Zelta ķepa

All About Dogs

Zelta ķepa

Postby ezhuks » 25 Mar 2012, 20:10

Nu ko, skatos, ka suni.lv šim raidījumam daudzus suņus "piegādājuši" :jautri: :labipadarits:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Zelta ķepa

Postby Anita :) » 25 Mar 2012, 22:04

a es skatos un domāju - nafig tur tā žūrija, kaut kā nerullē.
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Zelta ķepa

Postby wolf-eyes » 25 Mar 2012, 22:22

Anita :) wrote:a es skatos un domāju - nafig tur tā žūrija, kaut kā nerullē.

Nezinu, vai gluži nerullē, bet man arī likās, ka žūrijā vajadzēja būt vismaz kādam kompetentam kinologam, kurš izprot, piemēram, ka samojediem kaut ko iemācīt ir grūtāk kā dažām citām šķirnēm, kas piedalījās. Vismaz man jau diezgan drīz bija skaidrs, ka žūrija visiem dos trīs zvaigznes, kas tiešām liek domāt, vai vispār tāda žūrija bija vajadzīga...
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Zelta ķepa

Postby Laura » 25 Mar 2012, 22:29

Mums raidījums būtu paticis, ja tur nebūtu tā debīlā kaķa. Reāli kaitināja un bojāja visu pasākumu.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Zelta ķepa

Postby Sympathy » 25 Mar 2012, 22:33

zhurija nebija vajadziga, vismaz ne šī.. kaut zinu cik gruti butu piemeram man vērtēt šos mīlulīšus..
Esmu samulsusi, negribu nevienu aizvainot, noteikti ne, bet domaju ka Skiperam toč vajadzēja tikt tālāk, piemēram Vasa vietā, jo taksim ir ļoti grūti ko iemācīt + vasam kā jau šīs šķirnes pārstāvim vajadzēja 100x vairak labus trikus rādīt kā pienest aportu un atnest mantu no kastītes... tiešām esmu pat dusmīga :lamajas:
un žēl ka citi netika, ar superīgiem trikiem , piemēram papagaiļa vietā, mans korela pat nemacoties zin ap 15 vardiem , nekā vienu čau, tik lielam putnam :/ nezinu... bet tās tikai manas domas ;(

Esmu neapmierināta ;( kaut tie kas tālāk tika, sammijs un Tika, un bīgls man ļoti patika, un ir fināla cienīgi!! :pukudupsis: :aptracis:
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Zelta ķepa

Postby Retrīvers » 25 Mar 2012, 23:06

Sympathy,
Beigās jau finālistus noteica skatītāji, nevis žūrija. Tākā to, ka kāds tiks tālāk un kāds ne nenoteica viņi, jo viņi visiem deva 3 zvaigznes.
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Zelta ķepa

Postby agrita » 25 Mar 2012, 23:11

Mani arī tracināja tas kaķis :D

Un Skiperam bija jātiek tālāk
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Zelta ķepa

Postby Citroniņš » 26 Mar 2012, 00:43

Kas par kaķi? Interesanti, kaut ko no raidījuma internetā arī varēs redzēt, vai arī atkal raidījums tikai tiem, kas var pie LV televīzijas pielīmēties?
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Zelta ķepa

Postby Laura » 26 Mar 2012, 07:58

Pilnīgi tizls leļļu teātra lellis no izrādes par Pifu. Turklāt aktieris plēš kaut kādus pajēlus jociņus, jauc tekstu un scenāriju utt. Vispār tur baigais bardaks bija un lielākoties tieši pateicoties dumajam kaķim. Bet, ja runājam par to, kam vajadzēja tikt tālāk un kam nē, tad jāņem vērā, ka faktiski visi suņi rādīja vienus un tos pašus trikus, atšķīrās tikai Argo un Tika. Un viņi ieguva ar to, ka šie abi priekšnesumi bija skatuviski sagatavoti. Es neesmu sevī sajutusi kādu īpašu vēlmi skatīties uz suņu saimnieču pakaļām, man labāk patīk suņi!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Zelta ķepa

Postby čība » 26 Mar 2012, 08:39

Laura wrote:Pilnīgi tizls leļļu teātra lellis no izrādes par Pifu. Turklāt aktieris plēš kaut kādus pajēlus jociņus, jauc tekstu un scenāriju utt. Vispār tur baigais bardaks bija un lielākoties tieši pateicoties dumajam kaķim. Bet, ja runājam par to, kam vajadzēja tikt tālāk un kam nē, tad jāņem vērā, ka faktiski visi suņi rādīja vienus un tos pašus trikus, atšķīrās tikai Argo un Tika. Un viņi ieguva ar to, ka šie abi priekšnesumi bija skatuviski sagatavoti. Es neesmu sevī sajutusi kādu īpašu vēlmi skatīties uz suņu saimnieču pakaļām, man labāk patīk suņi!


Meitene, kas uzstājās ar Argo (cik sapratu nav saimniece) uz tiem jēlajiem jociņiem labi atbildēja :kanepe:
Un par to, ka lielākoties triki bija vienādi (jo nebija triki, bet pat vienkāršā, elementārā paklausība) - pilnīgi piekrītu. Es gan visu neredzēju, bet to daļu ko redzēju - vienīgais tiešām interesantākais bija Argo.

Piekrītu arī tam, ka tur vajadzētu kādu kinologu - kurš zina kā kura šķirne apmācāma un kas var arī konstruktīvi komentēt, lai nezinošie cilvēki pie ekrāniem kaut ko saprot.

Jāaizdzen dresetajs uz turieni. Tad reti kurš pēc viņas tās 3 zvaigznes dabūs :kanepe:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Zelta ķepa

Postby Eklēriņš » 26 Mar 2012, 08:48

Jā, TV un reālajā pārraidē patiešām viss ļoti atšķīrās. Man, sēžot studijā, kaķis likās pats superīgākais, kas tur bija! Viņš reāli smīdināja publiku un bija pat ļoti prikolīgs, tikai kameras nespēja izķert vienā kadrā gan kaķi, ar visām viņa izteiksmēm, gan suņu īpašniekus un pašus suņus, līdz ar to ļoti daudz kas no visa tika zaudēts!

Ziniet, ir viegli runāt: mans tas un tas māk vairāk, māk labāk utt. Aizejiet un pierādies! Mans suns arī prot trikus un daudz un manā skatījumā labāk kā tie tur uz skatuves! :medos: Tikai ir viens BET. Kur viņš to visu prot un tik labi izpilda. Pagājušajā CACIBā arī mēs, popularizējot bīglus, nedaudz mēģinājām sevi parādīt uz skatuves un tad ļoti labi sapratu: to, ko suns izcili un bez aizķeršanās dara mājās, to viņš nu nepavisam nav gatavs un radis izpildīt uz skatuves, kur ir tik daudz dažādu kairinātāju no malas: gan svešas smaciņas, milzīgs karstums studijā, skatītāji, pa gaisu lidojošās kameras utt.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Zelta ķepa

Postby kaija » 26 Mar 2012, 08:52

čība wrote:
Laura wrote:Pilnīgi tizls leļļu teātra lellis no izrādes par Pifu. Turklāt aktieris plēš kaut kādus pajēlus jociņus, jauc tekstu un scenāriju utt. Vispār tur baigais bardaks bija un lielākoties tieši pateicoties dumajam kaķim. Bet, ja runājam par to, kam vajadzēja tikt tālāk un kam nē, tad jāņem vērā, ka faktiski visi suņi rādīja vienus un tos pašus trikus, atšķīrās tikai Argo un Tika. Un viņi ieguva ar to, ka šie abi priekšnesumi bija skatuviski sagatavoti. Es neesmu sevī sajutusi kādu īpašu vēlmi skatīties uz suņu saimnieču pakaļām, man labāk patīk suņi!


Meitene, kas uzstājās ar Argo (cik sapratu nav saimniece) uz tiem jēlajiem jociņiem labi atbildēja :kanepe:
Un par to, ka lielākoties triki bija vienādi (jo nebija triki, bet pat vienkāršā, elementārā paklausība) - pilnīgi piekrītu. Es gan visu neredzēju, bet to daļu ko redzēju - vienīgais tiešām interesantākais bija Argo.

Piekrītu arī tam, ka tur vajadzētu kādu kinologu - kurš zina kā kura šķirne apmācāma un kas var arī konstruktīvi komentēt, lai nezinošie cilvēki pie ekrāniem kaut ko saprot.

Jāaizdzen dresetajs uz turieni. Tad reti kurš pēc viņas tās 3 zvaigznes dabūs :kanepe:



:par: pilnīgi manas domas
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Zelta ķepa

Postby čība » 26 Mar 2012, 08:53

Eklēriņš wrote:Jā, TV un reālajā pārraidē patiešām viss ļoti atšķīrās. Man, sēžot studijā, kaķis likās pats superīgākais, kas tur bija! Viņš reāli smīdināja publiku un bija pat ļoti prikolīgs, tikai kameras nespēja izķert vienā kadrā gan kaķi, ar visām viņa izteiksmēm, gan suņu īpašniekus un pašus suņus, līdz ar to ļoti daudz kas no visa tika zaudēts!

Ziniet, ir viegli runāt: mans tas un tas māk vairāk, māk labāk utt. Aizejiet un pierādies! Mans suns arī prot trikus un daudz un manā skatījumā labāk kā tie tur uz skatuves! :medos: Tikai ir viens BET. Kur viņš to visu prot un tik labi izpilda. Pagājušajā CACIBā arī mēs, popularizējot bīglus, nedaudz mēģinājām sevi parādīt uz skatuves un tad ļoti labi sapratu: to, ko suns izcili un bez aizķeršanās dara mājās, to viņš nu nepavisam nav gatavs un radis izpildīt uz skatuves, kur ir tik daudz dažādu kairinātāju no malas: gan svešas smaciņas, milzīgs kartsums studijā, skatītāji, pa gaisu lidojošās kameras utt.



Es ļoti labi zinu, ko nozīmē iziet uz skatuves. Un kā saimnieks visu var sabojāt :D Tāpēc es labi zinu, ka es nevaru, jo arī elementārā paklausība uz skatuves ir pārbaudījums. Un tomēr, tomēr... gribējās redzēt ko vairāk. Man ļoti patika Argo pudeļu triks. Lūk tas ir tas, ko man gribējās tur redzēt. Lai arī sākumā tika atstiepts ūdens, tamlīdzīgas lietas ir tās, kas piederas šādam šovam.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Zelta ķepa

Postby OSENNIJ BRIZ » 26 Mar 2012, 08:58

Tika patika vislabāk,no Argo gaidīju vairāk!
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Zelta ķepa

Postby čība » 26 Mar 2012, 09:00

OSENNIJ BRIZ wrote:Tika patika vislabāk,no Argo gaidīju vairāk!


Tiku neredzēju. Tika ir samojeds? (tam redzēju tikai komentārus no žūrijas).
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Zelta ķepa

Postby Eklēriņš » 26 Mar 2012, 09:01

Šis tak ir tikai pirmais šāds šovs. Dzīvnieku īpašnieki, mīļotāji apskatīsies, sapratīs, ko paši vēlās šādā šovā redzēt, piestrādās un ir cerības, ka nākamajā šovā jau būs krietni vairāk ko redzēt. Es tiešām brīnos, kādēļ dresetajs vai kāds no viņas komandas nav pieteicies, jo esmu redzējusi kā viņi strādā uz skatuves un viņiem ir izstrādāts sižets, visi triki sasaistīti vienotā tēmā un ir reāli baudāmi! :meitenedejo:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Zelta ķepa

Postby Rotija » 26 Mar 2012, 09:03

Visvairāk patika tie suņi,kuriem bija lielisks kontakts ar saimnieku arī uz skatuves. :labipadarits:
Dažus citus bija nedaudz žēl skatīties,ka suncis ļoti apjucis no prožektoriem,gaismām,cilvēkiem,telpas utt.
Bet tas jau saprotams. :jaa:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Zelta ķepa

Postby OSENNIJ BRIZ » 26 Mar 2012, 09:21

čība wrote:
OSENNIJ BRIZ wrote:Tika patika vislabāk,no Argo gaidīju vairāk!


Tiku neredzēju. Tika ir samojeds? (tam redzēju tikai komentārus no žūrijas).

Tika uzstājās pēdējā-bezšķirnes sunīte!
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Zelta ķepa

Postby Dali » 26 Mar 2012, 09:40

Delfi rakstiņš par šo šovu. :rej:
Last edited by Dali on 26 Mar 2012, 09:40, edited 1 time in total.
Golden Retriever- a loving, gentle, calm and naturally intelligent dog that makes a reliable, pleasant, obedient and trustworthy companion. It is a hunting dog, but is also used as a therapy, guide, search and rescue dog.
golden.retriever@inbox.lv
User avatar
Dali
Puppy
Puppy
 
Posts: 482
Joined: 20 Sep 2010, 14:48
Location: www.golden-retriever.lv

Re: Zelta ķepa

Postby čība » 26 Mar 2012, 09:40

OSENNIJ BRIZ wrote:Tika uzstājās pēdējā-bezšķirnes sunīte!


Nu vot, tad es neredzēju vispār :( Būs jāpaskatās atkārtojums.
Ja tā padomā, tad Tika laikam dzirdēta kaut kur (forumā)

Aha, sapratu, kas ir Tika un kur TAS ir dzirdēts :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron