucamo SkypePremium, bet ir citas webināru iespējas- daudz inteliģentākas. Un tajos arī var uzdot jautājumus, pacelt virtuālo rociņu(lai pieprasītu sev vārdu),ir sanāksmes vadītājs,kurš kūrē kuram tiek dots vārds....skaipā visi runās viens caur otru.
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby murkata » 03 Apr 2013, 10:49

nu re, tātad risinājums IR!
kā var;ētu saorganizēt kolektīvu un oficiālu pieprasījumu LKFam?
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby LindaS » 03 Apr 2013, 10:55

hmmm,jāuzraksta iesniegums- būtu labi,ja visi arī orģināli parakstītos(iespējamie apmeklētāji), vai vēl labāk,ja kāds no jūsu klubiem atbalstītu un lūgtu biedru vārdā to virzīt. Jo iespējams "parastā biedra"vēstule paliks mētājoties pie iesniegumiem "ko visu tik ierindas biedrs var gribēt", bet kluba rakstītā vēstule jau būtu BIEDRA lūgums. Tā kaut kā... tas nāk prātā lasot arī citas diskusijas šeit :lasu:
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby murkata » 03 Apr 2013, 10:56

hm, varētu ierosināt visos klubos savākt parakstus un tad viesiem kopā iesniegt vienotu pieteikumu... mož jāraksta klubiem?...
jāpakonsultējas
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby Creme de la Creme » 03 Apr 2013, 11:49

LindaS wrote:vajadzīgs tikai cilvēks no LKF,kas uzņemotos tehniski to visu uzrīkot un saorganizēt.

Varbūt sākumā ir jāatrod šāds cilvēks? Jāuzliek uz papīra - kā tas ir darāms, kāda tehnika nepieciešama, cik tas izmaksās, kas to darīs u.tml. Un lūk šādu iesniegumu jau var sniegt LKFā.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby LindaS » 03 Apr 2013, 12:14

Jā,es pilnībā piekrītu- tur vajadzīgs tehniski zinošs cilvēks,BET es kā biedrs diemžēl nezinu- kas strādā ar IT iemaņām LKF,kur un kā to varētu organizēt. Principā,ja biedrs vēlas- tad izsaka vēlmi un organizācijas mērķis tad ir meklēt kas un kā,cik maksā utt... es taču neeju uz veikalu neprasu ka Valmieras rajonā ir Anna,kurai ir piens, kuru varētu atvest Pēteri un lai Līga pasēž pie kases- es to nopirkšu :)
Šoreiz esmu ieinteresēta patiesi un labprāt palīdzētu/iesaistītos ar savām zināšanām cik nu spēju,lai šādi kursi notiktu- tikai man galīgi nav IT zināšanas- tik vien ,ka bieži piedalos webināros. :sarkstosa:
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby Elbe » 03 Apr 2013, 12:42

Nu, ja webinārija dalībnieki darbojas Lattelecom tīklā, tad nav problēmu noorganizēt konferenci katru reizi, kad vien tauta vēlas. manuprāt, tas pakalpojums ir pat bezmaksas, t.i. iekļauts pamatpakalpojumā - balss konference. Ar bildi laikam bišķi sarežģītāk, bet arī nekas neiespējams. Man katru nedēļu tādas konferences vai pa pārītim notiek. Tikai disciplīna vajadzīga, lai nemurkšķ visi juku jukām, t. i. konferences vadītājs, jo lektoram vēl vadīt tautu būs pagrūti.
Tāpat par citām ar IT tehnoloģijām saistītām lietām - suņiniekos ir stipri daudz advancētu datoriķu. Vai nu kāds neuzņemtos, ja būtu vēlme un akcepts.
Tas - tehnoloģiski.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby brex » 03 Apr 2013, 13:36

nedomaju, ka nebutu iespejamas darboties krietni vienkarsak - vienkarsi lekciju materialu izdalot, jo tie ir drukata veida, dalibniekeim obligati kartojot ieskaites uz vietas un mutiski, ka ari gala elsamens. ari ieraksta CD varetu kalpot ka papildu mat., jo nedomaju,ka kadam pietiktu pacietibas bez nopietnas vajadzibas apgut so kursu!!

nekad neticesu, ka kads no inta novilcis so materialu, to apgus kaut 50% apmera :D to regulari un merktiecigi macisies tikai motivets cilveks, kas ari maksas to pasu naudu un liks eksamenu! ta ka domaju, ka pasniedzejiem bus gan ko darit!
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby Elbe » 03 Apr 2013, 14:02

Nu, materiāli ir viens, bet dzīvā lekcija, kad lektors sniedz komentārus , skaidro un atbild uz jautājumiem, pavisam kas cits. Izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas varētu pilnvērtīgi mācīties arī attālināti interesenti. Maksu var organizēt pie ieskaišu/eksāmenu kārtošanas vai tāpat kā jau tas notiek, ar līgumu palīdzību. Un, protams, ka mācās tie, kam to vajag.
Kā jau teicu, lekciju bez bildes var noorganizēt ļoti vienkārši, iezvanoties telekonferences numurā. Bez maksas.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby Creme de la Creme » 03 Apr 2013, 14:05

brex wrote:nedomaju, ka nebutu iespejamas darboties krietni vienkarsak - vienkarsi lekciju materialu izdalot, jo tie ir drukata veida, dalibniekeim obligati kartojot ieskaites uz vietas un mutiski, ka ari gala elsamens. ari ieraksta CD varetu kalpot ka papildu mat., jo nedomaju,ka kadam pietiktu pacietibas bez nopietnas vajadzibas apgut so kursu!!

nekad neticesu, ka kads no inta novilcis so materialu, to apgus kaut 50% apmera :D to regulari un merktiecigi macisies tikai motivets cilveks, kas ari maksas to pasu naudu un liks eksamenu! ta ka domaju, ka pasniedzejiem bus gan ko darit!

Vēl daudz, daudz gadus atpakaļ pastāvēja tikai un vienīgi neklātienes kurss. Iedeva man čupu ar papīriem. Tālāk par desmito anatomijas lappusi netiku (gluži kā Zaļajā zemē :kanepe: ). Man vienkārši ir daudz vieglāk uztvert klausoties, nevis lasot (sevišķi ja iet runa par audiem, šūnām u.tml. ''mistiskām'' lietām). Bet ne par to ir stāsts. Domāju ka sākumā jāpainteresējās - varbūt šāda iespēja pastāv arī tagad!
Bet lekcija ''bez bildes'' ir bezjēdzīga...Ļoti daudz kas tiek rādīts uz ekrāna (kaut vai to pašu eksterjeru mācoties). Klausītājam nebūs nekādas sajēgas par ko vispār iet runa!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kinoloģijas kursi Online ?!!

Postby Elbe » 03 Apr 2013, 16:02

Var jau to bildi arī noorganizēt, tikai tad man jāpajautā spečukiem, kas ir vajadzīgs.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron