LKF/FCI reģistrētā (audzētavas) vārda iegūšanas tiesības

All About Dogs

Vai visiem būtu jābūt iespējām reģistrēt savu (audzētavas) vārdu pirms audzētavas atvēršanas?

52
88%
7
12%
 
Total votes : 59

Re: LKF/FCI reģistrētā (audzētavas) vārda iegūšanas tiesības

Postby goldfinch » 04 Jun 2012, 15:42

Eklēriņš wrote:
goldfinch wrote:Tas ir pozitīva PR trūkums, bieži pašu audzētavu kļūda. nav jēgas sabāzt mājas lapā tikai titulus un uzvaras, nepievienojot "sirds siltumu" tajā visā informācijā, lai uzrunā arī "cilvēku paraso". Cik tur tie CH tituli nevienu profiņu diži neinteresēs, jo viņi tāpat skatīsies uz to, kas tam lācītim vēderā.


Nē, pa lielākai daļai šo cilvēku nekādās mājaslapās nav bijuši un nevienu CH nav redzējuši! Ir tik vien kā saklausītas baumas, salasīta info pa internetu un cauri - cilvēkam jau ir savs viedoklis, ko tur vairs vispār iet un skatīt kādas tur mājaslapas, ja ielien ss.lv un tur būs ar mīlestību audzētu kucēnu cik uziet :velnins:


NU nesaki viss, ja būs sludinājumā links, noteikti apskatīs, jautājums, ko saņems pretī ? ja info par izstādēm tikai, tad iespējams tikpat ātri to lapu pametīs. Neraklamē tiaki kruto čempionu, reklamē mājas mīlul, kas cita starpā arī neslikti izstādāsi :) Man patīk Eža lapa, tā uzrunā.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: LKF/FCI reģistrētā (audzētavas) vārda iegūšanas tiesības

Postby Bafija » 04 Jun 2012, 15:44

Dēļ tā, ka man nav kenneļa, esmu nonākusi gan jocīgās, gan kuriozās situācijās. Ārzemniekiem ir šoks, lai neteiktu vairāk (un kad izstāstu, kādi ir LV noteikumi, tad tie ir gar zemi izņemot RUS, jo tur noteikumi ir līdzīgi). Stubi un vēl stulbāk.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: LKF/FCI reģistrētā (audzētavas) vārda iegūšanas tiesības

Postby tanaya » 04 Jun 2012, 16:48

Greylove

Jā, es par Tanayu. Un viņa ir dzimusi audzētavā.
Tas, ka viņai nav audzētavas pievārds - tas ir cits stāsts.
Bet pērku es viņu tieši audzētavā, un sludinajumā par to arī bija uzrakstīts, kā arī bija iedots links ua audzētavas mājaslapu.
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests