Zelta ķepa

All About Dogs

Re: Zelta ķepa

Postby gabra » 08 Apr 2012, 22:37

vācietis jau pirmajā reizē neko neparādīja un takša vietā iekļuva finālā. Bet nu kā ir, tā ir. Šķirne populāra. :kanepe:
P.S. Sev tik un tā tādu negribētu - nevarētu noturēt, ka pavilktu mani uz priekšu, tad visi mugurkaula skriemeļi samestos otrādi. :smarzas:
Last edited by gabra on 08 Apr 2012, 22:51, edited 2 times in total.
gabra
Junior
Junior

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Andrushka » 08 Apr 2012, 22:40

Rezultāts graujošs! Piekrītu taksis.lv- viss atkarīgs cik draugu, bet tādam skolniekam varbūt visa skola balsoja :lamajas:
Manās acīs, Zave un Dakota bija vis- foršākās.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
Andrushka
Veteran
Veteran

Postby taksis.lv » 08 Apr 2012, 22:46

gabra wrote:vācietis jau pirmajā reizē neko neparādīja un takša vietā iekļuva finālā.

Gabra, būs jau labi! :D Kas bijis, bijis... Mūsējie tāpat rullllēēē un ir jau sevi gana pierādījuši... :meitenedejo:
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
taksis.lv
Champion
Champion

Postby Demix » 08 Apr 2012, 22:52

Es kaut kā galīgi Lieldienīgi mierīgi skatījos un priecājos par visiem,nedomājot kas uzvarēs, bet baudīju suņuku sniegumu,to ar kādu uzticību viņi pildīja uzdoto,jauks vakara noslēgums :samilejies: Es visiem dotu pirmo vietu :pukudupsis:
Demix
Veteran
Veteran

Postby kenventaki » 08 Apr 2012, 22:53

Demix wrote:Es kaut kā galīgi Lieldienīgi mierīgi skatījos un priecājos par visiem,nedomājot kas uzvarēs, bet baudīju suņuku sniegumu,to ar kādu uzticību viņi pildīja uzdoto,jauks vakara noslēgums :samilejies: Es visiem dotu pirmo vietu :pukudupsis:

:labipadarits:
http://www.kenventaki.lv
owner Ramona Kārkliņa
kenventaki
Junior
Junior

Location: kennel''Kenventaki''. Smēķēšana nodara ļaunumu Jūsu veselībai !!!

Postby kaija » 08 Apr 2012, 23:01

gabra wrote:
Grāciju vajadzēja šovā pierakstīt - jo tādas otras visār Latvijā nav.

Grācijai otreiz uz skatuves neļāva kāpt. Ienāks te saimniece, gan uzrakstīs.
Image

Image
kaija
Veteran
Veteran

Postby Sisija » 09 Apr 2012, 08:58

gabra wrote:Par labradoru - domāju, ka jau no paša sākuma šo suni nevajadzēja šovā laist, lai nebūtu pārpratumu...

Varu tikai piekrist. Ko saimnieks sunim ir iemācījis? Neko...
No trijnieka, manuprāt, tur bija pelnījuši atrasties tikai Solvita ar Tiku. Mana favorīte bija viennozīmīgi Lista, vēl patika arī Zave un Dakota.
Ļoti būtisks ir saimnieka un suņa kontakts un "sadarbība", bet to jau laikam pamana tikai tie, kuri paši strādā ar suni. Pusi no vērtējuma šajā šovā tomēr varēja veidot profesionāļu atzinus, būtu daudz objektīvāks rezultāts :(
Image Image
Sisija
Veteran
Veteran

Postby Eklēriņš » 09 Apr 2012, 09:31

Diāna ar Zavīti sūta sirsnīgus sveicienus visiem forumiešiem un novēl lielisku noskaņojumu otrajās Lieldienās! Image
Diāna ir ļoti gandarīta par vakardienas uzstāšanos, jo praktiski viss izdevās un Zave strādāja ar lielu azartu un atdevi. Vel viņa saka milzum lielu paldies visiem šova dalībniekiem - suņinieki ir tiešām fantastiska tauta :samilejies: , jo atmosfēra aizkulisēs esot bijusi vārdiem neaprakstāma - visi viens otram līdzējuši kā var, atbalstījuši, uzmundrinājuši un pēc uzstāšanās sagaidījuši ar ovācijām! :aptracis:
Eklēriņš
Veteran
Veteran

Postby Eklēriņš » 09 Apr 2012, 10:13

Man pašai šis raidījums patika vislabāk, jo visi dalībnieki bija ņēmuši vērā kritiku un ievērojami uzlabojuši savus priekšnesumus, turklāt vairs nebija dzirdami "aiii laaabs suuuuns, labiiiii, supeeeer", arī kārumi, vismaz zālē sēžot, nelikās, ka tiktu par daudz pielietoti, toties šoreiz tika ļoti strādāts uz publiku! Malači visi drosmīgie šova dalībnieki! :roze:

Atkal gan jāatzīst, ka būtu ļoti gribējies kompetenta kinologa komentārus! Ja žūrija var salikt vienā grupā darba suņus (VAS, borderkollijs) ar bīglu un vēl pateikt, ka bīgls ir viena no vieglāk apmācāmajām šķirnēm :jautri: , var saprast, cik "daudz" cilvēks zina par šķirnēm, tās funkcijām, piemērotību utt. :velnins:

Dažas bildītes no manis :D
Image

Image

Zavīte sauc raidījuma vadītāju Vitu piebiedroties vienai fotosesijai :D
Image

Image
Eklēriņš
Veteran
Veteran

Postby Eklēriņš » 09 Apr 2012, 10:18

Dakotiņa sniedz interviju
Image

Tika pie savas balvas!
Image

"Bargā" žūrija :meitenedejo:
Image

Image

Ļoti ceru, ka arī pārējie fotogrāfētāji saliks šeit fočenītes :jaa:
Eklēriņš
Veteran
Veteran

Postby taksis.lv » 09 Apr 2012, 10:24

Eklēriņ, super bildītes! :aptracis: Malači! :sirsninas:
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
taksis.lv
Champion
Champion

Postby Maruta Papelbo » 09 Apr 2012, 10:43

Sympathy wrote:sašutu...... nepatika man rezultāti. Bet tās tikai manas domas.

:par: :par: :par:
Ja Latvijā šādiem šoviem būs turpinājums,vērtētājiem ,vismaz pāris,jābūt šķirņu pazinējiem,ideālā gadījumā lieliski būtu redzēt komisijas vadībā Cerbules k-dzi!
Ps. mans trijnieks - bīgls,samojeds un borderkollijs(otrā un trešā vieta varētu būt arī otrādi) :roze:
Maruta Papelbo
Intermediate
Intermediate

Postby mairusja » 09 Apr 2012, 12:11

Fināla raidījums bija patiešām izdevies,man patika,malači visi ,kas uzdrīkstējās un piedalījās,es tā nevarētu,kaut manas abas rasseļmeitenes arī ir ļoti gudras un arī māk dažus interesantus trikus :) Mani favorīti viennozīmīgi bija mazā ,burvīgā Tika un bīgla meitene Zavīte :sirsninas2:,bet visiem bija ļoti pārdomāti un jauki priekšnesumi ,apsveicu visus suņukus un saimniekus,kuri piedalījās :roze: :pedinja:
Image
Image
mairusja
Junior
Junior

Postby seila » 09 Apr 2012, 15:22

Man fināls patika vairāk par abiem iepriekšējiem šoviem, jo priekšnesumi bija ļoti interesanti un tiešām varēja redzēt, ka visi dalībnieki bija ļoti centušies un gatavojušies. Par uzvarētāju... man personīgi šis Argo priekšnesums patika, ļoti patika trusīša izglābšana, tiešām triki bija pārdomāti un atgādijāja slaveno Reksi, bet nu atceroties iepriekšējo priekšnesumu atlases kārtā, nedomāju, ka uzvaŗeja pelnīti.
Man ļoti patika Lista, Zāra un Tika, tāpēc ļoti priecājos, ka Tika iekļuva trijniekā.
Tv skatoties arī varēja redzēt, ka šoreiz kārumi netika bāzti suņiem degunā un slavēšana bija mazāk manāma, toties žūrijas izteicieni bija galīgi garām :sajucis:
Tagad rīt jāskatās ''Tautas balss'', lai redzētu balsojumu, piekrītu viedoklim, ka varbūt būs tikai dažas balsis, jo lasīju vienā forumā nesuņinieku viedokļus par raidījumu, nu nav tie labākie iespaidi, tomēr ceru, ka vēl būs tāds mīluļu talantu šovs, kurš būs jau labāks un piedomātāks, jo žūrijā noteikti jāsēž kādam suņu speciālistam, kurš izvērtē sniegumu, šķirņu īpatnības, nevis tikai visiem dot ''ķepas''.
seila
Champion
Champion

Images: 0

Postby kaija » 10 Apr 2012, 07:29

Manas favorītes arī ir Lista, Zāra, Zave un Tika. Pilnīgi vienalga kādā kārtībā.
Image

Image
kaija
Veteran
Veteran

Postby s_solv » 10 Apr 2012, 07:46

Tika sūta milzīgu PALDIES visiem atbalstītājiem! :)
Fināls izdevās superīgs! Visiem aizraujoši priekšnesumi - garlaicīgi noteikti nebija!
Aizkulisēs dalībnieku vidū tiešām jutās liels atbalsts un izpalīdzība, tas priecē visvairāk. Un ovācijas ar kurām sagaidīja dalībniekus pēc priekšnesumiem!
Ziniet tas ir ļoti, ļoti, ļoti mīļi! Visi sirsnīgi un ļoti jauki cilvēki!

Mani favorīti - Lista un Zave (secībai nav nozīme)
Mūsu jaukā kompānija :)
Image
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
s_solv
Champion
Champion

Images: 38

Postby zuustrs » 10 Apr 2012, 08:28

Mums katram mājās bija savs favorīts :jaa: Vīram Zavīte ar saimnieci( ļoti patika saimniece). Man Tika :samilejies: Meitai bija vairāki - Lista, Dakota un mazais kalnā kāpējs.
zuustrs
Intermediate
Intermediate

Postby taksis.lv » 10 Apr 2012, 11:02

Dakotai labs smaidiņš! :meitenedejo:
taksis.lv
Champion
Champion

Postby Laura » 10 Apr 2012, 11:12

Jā, mani arī vienmēr fascinē, ka šitiem baltajiem pūkudupšiem ir tik zobains smaids... :)
Image
Laura
Veteran
Veteran

Images: 0

Postby Amanda » 10 Apr 2012, 18:52

Arī mēs ar Dakotu gribam pateikt milzīgu PALDIES par labajiem vārdiem un brīnišķīgajiem dalībniekiem par superīgo atmosfēru, īpaši Diānai ar Zavīti, katrā ziņā pozitīvo emociju lādiņš pēc šī šova ir pamatīgi uzpildīts !! :sirsninas2:
Amanda
Junior
Junior

PreviousNext

Return to Viss par suņiem