Pundurpinčera kucēna ABC

All About Dogs

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby happy_whispers » 20 Feb 2013, 07:54

ezhuks wrote: Ha ha tev! Bik iedomīgi uzvedies. Ne jau sliktu vēlot tev te kāds kaut ko raksta, bet tavas atbildes ir iedomīgas. Pamēģini iedomāties, ka mums visiem, netakarīgi no burtu savienojuma, kurš apzīmē klubu, mūsu suņi ir mīluļi. Mājas, izstāžu, dresūras un dīvāna. Dīvaini, ka lūdz anonīmiem, tev nezināmiem suni.lv lietotājiem padomu par suņa iegādi, kaut tev JAU ir labs padomdevējs - šeit cienīts audzētājs. Nafig tad tev mūsu - lameru, viedoklis? Ej pie cienījamā!


Paldies par manas personības vērtējumu :) Acīmredzot mūsu humora izjūtas atšķiras, ja mans "haha" tika iztulkot kā iedomība... Whatever.

Vai es kādā brīdī teicu, ka izstāžu suns nav mājas mīlulis? Tā es nosaucu suni parasto, kādu pasaulē ir ne mazums - cilvēki paņem šķirnes suni, bet neved uz izstādēm, jo tas nav viņu aizinājums. Es savu suni tāpat vedīšu uz agility treniņiem un dresēšu, bet izstādes mani neinteresē. Nevienā brīdī neesmu teikusi, ka izstāžu suns ar perfektu suņa izcelmsi un LKF papīriem būtu sliktāks par suni bez (otrādi gan šeit nereti jādzird...)

Piedod, bet tieši man šeit dažs labs diezgan agresīvi uzreiz pajautāja, kāpēc es vispār te kaut ko prasu un neeju pie sava audzētāja. Man jau šķiet, ka cilvēks savu pasauli redz tādu, kāds ir pats - man žēl, ja Tu jūties kā "leimeris" vai uzskati, ka Tavs viedoklis neinteresē, bet paldies, ka biji vēl viens no cilvēkiem, kas pasūtīja iet un padomu lūgt citur, ne šeit.

ezhuks wrote: Ja būsi drosmīga - uzrakstīsi cienījamā kolēģa niku nevis slēpsies aiz tukšiem apgalvojumiem. Un cienījamais audzētājs apstiprinās šeit pat savu piederību pie tavām aktivitātēm. :flirts:


Zini, ar drosmi tam nav nekāda sakara un es neslēpjos - vienkārši neesmu pārliecināta, ka pēc lietotāja vārda pareizi atpazinu, kuram cilvēkam paziņa pārsūtīja vecāku ciltskoku. Iespējams, tā bija mika, ja pareizi sapratu, jo paziņai ir sunītis no viņas (?) audzētavas. Bet - ko tas maina? Zinu, ka par suņa veselību gan audzētājam, gan man nav vienalga, un par to ir domāts.

OrlandoSeaHorse wrote: TOTĀLI. Sākumā palika gudrāka cilvēka iespaids. No kurienes tāds pieņēmums, ka izstāžu čempionus mājās saimnieki nemīl? Tas cienījamais audzētājs ar to pamatoja, kāpēc viņa suņi ir alternatīvā klubā, kur neko nevajag pierādīt, lai sapārotu, ja tik vizuāli izskatās pēc šķirnes? Un kā Vācijas izcelsmes šķirne var būt "latvietis"? Un ja audzētājs būtu vietējais krievs, tad no tādām rokām suni neņemtu? Vai ir ideja, ka latvieši automātiski nozīmē kvalitāti? Daudz svarīgāk par izstādēm un mistisku "suņa tautību" (komandas tikpat no jums mācīsies) būtu kas tur izaugs. Izstādes ir tikai tam pierādījums, pat ne obligāts.


Paldies arī Tev par manas personības vētējumu! Tie smaidiņi piešķir īpašu šarmu...

Par izstāžu čempioniem jau uzrakstīju - vai es teicu, ka NEMĪL? :) Jeb tas ir kāds izstāžu suņu vs parasto suņu saimnieku mūžsens fight, par kuru es neko nezinu? Mani interesē praktiski padomi un pieredze, tāpēc atradu šo forumu. Mani neinteresē savsatrpējās razborkas par ciltsrakstiem un to, kurš vairāk vai mazāk mīl savu suni. Ja es domātu, ka šeit nemīl suņus, diez vai tērētu laiku, interesējoties par citu cilvēku pieredzi. Man ir vērtīgāki veidi, kā pavadīt brīvos brīžus :)

Nezinu, kur Tu rāvi tos vāciešu, bet suns-latvietis, protams, bija humors, kuru Tu neutzvēri :D Protams, ka ir vienalga, vai saimnieki ir krievi, vai latvieši. ES vienkārši pajokoju, jo skaidrs, ka te villa iet pa gaisu, tiklīdz neesi LKF... Ai, cilvēki. Paskatieties no malas, kurš kļuva iedomīgs un agresīvs... Žēl.
Happiness is a decision. True story!
happy_whispers
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 14 Feb 2013, 02:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby Creme de la Creme » 20 Feb 2013, 08:42

Nu visu apkopojot - visiem ir problēmas ar humora izjūtu :kanepe:
Ir ļoti grūti atšķirt joku no nopietna izteiciena, sevišķi ja to izsaka pilnīgi svešs cilvēks. Redz mēs te visi esam jau sen pieraduši pie ezhuka dzēlīgajiem izteicieniem, pie OSH trāpīgajām frāzēm u.tml. :medos:
Es iesaku info meklēt šķirnes sadaļā, kā arī vērsties pie audzētājiem.
Man arī tā ir bijis - sākumā cilvēks lūdz palīdzību, velāk apvainojas ka manas atbildes nebija pa prātam. :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby magnola » 20 Feb 2013, 08:52

Njā, kā vienmēr, ja tev nav LKF suns - tad vari šeit nerādīties- uzreiz noliks..... Nu ir arī ārpus LKF labi suņi un ir arī slikti abās organizācijās. Nesaprotu kapēc uzreiz jāsaka nicīgi komentāri, jo taisās ņemt suni no citas sistēmas ?! Parasti jau te noliek tos, kas pagrābj pirmo kucēnu, nemeklējot informāciju, te cilvēks interesējas, bet atkal kādam viss ir slikti!
Cilvēks nāca jautāt, izglītoties, tātad zinās uz ko pievērst uzmanību, lai neiegrābtos. Bet jūs ņemat un viņu "norejat", jo redz ņems suni ne no tās sistēmas...fuij...labāk pastāsties uz kādām lietām jāpiegriež vērība, ņemot šādas škirnes kucēnu.. :rej:
Nekas personīgs, bet no malas,lasot šo uzsita dusmu, jo vienmēr viens un tas pats jāklausās un agresīvie kā vienmēr ir tieši LKF locekļi.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby Creme de la Creme » 20 Feb 2013, 09:06

Atkal...
Kurā vietā kāds ''nolika'' citas organizācijas? Tika jautāts vai kucēnam būs ciltsraksti, vai arī tas tiks ņemts bez dokumentiem! Pavisam normāli jautājumi! Tā vietā lai sniegtu normālu atbildi, cilvēki uzreiz ''aizsvilstās''.
No manas piertedzes: cilvēks nopērk kucēnu nez kur, no nez kā (bieži vien - arī tajā CITĀ organizācija), un tad sāk rakstīt/zvanīt man (un ne tikai man, arī citiem LKF audzētājiem) un lūdz palīdzību audzināšanā. Man pat bija gadījums kad cilvēks vēlējās man kucēnu atrādīt jo tas augot sāka mainīt izskatu (vairs neizskatījās pēc kārotā takša). Cilvēki vēlās ietaupīt, pērk kucēnu ''lētāk'' jo redz papīriem jau nav nozīmes, galvenais ka audzētājs nav biznesmenis, bet gan lāga cilvēks (nevis kā tie ''riebīgie LKF biznesmeņi'', dzīvnieku spīdzinātāji). Bet kad sāk rasties jautājumi/problēmas tad vēršas tieši pie tā ''riebīgā''. Un tagad sakiet - kāpēc man ir jātērā savs laiks/nervi sniedzot dažādas konsultācijas šiem cilvēkiem? Jautājums pavisam retorisks...es kā sniedzu konsultācijas tā arī sniegšu. Ko nu man, dumajai, padarīsi :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby OrlandoSeaHorse » 20 Feb 2013, 11:41

magnola wrote:Cilvēks nāca jautāt, izglītoties, tātad zinās uz ko pievērst uzmanību, lai neiegrābtos. Bet jūs ņemat un viņu "norejat", jo redz ņems suni ne no tās sistēmas...fuij...labāk pastāsties uz kādām lietām jāpiegriež vērība, ņemot šādas škirnes kucēnu.. :rej:
Nekas personīgs, bet no malas,lasot šo uzsita dusmu, jo vienmēr viens un tas pats jāklausās un agresīvie kā vienmēr ir tieši LKF locekļi.

Un kamēr jautāja, arī visi godīgi atbildēja, kad sāka sprēgāt ar no haltūristiem savāktām asprātībām, tad arī sāka paskaidrot kas ir kas. Parādi, kur to cilvēku kāds norej. Greizo pārliecību gan, jā.
Vienmēr saku un atkārtoju:
Ir 3 veida suņi. 1. Šķirnes, ko audzētāji ar darbu daudzu paaudžu (cilvēku paaudžu) garumā izkopuši, kas atbilst konkrētām vēlmēm, tādu suni iegādājoties pircējs dabūs noteiktu īpašību kopumu - raksturā, izskatā, spējās. Un vienalga, vai suni pērk Latvijā vai Tasmānijā. Haute Couture, gardēžiem. 2. Bezšķirnes, kas paši vairojas pēc principa "izdzīvo stiprākais un gudrākais". Kā vecmāmiņas ar mīlestību adītie dūrainīši. Gribās vienkāršu un mīļu suni - ņem un priecājies! Viņi ir tik dažādi, visām gaumēm! Un par saprātīgu cenu! 3. "Gribu būt šķirnes", ko manīgi ļaudis vairo kā sanāk, bez kādiem pierādījumiem, kas par šķirni, no foksterjera un takša taisa Džeka rasela terjerus, no šnaucera un franču buldoga - grifonus, ciltsrakstos ieraksta kā smukāk, nevis kā bija, rezultātā dabū fiziski un psihiski slimus suņus, kuru vēlākie īpašnieki no veta kabineta var arī ārā neiet. Tie tautā rada pārliecību, ka šķirnes suņi ir slimīgi, dumji un agresīvi. Bet nez kā nerada pārliecību, ka lēti pirkta tirgus prece tomēr nebūs autentisks Diors.

Ja pats nezin, tad lai neiegrābtos pirmais un vienīgais, kam pievērst uzmanību - ir LABA REPUTĀCIJA. Var jau ar putām uz lūpām aizstāvēt citus klubus, ka ne jau vienmēr un ne jau visi tur ir krāpnieki ar nodomu, bet lūdzu, noliec blakus prasības vaislai dažā klubā un LKF. Ja tur vispār ir kādas prasības.

Un ja mani pieskaita pie agresīvajiem LKFiešiem, tad garām, 6 gadus jau esmu Luksemburgas Terjeru kluba biedre. :tikainesaki:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby mika » 20 Feb 2013, 12:09

Man ir gluži vienalga kur tas cilvēks savu kucēnu pērk,bet lai pēctam nav jāčīkst ka gluži pundurpinčers vis neizauga.Galvenais kas jāzin pērkot kucēnu;
1.kuces īpašniekam ir jābūt apmācītam mājdzīvnieka labturības kursos un ir apliecība par to noklausīšanos vai cita ar mājdzīvniekiem saistīta izglīība
2.Latvijā dzīvojoši vaislas dzīvnieki reģistrēti Latvijas datu centrā
3.Sķirnes suņi reģistrēti kādā no klubiem
4.Pundurpinčerēnu vecākiem veiktas veselības pābaudes acis un patella un saņemti vērtējumi izstādēs.
Ņemot mazuli tam jābūt attārpotam čipētam pirmo reizi vakcinētam un pošu pasei.2,5 mēnešu vecumā kārtīgs pinčerēns sver aptuveni 2 kg(pieaudzis suns no 4-6kg augums no 25-30 cm ,mana meitene ar augumu 27 cm sver 5 kg ,jo pinčers nav toyterjers tam ir spēcīgi kauli un ļoti labi attīstīta muskuļu masa .Kucēnam jābūt apaļam , tīram, spīdīgam bez citām problēmām- nekadā gadījumā ne sīciņam ne tieviņam .Kucēns nedrīkst būt ne bailīgs ne agresīvs un tas pats attiecas kucēna vecākiem.Un normālam šķirnes kucēnam ir jābūt ciltsrakstiem(LKF -6 ls ko apmaksā audzētājs).Es nezinu vai adžiliti kāds māca arī citās organizācijās bet LKF instruktori prasa gan kluba piederību gan LKF ciltsrakstus sunim-kā tur ir patiesībā nemācēšu teikt.
Exx un es jau ar katru nedēļu saņemu zvanus un vēstules kāpēc mūsu nav tāds kā jūsu un lūdz tikt galā ar audzināšanas problēmām jo audzētājas telefons neeksistē un e pasts nodevīgi klusē :aknee: Audzētājam noteikti jaunajam saimniekam ir jāizstāta par šķirnes īpatnībām un audzināšanu lai pēc tam nebūtu pārsteigumu .Ja kur nokļūdījos varat mest ar tomātiem :kompisbietee:

Mūsu bērniņš Fergus ar smaidu no Norvēģijas

Image
mika
Puppy
Puppy
 
Posts: 164
Joined: 16 Jan 2010, 18:05
Location: Ogre

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby pixy » 20 Feb 2013, 12:16

mika wrote:Es nezinu vai adžiliti kāds māca arī citās organizācijās bet LKF instruktori prasa gan kluba piederību gan LKF ciltsrakstus sunim-kā tur ir patiesībā nemācēšu teikt.
Tā gluži nav. LKF klubā, ja grib startēt sacensībās, saimniekam ir jāsastāv - šai gadījumā tas var būt sporta klubs, bet ciltsraksti gan nav obligāti. Tikai tad, neatkarīgi no tā, kādas šķirnes pārstāvis suns ir, viņš startēs kā bezšķirnes. Citas organizācijas ciltsraksti nederēs. Vienīgā iespēja - iziet sarežģītu procedūru un iegūt Nulles ciltsrakstus, bet tas jau ir cits stāsts.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby magnola » 20 Feb 2013, 12:16

Iespējams, ka es arī šo visu par asu uztvēru, jo mūžīgi dzirdu: ak tas ir LKBA suns- tam jau noteikti falši ciltsraksi, pārbaudes nekādas, būs putni galvā utt.
Jā man ir suns ar šīs "šausmīgās" organizācijas ciltsrakstiem, un neko sliktu es nevaru pateikt.
Un iedomājies, ir , ir arī mūsu klubā ir prasības (kaut gan neesam Favorīts, nezinu kā tur), lai varētu piedalīties vaislā- jāiet kursos, jābūt veselības pārbaudes, izstāžu vērtējumi, psihes testi, suņi tiek čipēti, vakcinēti ir datu bāzē utt. Nu nebāžiet visus vienā "sliktajā" maisā, žēl, ka nav kaut kādas vienotas izstādes, kur piedalītos visi šķirnes suņi, varbūt tad nebūtu šāda sadalījuma.
Mana suņa audzētājs ļoti nopietni attiecas pret saviem suņiem- ņemot kucēnu saņēmu informāciju pārpārēm, ka galva griezās no šīs informācijas, bija gan pase, gan potes, gan foto kopš dzimšanas brīža, pat precīzs laiks,kad mūsu meitiņa ieradās šajā pasaulē! Regulāri kontaktējamies ar audzētāju, saņemu atbildes uz jautājumiem, brauc pie mums ciemos, un esmu no visas sirds pateicīga par tik superīgu suni. :samilejies:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby magnola » 20 Feb 2013, 12:26

[quote="mika"][/quote]
:par: konkrēti pateikts, kas ir jābūt un ar ko ir jārēķinās.
Nu protams, katram jādomā pašam, ko un kāpēc viņš to suni ņem, to čīkstēšanu pēc tam es arī nesaprotu, kāda velna pēc jāiet pie sveša audzētāja un svešās organizācijas un jāčīkst par savu izvēli..... :aknee:
P.S: Smaidiņš burvīgs!
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby ash » 20 Feb 2013, 14:14

nu jā - tas agresīvais uzbrauciens par to ka informācija jāgūst 1.kārt no audzētāja - tas jau no manis nāk. (agresīvs??? nu labi, ja liekas ka agresīvs, tad gan jau ka agresīvs)

jācer, ka Jūsu kucēns miermīlīgus nodomus netulkos kā agresīvus, kā to darāt Jūs, citādi izaugs ļoti nikns! :medos:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby Creme de la Creme » 20 Feb 2013, 14:23

ash wrote:nu jā - tas agresīvais uzbrauciens par to ka informācija jāgūst 1.kārt no audzētāja - tas jau no manis nāk. (agresīvs??? nu labi, ja liekas ka agresīvs, tad gan jau ka agresīvs)

jācer, ka Jūsu kucēns miermīlīgus nodomus netulkos kā agresīvus, kā to darāt Jūs, citādi izaugs ļoti nikns! :medos:

Nu tas punkts 1.kārt pilnībā sakrīt ar manu viedokli!
Ja audzētājs nespēj sniegt atbildes uz tik ELEMENTĀRIEM jautājumiem, tad jāmeklē cits audzētājs.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby ezhuks » 20 Feb 2013, 21:33

OrlandoSeaHorse wrote:Un ja mani pieskaita pie agresīvajiem LKFiešiem, tad garām, 6 gadus jau esmu Luksemburgas Terjeru kluba biedre. :tikainesaki:

Aksioma - Luksemburgā ARĪ visi ir agresīvi :medos: LKF un LTK ir gandrīz vienādas abreviatūras un tāpēc visi ir vienādi :flirts:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby ezhuks » 20 Feb 2013, 21:37

mika
Pasaki, tev kāds ir jautājis par pundurpinčeriem, prasījis cik uzticams ir kaut kāds konkrēts audzētājs? Tobiš - tēmas autore stāsta patiesību? Tīri aiz intereses cik patiess ir šis stāstītājs.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby mika » 20 Feb 2013, 23:55

Personīgi man tēmas autore neko nav jautājusi ne par audzētāju ne par šķirni kā tādu :aknee: Cilvēkam kas jautāja es pateicu savas domas un kas beigās no tā var iznākt, kas un kā tālāk tika pārstāstīts es atbildēt nevaru.Ja cilvēks vēlas par lētākām naudiņām nevis gaidīt un iekrāt naudiņas dieva dēļ,tik lai pēc tam nepiebrēc pilnu forumu desmit tēmas a ko man tagat darīt ,jo diemžēl daudzi kamēr neiebrauc auzās paši nesaprot atšķirību un tur nu es nevaru līdzēt .
mika
Puppy
Puppy
 
Posts: 164
Joined: 16 Jan 2010, 18:05
Location: Ogre

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby Creme de la Creme » 21 Feb 2013, 08:17

mika wrote:Personīgi man tēmas autore neko nav jautājusi ne par audzētāju ne par šķirni kā tādu :aknee: Cilvēkam kas jautāja es pateicu savas domas un kas beigās no tā var iznākt, kas un kā tālāk tika pārstāstīts es atbildēt nevaru.Ja cilvēks vēlas par lētākām naudiņām nevis gaidīt un iekrāt naudiņas dieva dēļ,tik lai pēc tam nepiebrēc pilnu forumu desmit tēmas a ko man tagat darīt ,jo diemžēl daudzi kamēr neiebrauc auzās paši nesaprot atšķirību un tur nu es nevaru līdzēt .

:par:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby magnola » 21 Feb 2013, 08:22

Labrīt!
Diskusijas autors sen kā pazudis no šīs tēmas, bet jūs vēl "cepaties" dāmas..... :kanepe:
Jauku Jums dienu!
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby OrlandoSeaHorse » 21 Feb 2013, 09:01

magnola wrote:Labrīt!
Diskusijas autors sen kā pazudis no šīs tēmas, bet jūs vēl "cepaties" dāmas..... :kanepe:
Jauku Jums dienu!
Cerība mirstot pēdējā: Pat ja to brašo svešo argumentu vairs nav, varbūt tomēr vēl palasa, ziņkārību ar nevajag novērtēt par zemu, un varbūt pat izlems pameklēt citu suni no atbildīga audzētāja vai paņemt no patversmes īstu kranci, nevis atbalstīt dzīvnieku mocītājus (ģenētisku kroplīšu apzināta radīšana arī būtu jāsoda). Un ir cerības, ka kāds cits arī varbūt tomēr pirms kaktu suņa pirkšanas palasīs. Redz, pat šai gadījumā ir neliels, bet progress - cilvēks taču jautāja jau pirms suņa iegādes, nevis pēc, kā Creme stāsta. Varbūt tomēr vēl paspēs nobremzēt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby ezhuks » 21 Feb 2013, 10:16

BTW tikko es dzirdēju pavisam svaigu jaunumu - PVD to vien tik gaidot, kad kāds, kaut anonīmi, noziņos par visiem iekš ss.lv esošajiem kucikiem, kuru ļoti atbildīgajiem audzētājiem nav nekā, kas tiek prasīts no mums.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby Creme de la Creme » 21 Feb 2013, 10:26

ezhuks wrote:BTW tikko es dzirdēju pavisam svaigu jaunumu - PVD to vien tik gaidot, kad kāds, kaut anonīmi, noziņos par visiem iekš ss.lv esošajiem kucikiem, kuru ļoti atbildīgajiem audzētājiem nav nekā, kas tiek prasīts no mums.

:kanepe: Ežuk - tās ir tikai baumas! Paskaties manis vakar rakstīto tēmā ''ss.lv''
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Pundurpinčera kucēna ABC

Postby OrlandoSeaHorse » 21 Feb 2013, 17:47

Creme de la Creme wrote:
ezhuks wrote:BTW tikko es dzirdēju pavisam svaigu jaunumu - PVD to vien tik gaidot, kad kāds, kaut anonīmi, noziņos par visiem iekš ss.lv esošajiem kucikiem, kuru ļoti atbildīgajiem audzētājiem nav nekā, kas tiek prasīts no mums.

:kanepe: Ežuk - tās ir tikai baumas! Paskaties manis vakar rakstīto tēmā ''ss.lv''

Vai tad paši pēc savas inicaitīvas nevar? Citādi anonīms ziņojums, ka tie tur pa telefonu teica šitā - nu, un kad šiem to pašu paprasa oficiāla iestāde, šie atbild kā pēc grāmatas. Un nav ko ķert....
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron