Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

All About Dogs

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby AliseM » 10 May 2012, 14:16

Nu tad gaidam, ja?
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby eldberg » 10 May 2012, 14:52

Nu... principā es neko diži labāku piedāvāt nevaru... kā gaidīt.
Sagatavot visus dokumentus iesniegšanai LDC un neiesniegt tos ātrāk kā nedēļu pirms 01.07.
Jo ja arī Tiesībsargs atdzīs situāciju par normālu, paliks tikai sūdzība EK.
Cilvēks ar ko es sazvanījos no Tiesībsarga, izklausījās ka problēmu saprot. Tāpēc arī ir ierosināta lieta pārbaudei.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby BaibaB » 10 May 2012, 15:10

baidos, ka ar tiesībsargu mums viss tikai ievilksies...
Tiesībsarga likums:
24.pants. Pārbaudes lietas ierosināšanas un izskatīšanas kārtība
(1) Izskatījis personas iesniegumu vai arī pēc savas iniciatīvas tiesībsargs lemj par pārbaudes lietas ierosināšanu.
(2) Izskatījis personas iesniegumu tiesībsargs ierosina pārbaudes lietu, ja tas atbilst tiesībsarga funkcijām un uzdevumiem un personas norādīto jautājumu ir iespējams risināt.
(3) Pārbaudes lietas ierosināšana neaptur normatīvā akta, tiesas nolēmuma, administratīva vai cita individuāla tiesību akta darbību, kā arī likumā noteikto procesuālo termiņu tecējumu.
(4) Pārbaudes lietu izskata triju mēnešu laikā. Ja lieta ir sarežģīta vai arī citu objektīvu iemeslu dēļ šo termiņu nav iespējams ievērot, tiesībsargs to var pagarināt uz laiku, ne ilgāku par diviem gadiem no pārbaudes lietas ierosināšanas dienas, par to paziņojot iesniedzējam un norādot termiņa pagarināšanas iemeslus.
(5) Izskatot pārbaudes lietu, noklausās pušu un citu personu paskaidrojumus, pieprasa speciālistu atzinumus, kā arī veic citas likumā noteiktās darbības, kas nepieciešamas pārbaudes lietas izskatīšanai.
(6) Izskatot pārbaudes lietu, tiek veicināts izlīgums starp strīda pusēm.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 15.05.2008. likumu)


25.pants. Pārbaudes lietas pabeigšana vai izbeigšana
(1) Pārbaudes lietu pabeidz ar lietā iesaistīto personu izlīgumu vai tiesībsarga atzinumu.
(2) Ja puses nevar vienoties par izlīgumu, tiesībsargs sniedz atzinumu, kurā dod vērtējumu pārbaudes lietā konstatētajam.
(3) Tiesībsarga atzinumā var ietvert ieteikumu konstatētā pārkāpuma novēršanai, kā arī, ja tas nepieciešams, citus ieteikumus.
(4) Atzinumam ir rekomendējošs raksturs. respektīvi, ZM pakārs uz nagliņas tiesībsarga atzinumu.
(5) Ja pārbaudes lietu nav iespējams vai nav nepieciešams turpināt, tiesībsargs lemj par tās izbeigšanu.
(6) Pārbaudes lietas materiāli ir ierobežotas pieejamības informācija un pieejami saskaņā ar Informācijas atklātības likumu.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby eldberg » 10 May 2012, 15:24

Es patreiz (tas ir personīgs viedoklis) negribu skriet uz EK, kamēr nav vietējās institūcijas izietas.
Spekulēt kāds būs T viedoklis es negribu. Zinu ka drīz būs tikšanās LKF ar ZM, pēc ~2 nedēļām. arī šo tikšanos ir jēgas pagaidīt.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby AliseM » 10 May 2012, 15:57

nu nogaidīsim! Tā jau ir - vispirms jāizklauvējas pie vietējām durvīm un tikai tad tālāk!
Vienīgā baža - ka tikai neizmet no izstādēm - plānoju savus mazpuikas jūlijā izstādīt gan Ogrē, gan Mārupē!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby Demix » 11 May 2012, 09:26

Neesmu iedziļinājusies,kas,kad,kā var apstiprinātos(dažādos- gan MK,gan citus)noteikumus mainīt/grozīt,bet vai nevar atkal likt visiem maksāt?Ka tā nogaidīšana neizmaksā pārāk dārgi?Varbūt piereģistrēties un miers?Vsp baigā putra sanākusi :sajucis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby eldberg » 11 May 2012, 09:36

Jāreģistrējas jau būs... (mēs vienīgi par vienlīdzību cīnāmies)... es personīgi iesaku sagatavot visus dokumentus lai tos var iesniegt jebkurā brīdī.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby Demix » 11 May 2012, 11:36

eldberg wrote:Jāreģistrējas jau būs... (mēs vienīgi par vienlīdzību cīnāmies)... es personīgi iesaku sagatavot visus dokumentus lai tos var iesniegt jebkurā brīdī.

Jā,man jau gatavi,tad kad būs īstais brīdis,dod zaļo gaismu,nosūtīšanai :)
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby eldberg » 11 May 2012, 11:49

Es vilkšu līdz pēdējam - nedēļu pirms 01.07.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby eldberg » 22 May 2012, 13:12

Vakar man izteica argumentu, kas man likās diezgan sakarīgs.
Vienīgā pretestība reģistrēties ir bailes, ka Pašvaldība liks nomaksāt nodevu (3-10 LVL)? Tā tak tā pat jāmaksā...
Es vienalga nereģistrēšos ātrāk kā 10 pirms termiņa beigām.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby vipdu » 22 May 2012, 13:29

Man piemēram nav nekāda nodeva jāmaksā, bet kaut kur iekšā tāpat sēž nemiers, ka ja daudzi sareģistrēsies, apskatīs kāds ierēdnis - ē, te Ogrē privātmājās baigi daudz suņi, varētu kaut ko iekasēt. Un ņems un uzliks kaut kādu nodokli. Protams tāpat jau var uzlikt, bet tad būtu statistikas dati, ko parādīt cik tad te kaut kādi liekēži sēž kas neko nemaksā (tas tomēr visādos atzinumos izklausītos smukāk nekā kaut kāds abstrakts jēdziens - ejot gar sētām saskaitījām tik un tik suņus)
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Par vēstuli Valdībai (par suņiem)(IR ATBILDE)

Postby Lilita » 22 May 2012, 15:03

eldberg wrote:Vakar man izteica argumentu, kas man likās diezgan sakarīgs.
Vienīgā pretestība reģistrēties ir bailes, ka Pašvaldība liks nomaksāt nodevu (3-10 LVL)?


Bailes ir no tā, ka pacels nodokli (kā vienmēr par piemēru minot kādu no Eiropas valstīm).
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests