Zelta ķepa

All About Dogs

Re: Zelta ķepa

Postby seneka » 26 Mar 2012, 13:42

Ļoti gaidīju šo jauno raidījumu, cerēju ieraudzīt jaunus neredzētus trikus, profesionāļu vērtējumu, taču tas izpalika. Bet nekas, gan jau nākamais raidījums/šovs būs jau krietni skatāmāks. Patika austrāļu ganu suns ar saimnieci, i suns labi visu izpildīja, i saimniece likās tāda atbrīvota, mierīga un asprātīga. Ļoti uzjautrināja takstītis Skipers ar PIF!!! ^^

Interesanti bija paklausīties arī ne suņinieku vērtējumu par šovu :jautri: :
1.Tika nostiprināja sabiedrības stereotipu, ka bezšķirnes sunīši tomēr ir gudrāki par šķirnes suņiem.
2.Mēnesi pirms šova suņi tika turēti badā! A ko viņi visu laiku kā aptrakuši kaut ko ēd?".
3."Ja es vēl reizi dzirdēšu to "āaai, labs, āaai malace vai aiii superrr", es nošaušos! Tas nav vairs izturams! Tu arī (domāts uz mani) izbeidz izmantot to kaitinošo uzslavu intonāciju!" :D
4. Papagaiļa iegāde pēc šova noskatīšanās krietni pakritās prioritātes listē.
5. Mazākais tojs, nabags, galīgi izmocīts izskatās, dikti slimiņš laikam. Nu ja, ka slimiņš, ko ta viņas visu laikus viņus par brāķīšiem sauc?! :D
Last edited by seneka on 26 Mar 2012, 14:04, edited 3 times in total.
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Zelta ķepa

Postby čība » 26 Mar 2012, 13:44

seneka wrote:3."Ja es vēl reizi dzirdēšu to "āaai, labs, āaai malace vai aiii superrr", es nošaušos! Tas nav vairs izturams! Tu arī (domāts uz mani) izbeidz izmantot to kaitinošo uzslavu intonāciju! :D


Mani tas arī kaitināja. Labāk būtu saimnieki bez mikrofona. Bet uzslavas sunim ir vajadzīgas, īpaši tādā stresā.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Zelta ķepa

Postby taksis.lv » 26 Mar 2012, 13:49

Jā!!! Starp citu - mikrafons bija vienīgā lieta, kas mani tajā visā kaitināja... Un dzirdot sevi, stresoju vēl vairāk... :D
Galvenais, ka mēģinājumā mēģināju čukstēt un man aizrādīja, lai runāju skaļāk! :D Es nezinu - kam tas bija vajadzīgs... Varēja jau katru intervēt ar rokas mikrafonu, līdzīgi kā Zelta Talantos...
Bet nu - kā bija, tā bija... :)
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Re: Zelta ķepa

Postby taksis.lv » 26 Mar 2012, 13:51

Image
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Re: Zelta ķepa

Postby taksis.lv » 26 Mar 2012, 14:25

Par reitingiem - šovu vakar pie tv ekrāniem noskatījušies vidēji ap 250 000 skatītāju...
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Re: Zelta ķepa

Postby wolf-eyes » 26 Mar 2012, 15:05

taksis.lv wrote:Par reitingiem - šovu vakar pie tv ekrāniem noskatījušies vidēji ap 250 000 skatītāju...

Hm, pliks skaitlis maz tomēr izsaka.. It kā jau daudz, bet interesanti, cik parasti skatās, piemēram, cilvēku zelta talantus? Salīdzinājumam.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Zelta ķepa

Postby Dali » 26 Mar 2012, 15:07

taksis.lv wrote:Par reitingiem - šovu vakar pie tv ekrāniem noskatījušies vidēji ap 250 000 skatītāju...


Eh, suņinieki, šis taču ir šovs visai Latvijas sabiedrībai un šis lielais skatītāju skaits to arī apliecina. Šī taču nav cirka izrāde, kur samēroties ar neredzētiem un jauniem trikiem. Labāk taču, lai vairāk šādu raidījumu un publika var iepazīt suņus, šķirnes, kaut vai šķietami vienkāršo paklausību, kas uz skatuves nemaz tik vienkārši vairs neliekas, utml. Labāk vairosim pozitīvo attieksmi pret suņiem nevis kā ne vienam vien ne-suņiniekam liekas, ka katram sunim vajag uzpurni un ko tik vēl ne. Vai tiešām ir tik grūti papriecāties, ka mums ir savs ķepaiņu šovs???
Es vismaz piekrītu viedoklim, ka visi dalībnieki ir malači! Kā arī turēsim īķšķus par nākamajiem dalībniekiem.
Golden Retriever- a loving, gentle, calm and naturally intelligent dog that makes a reliable, pleasant, obedient and trustworthy companion. It is a hunting dog, but is also used as a therapy, guide, search and rescue dog.
golden.retriever@inbox.lv
User avatar
Dali
Puppy
Puppy
 
Posts: 482
Joined: 20 Sep 2010, 14:48
Location: www.golden-retriever.lv

Re: Zelta ķepa

Postby maksis » 26 Mar 2012, 15:43

Nav nozīmes, cik cilvēki, ziņkāres vadīti, paskatījās pirmo raidījumu. Jautājums ir par to, cik no viņiem to darīs arī turpmāk. Un ko par to domā. Te no cita foruma tēma ar viedokļiem: http://www.calis.lv/forums/tema/1817114 ... elta-kepa/
Mans viedoklis - režija un tehiskais izpildījums aprok labu ideju.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Zelta ķepa

Postby zanndaT » 26 Mar 2012, 16:17

Man patika šis šovs, jo cik gan tās Latvijas ģimenes var dejot un dziedāt!
Kā iepriekš te lasīju, man arī liekās, ka žūrija tur ir pavisam nevajadzīga. Tikai laika vilkšana, šādā šovā varētu būt arī tikai skatītāju balsojums!
Es pati sevi tur nevarētu iedomāties. Man šķiet, ka no stresa pat sunim komandas nevarētu dot.
Šovs manuprāt ir vajadzīgs, lai motivētu iedzīvotājus mācīt saviem suņiem trikus, lai suņi tiktu audzināti. Kā arī laba izglītošana suņu šķirnēs, jo par katru šķirni kaut kas atbilstošs tika pateikts. Vai vismaz, kas tie ir par suņiem!
katrā ziņā, es savam sunim pēc šova noskatīšanās iemācīju iešanu starp kājām (nezinu kā saucās īsti tas triks), bet noskatījos ko varētu mācīt vēl un jau +1 triks man ir :) Tā, ka šis šovs nāk tikai par labu! :)
Dogs dont lie
about love!

Jo vairāk es dzīvoju starp cilvēkiem, jo vairāk es iemīlu suņus!

Image
User avatar
zanndaT
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Images: 60
Joined: 29 Sep 2010, 08:20

Re: Zelta ķepa

Postby Sīmanis » 26 Mar 2012, 16:49

es pat domāju, ka šodien parunāt nevarēšu, jo vaigi no smaidīšanas un smiešanās reāli sāpēja.

Jā, prieks un smaids bija par visiem dalībniekiem. Paldies Solvitai, ka man bija iespēja vērot šovu klātienē. Lieliska atmosfēra.
(Protams, pievienojos kritiķiem, esmu ārkārtīgi neapmierināta ar šova organizatoriem, jo man no tādas pārmērīgas smaidīšanas tagad būs krunkas vaigos, bet pretgrumbu krēmu man neviens neatmaksās :noliedz: )
Sīmanis
Baby
Baby
 
Posts: 28
Joined: 16 May 2011, 11:42

Re: Zelta ķepa

Postby ingo » 26 Mar 2012, 17:02

Apbrīnoju šova dalībnieku uzdrīkstēšanos, lai arī pirmajā reizē vairums bija ikdienišķu triku :jaa: Malači!
Greisa arī māk lielu daļu no šiem trikiem, un? Ja es par sevi zinu, ka uz skatuves aiz uztraukuma visu putrošu, tad iznākums būtu visai bēdīgs un nebaudāms :neparliecinats: Par pašu šovu kā tādu- traucēja tas, ka milzīgi izstiepts, žūrija man arī likās galīgi lieka. To ka visi dalībnieki forši, arī bez žūrijas teiktā varēja redzēt :)
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Zelta ķepa

Postby taksis.lv » 26 Mar 2012, 17:03

Sīmanis wrote:Protams, pievienojos kritiķiem, esmu ārkārtīgi neapmierināta ar šova organizatoriem, jo man no tādas pārmērīgas smaidīšanas tagad būs krunkas vaigos, bet pretgrumbu krēmu man neviens neatmaksās :noliedz: )


:kanepe: Tik labs komentārs! :meitenedejo:
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Re: Zelta ķepa

Postby gilroy » 26 Mar 2012, 17:11

Negatīvais:
Par šovu kā tādu - garlaicīgs un kā jau daudzi mūsu oriģinālie produkti - slikti uztaisīts. Principā garlaicīgs, pēc būtības. Atšķirībā no dziedošajiem cilvēkiem, kur var sagaidīt kaut kādu pamanāmu izaugsmi nedēļas laikā un vismaz iemācīties jaunu dziesmu, šeit ir pašos pamatos pavisam cita situācija - nu nevar sunim nedēļas laikā iemācīt jaunu programmu. Līdz ar to paredzu, ka fināls būs vairāk vai mazāk jau redzētā atkārtojums, kas situāciju padarīs vēl bēdīgāku. Reāli tas turklāt nozīmē, ka sacentīsies tikai suņi, jo pārējiem ir vēl mazākas izredzes kaut ko no iemācītā nodemonstrēt svešā vietā stresa apstākļos, uz skatuves - papagailis tieši to vakar pierādīja. Daudz jēdzīgāk būtu, ja visu taisītu neklātienē - saimnieki iesūta amatieru video, žūrija atlasa, aizbrauc un safilmē kārtīgus video "mājas apstākļos", un tālāk jau skatītāju balsojums. Un tad populārākos uzaicina ne vairs trikus rādīt, bet vnk "par dzīvi parunāt". Tuvāk tiem pašiem stulbajiem videokurioziem, ja runājam par šova principiālo uzbūvi. Varēja uztaisīt labāk.

Žūrija bija "izcila" un līdz ar to galīgi lieka. Vērtēt priekšnesumus pēc "man arī pašam bija..." Mjāa... Tad jau es varu operas solistu konkursu iet vērtēt - ziniet, man arī jaunībā mājās bija dažas plates, un divus operas solistus pazinu personīgi :D

Pozitīvais: Patika, ka bija salīdzinoši daudz neprofesionālu bērnu. Un sausais atlikums jau būs - homo vulgaris izglītojās - ei, nu šito es ar tak savam varu iemācīt! Bērns vakar mirdzošām acīm visu noskatījās, un beigās man atlika tikai piedraudēt, ka nekādā gadījumā lai nemēģina manam mācīt triku ar iešanu caur kājām. :D

Malači visi, kas saņēma drosmi un piedalījās! Jūs tiešām esat varoņi! Un būšu banāla - jā, arī man gribējās Skiperu finālā. Bija pelnīts. Noteikti.
PS. Pie sausā atlikuma var pieskaitīt arī to, ka mūsu takšelis, kas laikam visaizrautīgāk skatījās ZĶ, šodien jau divas reizes uztaisīja "lācīti" - pirmo reizi savā dzīvē. :kanepe:
Jūsējie skatījās?
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Zelta ķepa

Postby Demix » 26 Mar 2012, 18:18

gilroy wrote:Jūsējie skatījās?

Mans Baikāls neizlaiž nevienu pārraidi par dzīvniekiem,viņš nobalsoja par papagaili :kanepe:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Zelta ķepa

Postby gilroy » 26 Mar 2012, 18:43

Demix wrote:viņš nobalsoja par papagaili :kanepe:

Vakariņām? :kanepe:
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Zelta ķepa

Postby Demix » 26 Mar 2012, 19:26

gilroy wrote:
Demix wrote:viņš nobalsoja par papagaili :kanepe:

Vakariņām? :kanepe:

Tā likās :elfs:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Zelta ķepa

Postby Sinty » 26 Mar 2012, 19:28

Es skatījos, bija pārsteigums, cik daudzi dalībnieki no foruma... :)
Mēs skatījāmies četratā + Dora, kura, kā likās atpazina Tiku, bet varbūt Solvitu, nez... :) Nu un divi no mums - draugi, nesuņenieki... nu no sērijas "Kas par sugu?" un "Ko Tu sauc par VASu un kāpēc?" Viņiem likās galīgi neinteresanti, jo triki atkārtojās un ļoti krita acīs tā nepārtrauktā kārumu "bāšana".
Ja godīgi, man lielākā daļa priekšnesumu atgādināja neko vairāk kā treniņu... Uz jautājumu, kāpēc pati negāju, man nebija laika gaidīt filmētājus ciemos, arī stress par suni kameru priekšā, jo mums tur būtu 50% uz 50% - nobītos suns, vai nē. Nu un es neuzskatu savu suni par tāda šova uzvaras cienīgu (vēl nē :medos: ), tāpēc nepieteicāmies.
Un biju gaidījusi kaut ko tiešām vairāk. Jo ir jau forši, ka cilvēki nodarbojas ar dzīvniekiem, bet līmenis bija zems. Paskatoties kaut vai kkādas obedience sacensības, nu tur tad visi būtu pelnījuši nevis zelta, bet platīna ķepas.
Vēl viens akmens no manis dalībnieku lauciņā par šoviņa jeb priekšnesuma neesamību, bija plika triku atrādīšana (izņemot Tiku un Argo).
Šī atlase varēja būt kā atlase, bet ne priekš skatītājiem. Un tad jau labākie varētu arī kāpt uz skatuves.
Tika viennozīmīgi bija labākā. Solvita, malacis... :) Patika arī VAS, patika Austrālis, jo tur vismaz arī varēja redzēt sadarbību un kontaktu ar saimnieci. Skipers noteikti būtu ticis tālāk, ja viss būtu sapīts ķēdītē ar stāstu. Ja kādam no dalībniekiem bija miiilzīga šovmeņa harizma, tad tas ir Skipers. :dzimene:
Finālisti, saņemās, gaidam šovu un uzvaru kādam no šejienes noteikti!!! :latvija:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Zelta ķepa

Postby kaija » 26 Mar 2012, 20:18

Man bērns ir iemācījis skotam lekt klēpī. Vēlviena komanda mūsu kontā ^^
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Zelta ķepa

Postby eldberg » 26 Mar 2012, 20:44

Bija jau kāds ielicis linku uz visiem video?
http://www.youtube.com/user/ZeltaKepa
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Zelta ķepa

Postby gabra » 26 Mar 2012, 21:06

Pirmāmkārtām - ļoti labi, ka tāds šovs notiek. Ļoti lieli malači tie, kuri piedalījās. Es pēc tam vakarā arī pamēģināju ar savējām vienu otru triciņu atkārtot - nemaz nav tik viegli. Manējās to iešanu starp kājām ātri izpildīja, bet tupēšanu uz divām kājām - smagi - kā Skipers turēja līdzsvaru - vienkārši apskaužami - priekš takša tas ir viens no smagākajiem trikiem. Nolēmu, ka manējām tomēr talants ir vairāk uz gaļas ķeršanu no 2 metru attāluma un zagšanu no galda. :kanepe:
Vispār kopumā šovs patika. :)
Žēl žūrijas, jo faktiski žūrija neko nevarēja ietekmēt, bet tomēr laikam vajadzēja kādu profesionāli, kas kautko saprot no tā cik sarežģītas lietas darīja suņi un arī tā objektīvāk dot tās ķepas, tad varbūt arī tas rezultāts būtu nedaudz citādāks. Piemēram, vilku suns finālā ...
Ļoti žēl, ka taksis Skipers neiekļuva finālā. Bet kā var lasīt portālu komentāros - cilvēkiem nepatika saimnieces stāsts par Skiperu un tādēļ daudzi nebalsoja principiāli ( gan jau aiz skaudības). Ej nu saproti, ko cilvēkiem vajag. :jaut:
Vēl arī pašu dalībnieku ārējais noformējums varēja būt svinīgāks. :dzimene:
Bet kopumā - patīkami pavadīts vakars! :rej: Paldies dalībniekiem!
Last edited by gabra on 26 Mar 2012, 21:28, edited 1 time in total.
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests