Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

All About Dogs

Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby eldberg » 17 May 2012, 10:41

Tuvojas LKF kopsapulce. LKF ir izsūtījis anketu kluba vadībām aizpildīšanai. Bet protams ne jau visiem būs iespējams piedalīties tās aizpildīšanā, jo ne visi uzskata par vajadzīgu darboties kluba valdēs un piedalīties lēmumu pieņemšanā. Tāpēc, tagad ir iespēja izteikt savas vēlmes pret LKF darba uzlabošanu, ko kaut vai no sava pārstāvētā kluba varu nodot oficiāli iesniegtu LKF. Runājiet par sāpīgajiem jautājumiem - kas apmierina un kas nē! Galu galā demokrātija :)
p.s. Ja kaut kas neapmierina, piedāvājiet risinājumu, jo bļaut ka nav labi var visi ;)

Ja kādam negribas rakstīt šeit, lūdzu PM.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Creme de la Creme » 17 May 2012, 10:47

eldberg wrote:p.s. Ja kaut kas neapmierina, piedāvājiet risinājumu, jo bļaut ka nav labi var visi ;)


:par:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Korland Rein » 17 May 2012, 18:25

Mani personīgi un mūsu audzētavas suņu īpašniekus apmierina viss, izņemot:
1. LKF klubu biedru apkalpošanas kvalitāte LKF telpās. Apkalpošanai jābūt vairāk orientētai uz klientu. Pretējā gadijumā, LKF klubi "dod maizi" disidentu klubiem un diezgan spēcīgi!
2. Lai sekretāre LKFa būtu pieejama tajos laikos, kas minēti kā pieņemšanas laiki, jo dažkārt kasiere, kurai jāapvieno abi darbi, nezin atbildes uz jautājumiem, nevar izsniegt vajadzīgos dokumentus, kas ir sekretāres pienakumos;
3. LKF mācību komisijas darbs...zem katras kritikas(laikam jau ne visu, pāris cilvēki pie vainas)....Diplomi par nokārtotiem eksāmeniem ne tikai jāgaida pusgadu un vairāk, tie arī pazūd, tos izsniedz sazin kam, tos vnk aizmirst izrakstīt noteiktajos 30 dienu termiņos pēc eksāmenu nokārtošanas(iespējams, ka nesen ir notikušas izmaiņas..to nezinu). Nokārtotie testi vairāk kā gadu nav izrakstīti, nav iespējams to saņemt, un pat nav skaidrs, kam tos jautāt! Pilnīgs futbols!!!!
4. Jārisina arī jautājums ar Polijas federāciju par titula POL CH saņemšanu, jo 10 mēnešus gaidīt diploma atsūtīšanu nebūtu īsti pareizi un pieklājīgi. Saubos vai LKFs Polijas suņiem atbildejis ar to pašu!
5. Manuprāt būtu beidzot jārisina jautājums par RTG diagnostikas veikšanu HD pārbaudēm(ne lasīšanu, kas iespējama tikai vienu viet iekš LV) vairākās LV klīnikās(jārīko semināri ārstiem vai kaut kā taml), lai suņu īpašniekiem būtu izvēles tiesības un beigtos šī nepārtrauktā neapmierināto bļaušana, īdēšana publiskā telpā un migrēšana uz kaimiņvalstīm šķirnēm par skādi.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby NARDICUM » 17 May 2012, 19:10

Es gribēju arī uzrakstīt, bet tagad nerakstīšu, ji pilnīgi piekrītu KR un nav vērts atkārtoties. :par:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby gabra » 17 May 2012, 21:52

:neparliecinats: Jā, es arī principā piekrītu visam iepriekšminētajam, vēl gribētos papildināt, ka ja jau eksistē tāda lieta kā mājas lapa, tad tajā arī būtu biežāk jābūt jaunai informācijai, nevis tikai izstāžu sarakstiem un noteikumiem. Kādreiz bija žurnāls, tagad šāda veida informācija varētu būt mājas lapā. Tāpat arī aktulitātes, kas skar mūs, varētu būt apskatītas forumā, kur varētu būt sadaļa - jautājumi LKF vadībai - tur varētu uzdot jautājumus un arī saņemt atbildes no konkrētām amatpersonām, nevis komentārus no atsevišķiem klubu biedriem. Tā varētu būt tā saikne ar cilvēkiem - klubu biedriem, kas pietrūkst. :rej:
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Demiana » 18 May 2012, 11:04

gabra wrote: Tāpat arī aktulitātes, kas skar mūs, varētu būt apskatītas forumā, kur varētu būt sadaļa - jautājumi LKF vadībai - tur varētu uzdot jautājumus un arī saņemt atbildes no konkrētām amatpersonām, nevis komentārus no atsevišķiem klubu biedriem. Tā varētu būt tā saikne ar cilvēkiem - klubu biedriem, kas pietrūkst. :rej:

Jautājumus LKFam jāuzdod caur klubu, jo klubs ir LKFa biedrs, nevis es vai Jūs.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby eldberg » 18 May 2012, 13:39

Demiana wrote:
gabra wrote: Tāpat arī aktulitātes, kas skar mūs, varētu būt apskatītas forumā, kur varētu būt sadaļa - jautājumi LKF vadībai - tur varētu uzdot jautājumus un arī saņemt atbildes no konkrētām amatpersonām, nevis komentārus no atsevišķiem klubu biedriem. Tā varētu būt tā saikne ar cilvēkiem - klubu biedriem, kas pietrūkst. :rej:

Jautājumus LKFam jāuzdod caur klubu, jo klubs ir LKFa biedrs, nevis es vai Jūs.

Iespējams ir pienācis laiks pārskatīt komunikācijas ķēdi.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Creme de la Creme » 18 May 2012, 14:15

eldberg wrote:
Demiana wrote:
gabra wrote: Tāpat arī aktulitātes, kas skar mūs, varētu būt apskatītas forumā, kur varētu būt sadaļa - jautājumi LKF vadībai - tur varētu uzdot jautājumus un arī saņemt atbildes no konkrētām amatpersonām, nevis komentārus no atsevišķiem klubu biedriem. Tā varētu būt tā saikne ar cilvēkiem - klubu biedriem, kas pietrūkst. :rej:

Jautājumus LKFam jāuzdod caur klubu, jo klubs ir LKFa biedrs, nevis es vai Jūs.

Iespējams ir pienācis laiks pārskatīt komunikācijas ķēdi.

Agrāk jau tā arī bija - kad katrs individuāli gāja uz LKF kārtot dokumentus. Tad tas tika mainīts. Grūti pateikt kā ir labāk...No vienas puses - klubu vadībai vairāk pienākumu. No otras - mani vienmēr ''tracināja'' tā nemitīgā burzma un rindas LKFā. :sarkstosa:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby eldberg » 18 May 2012, 14:32

Creme de la Creme wrote: Agrāk jau tā arī bija - kad katrs individuāli gāja uz LKF kārtot dokumentus. Tad tas tika mainīts. Grūti pateikt kā ir labāk...No vienas puses - klubu vadībai vairāk pienākumu. No otras - mani vienmēr ''tracināja'' tā nemitīgā burzma un rindas LKFā. :sarkstosa:

Te neiet runa tikai par dokumentu iesniegšanu. Bet arī par saiknes uzturēšanu ar cilvēkiem.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Creme de la Creme » 18 May 2012, 16:29

Es jau tā arī sapratu. :jaa:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby gabra » 18 May 2012, 17:53

:) Es domāju tā - ja jau mēs visi maksājam biedru naudas, no kurām daļa nokļūst LKF kontā, tad arī mums ir tiesības šad tad uzdot LKF vadībai jautājumus, vismaz tos, kurus neizdodas atrisināt uz vietas klubā. Neko kriminālu nesaskatu, ja būtu šāda iespēja. Tas jau nenozīmē, ka ar jebkuru sīkumu tagad visi bruks virsū LKF birojam. :rej: Saiknei ar sabiedrību ir jābūt, pašlaik tādas diemžēl nav. :tikainesaki: Tagad visur tiek pielietotas informācijas tehnoloģijas. Un tieši tādēļ jau eksistē internets, forums, lai nebūtu jāstāv rindā pie LKF uz pieņemšanu. :viltigs:
Tās , protams, ir manas pārdomas šajā jautājumā. :kompisbietee:
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Andrushka » 18 May 2012, 20:33

1)Mani īpaši tā nesatrauc divu personu mūžīgā burkšķēšana ( esmu rūdīta :velnins:) , kur jākārto svarīgākās lietas, bet pilnīgi jaunus biedrus vai interesentus, kuri neko nezin, kas un kā, tas gan var aizbaidīt un cilvēki meklēs citu organizāciju, kur viņus gaidīs ar smaidu.
2) mājas lapa jā, arī varēja būt pilnīgāka :jaa:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Saulpurene » 19 May 2012, 05:35

Andrushka wrote:1)Mani īpaši tā nesatrauc divu personu mūžīgā burkšķēšana ( esmu rūdīta :velnins:) , kur jākārto svarīgākās lietas, bet pilnīgi jaunus biedrus vai interesentus, kuri neko nezin, kas un kā, tas gan var aizbaidīt un cilvēki meklēs citu organizāciju, kur viņus gaidīs ar smaidu.


:par:
Es it kā neesmu 'bailīga', bet cik man sanākusi saskare, tad man pārliecinoši tika radīta sajūta, ka es esmu uzbāzīga, prasu pārāk daudz un ārkārtīgi traucēju kaut kādos ļoooooti svarīgos procesos.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Greylove » 20 May 2012, 07:49

It kā jau bieza āda, laist gar ausīm, un tā, bet ja tur ir regulāri jākārto dažādas lietas ne tikai sev, bet arī kluba biedriem, tad tā konsekventi nelaipnā attieksme ļoti nogurdina un nomāc.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Elbe » 21 May 2012, 10:14

Jāa... man kā ne visai senam šīs organizācijas sastāvā esošam dalībniekam vienmēr ir licies diezgan pazemojošs moments, kad eju iesniegt noformēšanai titulus, saņemt dokumentus vai pieteikties izstādei. Ir sajūta, ka esmu sveša, uzbāzīga un pilnīgi nevajadzīga persona, kas ar saviem pāris kranču papīriem(droši vien, falšiem!) bāžas pa starpu visnotaļ vienījamiem suņu audzētājiem. Vienīgi, kad klubā maksāju biedru naudu, tad gan viss ir OK. Bet par padomu lūgšanu - pēc pāris pirmajām reizēm, kad mēģināju noskaidrot man nezināmas lietas, man šī vēlme ir galīgi atsista. Vispirms jau neviens lāgā negrib runāt, visi kaut kur skrien, kaut ko nēsā, kaut ko dikti dikti "šuj" uz priekšu atpakaļ un otrkārt, kad pasaku, kas par šķirni, tad mahājās ar visām četrām - nē, nē par šo šķirnīti neko nezinām. Bet man jau vajag vispārējas dabas jautājumus kārtot . Tā ka attieksme pret klubu biedriem ir nu tā - so-so. Pieļauju, ka darbiniecēm ir liela slodze, bet tak tad nevajag mocīties.
Un vēl kas - mani dikti izbrīna mazais datornodrošinājums un to izmantošanas ierobežotība. Nu tak nevajag nekādas dižjaudas mašīnas, lai visu uzskaiti vienā datu bāzē sabāztu ar pāris izdruku formām un saslēgtu visiem klubiem pieejamā tīklā. man šķiet, ka suņinieku vidū ir pietiekami daudz advancētu datorspeciālistu, kam uztaisīt smuku smuko datubāzi būtu špicka. A tagad visur ir papīri, papīri, viss ar roku, zaudējas, kļūdās, lēni kārtojas.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Creme de la Creme » 21 May 2012, 19:07

Elba - te gan vairāk runa iet par LKF ''augšu'' nevis klubu ''augšu'' :jaa: Tas ka LKF darbinieki nesniedz konsultācijas klubu biedriem, tas tā kā loģiski būtu (manā izpratnē). Konsultācijas būtu jāsniedz kluba vadībai/kinologiem/audzētājiem u.tml.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Šarlote » 21 May 2012, 20:56

Elbe wrote:Jāa... man kā ne visai senam šīs organizācijas sastāvā esošam dalībniekam vienmēr ir licies diezgan pazemojošs moments, kad eju iesniegt noformēšanai titulus, saņemt dokumentus vai pieteikties izstādei. Ir sajūta, ka esmu sveša, uzbāzīga un pilnīgi nevajadzīga persona, kas ar saviem pāris kranču papīriem(droši vien, falšiem!) bāžas pa starpu visnotaļ vienījamiem suņu audzētājiem.



:par: Šito izlasīju un apsmējos. Ir gadījies iet maksāt par kādu izstādi uz vietas LKF dalības maksu un tad nudien sajūta ir tieši tāda, ka esmu vienmēr ieradusies nelaikā, uzdodu idiotiskus jautājumus (piemēram, cik ilgi kasiere VĒL kavēsies? Jāatzīmē, ka neprasīju to uzreiz, bet vismaz pēc pārdesmit minūtēm, ko nosēdēju gaitenī). Katrā ziņā, nepatīkami.
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Bafija » 22 May 2012, 07:26

Elbe - +10000 :par:

"labākais" no LKF apmeklējumiem:
vajag zīmogu uz c/r, lai suni reģistrētu LKF cilstgrāmatā - klubs aizsūta uz kabinetu X, bet tur pasaka (uzbrēc) "MĒS AR CILVĒKIEM NESTRĀDĀJAM" :pagalvu:
man ļoti uzticami cilvēki kārto titulus, maksā par izstādēm - tante (kasiere laikam) vienreiz esot nikna palikusi, jo viņai iztraucēja adīšanu :soks:
Kad aiznesu PL CH iesniegšanai, tad man paziņoja, ka vai tad tiešām es nezinu, ka uz formas X pieteikumu PLCH nepilda, bet gan uz formas Y. Bet kā es varu zināt??????? Bet vajadzēja dzirdēt toni! :velnins: * Nu nevar būt tāda attieksme!
*Par datoraprīkojumu/pakalpojumiem - es vēlētos redzēt vismaz EE vai FIN līmeni.
*Noteikti jābūt iespējai uzdot jautājumus tieši LKF, jo ne vienmēr klubs var atbildēt! Konkrēta situācija patreiz : saņēmu ciltsrakstus, bet tur trūkst titulu, HD atzīme (viss ir iesniegts, iepriekšējos c/r tas viss tika uzrādīts).
Un galu galā - vienlaga ko cilvēki jautā - ir jāatbild pieklājīgi! Ne visi, kuriem ir kādi jautājumi par suņu iegādi, kopšanu , u.c. zin klubu sistēmas un pārējo iekārtu.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Ilze » 22 May 2012, 07:53

Pievienojos teiktajam par ne īpaši laipno attieksmi, un atpalikšanu no laika ritējuma. Ir taču Es projekti, kur var startēt un dabūt līdzekļus, utt.
Un, mīļais LKF, Rīgā, ja esat pamanījuši, daudzi pārvietojas ar velo, un man ir ļoti ērti ar velo aizbraukt līdz LKF, bet to pieslēgt tuvāk durvīm īsti neatradu kur, bet vietas, manuprāt ir pietiekoši. Tad, kad uzstiepu augšā velo, protams, mani apstrādāja ar "uguns metēju", tāpēc gandrīz klupdama krisdama tinos, lai tikai novadītu uguni no sevis (jāatzīst gan, ka uzspēju nokārtot, kas kārtojams) LKF gan varētu piedomāt, kā cilvēkus noturēt ilgāk uzkavēties ;). Tātad, lūgums ierīkot vietu, kur klientiem pieslēgt velo.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu

Postby Dinciks » 22 May 2012, 08:15

Bet es ieteiktu sagatavot anketu, kura būtu jautājumi, un šī anketa būtu anonīma, un katrs varētu savu sāpi izteikt, tad iesniegt vadībai, varbūt palīdz. Varu piedalīties pie anketas sagatavošanas! Domaju seit ne visi uzdrīkstās savu viedokli izpaust, tomēr - ja nu atcerās, dabūsim rajienu :D
Last edited by Dinciks on 28 May 2012, 20:10, edited 1 time in total.
User avatar
Dinciks
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 21 Jan 2010, 20:48
Location: Rīga

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron