Dokumentu maiņa

All About Dogs

Re: Dokumentu maiņa

Postby Bpa4 » 17 May 2012, 13:06

Ceļot pa LV var, bet šķērsojot kādu robežu ar dokumentu pārbaudi var rasties jautājumi, īpaši ņemot vērā jauno mājdzīvnieku reģistrācijas kārtību. Man pavisam nesen pirmoreizi un Lietuvā (mežā) medību norises laikā paprasīja dokumentus sunim.. ticiet man, labāk, ka dokumenti ir kārtībā un jūs esat faktiskais īpašnieks!
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Dokumentu maiņa

Postby BlackPearl » 17 May 2012, 13:45

Creme de la Creme wrote:Izstādēs piedalīties var, tikai visi dokuemtni/tituli u.tml. būs uz vecā saimnieka vārda. Ceļot nevar? Kāpēc nevar? Kur teikts ka es nedrīkstu vest svešu suni? Turklāt ceļošanai ciltsrakstus nevajag! Bet vet. pasē ir paredzēta vieta kur ierakstīt jauno saimnieku! Arī medībās piedalīties var! Sunim taču IR ciltsraksti! Uz kā vārda - tas nu nav svarīgi! Vienīgais nepateikšu par PVD datu bāzi...


Gribu, lai nebūtu turmākajā nākotnē nekādas domstarpībabs.
Un runājot par suņa saimnieku, šis cilvēks izkrāpa no cilvēka ļoti lielu naudas summu, lai nopirktu šo suni un suņa saimnieks saprata, ka nav laika nodarbties un kopt viņu/pomerānijas špicu/ un tapēc adeva tiem cilvēkiem to suni kur viņš pagaidām uzturās, bet suņa saimniece ne dokumentus nokārtoja un pat neko nepiedavāja un suņa saimniece jau par suni nav vērsusies ne ziņas jau 4gadus! :|
BlackPearl
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 15 May 2012, 23:56

Re: Dokumentu maiņa

Postby Eklēriņš » 17 May 2012, 14:11

Tieši tā - drošības un stabilitātes garants! Ja visi suņa dokumenti ir uz mana vārda, tas ir Mans suns un neviens tur neko nevar padarīt. Bet šādā situācijā šā brīža suņa turētājs dzīvo kā uz pulvera mucas, a ja nu kas, ja nu atnāk un grib savākt utt. Nav šīs te drošības sajūtas!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Dokumentu maiņa

Postby Creme de la Creme » 17 May 2012, 14:47

Eklēriņš wrote:Tieši tā - drošības un stabilitātes garants! Ja visi suņa dokumenti ir uz mana vārda, tas ir Mans suns un neviens tur neko nevar padarīt. Bet šādā situācijā šā brīža suņa turētājs dzīvo kā uz pulvera mucas, a ja nu kas, ja nu atnāk un grib savākt utt. Nav šīs te drošības sajūtas!

Tas nu gan!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests